Sex And Submission
Divine Bitches
TS Pussy Hunters
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Z U Z A N A

část 9.

Autor: HENRI KELLER

Hodnocení

1234567

V pátek jsem si doma jenom vyzvedla objemnou kabelu se svými věcmi, zalila kaktus a jakousi neznámou bizarní rostlinu, darovanou profesorem z "akády", a rozjela se za Petrem. Nákup na víkend jsem nechala až do městečka, kde Petr bydlel. Ženské v obchodě mne propichovaly očima, jenom mladá prodavačka na mne spiklenecky mrkla a pousmála se. Uložila jsem nákup do ruksaku a vydala se zpátky přes město. Vzduch byl voňavý a hebký, s příslibem teplých dnů.

V první řadě jsem se u Petra upravila, a abych ho zase něčím novým překvapila, obarvila jsem si chloupky trochu do tmavočervena. Pečlivě jsem si zkontrolovala, že barva bude vidět i při menším osvětlení a stejným odstínem jsem si nalakovala nehty na rukou i na nohou. Vlasy jsem měla obarvené už od včerejška. Nalíčila jsem si i rty a bradavky na rudo a prohlédla se ve velkém zrcadle. Musela jsem uznat, že nemám chybu.

Oblékla jsem si svou erotickou podprsenku a minisukni bez kalhotek. Na nohy jsem si obula sandály s dlouhými řemínky, které jsem obtočila kolem lýtek. Konečně spokojená jsem začala připravovat večeři.

Absolutně nerada vařím, tak jsem uchystala bohatě obloženou mísu /Dana vždycky říkala "odložená mísa"/. K tomu hromadu toastů a k pití pivo. Protože se Petr stále nevracel, pustila jsem si na videu Elektrického jezdce s Robertem Redfordem a Jane Fondovou.

Petr přijel až po desáté. Políbil mne, znalecky ocenil můj vzhled a poprosil ještě o půlhodinu strpení. Odešel do koupelny a za chvíli se z ní ozýval zvuk sprchy. Vypnula jsem televizi a bezmyšlenkovitě vzala do ruky nějaký časopis.

Konečně na mne zavolal z koupelny. Celý voňavý se mne opatrně dotýkal. Teprve později mi došlo, že nechtěl setřít barvu z mých úst a ňader. Něžně mi nasadil na ruce řemínky a ruce připoutal ke dvěma kruhům ve zdi, které musel připevnit teprve nedávno. Další dva kruhy byly vsazeny do zdi dole. K nim mi připoutal rozkročené nohy. Upravil mi vlasy, povytáhl sukni a namířil na mne ostré světlo z reflektoru, který odněkud přinesl. Chvilku jsem neviděla vůbec nic, protože zrcadla na zdi násobila intenzitu světla. Stála jsem s rukama vysoko rozpaženýma a s rozkročenými nohami, jako ukřižovaná. Po chvíli se mé oči přizpůsobily. Ztuhla jsem zděšením. Uviděla jsem stativ a na něm připevněný fotoaparát. Petr zaostřoval objektiv a já cítila, že rudnu hanbou. Vůbec jsem nevěděla, co mám dělat. Začala jsem sebou škubat a Petr mezitím několikrát zmáčkl spoušť. Sukně se mi vyhrnula až k bokům. Petr zajisté ocenil můj vkus, když se mu před objektivem objevily moje obarvené chloupky. Ještě si mne několikrát vyfotografoval bez podprsenky a nakonec mi svlékl i sukni. Nechal mi jenom sandály s řemínky.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - anální kolík Midi Electro Butt Plug M :::...
Sexshop Sexujte.cz


Mezitím jsem se trochu uklidnila.

=I pro mne je týden bez tebe nekonečný,= řekl.

Bylo to vůbec poprvé, co mi něco dokonale objasnil. Sice jenom několika slovy a náznakem, ale snad si na to časem zvyknu. A možná, že ho nakonec i převychovám.

