TS Seduction
Czech Bitch
TS Pussy Hunters
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Supergirl v bondáži zlé Zorell v1.10

část 3

Autor: Honza

Hodnocení

1234567

Kapitola III.

Fáze zdětinšťování

Pochopitelně veřejnost velmi zajímalo, jak bývala Amazonka dává výchovný výprask Superbaby, spoutané na Dianiném klíně, zvláště když má na sobě vlatexový dětský obleček, který zakrýval její tělo tenoučkou vrstvou vlatexu. Její úžasná postava byla věhlasná, a tak se mnoho lidí, převážně mužů a lesbiček, šlo skutečně s potěšením podívat na celé představení. Linda opravdu brečela, když viděla tu spoustu lidí na stadionu, který byl celý z latexu, nafouknutý před připravenou show. Show se opakovala v průběhu celého dne po dobu dvou týdnů. Mnoho lidí milovalo tuto přehlídku, nebo to aspoň předstírali ze strachu z tajné policie, která by je mohla jinak zatknout. S každým plácnutím chůviny ruky se Superbaby bolestivě svíjela. Zvedala vlatexem obalené nohy jako by se snažila strhnout ze sebe ten hrozný obleček. Dupačky ale byly perfektně připevněné jako zbytek oblečení na jejím těle.

Pokaždé když na sobě měla průhlednou celo-tělesnou plenku, kostým s volánky na každém představitelném místě, a všudypřítomná kamera jí zabrala z blízka, musela si Linda, díky kouzlu, cucat svůj palec na ruce a současně si pořádně ulevit. Její hodná chůva ji pak přivázala k růžovému gumovému stolku, očistila bezmocné hrdince spodek a vyměnila ji ponižující lesklou plenku modré barvy. Vydatné kryptonitové mléko kterým Lindu nakojila bylo vyvrcholením přehlídky při kterém Linda seděla svázaná na dětské jídelní židličce. Přeškolena osobní chůva kojila Superbabe, aby ji pomohla zotročit. Linda cítila jak pomalu přichází o svou fyzickou i duševní sílu. Cítila jak se mění v dospělé dítě před zraky veřejnosti, která ji kdysi tak zbožňovala.

O několik měsíců později...

...v trůním sále královského hradu, spoutaná hrdinka oblečena v jejím originálním Supergirl kostýmu klečí na kolenou před povýšenou a namyšlenou královnou, která pro ni vymýšlela nové zvrácenosti.

Zorell vstala a za pomoci kouzel násilně donutila nebohou super hrdinku jít nedobrovolně za ní s cinkáním řetězů, kterými byla spoutána. Princezna Linda byla vděčná, že už nemusí déle nosit její zelený, sílu oslabující, dětský obleček.

V místnosti do které vstoupily držela neidentifikovatelná gumou zahalená žena horký vyvařený oblek nad akváriem plného tvrdnoucího čirého latexu.

Linda byla dostatečně nakojená zelenou vodou a mlékem, a bude tak dlouhodobě neškodná. Zorell přesně věděla po jakou dobu bude bezpečně ovládaná.

Lindina dominantní paní Wondertits, byla zbavena svých povinností kojné a vystupovala v dalších částech show gumové televize společně s Fetišgirl. Její prodloužené bradavky byly svázány k sobě do roztomilé malé smyčky, tak jak si to sama přála.

Linda byla důkladně očištěna gumovou služkou a její původní lykrový kostým byl nahrazen novým Supergirl kostýmem, který divně zářil pod světlem reflektorů. Nebyl z lykry, ta byla nahrazena parodií zářivé červené a modré z vlatexu. Tucty lesklých stříbrných spon, které byly strategicky rozmístěny po celém oděvu, byly utaženy jak to jen šlo, na zádech, zápěstích, v rozkroku i na jejím krku.

Její nádherné křivky byly ještě více zvýrazněny malinkým oblekem v trikolóře, který její útlý pas lisoval do nepředstavitelně malého objemu. Novými lstivými cestami ji kouzelnice zdůrazňovala, jakou moc nad ženou z oceli má...

