Bound Gods
KINK Unlimited - All of Kink
Bound Gods
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Kemp

část 1.

Autor: Fikkpervers

Hodnocení

1234567

Byl jsem tehdy ještě mladej klučina, 16 let, o holkách a sexu jsem věděl jen z porna, internetu a něco málo od spolužáků. Přesto jsem to chtěl, chtěl a moc. Bohužel jsem nebyl nikterak vysokej ani ukecanej a nebyl jsem pro holky až tak zajímavej. Vlastně jsem byl takovej ten tichej kluk tam v rohu. O prázdninách jsme jel s rodiči na dovolenou na Korsiku, do kempu, hned u nádherné písečné, více než kilometr dlouhé, pláže K nejbližšímu městu to bylo dobrých 10km, takže auto byla naprostá nutnost, bez které se nedalo nikam dostat. Měla to být prostě pohodová dovolená na pláži, tři týdny, pro rodiče v klidu… pro mě nadrženého panice, v hormonálním neklidu. Celý první týden jsem každý den na pláži koukal po dívkách, ženách, některé byly nahé, jiné v nádherných bikinách, já se soustředil hlavně na ty co byli samotné nebo ve společnosti dalších dívek, prostě na ty nezadané, vždy jsem si představoval, jaké by to bylo si s nima užívat. Vzhledem k tomu, jak jsem byl vždy tichý a nevýrazný není až tak překvapivé, že jsem se i v sexu, na internetu zajímal hlavně o SM, o Dominantní dívky. Snil jsem o nich jak by mě ponižovali, zneužívali, mučili.

Jednoho krásného dne se naši rozhodli, že odjedou na výlet a protože se mi nechtělo, zůstal jsem v kempu sám. Celý den jsem trávil na pláži, měl jsem volnou působnost a tak jsem si vyhledal pěknou volnou dívku a lehnul jsem si někde poblíž. Krásné dlouhé tmavé vlasy až k pasu, nádherné tělo, žádná vychrtlice, ale ani kila navíc. Podprsenku od plavek na sobě neměla a tak jsem měl dobrý výhled, bohužel až moc, nezakrytě jsem na ni koukal, na její pevné cca 3ky a na její ztvrdlé malé, ale tmavé bradavky. Všimla si mě, koukala na mě a já jsem zrudl, říkal jsem si tak tady to máš, jakpak se ti to ponížení líbí.. Chtěl jsem už utéct, když přišlo asi šest dívek, které ji vyrušily. Asi kamarádky, které se k ní posadili a já měl alespoň šanci utéct. Věci jsem hodil do stanu a šel jsem se rychle osprchovat do umýváren (vzhledem k nízké ceně v kempu jsou umyvárny společné), abych se uklidnil. Stál jsem tak pod ledovou vodou (jiná netekla) a bádal na tím jak jsem se ponížil… a vůbec jsem nepociťoval to vzrušení jako při prohlížení internetu. Po chvíli jsem vylezl ven. Koukal jsem jako opařený, stála tam přede mnou, dívka z pláže, koukali jsme na sebe. A já se opět neudržel a můj zrak spočinul na její hrudi. Teď měla už podprsenku, přesto skrz ni vyčnívali její nádherné bradavky. Přistoupila ke mně a chytla mě v rozkroku a pohonila mi ho přes plavky, okamžitě se mi postavil, naklonila hlavu k mému uchu a řekla jasně: "Tonight, midnight, here", po tom co mi to zašeptala mi smyslně olízla ucho. Otočila se a odešla. Já tam jen stál., penis mi trčel ven z plavek a na zádech husí kůže a já se cítil jako ve snu. Rychle jsem se vytratil směrem do stanu tam se lehl a usnul.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - nastavitelné smyčky Metallic Cock Loops :::...
Sexshop Sexujte.cz


