Everything Butt
Czech Gang Bang
Public Disgrace
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

16. 2.

Slíbený update.

9. 2.

Někdy věci prostě nevycházejí tak, jak si představuji a nakopí se toho tolik, že ani updaty nestíhám připravit. Konečně sem si ale našel čas, tak doufám, že se bude líbit.

15. 12.

Tentokrát jediná novinka - už se dají komentovat i jednotlivé povídky a návody!

24. 11.

Pomalu se blíží Vánoce a protože i tato stránka nemůže fungovat jen tak zdarma, využiji příjemné s užitečným a tedy Vám doporučuji nakoupit erotické dárky pro Vaše blízké v některém z obchodů uvedených níže.

Prosím použijte následující linky ať se provize z prodeje správně započítají a tedy ať je na provoz stránky na nějakou další dobu :-)

10. 11.

Pořád hledám editora (člověka kterého baví hledat na webu zajímavé videá, obrázky, stránky s BDSM zaměřením...) a lidi kteří přispějí fotkami, zajímavými linkami, povídkami a návody!

27. 10.

Pořád hledám editora a lidi kteří přispějí povídkami a návody!

13. 10.

Hledám editora! Bohužel moje práce mě zaměstnává natolik, že nestíhám připravovat updaty těchto stránek. Proto hledám někoho, kdo mi s tím pomůže. Technickou část a samotné přidávání na web problémem není, spíše jde o přípravu obsahu. Samozřejmostí je nějaká odměna podle dohody.

8. 9.

A je tady nový update. Mezi galeriemi je další ze stránky www.BoundGods.com - gay bodage, která se těšila veliké oblibě v posledním updatu. Také dávám do pozornosti novou sekci - bazar - nabídněte tady své oblečení nebo pomůcky které Vás již omrzely ale někomu jinému by mohli přijít vhod.

25. 8.

Okurková sezona v plném proudu. Příště to už bude lepší :-)

14. 7.

Jsem na dovolené, tenhle update byl připraven předem, snád se zobrazil správně.

Jestli máte nějaké návady co na stránku přidat, ubrat, nebo Vám zde něco chybí - použijte můj nebo Filipův email.

30. 6.

Promiňte, ale měl jsem toho ve škole ale také v práci více, než jsem dokázal zvládat. I tenhle update byl delán ve spěchu, ale i díky pár dobrovolníkům a zejména autorům povídek, no prostě všem co pomáhají, doufám, že se příští updaty povedou připravit včas.

19. 5.

Po relativně dlouhé době jste se zase dočkali pokračování povídky Pergamen. Do fotogalerie jsem přidal nějaký mix fotek a také doufám, že se bude líbit výběr selfbondage videí.

5. 5.

Promiňte, nestíhám. Mám toho ve škole hodně.

14. 4.

Znovu jsem na stránkách udělal pár změn které by měli být z pohladu návštěvníků neviditelné ale serveru hodně odlehčí zátěž. Proč to píšu? Jestli někde narazíte na nejakou nefungující věc dejte mi vědet. A snad se také v dohledné době dostanu i k napsání nových funkcí, teď když by to mohl server zvládat.

V návštevní knize se nám hezky rozproudila debata o videích, k tomu jen tolik, že pozor na zákony, zejména ten o autorském právu. Ale také si je potřeba uvědomit, že ani by nebyl problém s umístěním tolika dat (aktuálně zvěřejnené videa od Filipa mají kolem 400GB a dalších 100GB pro Vás uploaduje) ale spíše s objemem přenášených dat...

Dost bylo řečí, hor se na povídky, návody, fotografie, videa...

31. 3.

Snád jste všichni stihli podat vaše daňové přiznání a také jste si přestavili hodinky a všude dnes byly načas.

Z minulé ankety vyplynulo, že spousty z vás netuší co je to RSS a ta ikonka co je tady vlevo. Kdo si chce nastudovat něco o RSS, myslím, že Wikipedia bude dobrý začátek.

Vychutnejte si update, doufám, že se bude líbit.

PS: Nemo-fly, můžeš se mi ozvat na email, nebo mně nějak jinak kontaktovat? Děkuji.

17. 3.

Jsem teď bez vysokorychlostního internetu a tedy i upload galerií byl utrpěním. Takže tentokrát bez videí, a vlastně i téměř bez úvodníku. Tečka.

3. 3.

Nejdůležitější věc: vyhodnocení soutěže. Ze všech autorů povídek a návodů které jsem obdržel byla náhodným výběrem vybrána jako vítězka Diana. A ano, uhodli jste, jedná se o autorku Pergamenu a tedy Vám musí být jasné, že jsem od ní dostal další pokračování... Ale to až příště, dnes jsou tady jiné povídky. Dianě blahopřeji!

A samozřejmě děkuji všem za jejich příspěvky. Další podobná soutěž se chystá již brzy, posílejte tedy své výtvory :)

A ještě mě zajímá, kolik z vás využívá RSS kanál z těchto stránek, prosím hlasujte v anketě. Děkuji.

18. 2.

S videi v minulém updatu byli nějaké problémy a tak tentokrát se musíte zaobejít bez nich. Ale příště by už všechno mělo být tak jak obvykle.

Děkuji všem za povídky a návody co jste mi poslali, a posílejte i nadále - soutěž pokračuje. Kromě slevy v sexshopu nebo RS.com accountu budou všichni kdo mi poslali v roce 2008 nebo ješte pošlou do konce února povídku nebo návod zařazeni do soutěže o měsiční přístup na nějakou hezkou placenou stránku, na které se domluvíme.

4. 2.

Jeden z největších sponzorů tohoto webu spustil nový shop www.fetish-sexshop.cz / www.fetish-sexshop.sk a kromě jiného začína s 10% slevou do 15.2.! Není tam ješte kompletní sortiment zboží, ale jestli o něco máte skutečne zájem, napište mu email a on to rád přednostně přidá.

Co se týče odměn za spolupráci na stránce - slevy které jste dostali ode mně můžete použít i v tomto novém ochodě. Jestli jste mi něco posílali a zatím ode mně nemáte ani RS.com account ani slevu, ozvěte se.

A taky vyhlašuji novou soutěž: kromě již spomínané slevy nebo RS.com accountu budou všichni kdo mi poslali v roce 2008 nebo ješte pošlou do konce února povídku nebo návod zařazeni do soutěže o měsiční přístup na nějakou hezkou placenou stránku, na které se domluvíme.

Jestli mám správné informace, tak Filip během nejbližších dnů přidá WhippedAss videa, a tedy máte opět možnost vybírat jaké videa budou další!

21. 1.

Děkuji všem za přání do Nového Roku a speciálne těm, kdo mi poslali nejaké povídky a obrázky!

Posílejte i nadále, protože dobrých povídek a návodů není nikdy dost. Ale také jestli víte o nejaké zajímavé stránce související s touto témetikou, budu moc rád :-).

A ještě prosba od Filipa - jaké videa si přejete na jeho stránce? Hlasujte v anketě.

7. 1.

Vše nejlepší do Nového roku! Jak je zvykem, všichni si dávají předsevzetí ale také plánují co budou další rok dělat a hlavně jaké mají přání.

Předsevzetí jsem si nějaké dal, ale ty prozrazovat nebudu. A co si přeji? Hlavně ať je táto stránka aspoň tak úspěšná jak byla uplynulý rok, a to i díky Vám - všem čtenářům! Díííky!

Prosím posílejte mi Vaše výtvory a materiály pro stránku i nadále, ať si zde každé dva týdny můžeme najít něco nového a zajímavého, odměna Vás nemine :-).

Příjemný a úspěšný rok 2008!

24. 12.

Jako dárek k Vánocům je tady další update, kromě jiného v něm najdete pokračování povídek - Jana, Výchova subinky, Supergirl v bondáži zlé Zorell v1.10 i návod na zhotovení jednoduché rozporky.

Ve fotogaleriích je také jedna galerie speciálně věnována Vánocům - doufám, že se bude líbit. Také přibyli nové odkazy.

Co se týče videí, jsou v sekci videa ale také na Filipově stránce se jejich počet hezky rozrůstá.

Všem přeji všechno nejlepší, hezké svátky, šťastný Nový rok a mnoho bondage zážitků!

10. 12.

Update v nestandardním čase, že by to byla předzvěst něčeho nového?

Uvidíme jak se bude líbit, ale také mě zajímá jestli by jste rádi updaty pravidelně a raději menší, nebo by stačili méně často ale o to větší? Vyjádřete se v anketě nebo mi napište email.

Nebudu se už dále rozpisovat, vždyť jste už dlouho čekali na tento update, tak si ho vychutnejte!

8. 11.

Více než polovina lidí se v poslední anketě vyjádřila, že by ráda pomohla se stránkama, to jsem rád - tak tedy čekám Vaše návrhy a nápady a samozřejmě povídky, návody, fotky, videa...

Za zajímavou povídku nebo návod obdrží autor 30ti denní premium account na rapidshare.com, slevu v obchodu www.kon-dom.cz / www.kon-dom.sk anebo cokoli jiného podle dohody.

Také mě zajímá, jestli máte raději fotky a videa kde je jako subík žena, nebo muž. Vyjádřete se v anketě.

11. 10.

Co se týče dnešního updatu, tak jedno velké dík pro Domslave-a za jeho povídky a misho-vi za galerie.

Všem co mi poslali nějaké materiály také děkuji, a možná jste postřehli, že jsem nějakou dobu nereagoval na emaily, ale nebojte se, hned zítra to zkusím napravit.

Posílejte co máte i nadále - za zajímavou povídku nebo návod obdrží autor 30ti denní premium account na rapidshare.com, slevu v obchodu www.kon-dom.cz / www.kon-dom.sk anebo cokoli jiného podle dohody.