Linda strávila několik následujících týdnů v její celo tělesné verzi latexových plen, zatavených od krku až po zápěstí a kotníky. Litry pichlavé kryptonitové vody které musela vypít ji brzo plenku naplnili k prasknutí. Ležela přivázaná v nemocničních poutech v její speciální dětské postýlce v místnosti, která bývala její komnatou. Ta byla přestavěna na jednu obrovskou výkladní skříň. Když zelený minerál napadl každou buňku v princeznině těle a oslabil její sílu na potřebnou úroveň, aby mohla být bezpečně ovládaná po určitou dobu, bylo možné ji rozvázat a ponechat v postýlce z které se ale nemohla bez pomoci dostat. Za výkladní skříní potichu procházely stovky tisíc lidí, aby viděli osud jejich milované a zbožňované princezny. Ve skutečnosti se mnoho z nich přišlo podívat a pobavit tím pohledem. Mnoho lidí nabylo dojmu že válka a hrůzovláda, kterou Zorell přinesla, spadá na hlavu Lindina otce. Stále více lidí ale přicházelo kvůli zábavě, která jim byla na každém kroku vštěpována jako hlavní životní styl: latex, fetiš a bondáž! Supergirl tam ležela, v jejím zdobeném, ponižujícím oblečku dítěte. Vždy když ve svých ústech neměla chůvino prso, tak si cucala svůj palec. Ležela nepochopitelně zcela klidně, obklopená malými růžovými panenkami z gumy a nafouknutými gumovými hračkami, které byly vytvořeny z jejích armádních velitelek.

Teď stála uprostřed sálu, absolutně bez jakékoliv síly, před svou věznitelkou a nemohla dělat nic jiného než jen být její fetiš loutka a čekat jaký další osud si pro ni její královna připraví. Zorell drápla do vzduchu směrem na Lindu a její vlatexový kostým byl roztrhán neviditelnýma rukama. Šaty mohla vytvořit nebo zničit pouhým mrknutím oka, což nová královna demonstrovala velmi často, aby tak její oběť viděla že je naprosto bezmocná.

Zlá žena mumlala nějaké slovo a nahá princezna byla okamžitě znovu oděná, tentokrát jako vojenská konkubína. Catsuit byl vyroben z černé lakované kůže, z dvojitými švy aby byl pevnější, s velkým chromovým obojkem kolem krku a s kovovými okovy kolem zápěstí a kotníkách. Přiléhavý obleček měl kulaté díry aby se každý mohl pokochat jejími atraktivníma kozama, která vždy vzdorovala gravitaci a otvor mezi jejíma nohama vystavoval její blonďaté ochlupení, které oddělovalo její nohy. Oblek zářil nepatrným množstvím kryptonitového prachu, jen tak pro jistotu, bylo to dost na to aby neposkytl dívce žádnou šanci přetrhnout pouta, kterým by se jinak běžně vysmála. Nakonec dostala vykostěný korzet kolem pasu, který byl udělán z kryptonitových vláken všitých mezi vrstvami kůže.

Zlá královna jí stále musela zdůrazňovat svou kontrolu a moc nad ní. Ten strašný oblek neměl žádný zip, ani šněrování, vypadal jako by byl natřený ...dokonce když měla trochu síly tak ji musela využít k tomu, aby se mohla vůbec nadechnout. Linda se nemohla zbavit pomyšlení vysvobodit se z tohoto potupného kostýmu - potřebovala by ostrý nástroj a něčí pomoc. Zadýchaná spadla na ruce a kolena. Zorell prsty přejížděla přes pevně utažený kostým jejího nového bezmocného miláčka, dokud se nezastavila na jejích kozách s kterými si trochu pohrála. Mačkala je a bradavky laskala svým jazykem. Linda nesnášela každý dotyk té lesbické ženy. Když jí Zorell začala vzrušovat klitoris, nemohla jinak a začala pomalu hlasitě sténat dokud se téměř neudělala. V ten okamžik Zorell přestala a nechala tak Lindu nedodělanou, která teď byla ještě víc zoufalá.

„Služky! Chci naši zajatkyni přes noc ponechat zabalenou v kryptonitové sádře! Och, pochopitelně ji nechte v jejím krásném oděvu! Ujistěte se že její prsa zůstanou bez sádry - budu k nim později potřebovat snadný přístup.“ S těmito slovy si Linda vůbec nedovedla představit co bude následovat.

Odhrnula vlasy své vlastní zajaté hrdinky a připnula konec vodítka k Lindině obojku a odvedla k místu kde čekala služka. Služka nosila standardní strnulý vlatexový kostým, ruce měla svázané za zády v návleku. Služky měly baletní boty navždy místo nohou.

