Foot Worship
TS Pussy Hunters
Hogtied
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Poslat fotky, videa, povídky, návody

Ač jsou možnosti internetu nepřeberné, tak je dost práce hledat kvalitní věci. A tak mi můžete pomoci a pěkné věci poslat na můj e-mail [email protected]. Nejvíc mám zájem o povídky a návody (i od pánů - po těch je zvláště sháňka).

Obchody

Pokud snad plánujete nákup přes internet, tak můžete vyzkoušet tyto obchody. Nabídka je pestrá, ceny myslím dobré a pokud se na ně dostanete přes přiložené odkazy, tak z toho snad budu něco i mít.

www.eroticdream.cz (CZ)
www.sexyhracky.cz (CZ)
www.eroscity.cz (CZ)
shop.puncochy.com (CZ)
www.eroticdream.sk (SK)
www.adultstore.sk (SK)
www.sextoysex.com (USA)
www.bdsmtoybox.com (USA)
www.extremerestraints.com (USA)

Reklama

Pokud někdo má zájem zobrazovat reklamu na mých stránkách (klidně i v konkrétní sekci) nebo v e-mailech co posílám (a týkají se této problematiky), tak se mi můžete ozvat a nějak se dohodneme. Jediný problém je, že nemám živnostenský list.

Podpořte mě

Pokud mě chcete podpořit při tvorbě mých stránek tak budu jenom rád. A myslím, že možností jak mě podpořit jsem vymyslel více než dost a většina z nich je ve stylu výměny - obě strany něco dostanou.

Co jsem tedy vymyslel?

  • poslat fotky, videa, povídky nebo návody
  • nákup pomůcek ve vybraných obchodech
  • objednat si reklamu na mých stránkách
  • poslat peníze jen tak

Vybrali jste si? Tak vzhůru na to.

o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...