Vaše výtvory a materiály pro tento web posílejte na [email protected].

Také nezapomeňte zkritizovat / navrhnout změny v nové sekci - užitečné programy, podle statistik stažených souborů to vypadá, že je o ni celkem zájem.

27. 9.

Začala mi škola, a téměř jsem nestihl připravit update, ale nakonec se to povedlo a je tady další update - povídka, návod, 2x galerie, 2x odkaz a pár videí.

Bohužel toho není více, ale nějako se mi ztenčují zásoby povídek a návodů. Ale doufám, že nic není ztraceno a pomůžete mi - za zajímavou povídku nebo návod obdrží autor 30ti denní premium account na rapidshare.com, slevu v obchodu www.kon-dom.cz / www.kon-dom.sk anebo cokoli jiného podle dohody.

Vaše výtvory a materiály pro tento web posílejte na [email protected].

V návštevní knize se pořád časteji objevují dotazy ohledně přehrávaní videí, tak jsem přidal další sekci - užitečné programy.

13. 9.

Dnešní update je jako obvykle - povídky, návody, galerie, odkaz ale také videa. A připomínám i video stránku od Filipa na http://video.lenkabd.com kde se to hezky rozrůstá. :)

Ale ne zas tak úplně obyčejný - na stránkách je pár novinek - povídky i galerie můžete nyní hodnotit, v seznamu top odkazů je vždy top 10 za uplynulých 7 dní, a také v ICQ listu můžete ke svému kontaktu přidat nějaký doplňující text.

Také nabídka 30ti denního premium accountu na rapidshare.com za napsání zajímavého návodu stále platí! A nezapomeňte posílat cokoli co by jste tady chtěli vidět.

30. 8.

Pár lidí se ptalo na pokračování povídky Pergamen – mám pro Vás dobrou zprávu, dočkali jste se. Samozřejmě jsou tu i jiné nové povídky, videa a galerie.

Problémem však zůstávají návody – to vážně nikdo nemá žádný hezký návod nebo scénář? Možná někoho k napsání motivuje 30ti denní premium account na rapidshare.com. Tak pište a posílejte!

Také nezapomeňte na Vaše fotografie do soutěže - fotečky svázaného mužského těla, kterou část si vyberete nechám na Vás.

Zvědavost mi nedá a rád bych věděl kdo vlastně tyto stránečky navštěvuje, tak prosím využijte anketu vlevo, děkuji.

16. 8.

V dnešním update jsou povídky, videa, galerie i nějaká ta linka. Aby však updaty mohli přibývat pravidelně a aby byly kvalitní, musíte mi s tím pomoci, a tak je tady zase obvyklá výzva - posílejte materiál který chcete aby se tady objevil na můj email ([email protected]), ale také můžete i přes ICQ (248784310). Zajisté se na oboustranně výhodné spolupráci nějako domluvíme.

Také mi posílejte vaše fotografie do soutěže z minula - fotečky svázaného mužského těla, kterou část si vyberete nechám na Vás.

2. 8.

Dnes tu máme pár povídek, videí i galerií, ale také se končí naše soutěž. Vítězná fotografie však není jen jedna - v české verzi stránek zvítězila fotka č. 9 od Murhaaya, v anglické verzi pak č. 1 od Johany. Gratuluji! Do dalšího kola mi posílejte fotečky svázaného mužského těla, kterou část si vyberete nechám na Vás.

A ještě jednou vítězné fotografie:


autor: Johana

autor: Murhaaya

21. 6.

V tomto updatu naleznete hned čtyři nové povídky, nějaké fotogalerie, videa i odkazy a po dlouhé době i nějaké ty návody. Také na stránce videí od Filipa došlo k pár změnám - teď je možné videa stahovat z dvou různých servrů.

Ale hlavně jsou zde soutěžní fotografie - tak si vyberte tu nejhezčí a dejte ji svůj hlas v anketě.


1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

24. 5.

Dnes na Vás čeká pokračování povídky z minula a taky jedna nová povídka. Galerie se sekretářkami měla úspěch, tak si užívejte ještě jednu. A nezapomeňte, že mi můžete i nadále posílat fotky svázaných nohou - již příště nějaké fotky zveřejním a bude se hlasovat za nejhezčí.

Co se týče videí, tak tentokrát jsem se rozhodl žádné nezveřejnit - vždyť je jich dost zde a také zde.

A pořád očekávám Vaše návody v češtině, nabídka z minula stále platí - odměnou Vám bude CD ze stránek a dobrý pocit.

10. 5.

Pár z Vás si stěžovalo, že v předchozím updatu nebyli povídky a galerie, tak teď se to pokusím napravit. Dnes tady máme sice jenom dvě povídky - ale obě překvapivě dlouhé, tak přeji příjemné čtení. V galeriích jsem se také pokusil vyhovět žádostem o svázané sekretářky a jedna je věnována nohám - a s touto tématikou vyhlašuji i soutěž - posílejte Vaše fotky svázaných nohou. Někdy příště je zveřejním a bude se hlasovat za nejhezčí. Co se týče videí, také máte šťastný den - jsou ve velkých souborech jak jste si přáli!

Jo, a ještě jedna věc - nějako dlouho už tady nebyl žádný nový návod. Jestli máte někdo něco hezkého v češtině, bude Vám odměnou CD ze stránek nebo dobrý pocit - výběr nechávám na Vás.

A teď se jdu věnovat škole, zkouškové pomalu začíná...

26. 4.

Zase je tady něco novýho - tentokrát stránka kterou pro Vás připravil Filip - http://video.lenkabd.com. Užijte si spoustu videí a dejte vědět jak se Vám to líbí.

12. 4.

Dnešní update je ve znamení velkého videa - přibyli Crimson Mansion 3 a také Day Spa, obě a taky některé jiné videa je možno objednat na CD.

Pár lidí mi psalo, že mají zájem o kreslené bondage, proto je dnes jedna z galerií věnována tomuto tématu. Pište mi i nadále o co máte zájem, pokusím se všem vyhovět.

Jak jsem tak sledoval stránku, většina lidí využívá pouze návštěvní knihu na sdílení videí, ale jsou tu i tací, co uvítají nějakou tu povídku nebo návod. Proto neváhejte, a jestli máte něco zajímavého, podělte se s námi. Emailová adresa [email protected] toho snese hodně, takže klidně posílejte ;)

29. 3.

Tak jste se dočkali - máte tady můj první update. Doufám, že se bude líbit, i když jsem mu věnoval jenom minimum času.

Poslední tři týdny jsem totižto věnoval věcem kolem stránky - transfer domény, řešení nějakých problémů s emailovým kontem, přesun všech dat na nový hosting a podobně. Také jsem musel přepsat většinu zdrojového kódu stránek... Proto když narazíte na jakoukoli chybu, dejte mi prosím vědět na email.

Vlastně posílejte mi cokoli co myslíte, že by mohlo těmto stránkám pomoci - nápady, stížnosti :-), obrázky, videa, povídky, návody, odkazy...

15. 3.

Lenka BondováA je to tady - můj úplně poslední update. Přiznám se, že už si snad ani nevzpomenu, kdy jsem se stránkami začala. Ale vím, že to již bylo pěkně dávno, možná ještě dříve než si dokážu a chci sama přiznat. Zkrátka a prostě, je to se mnou hodně svázané.

To je možná i důvod, proč jsem se rozhodla s nimi skončit a posunout se někam dál.

Jsem moc ráda za všechnu vaši návštěvnost a za podporu, kterou jste mi věnovali. Věřím, že i nadále stránky budou úspěšné, byť pod vedením někoho jiného.

A nesmím zapomenout ani na vyhlášení posledního kola soutěže - fotografie svázaného celého těla. Bohužel, díky konci, již nestihneme vyhlášení nejlepšího.

22. 2.

Jeden z největších updatů v historii (alespoň v té, co si pamatuji :)) A příští update bude ještě o kousek větší, takže je na co se těšit.

Také nezapomeňte, že soutěž končí už na konci února a zatím jsem nedostala moc soutěžních fotografií, tak posílejte. Případně je pošlete ještě jednou, dost možná jsem je smazala jako spam :(

Nevím, kdo z vás sledoval Ostravaka, ale já osobně ne. Nicméně něco společného máme - oba jsme se rozhodli skončit. Takže pokud by snad někdo chtěl odkoupit tuto doménu, tak pošlete mailík a zkusíme se domluvit. Jinak to tady skončí do ztracena. Odjíždím se odreagovat do Kanady na nějakou delší chvíli, naučit se jazyk a tak. Nicméně jeden update ještě bude - ten poslední. A taky jsem připravila DVD s obsahem svých stránek, takže 2 DVD dohromady je dají takřka kompletní (kromě některých videí). A šance objednávat je do konce února, pak už to bohužel nijak nezvládnu odeslat.

mějte se

25. 1.

Zima stojí pořád za nic, odjíždím lyžovat do Francie a doufám, že tam je ta zima o kousek lepší :)

Nezapomeňte na další kolo soutěže - uzávěrka je na konci února.

A taky vězte, že na vás chystám jedno překvapení, jsem zvědavá, co na něj řeknete :)

12. 1.

Před rokem jsem slibovala, že podpořím nějakou dobrou věc. A musím se pochlubit - je to předsevzetí, které přežilo celý rok a peníze opravdu putovaly někam, kde je mohou potřebovat. Ve finále jsem se totiž rozhodla podpořit organizaci, která se věnuje výcviku asistenčních psů a musím říci, že z toho mám dobrý pocit.