Přepravovaly po hradě bezmocné vězně. Dopravní služky nikdy nemohly znovu získat svoje ruce, ony to ale považovaly za štěstí.

„Mám pro tebe tolik pokusů které s tebou chci vyzkoušet můj malý mazlíčku, jsem si jistá že tě brzy dokážu zprostit tvé permanentní super síly...naleznu způsob jako ji převést do mého těla!“

Dopravní služka přivezla svůj slabě vzdorující náklad na místo určení a další služebné začaly balit Supergirl do kryptonitové sádry v které zůstane přes noc. Zorell věděla, že její zaměstnanci zprovoznili novou kouzelnou dojičku. Zorell byla celá nedočkavá na její následné použití - nešťastné individuum bylo připraveno okamžitě po příjezdu. Nedávno vytvořené stroje byly těžko rozpoznatelné od těch, které se používají pro krávy, ale byly navrženy tak, aby dojení s nimi byl rozkošný zážitek - jakmile hormon a kouzlo produkující mléko začalo fungovat pochopitelně. Připojené výsavky mohly způsobovat nesnesitelnou bolest, dokud se neobjevily první kapičky onoho žádaného produktu.

Dříve než jí obalily hlavu kryptonitovou sádrou, připojili ji ke kojícímu zařízení. Byla to průsvitná silikonová hadička a končila dutým roubíkem v podobě penisu. Potom ji celou hlavu důkladně omotaly do kryptonitové sádry, nakonec ubohá Linda nemohla nic vidět ani slyšet. Následovalo její uvězněné tělo, připravené na sádrování. Do kundičky a zadečku byly vloženy velmi výkonné vibrátory a hermeticky utěsněny.

Služky přivezly dojičku a připojily ji k Lindě aniž by to tušila. Vzaly pravé prso a připojily skleněnou trubičku k její pravé bradavce. Pravou kozu ji následně obklopila gumová výsavka, která se upevnila zlověstným mlasknutím.

Linda znovu vyzkoušela pevnost svojí bondáže, ale tím se jen ujistila, že nemá naprosto žádnou šanci k pohybu, natož úniku. Jedna ze služek zapnula spínač na kojícím zařízení a řekla: „Kuř toho čůráka, ty děvko.“ Zaslechla Linda skrz malé reproduktory u jejích uší. Donucená kouzlem se neochotně podřídila a cucala gumový penis ve svých ústech. Zpočátku se nic nestalo, pak náhle proud teplé tekutiny zalil Lindino hrdlo a ona začala nedobrovolně polykat. Byl to druh nějakého spermatu!

Služky se usmívaly, když viděly že vše 100% funguje a stiskly další vypínač. Oba objekty uvnitř Lindy se probudily k životu. Stimulována oběma strážci, křičela do svého roubíku, jak oba intenzivně vibrovali uvnitř. Navzdory tomu, ihned musela pokračovat v cucání jejího penisového roubíku.

Linda byla ponechána v jejím temném a těsném vězení, jen se silnou stimulací v rozkroku, kojením a rychlým tlukotem srdce. Byla absolutně izolovaná před okolním světem, uvnitř její kryptonitové sádrové sochy. Tahle izolace vibrace ještě umocnila a Linda tak proti své vůli dosáhla rychle orgasmu. Linda rozkoší sténala do svého roubíku.

čas vypadal že se bude táhnout navždy. Vše co narušilo mrtvo a temnotu Lindiny existence bylo, když byla krmená a vibrátory uvnitř ní se probraly k životu. Vždy obojí naráz. Když vibrátory utichly, penisovým roubíkem přestala téct kapalina.

Intervaly mezi kterými se vibrátory rozběhly a Lindiným krmením byly různé. Někdy se aktivita vibrátorů uvnitř zdála být nekonečná a ona tak mohla dosáhnout dokonce několikanásobného vyvrcholení. Někdy zase byly intervaly příliš krátké a ponechávaly tak Lindu neudělanou. Nevěděla co bylo horší, v každé situaci to byl pro ni jistý druh mučení.

Jak čas utíkal, Linda si všimla nového mučivého pocitu. Začínalo to pocitem brnění v prsou, které upoutalo její pozornost. S každým krmením se její prsa zdála být těžší a plnější.