Nemohl jsem dospat a probudil jsem se dřív než mi zazvonil budík, fajn. Otevřel jsem stan a jen ve spodkách jsem vyrazil pomalu k cíli. Stál jsem v zhasnutých umývárnách a čekal jestli přijde nebo jestli si ze mě jen dělala srandu. Na minutu přesně stála u vchodu, v měsíčním svitu, její nádherné, tvarované tělo mě opět vzrušilo. Na sobě měla jen šaty a šátek kolem krku. Řekla ať jdu ke sprchám. Každá byla zvlášť uzavřena, ale ona měla klíč, musela dělat v kempu. Odemkla a já vstoupil dovnitř. Přistoupila ke mně a začala mě líbat, osahávala mě a já ji. Bylo to úžasné a já se cítil skvěle, sahal jsem na její pevná prsa a ztvrdlé bradavky. Svlékla mi spodky a zatímco já jsem se jí snažil sundat šaty, rychle chytla mé ruce a přivázala mi je k připraveným okům na bočních stěnách, pak se sklonila a stejně mi upoutala i nohy. Cítil jsem se jako otrok u kříže. Nevzmohl jsem se na odpor a nejspíš jsem ani nechtěl. Sundala si kalhotky a dala mi je do pusy, šátkem je zajistila abych je nemohl vyplivnout. Vzpomněl jsem si na všechny ty porna na netu a byl jsem vzrušenej k zbláznění. Klekla k mému penisu a já čekal co bude dál. Koukala na něj, osahávala ho, ohmatávala, pak ho vzala do pusy, cítil jsem se skvěle, poprvé jsem ucítil jaké to je, když si ho dá holka do pusy a začne sát. Už jsem se málem udělal, když přestala, jen na něj chvíli koukala a pak do něj cvrnkla. Vstala, odešla a já čekal co bude dál. Modlil jsem se aby se vrátila, sprcha zůstala otevřená a kdokoli mě mohl vidět.

Za chvíli byla zpět, i když mě to připadalo jako věčnost. V ruce měla žiletku, lekl jsem se co bude dál, co mi chce udělat, brzo jsem pochopil, klekla si opět k mému penisu. Namočila mi okolí penisu a začala mě vyholovat, pomalu, ale jistě, měl jsem strach a navíc jsem se styděl. Vyholila mě úplně, nezůstal mi tam dole ani chloupek a ani jinde na těle jsem je v té době ještě neměl. Postavila se, odstoupila a řekla: "Fine". Koukala mi na rozkrok a pak pohlédla do mých očí, úplně ji zářili štěstím. Přišla opět blíž, klekla a vzala mě do pusy, kouřila báječně a já jsem se tak těšil až se udělám. Až se udělám do jejích nádherných vznešených a hlavně šikovných úst. Zase se tak nestalo, když už jsem se málem udělal opět přestala. Koule mě už bolely, jak jsem celý den zadržoval sperma na pokraji výstřiku. V kleče mi koukala do očí a řekla:"Want more?". Kýval jsem hlavou a chtěl. Chtěl jsem to moc. Dal bych za to cokoli. Stoupla si a řekla: "OK, Do you want to be my slave? My and my sisters´ slave?" V tom mě zamrazilo, vzpomněl jsem si na její kamarádky na pláži… než jsem si stihl vybavit jejich obličeje, stáli hned za ní. V reálu ve sprchách. Bylo jasné, že čekají jak odpovím, jak pokynu hlavou. Musel jsem kývat na ano. Nikdy bych si neodpustil, kdybych to odmítl. "Fine. Then, same time, same place. Every day until you leave. See you tomorrow, bye." Odešli a nechaly mě tam. Se stojícím penisem, spoutaného. Trvalo mi hodinu než jsem se vyvlékl a v tu dobu už mé vzrušení opadlo, jen koule mě bolely. Vrátil se zpět do stanu a cítil se poníženě, sedm dívek vidělo můj vyholený rozkrok, vidělo můj vyholený stojící penis... Tentokrát mě ale to ponížení opravdu vzrušilo. Věděl jsem, že mi zbývá osm nocí než odjedeme. Osm nocí a sedm dominantních dívek. Sedm sester, sedm dcer majitele kempu.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - souprava Flick Duo Stimulator EM80-E :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...