Pokud ale z něčeho mám špatný pocit, tak je to zima. Venku je spíš léto, ve zprávách se dívám, jak na druhém konci zeměkoule nevědí co se sněhem, ale tady nic :(

A věc třetí - další kolo soutěže. Tentokráte jsem si řekla, že by bylo zajímavé vidět svázání celého těla (hlava samozřejmě na fotografii být nemusí). Ale chci vidět svázanou postavu od krku až k patě. Uzávěrka na konci února. A abych byla přesná - každý může poslat právě jednu fotografii.

A pokud nemáte soutěží dost, tak můžete zkusit i soutěž Miss www.puncochy.com 2007.

31. 12.

Silvestr

Konec roku 2006 se nebezpečně přiblížil. Myslím, že se toho událo opravdu hodně, pár věcí se neudálo. Konkrétně (jak je mi to normálně úplně jedno) se nepodařilo sestavit vládu - asi bychom tam měli poslat několik Domin, které by tam udělaly pořádek a z politiků ochotné otroky.

Co ještě tento rok musíme stihnout, je vyhlášení druhého kola soutěže. Tentokráte zvítězila opět žena, respektive fotografie ženy. Že by to znamenalo absolutní nadvládu mužů mezi návštěvíky tohoto serveru? Vítězem se tedy stává Lebow, k čemuž mu upřímně gratuluji. A vy ostatní se těšte, další kolo soutěže se vymýšlí (pokud máte nějaké tipy, tak se podělte).

A zapomenout nesmíme ani na poděkování autorovi dnešního updatu - ujala se ho Mizuki a celý ho hezky naladila do Japonska, takže pokud máte rádi japonečky, tak budete nadšení.

Také se musím vyjádřit k eDisku a obecně možnostem stahování. eDisk má poslední dobou asi nějaké problémy, protože se mi na něj nedaří nahrávat nová videa, takže je tam nenahrávám. A pokud videa odněkud smažou (což se může stát, stahuje vás hodně, takže je to vidět), tak už je tam nahrávat nebudu.

26. 12.

Vánoce

Druhý svátek vánoční - všechno už je za námi, tak jenom pro chvilkový relax jedna prémiová galerie od Jasmine Sinclair.

25. 12.

Vánoce

První svátek vánoční - klid, přemýšlení, návštěva známých. Proto je klid i tady - jedna nová galerie pro ty, co se nikam nechystají.

Mimochodem můžete hlasovat v anketě - díváte se rádi na ženy, které masturbují?

24. 12.

Vánoce

Jako každý rok je čas na rozbalování dárků - alespoň já jsem zvyklá dárky rozbalovat touto dobou, takže jsem je připravili i pro vás - videa, povídky, fotografie - pořádně si je užijte.

A když jsme u povídek, tak u povídky Kemp její autor dokonce vyhlásil soutěž - ta z vás, která pozná jméno pláže, na které se příběh odehrává, vyhraje týdenní pobyt na této pláži při které jí autor povídky bude dělat osobního otroka. Toto bohužel platí pouze pro ženy do 35 let věku, starší vyhrají noc v mučírně, kde si ho vychovají a on jim bude následujících 7 dní sloužit. Tipy na pláž prosím na svůj email, první správná odpověď vyhrává.

14. 12.

Druhý update, který je připraven jedním z návštěvníků - tentokráte se ho zhostil James B0nd. Tak ho ohodnoťte jak se vám líbí.

Tak a je to tady - hodnocení fotek v druhém kole soutěže. Zadáním bylo vyfotit svázanou jednu část těla a fotek se sešlo překvapivě hodně. Uzávěrka hodnocení bude až po Novém Roce.


1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

30. 11.

Je vždy potřeba úvodní slovo? Není!

Tak snad jenom díky za kladné přijetí Orbbova updatu, vydržte to tentokráte bez videí a těšte se na další update.

A nezapomeňte - do konce tohoto týdne je poslední šance poslat soutěžní fotografie!

16. 11.

A je to tady - první update od někoho jiného. Orbb ve finále (dobrá, ještě před mým minulým updatem, nicméně stejně týden poté co měl správně být) udělal update, takže tentokráte je to v rukách někoho jiného - dejte v návštěvní knize vědět, zda se líbí nebo nelíbí, ať má nějakou zpětnou vazbu.

Současně už se mi ozvali další dva lidé, kteří mi chtějí s updaty pomoci, tak se nechte překvapit, co připraví. Chci vždycky udělat jeden svůj a jeden někoho jiného, aby se to hezky střídalo.

Rovnou připomínám konec naší další soutěže (podmínky v minulém úvodníku), který bude již za čtrnáct dní - přesně na konci listopadu. Hlavní cenou je opět CD z mých stránek dle vlastního výběru.

A spousta z vás se těší na další díl Pergamenu, stejně jako já. Bohužel Diana si dala chvilku pauzy, asi aby přišla na další inspirující myšlenky. Tak se můžete pouze těšit stejně jako já a snít si, jak by to mohlo pokračovat.

2. 11.

Orbb nějak nezvládl svůj update, asi to zase není taková legrace. Trochu škoda, nicméně mě to přivedlo na zajímavou ideu - nechce někdo z vás sám připravit celý update? Schválně kolik se vás přihlásí a kolik to dovede do konce ;-)

A je to tu - vyhodnocení první soutěže. Asi není pochyb o tom kdo vyhrál - soutěžící s číslem 1 - dvojice P & J.

Číslo 1
Číslo 1

A aby vás to soutěžení nepřešlo, tak vyhlašuji další soutěž. Tentokráte nebude vosková, ale provazová - detail vázání. Cílem tak není vyfotit celou svázanou postavu, ale jeden jediný zajímavý detail, kdekoliv na těle. Sama jsem zvědavá, co všechno se dá vymyslet :) Uzávěrka na konci měsíce.

5. 10.

Tedy, musím se před vámi všemi hluboce sklonit. Opravdu mě potěšili všichni, kteří psali povzbudivá slova do návštěvní knihy a překvapilo mě, že vás bylo výrazně víc, než těch co si stěžovali. Také mě překvapilo množství emailů, které jsem dostala a děkuji za ně. Ještě o kousek víc děkuji všem, kteří přiložili i nějakou povídku - všechny je projdu a dám vědět, zda zveřejním nebo ne. Jenom trochu si postesknu - kdyby tak někdo poslal i nějaký super návod, to by byla fantazie :)

V uplynulých 14 dnech jsem se stěhovala do školy a současně užívala teplých krajin, takže jsem byla úplně odtržená od reality a čistila si hlavu - bylo to super, záviďte mi všichni :)

Někteří z vás se také zmiňovali o tom, že udělat update není žádný problém. Opravdu není - za tu dobu, co jsem tady nebyla jsem dostala okolo 2 000 emailů, větší část z nich s obrázky. Z nich přežilo výběr asi tak 10 a z toho jsem ještě nějaké měla. Takže tak jednoduché to není. Nicméně, jednoho z vás vezmu za slovo a věřím, že připraví příští update - výběr vyhrál - Orbb. Takže, sama se nechám překvapit, zda se pochlapí a vybere 40 fotografií, pár povídek, nějaký ten návod a hezká videa. Akorát se to, chudák, dozvídá tady z té stránky, tak uvidíme zda se chytne.

Jeden z povzbuzujících emailů mi přišel hodně dobrý a tak jsem se podle něj tentokráte zařídila - videí je prý dost v návštěvní knize, tak občas mohu udělat update i bez nich. Myšlenka zajímavá, souhlasí s ní všichni?

A finále - slíbila jsem vyhodnocení soutěže. Mimochodem, na základě vašich připomínek jsem poznala, že je co na webu zlepšovat, že né každý čte tyto texty a tak o soutěži nevěděl. A tak jsem zkusila dát i na další stránky upoutávky na tento text, tak uvidíme zda to pomůže.

Soutěže se zúčastnili celkem tři lidé, ze kterých vznikly dvě soutěžní fotografie. Další se už jenom omlouvali, že nestihli termín a fotky neposlali. O to jednodušší bude výběr a věřím, že v příští soutěži bude soutěžících víc.

Takže, prohlédněte fotografie a hlasujte v anketě právě teď.

Číslo 1
Číslo 1

Číslo 2
Číslo 2

14. 9.

Tak na mě padnul zase nějaký splín. Spousta práce, divné počasí a tak jsem nějak nezvládla poslední update - všimli jste si toho vůbec?

Když jsem se koukala do návštěvní knihy, tak si toho, že není update, všimnul jenom jeden člověk (což je dobře i špatně zároveň, jsem ráda, že jste ho trochu usměrnili). Více se mě ale dotknul příspěvek, který říká, že to začíná být pouze o stahování. A má pravdu!!

Přemýšlím poslední dobou, jak to zase trochu ozvláštnit, aby to nebylo jenom o stahování, abych vás probudila. Na vyhlášenou soutěž zatím vůbec nikdo nezareagoval, což mi přijde hrozná škoda. Povídky posílá Diana a občas někdo další, přitom mám pocit, že by se jich dalo vyplodit ještě víc, ale všichni raději konzumují, než přispívají. Na rovinu musím říct, že mě to přestává bavit, začínám si v hlavě srovnávat, zda má smysl pokračovat, zda je to pořád ještě zábava nebo už se to změnilo v povinnost, kterou by to chtělo opustit.

Takže pojďte soutěžit - posílejte fotky, jak jsem psala minule, aby se to tady trochu oživilo. Já se mezitím přesunu do školy, takže zase nebudu asi chvilku reagovat na mailíky :)

17. 8.

Jestli jsem něco nečekala, tak to byl úspěch povídky o Dívce, která milovala provazy. Neznamená to, že by se mi povídka nelíbila, právě naopak, ale že zvedne takový pozitivní ohlas, to jsem nečekala.