Nakonec se Lindě zdálo jako by byla úplně naplněná, což pro ni bylo dosti bolestivé.


...::: Tip pro Vás: Kožená rozpěra na nohy :::...
Sexshop Sexujte.cz


Linda nemohla dělat nic jiného než se jen pokusit snášet tuto bolest společně s její extrémní bondáží, dokud jednou nezaslechla syčivý zvuk a nenadálé bolestivé sevření jejích gumou potažených ňader.

Cítila jako kdyby byl vzduch vysáván skrz výsavky u jejích prsou. Když se tak stalo, guma kolem jejích prsou se stáhla a drsně vymačkala. Bolestí sténala do jejího penisového roubíku. Tento proces se opakoval znovu a znovu, dokud neucítila jak skrze její bradavky stříká teplá tekutina. Pochopila že začala produkovat mléko, vlastně super mléko.

V okamžiku zaslechla tlumený zvuk, který určitě patřil Zorell. „Sperma, kterým tě krmíme, obsahuje druh hormonu, který tě donutí produkovat mléko. Hormon tě přinutí produkovat mnohem více mléka, než normální lidské samice. Dělá to z tebe dokonalou krávu.“ Vysvětlovala, když gumový potah pokračoval ve své práci.

Kráva. Linda byla tolikrát ponížená a zneužívaná, ale ještě nikdy předtím nebyla nazvaná krávou. Cítila jak se jí vaří krev v žilách společně s obrovským ponížením, ale takto silně spoutaná byla bezmocná cokoliv udělat. Linda mumlala cosi neslyšitelného do jejího gumového roubíku, zatímco výsavky pokračovaly v dojení.

„Kryptonit v tvém těle dává mléku pistáciovou barvu. Jsem zvědavá, jak na mě bude působit jeho pití a jestli mi dodá nějakou sílu. Možná je to ironie, že tvoje super síla bude použita pro blaho tvojí super oponentky.“

"Ummph!" sténala Linda když Zorell skončila svou přednášku. Kromě ponížení přetvoření na krávu, ji hrozně bolely její pumpující kozy. Cítila, jako kdyby ji dvě velké ruce mačkaly prsa a zároveň tahala bradavky.

Jako kdyby to mělo rozptýlit Lindiny myšlenky, obě monstra se probudila k životu. Třásla se, protože nic jiného v těsnosti její bondáže nemohla dělat, když pumpy na jejích prsou a robertci uvnitř dokonale odváděli svou práci. Cítila jak se nedobrovolně blíží k vyvrcholení, pravděpodobně zapříčiněné také tím, jak pumpy mačkaly její senzitivní místa. Přístroje se nezastavily ani když už dávno vyvrcholila, ale pokračovaly a dál z ní dostávaly ještě více mléka a orgasmů.

Linda neměla představu jak dlouho byla držená v tomto mučivém stavu. Muselo to trvat hodiny. Proces se zastavil jen tehdy, když její prsa nemohla produkovat žádné další mléko, bez ohledu jak drsně pumpy pracovaly. Když se pumpy a robertci vypnuli, ponechali Lindu uzavřenou, celou promočenou potem a úplně vyčerpanou z vysávání mléka, orgasmů a síly.

Když už se jí zdálo že ztrácí rozum zaslechla Linda hlas kouzelnice. „To není vůbec špatné.“ řekla Zorell. „Podařilo se mi z tebe dostat téměř dva plné kanystry. Měla bych ho raději nechat zpracovat než se zkazí. Navrhuji že si zasloužíš malý odpočinek, moje milá super kravičko. Po tom všem tě budu potřebovat v prvotřídní kondici, abys produkovala nejlepší mléko.“

Od tohoto okamžiku se Lindin život definitivně změnil k horšímu. Zorell se vracela v pravidelných intervalech aby ji podojila. To že byla dojená poznala podle stahování gumových potahů kolem jejích prsou. časem sama dobře věděla kdy přijde doba dojení. Bylo to když cítila svoje prsa těžší a plnější. Pravidelně byla dojená během krmení s oběmi zapnutými vibrátory. Byl to typický Pavlovův efekt navržený k tomu, aby cvičil její mysl a tělo k naučeným reflexům. Spojovat jídlo společně se sexem. To bylo to, co s ní Zorell dělala.