V tomto updatu naleznete další díl Pergamenu, první díl nové povídky, tentokráte pro subíky - mimochodem, nechcete někdo napsat nějakou další povídku s tímto tématem? Pořád si stěžujete, že nejsou, ale aby někdo něco napsal to ne.

Někde jsem našla informaci, že vysokoškolsky vzdělaní muži, kteří píšou levou rukou, vydělávají až o 26% víc než jejich kolegové praváci. Když se to sloučí s tím, že ženy obecně vydělávají méně, tak oproti levákům vlastně nevydělávají skoro nic :(

Nová anketa - pro změnu na servery - ten, který získá nejméně hlasů půjde z kola ven, upload na tolik serverů je trochu pracný. Zvláště při tom dlouhém videu, které je v dnešním updatu.

A soutěž - to je úplná novinka a jsem zvědavá, zda se setká s úspěchem. Vyhlašuji soutěž o nejhezčí výzdobu těla voskem. Je jedno, zda se jedná o tělo muže či ženy, jedno zda je vyzdobené celé nebo jenom jeho kousek (a ten je vyfocen). Podmínka je jediná - fotka musí být pravá a musí být vaší vlastní tvorbou. Fotografie zasílejte na mou adresu, pokud k nim třeba přidáte i nějaké povídání o tom, jak to celé vzniklo tak jenom dobře. Uzávěrka soutěže je za měsíc, potom dojde k zveřejnění fotek a hlasování o tu nejlepší. A cena? Zajímavá :))

3. 8.

Malý nebo velký? U tohoto updatu je to otázkou - stejný počet videí, pouze jedna galerie, jenom dvě povídky. Jedna z nich je ovšem hezky dlouhá, takže máte co číst a těšit se na pokračování Pergamenu, stejně jako se těším já. A jeden odkaz na povídky v češtině, tentokráte jsou všechny správně ujeté tak snad si tam najdete i ten svůj styl.

Venku nejdřív horko, potom zima, v práci spousta práce. Navíc jsem připravila další zrcadla pro download videa (můj vlastní server se pořád nedaří rozběhnout, poskytovatel se se mnou nějak nebaví :(() tak snad budete spokojeni - dejte vědět mailíkem nebo v návštěvní knize. A pokud to z nějakého zrcadla smažou, tak už to fakt neobnovuji :)

20. 7.

Tak shánění brigády bylo trochu horší než jsem čekala, nicméně updatík se podařilo udělat a snad se konečně i dostanu k vyřízení mailíků. Pokud jsem někomu ještě neodpověděla, tak je to tím že se jimi probírám a pokud neodpovím ani příští týden, tak jsem ho v tom množství asi smazala :)

Četla jsem další krásnou povídku - Looted. A vlastně ani nevím co se mi na ní tolik líbilo, protože tam vlastně nic extra není. Asi ty mini micro thong, botky na vysokém podpatku a klec.

Také jste si stěžovali na nedostupnost videí na serveru share.am. Asi jsem je tam nahrála moc brzy a smazali je ještě před updatem, za což se omlouvám. Zkusím je tam nahrát znovu a až to bude (pokud to bude) tak dám vědět tady na tom místě.

6. 7.

A je tu další update. Tentokráte jsem trochu zaexperimentovala a jsem zvědavá co na to řeknete - přihodila jsem jednu externí galerii a jedno video, tak mi dejte vědět, zda mám občas přihazovat i takovéto věci nebo již nikdy více.

Také jsem zaslechla v návštěvní knize nějaké stesky nad kvalitou povídek a na to můžu říci jediné - je to něco jiného než bylo úplně na začátku, ale dokud se mi povídka alespoň trochu líbí, tak ji zveřejním. A to samé platí pro fotky a video a někteří již poznali, že jsem je odmítla. Takže pište, posílejte a třeba tu kvalitu trochu zvedneme, ale když nic není, tak se těžko vybírá lepší či horší.

Určitě jsem chtěla napsat ještě něco hrozně důležitého, ale zapomněla jsem to, tak snad příště. Snad jenom - držte mi palce při hledání té správné brigády.

Už jsem si vzpomněla - otevřete šampus a koukejte oslavovat - zveřejnila jsem 300 galerii.

22. 6.

Ne, ne, ne, další update nebude. Abych přilila olej do ohně všem, kteří říkají jak to tady končí tak jsem se rozhodla nedělat další update. Tedy abych byla konkrétní - tento update, s dalšími počítám. Důvod je jednoduchý - skončila škola, takže balím věci a mizím někam jinam a doufám, že se dostanu k internetu a budu mít klid a čas připravit další update. Věcí do něj je totiž hrozná spousta - spousty videa, které musím protřídit, přišly nové povídky (i Pergamen od Diany, který pokračuje mimořádně napínavě a nechává opět spoustu místa pro představy jak to bude dále), nějaké fotečky a odkazy.

Tak ať máte alespoň něco - krásné fotky s pásy cudnosti, povídka o nekonečném orálním sexu (anglicky, ale absolvovat bych to nechtěla ani česky) a ještě poptávka, zda má někdo zájem o 48 DVD s přibližně 400 hodinami BDSM filmů a asi 250 000 fotek za 99€. Nejdou o nabídku mojí, ale třetí strany, tak případně dejte vědět a já vás spojím.

A protože si pořád někdo stěžuje, jak se mu teď špatně stahuje video, tak je tu nová anketa. První odpověď (--) vynechejte, nějak mám pocit, že si ji vybírají jenom stahující roboti, ale ty další odpovědi mě zajímají. Mě se totiž ten RapidShare začíná hrozně líbit, je tam spousta fantastických věcí.

To je asi vše, užívejte si horko (i když by se mohlo přeci jenom trochu ochladit) a těšte se na updatík.

8. 6.

Tak jsem dlouze přemýšlela, zda udělám pravidelný update - jsem nějaká nachcípaná, spousta starostí se zkouškovým a další problémy, které vás moc netrápí. Nicméně updatík je tady - pár povídek, naprosto netypické galerie (subíci těšte se) a nějaké to video.

Když jsem u toho videa - na stránce s videi jsem napsala návod jak je stahovat, snad je to dostatečně jasné a každý už si ho dokáže stáhnout sám.

Povídky - musím vyslovit velkou pochvalu Dianě. Tentokráte jsem další díl Pergamenu prolétla na jedno nadechnutí a opravdu mě nadchnul. A povídka od Krus-nohora také stojí za to, čte se úplně sama. A ještě jedna věc k povídkám - pokud někdo chcete nějakou napsat tak neváhejte, pomalu mi zase došly, takže se těším na každou novou.

A jedna věc úplně bokem - jak jsem se dočetla na Lupě, tak sociální sítě jsou ohromným fenoménem a každý v nich chce být. Takže asi opravdu nejvyšší čas tady udělat nějakou registraci lidí, informace o nich, fotografie, ... Nebo už je pozdě a využijeme spíše něco existujícího? Já pořád nechápu, co ti lidé na tom vidí a proč se chtějí neustále družit a vyplňovat své profily :-)

25. 5.

A je to tady, další update při kterém jsem se zapotila. Rozhodla jsem se totiž projít všechny odkazy a vyházet ty nefunkční, takže jsem jich asi 20 smazala. A rozhodla jsem se, že je někdy projdu ještě jednou, protože se mi zdá, že už se mi všechny zdaleka nelíbí :) A také se mi povedlo dohnat resty v ověřování ICQ lidí a obeslala jsem všechny, kteří mi chyběli. Takže v databázi je právě teď 850 kontaktů, které by měly všechny platit.

Výsledky minulé ankety mě trochu překvapily - vypadá to, že všichni milujete Ashley Renne, protože vyhrála s neuvěřitelným náskokem nad všemi ostatními. A to je dobře, já ji mám totiž také moc ráda.

A jednu věc musím prozradit na někoho cizího - já jsem si pochvalovala povzbuzující mailíky a spolu s posláním dalšího dílu Pergamenu se přiznala i Diana, že si občas pročítá návštěvní knihu a čte si, jak se vám to všem líbí a hrozně jí to pomáhá při dalším psaní. Tak ji chvalte :)

Jakkoliv se vám nelíbí stahování z Rapidshare či Share, tak já si to pochvaluji - vidím totiž, kolik lidí stahuje. Takže jenom z Rapidshare jste stáhli každý film přibližně 4 000x, což znamená za týden přenos přibližně 1TB a to už je krásné číslo. A také z toho je jasně vidět, že ten můj server to prostě stíhat nemohl, protože by každou minutu musel nechat stáhnout video přibližně 1,5 člověku a to by byla pořádná rychlost. Omlouvám se tedy, že nemám další zrcadlo na svém serveru, ale bohužel se mi na něj nedaří připojit :(

11. 5.

A je to tady. Po jednom vynechání konečně zase další update, tentokráte (doufám) se spoustou změn, která (také doufám) oceníte :)

Úplně na začátek - přečetla jsem si nádhernou povídku (v angličtině) o pásu cudnosti z budoucnosti. Tak takový pás bych si nechala také líbit a dokonce bych za něj byla asi ochotná utratit celkem hodně peněz, přeci jenom poté, už člověk utrácet nemusí.

Věc další - RSS. Spousta z vás po tom volala, spousta z vás neví o co jde. Ale to vůbec nevadí. Pokud máte čtečku, tak si přidejte adresu a už nebudete muset stránky obnovovat zbytečně. A koukejte mi ten server nezahltit, aktualizovat budu nadále jednou za čtrnáct dní, takže stahovat si ho každou minutu je zbytečné.

Další novinka - videa z jiných zdrojů. Jak jste již zjistili, tak se v návštěvní knize občas objevují videa další, která nemám pod kontrolou. Nadále se ovšem už videa nebudou plést v návštěvní knize, ale na speciální stránce k tomu určené. Na stránce videí navíc vždy uvidíte poslední přidané video a budete se moci snadno dostat i k těm historickým. Snad vám to pomůže při hledání.

Pak jsem přemýšlela o tom, co jste mi napsali do návštěvní knihy. Spousta chvály i podpory, ale současně i kritika za to, že stránky dělám v rychlosti a už to není to co to bývávalo. A tak jsem přemýšlel, co se změnilo. Mám totiž pocit že nic, že vše je při starém, byť, přiznávám, dělám stránky v trochu větším spěchu. A tak jsem si dala klid a do galerie 293 se snažila vybrat opravdu nejlepší fotky, které v současné době mám. Snad se vám bude líbit a já se zkusím polepšit i pro příště. Případně mi dejte vědět, co se změnilo.

A předsevzetí na další update(y) - zkusím projít stránku s odkazy a vyházet ty nefunkční, případně ty, co se mi už nelíbí :) A vy zase koukejte odpovídat v nové anketě a psát povzbuzující mailíky.

27. 4.

Ahoj,

dnes jsem se rozhodla, že update nebude. Je krásné dostávat spoustu mailíků, ale je únavné, když díky nim zjistíte, že na těchto stránkách je důležité vlastně jenom video a fotky. Ostatně se nedivím, nic moc jiného tady není, ale přeci jenom - přečíst si úvodní stránku s informací, že video dělá problémy snad můžete (když už nejste líní napsat email :)).

A pro ty, kteří se diví, že server nestíhá celý den - ráno i večer. Nezapomeňte, že stahují lidé z celého světa a tak je zde jistý časový posun.

Těšte se na další update :)

13. 4.

A je to tady - další malý updatík. Tentokráte bez videa - minule všichni akorát nadávali, že ho nemohou stáhnout tak tentokrát není :-) Abych pravdu řekla, tak jsem byla trochu překvapena. O polovinu víc návštěvníků mě šokovalo, padající server štval. Nicméně po pár dnech je jasno - díky odkazům v návštěvní knize jsem se dostala do žebříčků vyhledávačů a nejrůznějších fór a začali chodit lidé, kteří se poohlédli i po stránkách a chtěli stahovat. Abych pravdu řekla, už dlouho jsem nedostala tolik emailů jak z Čech tak ciziny. Jsem za ně ráda, přestože všechny říkají to samé - nefunguje video. Tak teď už to všichni víte a nemusím odpovídat každému :-)

Do budoucna musím něco vymyslet, něco vhodného. Můj server nestíhá (zvládne obhospodařit 100 lidí zároveň na 10MBps lince, takže občas to jde, občas ne), Rapidshare se mi nelíbí díky nutnosti čekat mezi stahováním, ale třeba mi nic jiného nezbyde. Nechte se překvapit do příště :-)

Taky jsem slibovala něco o sponzorování - máme tady prvního adepta - domov pro děti Radost. Zkusím vytipovat ještě další a dáme hlasovat, koho podpořím.

Krásné (trochu deštivé) jaro

30. 3.

Tak co u vás, také už vykukuje sluníčko? Tady je poslední dobou čím dál tím hezčí počasí a to je fajn. Dokonce (pokud to někoho zajímá) dnešní update jsem tvořila v krátké sukni, lodičkách a ve mě hezky jemně vibroval vibrátorek. Bylo to celkem těžké dodělat, ale věřím, že to není moc poznat ;-)

Jinak je tu další video od House of Gord - tentokráte třetí díl publikované série. Ten druhý, na který najdete odkazy v návštěvní knize, nebyl dle mého nic moc - jsou tam asi čtyři scény, které se různě střídají. Ve třetím díle toho také moc není, ale o to jsou zajímavější - zalití holčiny do cívky vypadá celkem zajímavě.

16. 3.

Další update, další povídání. Je to zajímavé, někdy mám hodně věcí, které chci říci a někdy mě skoro nic nenapadá. Tak snad jenom "omluva" za to, že jsou dnes pouze dvě videa, doufám ovšem že se vám budou o to více líbit. Když se totiž sečte jejich celkový čas tak to je spíše nadprůměrný update.

Mějte se krásně a těšte se na jaro, až se zase začneme objevovat v minisukních :-)

2. 3.

Poslední dobou jsme hodně překvapená (v tom dobrém smyslu slova) pozorností, kterou věnujete mým stránkám. Respektive abych to řekla úplně přesně - jsem nadšená tím, že jste mi všichni začali posílat povídky a některé z nich jsou dle mého opravdu pěkné. Tak jenom doufám, že to nepřestane :-)

Pro ty co chtěli video jsem zase našla něco zajímavého a možná na příště mám připraveno nějaké překvapení. Tak se nechte překvapit.

16. 2.

Tak nevím, mám vůbec něco psát? Uplynulých 14 dní kolem mě v rychlosti prohučelo, stihla jsem si akorát zajet na hory a skvěle si zalyžovat. A vlastně se vůbec nic nestalo. Pouze vím, že mám něco okolo 90 nových ICQ čísel, která jsem ještě nestiihla prověřit a nějak na to nemohu najít čas. A určitě jsem spoustě lidem neodpověděla na jejich maily. Ale je tu zima a je mi to jedno :) Mějte se krásně a užijte si update.

2. 2.

Nejdříve jedna pozvánka za kulturou do Prahy - v galerii Langhans vystavuje provokativní fotograf Nobujoši Araki, který je známý i svými snímky bondage či školních uniforem. Výstava trvá do 19. 2. a je zjevně příležitostí pro všechny úchylata (i když je tam prý pouze 70 fotografií a to určitě všechny nebudou tohoto rázu).

Pár z vás asi v uplynulých dnech zaznamenalo nějaké výpadky serveru - nešlo zapisovat do návštěvní knihy, nefungovaly objednávky a určitě i další věci. Věřím, že vše už je spravené a video také konečně bude fungovat pro všechny. Zkrátka je vidět, že dokud server běží tak se o něj nikdo nestará :) A co se týká více místa na disku či rychlejšího připojení (jak se objevilo v návštěvní knize), tak s tím problém opravdu není, spíš je problém s výkoností serveru, která mi ovšem přijde dostatečná. Víc požadavků na něj, bych skoro brala jako zbytečnost, takže se nic navyšovat nebude.

A všimněte si nové anketky.

19. 1.

A je to tady - zase po dlouhé době jeden update, ve kterém nejsou videa. Vzhledem k tomu, že si spousta z vás stěžuje že ještě nestáhli ta z minulých updatů, tak si myslím že to tolik nevadí.

Říká se, že by si člověk měl dát na nový rok nějaká předsevzetí. Tak jsem si nějaká dala. Většina jich je soukromých a tajných, ale o jedno se podělím i s vámi, protože se vás také týká. Rozhodla jsem se sponzorovat nějakou dobrou věc. Z každého prodaného CD či DVD určitou část peněz (a myslím že není úplně malá) věnuji na dobročinné účely. Ještě sice nevím na jaké, ale mým cílem je věnovat je někomu, kdo je opravdu potřebuje, kdo není moc vidět a nedává mu každý. Od vás bych tedy potřebovala dvě věci - upozornit na někoho, kdo by potřeboval podpořit a kdo si to zaslouží (prosím nedávejte žádná čísla účtů, pouze odkazy na stránky, kde je možné se něco dozvědět) a tou druhou věcí je kupování CD - každé z nich se počítá a pokud budete chtít přispět více tak za něj více zaplaťte a dejte vědět že to co je navíc je na tuto věc. A samozřejmě můžete někoho obdarovat jen tak. Celá akce poběží do konce března, kdy to spočtu a rozhodnu koho obdaruji.

Také děkuji velice za všechny příspěvky v návštěvní knize. Je vidět že se rozjela velká debata a jsem za ni ráda. S latexem je to legrační - nejdříve jsem ho také nemusela a ani se v podstatě nikde neobjevoval. Postupem doby se mi začal líbit a hlavně se začal objevovat (nejenom u mě). Ale co se mi nelíbí a moc to tedy neuvidíte je spanking, foot fetish, kaviár, pissing a myslím že toho možná bude i víc, pouze si vzpomenout :)

5. 1.

Dneska to povídání asi bude delší :) Na přelomu roku se říká, že by člověk měl popřemýšlet a ten uplynulý rok zhodnotit. Já jsem hodnotila tak nějak sama od sebe.

Pokud dobře počítám, tak jsem za uplynulý rok zveřejnila 101 povídek a za to patří ohromný dík všem, kteří je napsali a ještě více těm, kteří píší pravidelně a pořád. Mezi nimi musím jmenovat MIVNR, který se pustil do překladu dlouhé povídky z angličtiny, Dizzy.X od kterého čas od času přijde povídka, LteXe jehož povídky mají ohromný úspěch, Ondřeje se zvláštní povídkou o výchově své ženy a Favabka, který čas od času pošle něco vzrušujícího o pásech cudnosti. A neměla bych zapomenout ani na vycházející hvězdu Dianu, jejíž povídka Pergamen se setkala se spoustou ohlasů - asi zatím nejvíc ze všech povídek. Vlastně bych měla vyjmenovat všechny, aby to bylo fér, ale to bych zapomněla zase na spoustu jiných, kteří mi pomáhají jinak.

Zveřejnila jsem 47 fotogalerií a začala zveřejňovat i témata, která se dříve neobjevovala - kreslenky či vázání v oblečení. Mimořádný dík patří všem, kteří poslali své fotogalerie a umožnili mi jejich zveřejnění. Jedná se o CaptiveCulture, s kterými začala spolupráce nejdříve, Falkona, který poslal své povedené fotky a další připravuje, Madame Tina, která poslala své latexové fotky, a jako poslední se připojil Mark ze SeriousBondage.com.