Nyní se Zorell podařilo spojit krutý a ponižující způsob v jeden, dojila ji když se krmila. Díky tomuto zacházení byla čím dál více vyčerpaná. Neprospívalo ji ani to, že byla zbavená všech smyslů. Jediné pocity, které měla povolené, byly pracující vibrátory v jejím rozkroku když jí pohlavně zneužívaly a pumpy na prsou. Mysl začala splývat s těmito pocity potřeby, začínala být na nich závislá.

Linda byla přetvořena na nymfomanku proti její vlastní vůli. I když moc dobře chápala následky této situace, nemohla s tím vůbec nic udělat, jen pokračovat v kojení, orgasmech a dojení. Tato nemožnost ovlivnění jejího vlastního osudu, bezmoci, doplněno mučením a ponížením nakonec zlomí její vůli, je to jen otázka času.

Zorell měla velmi ráda mateřské mléko, proto neplýtvala časem a nechala otevřít velkou továrnu na máslo a sýry, kde řady gumou zakuklených mléčných služek pověšených v malých boxech plných sena, tajně krmili lid pomocí jejich masivně zvětšenými prsními žlázami. Nikdy ve svých boxech nepřišly do přímého kontaktu se senem. Všechny měly černobílý kostým podle kravího vzoru. Ruce a nohy utažené k sobě. Byly šikmě zavěšeny v ideální pozici pro dojení ve sklonu 47°C nad zemí. Lesklý hnědý obojek z kůže s dlouhým kravským zvonem doplňuje to, čím budou po zbytek jejich života.

Mléčné služky uvězněné v továrně měly jen málo příležitostí jak se odtud dostat. Zorell nařídila aby jednou denně byly venku. Pokud některé z nich měly jiné plány než se venku pást, byly chyceny a prošly výukovým programem kde odstranily poslední myšlenky na něco jiného než byla produkce mléka.

Dokonce ani muži neunikli svým povinnostem. Dostávali hormony, které přeměnily jejich prsa na plně funkční producenty mléka. Zorell brzy zjistila že muži produkují energetičtější mléko než ženy, navíc jim nebyly dojeny jen prsa ale začala i s jejich dojením mezi nohami. Tento produkt se pak krávám přidával do krmení aby produkovaly lepší mléko.

Vypláchnutí mozku u některých krav vyvolalo náchylnosti ke špatnému chování. Nejhorší bylo když čekaly na kolemjdoucí obsluhu a prudce do nich koply a doufaly že se tak zbaví svých dojicích hadic.

Tyhle neposlušné dojnice nedostaly druhou šanci. Odpojeny z háků a vyndány z jejich kokon byly přesunuty do trestající části továrny. Tam dostali dávku podivné látky, která stahovala všechny svaly na rukou a nohou k jejich tělu. Vhodnější menší latexová pochva se stala jejich novým oděvem. Nebylo na nich poznat jestli vůbec někdy měly nějaké končetiny. Byly zvednuty hákem na upínací tyč, kde jen visely. Krávy byly vedle sebe našponované tak blízko, že se třely o své latexové sousedky.

Jejich zdeformovaná torza se třásla při nepřetržitém dojení, to způsobovalo že extrémně natažené latexové obleky nepříjemně skřípaly. Trestající část továrny byla vždy hodně hlučná a neoblíbená, třebaže byla plně automatizovaná. Stejně se musely přivážet nové a nové exempláře.

Některým z trestaných krav byly přiřazeny telátka. Telata byla čerstvě rekrutované ženy, které měly trochu podváhou a proto nebyly vhodné pro okamžité dojení.. Štíhlé dámy byly oděné ve stejně jasných kravích oblecích, ale tyhle měly navíc kovová kopyta na zápěstích a kotníkách, to zdůrazňovalo co se jim brzy stane. Brzy se stanou zvířaty, jak fyzicky, tak mentálně.

Úžasné ženské skoty odmítaly to, že se stanou jen nějakou věcí a snažily se vzdorovat, tohle úsilí ale netrvalo dlouho. Brzy se všechny nadšeně krmily směsicí lidského mléka a omamných růstových hormonů, který z nich dělal skutečné dojičky. Kouzla zdvojnásobila velikost jejich úst a krku jako u skutečných telátek.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - kuličky Lula Silicone Kegel Excersisor :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...