Když už tak vzpomínáme tak musíme zavzpomínat i na ShortFuse, kteří bohužel ukončili svou činnost a nebudou další skvělé fotografie a videa.

152 videí je neuvěřitelný počet, který jsem ani sama nepředpokládala. V každém případě jsem se zásobou videí ke zveřejnění dojela v podstatě na nulu, takže zase musím nějaká hezká někde sehnat - nemáte někdo kontakty na tvůrce hezkých videí, zda by nechtěli některá z nich zveřejnit na mých stránkách?

Při té příležitosti se musím také pochlubit, že jsem nějaká videa stačila shlédnout a nezveřejním je na svých stránkách. Jedná se o videa od GwenMedia, kteří dělají asi nejlepší videa a tak se není co divit, že některá se mi nelíbí. Tentokráte u mě neprošla videa Crimson Mansion 3, Crimson Mansion 4, Nurses in Latex a Domestic Maid Service. Videa jsou pěkná, spousta latexu ale to je tak všechno. Nějak to prostě nemá spád. Zato jsem dnes zveřejnila videa od Hogtied - v jednom vás naučí jak správně a hezky vázat a v druhém je únos ženy z posilovny. Tak si je nenechte ujít a pokud najdu nějaká hezká videa, tak třeba i opustíme ty latexové série.

Také jsem zveřejnila spoustu odkazů a návodů a při té příležitosti si uvědomuji, že těch stránek, které jsem na začátku roku sledovala nějak ubylo. Všechny oblíbené české stránky tak nějak postupem doby zanikly, štěstí že se objevil alespoň BDSM-plesk, který hlavně informuje o dění na české BDSM scéně. Bylo by fajn sledovat i tu světovou, ale nějak na to nemám čas - nechcete se toho někdo ujmout a čas od času napsat co je kde nového, které stránky skončily a které se pro změnu objevily?

A věc poslední - otázka k anketě, kterou jsem nově zveřejnila. Je pro vás opravdu důležité znát toho, kdo dělá stránky? Mě osobně je to tak nějak jedno a když jsem o tom přemýšlela tak jsem zjistila, že asi neznám tvůrce jediných stránek, které s oblibou navštěvuji. Takže když tento rok vyjdu ze školy a pak nedej bože třeba i ztloustnu - budete chodit pořád, nebo už si mám hledat další školu?

Mějte se krásně a užijte si ten nový rok.

31. 12.

Dlouhá noc a mě se chce spát moc. Tak ať máte něco na koukání při té dlouhé noci.

24. 12.

Všechno nejlepší!!!!

Rozhodla jsem se vám dát ještě jeden dárek přímo pod stromeček, kdo tedy má málo vlastních dárků nechť rozbalí ten jeden balíček navíc.

22. 12.

Vánoce jsou tady, Vánoce jsou tady. Skoro jako z nějaké reklamy. Pravdou je, že Štědrý Den je za chvíli a v době kdy píši tyto řádky je venku sníh - že by byly přeci jenom ty Vánoce na sněhu?

Původně jsem si říkala, že neudělám žádný update, ať máte o Vánocích čas na vaše blízké, ale pak jsem si řekla, že update bude ať máte radost a nějaký dárek pod stromečkem.

Takže - šťastné a veselé, užíjte svátky a na Nový Rok opatrně, ať to zase nepřepísknete :-)

8. 12.

Vánoce, vánoce přicházejí, zpívejme přátelé. Konec roku se nachyluje, zkouškové se blíží, ale hlavně - napadl sníh a je čas vyrazit lyžovat!! Předtím než zmizím užívat si zasněžených hor, tak mi poraďte jaké dárky nakoupit na vánoce rodičům - to je vždycky děsivé přemýšlení.

A jednak otázka na zamyšlení - co vás přitahuje na svazování, na latexu a dalších věcech, které publikuji. Jeden návštěvník se mě na to zeptal a já si uvědomila, že vlastně vůbec nevím co mě přitahuje na latexu, když se v něm člověk jenom šíleně zpotí a co mě přitahuje na svazování, když se pak vlastně nemohu hýbat a vůbec to bolí. Co vás na tom přitahuje? Proberte se a pište své poznatky!

24. 11.

Překvapená? To je asi to nejlepší slůvko. Minule jsem vás prosila ať se pochlubíte kam na internetu chodíte pro informace z této oblasti, pokecat, podívat se. A pochlubil se někdo? Nikdo, styďte se!!

Naproti tomu se ale musím pochlubit odkazy, které na mě směřují ze stránek SeriousBondage (mimochodem jedna nová galerie je od nich) a UtopiaStories. Děkuji velice i za ostatní, o kterých se nezmiňuji.

10. 11.

Kde to žije? Taková obecná otázka, nicméně položme ji konkrétně - kam chodíte na internetu pokecat, které stránky navštěvujete, co stojí za to navštívit?

Pochlubte se v návštěvní knize, které stránky týkající se této problematiky jste našli a které stojí opravdu za to.

27. 10.

Tak se mi povedl takový větší update, asi je v té škole opravdu více času než když člověk pracuje. Takže návod, odkaz a nová verze návštěvní knihy. Teď jenom najít čas projít všechny ty odkazy, co jsem od vás v poslední době dostala a začít je zveřejňovat.

Přidala jsem také jedno větší video - myslím že každý z vás (zvláště já) sní o návštěvě něčeho podobného.

A nová je i anketa - jaký způsob platby preferujete na internetu (a nikdo neříká že chci platit za stránky)?

13. 10.

A je to tady. Začala škola a tak možná budu mít více času nejen na stránky, ale i na komunikaci s vámi. Uvidíme - člověk míní, lidé mění.

Shlédla jsem další video - Sweet Surrender od GwenMedia a opět se přiznám že extra nezaujalo. Bylo hezké a kdybych neměla hezčí, tak by asi prošlo. Ale takhle bylo to oblékání latexu až moc dlouhé. Nicméně jedno velké video je tu - hurá!

29. 9.

Tak jsem zase přemýšlela, jaké velké video zveřejnit. Prohlédla jsem jich celkem dost a musím říci - bída.

Web Slaves - spousta latexu, ale vlastně vůbec nic. Jenom se dvě holčiny sléknou a poté zase obléknou a to je celé. Nic moc pro mě.

The Asylum - takové divné barvy, ale jinak toho vystřídají celkem dost. No, nebylo špatné, ale občas mi z těch barev šla hlava kolem.

Maid for Latex and Rubber academy - dodalo Devonshire a v podstatě ukazuje pouze různé polohy svázání. Některé jsou zajímavé, ale je to trochu málo.

Žádná z těch videí již nemám, takže nemohu poskytnout. A jaké video tedy zveřejním? Nechte se překvapit.

15. 9.

Dneska toho mám spoustu na srdci. Jednak vás musím všechny pochválit, moc mě potěšilo jak jste se o mě všichni báli a ptali se co je se mnou. Uživala jsem si takovou rychlou dovolenou a potom měla trochu problém se dostat k internetu a prokousat se všemi těmi emaily, ale snad už to bude zase lepší. Doufejme.

Druhá věc - dotaz. Ve spoustě povídek jste určitě narazili na vibrátor, který může chvilku vibrovat, pak chvilku přestat a pak zase dokola. A to všechno náhodně. Ale narazili jste na to někdo také v nějakém obchodě?

A věc poslední - další dotaz. Přemýšlím o stažení CD1 a CD2, protože jejich obsah je k dispozici na DVD, kde jsou k tomu přibalena i plná videa. Při té příležitosti bych stáhla i ta videa, která jsou k dispozici na videu. Co si o tom nápadu myslíte? Napište do návštěvní knihy, jsem zvědavá na vaše názory.

Mějte se krásně a užívejte krásné září (zvláště po tom ošklivém srpnu)

18. 8.

Čas od času mi návštěvníci stránek pošlou své galerie a já je ráda uveřejňuji. Nyní je to Madam Tina a její latexové radůstky. Věřím že se i vám budou líbit.

Také jsem přidala galerii s normálně oblečenými holkami tak doufám že se bude líbit. Je to legrační, jak jsme každý jinak zaměřený a líbí se nám jiné věci. A děkuji moc za všechny názory v návštěvní knize.

A také videa s únosem, tak snad budete spokojení :-)

4. 8.

Další update, nová anketa a jedna otázka - jaké chcete vidět fotky? Latexové galerie mají vždy velký úspěch, slyším žádosti o kreslenou galerii, bylo několik dotazů proč nezveřejňují svázané "normální" holky - v džínách a oblečení. Tak jaké fotky chcete - napište mi to v návštěvní knize.

A minulá anketa byla velice zajímavá - v Čechách většinou navštěvujete mé stránky z domova, v cizině zase z kaváren.

21. 7.

Tak už jsem zase u internetu. Je to trochu honička - přeci jenom po nějakých 3 týdnech bez internetu a s plnou poštou chtít připravit update je odvážná myšlenka.

Ale snad se povedlo - spousta videí, 2 galerie, návod a povídky. Jednou z nich je i pokračování Školy, která opět pokračuje ve svém velice tvrdém rytmu, tak jenom pro odvážné.

Zaujal mě na internetu jeden článek (anglicky) - tak nevím, je to špatně že jsem 5%?

7. 7.

Nestává se často abych rušila odkazy, o to je to smutnější. Tentokráte jsem musela zrušit odkaz na ShortFuse. Škoda jich.

Přečetla jsem si krásnou povídku - The Game. Zažít to v praxi ...

A jinak pořád bez internetu, tak snad se ten update povedl.

23. 6.

Tak je to tu - škola opět skončila a já se přesouvám na brigádu. Pokud tedy budu reagovat na maily ještě později než normálně tak se nedivte.

A našla jsem nádhernou spoustu galerií, pokud máte hroznou spoustu času tak do toho (odkaz smazán).

9. 6.

Andrew Blake - Captured Beuty. Další film, který vypadal velice nadějně, ale nakonec nic. Nádherný latex, pánové ocení i krásné ženy, občas rafinované svázání, ale jinak hrozně nudné. Kdyby to člověk dvakrát zrychlil tak by se nic nestalo.

Místo toho je tu Ivy Manor 6 - pony girls, a alespoň občas pěkné okamžiky. Tak si to užijte.

26. 5.

Tak jsem se zase dívala na video, které bych mohla zveřejnit a nezveřejním. Jedná se o Pony Girls od Marquise. Nebylo to úplně špatné, ale takové děsně pomalé, pořád jenom nějaké převlékání oblečků, žádná akce. Některé scény mi přišly skoro směšné a i to byl důvod, proč ho zde neuvidíte.

12. 5.

ICQ, ICQ, ICQ - poslední dobou se to nějak rozjelo. Každý den několik nových registrací čísel ICQ, čas od času mi píší zvláště ženy, abych je z listu smazala, že jim píše hrozně moc lidí.

To je něco za co jsem ráda - že se to tak rozjelo, že to asi opravdu používáte. Teď jenom zkusit vymyslet, jak to o něco vylepšit - máte nějaký nápad?

28. 4.

Duben já nádherný, musím pochválit vás všechny - své návštěvníky. Mnoho z vás dodalo své povídky (ty se mi bohužel nepodařilo zařadit již na tento update, budou příště), další dodal fotogalerii (moc pěkná, věřím že se bude líbit i vám) a poslední mi daroval latexové body s podvazky.

Jsem šťastná, jaro začíná nádherně a vy si užijte další update.

14. 4.

Jaro je tady. Nevím jak vy, ale já už jsem se na něj hodně těšila. Zimu mám sice ráda, ale teplo je teplo. Už se těším jak budu moci uklidit všechno zimní oblečení a vytáhnout to letní. A co vy, těšíte se na to také?

31. 3.

A je to tady - první narozeniny, které slavím na vlastní adrese. Otevírejte šampaňské a pijte na mě :-)

Spolu s tím i jedna novinka pro vás - nově je možné objednat stránky na DVD, které obsahuje vše od vzniku stránek až do 31. 12. 2004, přičemž videa jsou v plné kvalitě. Je to pro vás zajímavé?

17. 3.

Minulý týden jsem si nádherně užila volna na horách, takže nyní se musím o to více otáčet. Ale update jsem zvládla, tak pěkné pokoukání.

Také jsem chtěla poděkovat všem, kteří mi poslali tipy na videa - určitě se po nich podívám a třeba některé z nich i zveřejním. Spousta je pro mě ovšem neznámá, takže se celkem těším.

A pořád pro vás mám připraveno jedno překvapení, akorát se k němu propracovat - příště?

3. 3.

Tak zase vybírám jaké velké video hodím na stránky a přiznávám, že to není úplně snadné. Nejdřív hrozně dlouuho trvá, než nějaká stáhnu, ještě déle trvá než ho shlédnu a pak nastává to největší dilema - zveřejnit nebo nezveřejnit? Je spousta videí, která mě prostě nezaujmou - příkladem jsou další díly Ivy Manor a přemýšlím, zda se ve stejné situaci neocitne i Rubberella. Nemáte tip na nějaké opravdu dobré video, o kterém nebudu přemýšlet a řeknu - "To je ono!"?

17. 2.

Minule jsem psala že mám trochu času před začátkem semestru a tak jsem ho k něčemu smyslupnému využila :-) Nechejte se překvapit, co to bude.

Zároveň bych také chtěla poděkovat všem, kteří mi pomáhají - dodávají obrázky, povídky a spoustu další podpory. Prosím všechny, kteří mají pocit že se mezi ně řadí aby mi napsali a poslali svoji poštovní adresu, protože pro ně mám připraven malý dárek. Ještě jednou díky.

3. 2.

Nevím zda jste si toho všimli, ale dnešní update je takový větší než obvykle - více povídek, více fotografií, velké video. Asi se děje něco nestandardního.

A máte pravdu, povedla se neuvěřitelná věc - udělala jsem všechny zkoušky, které jsem tento semestr měla udělat. Neříkám že všechny dopadly úplně skvěle a že byly jednoduché, ale všechny jsou za mnou a já mám pár dní na vydechnutí, než mi začne nový semestr. Pouze nevím, zda to také znamená, že bych měla více času :-)

20. 1.

Solidarita a tsunami

Oproti všem ostatním jsem zaváhala a vytahují téma, které naprosto nesouvisí s těmito stránkami a už je značně vyčpělé. Přesto mi to nedá a musím se k těm tsunami vrátit. Nevím zda jste byli stejně šokovaní jako já, ale doufám že se vše vrátí co nejdříve k normálu a zničená příroda se vzpamatuje. Zvláště Srí Lanka mě láká svými čajovými plantážemi a tak mě mrzí co se tam stalo.

Co mě ovšem překvapilo byla ta ohromná vlna podpory, která se vzedmula ještě víc jak tsunami. Podporoval skoro každý, dokonce jsem našla i pár cizích sexshopů, které kus svého výtěžku věnovaly na podporu těchto států. A to je pěkné.

6. 1.

Nový rok, nová předsevzetí, nové zážitky a zkušenosti. Všechno začíná znovu a já jsem původně myslela, že od nového roku se cosi změní i na stránkách. Plány nějaké jsou, ale čas na ně moc není. Tak musíte ještě chvilku počkat :-)

Díky tomu že nebyl čas na stránky byl ovšem čas na spoustu jiných věcí. Letos se mi povedlo něco co již dlouho ne a o Vánocích jsem opravdu odpočívala, setkávala se s kamarády a relaxovala. Nesáhla jsem ani na stránky, ani na učení ani na spoustu dalších věcí. A nyní jsem nádherně odpočinutá a doufám, že mi věci díky tomu půjdou lépe od ruky.

23. 12.

Vánoce, vánoce přicházejí, zpívejme přátelé. Je to tady, Vánoce za rohem, čas pohody, cukroví a koled. Jako předčasný dárek je tady další update stránek, povídky, videa, fotografie. Užijte si ho.

Já jsem si minulý týden užívala na horách - bylo nádherně, svítilo sluníčko a byla spousta sněhu. Celou dobu jsem měla klid od emailů a tak po mém návratu jich na mě čekalo celkem 1420. Z tohoto množství byla 850 čistých spamů, které jsem nikdy nechtěla, a 50 využiji při tvorbě stránek. Zbytek vyhodím, protože v nich není nic zajímavého. Ten poměr je skoro děsivý.

Také jsem před nějakým časem slibovala svorky, podobné jako používají v insexu. Tak jsou tady, podívejte se na fotečky a pouvažujte, kolik jste ochotni obětovat za jednu. Mimochodem nosí se velice příjemně.

Klidné vánoce a hezký nový rok. Měj se nádherně

9. 12.

Server už zase běží, výpadky jsou pořád dokola, ale asi se nedá nic dělat když vás je tolik. Jenom pro informaci - v současné době prý jedu na dvou serverech a další server hostuje video. Celkem solidní výsledek :-)

Věc další - DVD. Spousta lidí mě láká, abych vydávala obsah stránek na DVD. Vzhledem k rozdílným standardům se tedy ptát - které vám více vyhovuje?

A protože se blíží vánoce a zima je tu tak vyrážím na hory. Kdo mi tedy bude psát tak se nedivte že neodpovídám - jsem pryč. A doufám že si odpočinu, vánoční update bude ještě lepší než všechny jiné a vůbec bude pohoda.

25. 11.

Zklamání? Ani bych se nedivila, tento update je opravdu malý, vůbec žádné video. Mnoho z vás si stěžuje, že video pořád nejde stáhnout a tak jsem se rozhodla, že zkusím při jedné aktualizaci nedávat nová videa. Uvidím zda se situace uklidní, server totiž běží, pouze se na něj spousta z vás nedostane, protože dráty k němu vedoucí jsou prostě moc úzké :-)

A musím si postěžovat ještě na něco. Respektive nejdříve poděkovat všem, kteří posílají SMSky, případně objednávají CD (mimochodem kdo jste objednávali od minulého updatu tak je možné že jsem vaši objednávku neobdržela - prověřte to prosím nebo objednejte znovu). A teď to postěžování :-) Spousta z vás je ochotna pomoci se stránkami, spousta z vás je ochotná podpořit dárečkem. Spousta z vás dokonce pomáhá se stránkami, někteří i s dárečkem. Někteří ovšem jenom slibují a to je to co mě mrzí. Neslibujte, neříkejte raději nic - budu pak klidnější :-) A vám ostatním moc děkuji za podporu.

11. 11.

Video, video, video. Pořád to nejede, pořád to padá. Je vás nějak moc a tak to většinu času nejede a občas ano. Neptejte se mě co s tím, nevím. Dobrou zprávou je, že video jde z jiného serveru a tak mi nepadají stránky - děkuji klukům kteří se mi o to starají.

CD - vždycky jsem vydávala pravidelně CD s obsahem mých stránek. Má to ovšem nyní smysl? Vzhledem k velikosti dlouhých videí je třetí CD skoro plné a přitom na něm je jenom 45 videí - poradíte mi?

Ještě jsem to neudělala, tak nyní to bude poprvé. Přeji všem Martinům, kteří nám přivážejí první sníh a doufám, že ho letos bude hodně. Už se těším na lyže, tak ať to stojí za to.

28. 10.

Jedna velká změna nastala na stránce s videi. Mnoho z vás neuvidí odkaz pro stažení velkého videa. Vyčkejte prosím na zítra, pozítří či popozítří. Cílem je rozdělit zátěž, kterou dáváte serveru na více dní. Pokud tedy všichni budete neustále obnovovat stránku aby se vám odkaz zobrazil, nebo snad přímý odkaz zveřejňovat všude možně tak budete smutní hlavně vy - server si opět lehne na zádíčka a nikdo neuvidí ani čárku. A to snad nechcete, ne?

Také by měl zajímalo vaše hlasování v nové anketě - jeden mladík cítí se slečnou se nabídl, že by na mých stránkách ukazoval postup své přeměny na BDSM modelku - máte zájem?

A také změna v galeriích - v zip souboru jsou nyní obrázky s původními názvy - jste ještě o kousek šťastnější?

14. 10.

Neuvěřitelné - minulý update byl co se týká videa asi více než úspěšný, protože poptávka byla neuvěřitelná a server ji nestíhal. Nedá se nic dělat - na příště vymyslíme nějaká protiopatření a uvidíme s jakým úspěchem se setkají.

Novinka - fotogalerie jsou dále se zmenšenými fotkami, ale k dispozici je zip soubor se všemi fotkami v původní kvalitě. Kdo tedy chtěl mít možnost stáhnout všechny fotky naráz i ten kdo je chtěl v původní kvalitě - jásejte, je to zde.

Penízky - jsem ráda i za příspěvky, které nejdou přímo od vás. Konkrétně nyní mi zase přišla nějaká provize od eroscity - díky vám všem, kteří zde nakupujete.

30. 9.

Nevím jak vám, ale mě je pěkná zima. Léto opravdu odešlo úderem podzimu a ta teplotní změna je celkem velký šok. Zase na druhou stranu na chození do školy si nemohu přát lepší počasí - člověka to alespoň neláká příliš ven a třeba se tedy budu pořádně učit.

Pro ty co mají rychlá připojení je tu opět jedno velké video - plno latexu a dalších nutností. Věřím, že se vám bude také líbit, stejně jako ta předchozí. A pokud pošlete SMS že se vám líbilo, tak budu jenom ráda (mimochodem pár SMS už přišlo, děkuji).

Také jsem se poslední dobou více ukazovala na ICQ a s několika z vás příjemně popovídala. Když jsem se tuhle dívala, kolik lidí již je zaregistrováno, tak jsem se opravdu podivila - povídá si hodně?

A změna poslední - angličtina. Kousek stránek (celé nemají smysl) se objevil v angličtině. Což ovšem vás, kteří si čtete tento úvodník moc nezajímá :-)

16. 9.

Tak vám nevím - buď nikdo nečte úvodníky, nebo neumíte posílat SMS :-( Tak vám to připomenu ještě jednou - třeba se to rozjede. Určitě by to bylo příjemné ;-)

Pokud se vám bude zdát že neodpovídám moc na emaily, tak máte pravdu - pomalu se zase blíží přesun do školy a tak mám dost svých běžnných starostí a asi se nebudu úplně věnovat svým stránkám a vašim emailům.

Také chci poděkovat všem, kteří se mě poslední dobou rozhodli podpořit. Mám DVD plné video klipů, někteří poslali také obrázky a delší videa. Díky za ně, jen pro představu jak prosívám obrázky - z cca 1GB obrázků, které jsem v poslední době dostala, jich přežilo cca 20 (obrázků, nikoliv MB či GB :-)) Teď mám zase na nějakou dobu zásobu videí i fotek - musím ještě sehnat nějaké povídky a budu spokojena. Nechcete někdo přeložit ty , které mám v angličtině

2. 9.

Padání, padání, všechny smutky zahání. Nebo že by zahánělo skutky? V každém případě uplynulé období bylo ve znamení pádu mého serveru - někdo se na něj zaměřil a shazoval ho svými požadavky pořád dokola. Naštěstí se podařilo vymyslet řešení a doufejme že nyní již bude vše v pořádku.

Možná jste si při minulém updatu všimli že zmizely nějaké galerie. Ano, stejně jako mizí video budou mizet i galerie. Stejně jako v minulosti - kdo chce historii musí zakoupit CD.

Svorky - neuvěřitelná rychlost a svorky na bradavky či jiná místa jsou na světě. Dokonce ve dvou provedeních - s gumovými koncovkami či s koncovkou, která obsahuje malý hrot. Ten bych na vlastní kůži cítit nechtěla, ale třeba to někomu bude vyhovovat. Objednávat budete moci v dohledné době - těšíte se?

A také je zde další způsob mojí podpory - asi úplně nejjednodušší. Stačí poslat SMS ve správném tvaru na správné číslo a kus z těch peněz co za ní zaplatíte dostanu já. Tak co, umíte poslat SMS?

19. 8.

Londýn, padání serveru, sms, mizení galerií, svorky

Tak kousíček dovolené je za mnou. V podstatě celý minulý týden jsem si užívala poznáváním tak krásného města jako je Londýn. A přiznám se že to stálo za to :-)

Pro ty, kteří mé stránky pouze prolétnou, stáhnout a jdou pryč je tady upozornění, že nyní budou stahovat trochu déle. Rozhodla jsem se na zkoušku zveřejnit jedno opravdu dlouhé video - více jak hodina krásných akcí plných latexu a jiných krás. Aby to celé nebylo moc velké tak jsem komprimovala o stošest - musíte tedy vystačit s minimálním rozlišením a pouhými 8 snímky za vteřinu. Dejte v anketě vědět jak se vám to zamlouvá.

Anketa o CD pro mě byla velice zajímavá - ještě jsem ji měla rozlišit jazykově abych věděla zda cizinci odpovídali jinak. V každém případě skutečností je, že něco přibližně 10-20% lidí je ochotno zaplatit více. Přiznám se, že mě to hodně těší, beru to jako jakousi pochvalu za to co dělám.

Věc poslední - svorky. Kdysi jsem se ptala po zamykacích poutech, nyní se ptám po svorkách jako používají v insexu. Nevíte někdo kde sehnat takovouhle krásu?

5. 8.

Nevím zda jste si toho všimli, ale já ano :-) Minulé období bylo ve znamení výpadků serveru, kdy chvílemi šel a chvílemi nikoliv a když už šel tak to asi nebylo nic moc. V každém případě na nápravě se aktivně pracovalo a věřím, že to již bude pouze lepší a lepší.

Ono možná ty výpadky byly způsobeny tím hrozivým horkem, které panuje venku. Server sice je v klimatizované místnosti, ale třeba soucítí s námi a vypadává stejně jako my. Ostatně vám není horko?

A protože horko je více než velké tak jsem se rozhodla pro týden volna. Odjedu, odpočinu si od emailů a práce, prohlédnu pamětihodnosti jedné pěkné země a vrátím se nádherně odpočatá opět zpět.

A třeba se potom vše uklidní a já budu mít čas se připojovat častěji a častěji na ICQ a povídat s tou spoustou lidí, kteří se již zaregistrovali na mých stránkách a na které v současné době nemám moc času.

Hezké léto

22. 7. 2004

Prázdniny - takový pohodový čas a přitom taková spousta informací do úvodníku.

Věc první - elegantní pouta. Konečně je mám k dispozici a rozesílám. Kdo tedy váháte tak přestaňte a koukejte objednávat :-)

Věc druhá - CD a možnost platit víc než kolik je standardní cena. Myslíte že lidé tuto možnost využívají? Tipněte si v anketě.

Věc třetí - úvodníky a jejich archiv. Rozhodla jsem se využít výsledky ankety a založila jejich archiv (hlavně kvůli své skleróze). Odkaz je níže.

Věc čtvrtá - tvrdší videa. Pro tento update jsem zvolila většinu videí natočených na jednom srazu v cizině. Přiznám se, že nevypadají vůbec špatně.

Věc pátá - další bod podpory. Další šance jak mne podpořit a současně nepřijít zkrátka. Můžete se zaregistrovat na stránce fetisharena, zaplatit malý členský příspěvek a dostat přístup na stránku s prověřenými hesly. Láká?

Věc šestá (není jich moc?) - další reklama. Čas od času se v horní části stránek objevuje reklamní banner. Nyní se navíc bude na titulní stránce čas od času objevovat velký reklamní banner. Věřím že to všichni nějak přežijeme, někdy se to zkusit musí.

8. 7. 2004

Ještě jednou se vrátím k problému pout, která se sama odemykají. Dostala jsem odkaz na jednu stránku od Johany a jsou to asi přesně ta, která mě zajímala. Škoda jenom, že jsou tak velká, ale chápu, že jinak to asi ani nejde. Pro zájemce tedy ještě onen odkaz - www.playtoies.com.

Jinak doufám, že jste si všichni užili pořádně svátky a nádherně jste si odpočinuli stejně jako já. Já jsem si navíc odpočinula dvakrát, neboť jsem úspěšně dokončila další ročník svého studia, odstěhovala se z koleje zpátky domů a navíc si našla brigádu. Takže komu se zdálo, že jsem stránky trochu zanedbávala tak měl pravdu, otázkou je, zda to díky brigádě bude lepší nebo ne.

Video - je to hrozné, pěkné fotografie chodí samy, povídky také (a poslední dobou se mi líbí víc a víc, díky všem co píší), ale videa je nějak málo. A když už je, tak není moc akční, jak si někteří z vás stěžují, ale s tím se asi nedá nic moc dělat - kolik akce chcete vecpat do těch pár minut, které se dají stáhnout za rozumný čas?

Přeji vám všem hezké prázdniny či klidné letní měsíce a za čtrnáct dní se opět těšte na nové věci.

Úvodníky

Když už se s tím píši tak ať se mohu nejenom já zpětně podívat co jsem kdy vymyslel za zázračná povídání. Schválně zda si z nich vezmu ponaučení :-)

o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...