Petr mi pak spoutal ruce za zády a udělal několik snímků ze stran a zezadu. Nakonec mne pověsil za ruce, až jsem musela stát na špičkách, a on mne fotografoval ze všech stran. Teprve potom mne odvedl do ložnice. Zlehka mi slíbal červeň z úst a ňader a dlouho mne něžně hladil.

Měl však pro mne v záloze ještě jedno překvapení. Z kufříku vyndal zdánlivě nesourodou změť řemínků, pásků a spon, kterou mi začal navlékat na tělo. Nejprve široký obojek, který mi připnul na krk. Vpředu z něj vedl řemínek dolů mezi ňadra. Každé bylo obepnuto kosočtvercem z kožených pásků.Uprostřed byly kosočtverce spojeny kroužkem a vzadu na zádech se spínaly jako podprsenka. Další dva řemínky vedly přes ramena a vytvářely ramínka. Několik jich viselo přes břicho a připínaly se k pásku, který těsně obepínal boky. Něco podobného bylo i na zadečku. Další obojky jsem měla přes stehna těsně pod rozkrokem a nad koleny. Všechno dohromady bylo pospojováno kovovými kroužky a řemínky a tvořilo velice rafinovaný postroj. Spousta dalších kroužků umožňovala spoutání v jakékoli pozici. Řemínky byly hladké a pružné, obepínaly mne těsně ale netlačily a nedřely. Jejich pevnost jsem mnohokrát vyzkoušela, když jsem se zmítala v rozkoši.

Petr mi připjal řemínky také na zápěstí, nad lokty, a na kotníky. Plno jich zůstalo ještě ležet na zemi. Potom si mne věcně prohlédl a odvedl k posteli. Všimla jsem si pásků, které k ní byly porůznu připevněny. Položil mne na záda a s roztaženýma rukama i nohama mne připoutal. Dlouho si mne vzrušeně prohlížel. Instinktivně jsem se chtěla zakrýt, ale mohla jsem se pohybovat jenom maličko. Oba nás to velice vzrušovalo. Cítila jsem, že vlhnu a na Petrovi bylo vzrušení víc než zjevné. Pomalu se začal svlékat. Pozorovala jsem ho a snažila se pro něj hrát vyděšenou oběť. Věděla jsem, že ho to ještě víc vydráždí.

Svlékl se úplně donaha a začal mne hladit a líbat. Jazykem mi dráždil bradavky a klitoris. Prsty mne jemně roztáhl a hladil mne ukazováčkem uvnitř vpředu. Stále přitom pozoroval můj obličej. Najednou jsem ztuhla. Petr narazil na jedno místo ve mně, a když se ho dotkl, proběhlo mi celým tělem zamrazení. Začal ten bod lehce masírovat. Cítila jsem, že budu zanedlouho prožívat vyvrcholení. Sténala jsem a svírala ruce v pěsti. Snažila jsem se pohybovat boky vstříc Petrovi, ale byla jsem připoutána i tam. Obličej mi zčervenal a horko se pomalu šířilo na hruď a na břicho. Petr neustával v laskání a stále se na mne díval. Teď už jsem křičela a sténala a zmítala se v poutech. Při třetí slastné křeči ze mne vystříkla tekutina a smáčela Petrovy ruce. Ty se zastavily a zůstaly bez pohybu na místě. Napínala jsem pouta, až se mi zařezávala do kůže. Křičela jsem jako šílená a moje oči vůbec nevnímaly okolí. Takhle dlouho to snad ještě nikdy netrvalo. Po odeznění jsem cítila sucho v ústech a do krve rozkousaný spodní ret. Petr mne hladil a líbal, ale začínala jsem ho vnímat hrozně pomalu. Stále se mi vracel předchozí vrcholný okamžik a nic mi ho už nemohlo vzít.


...::: Tip pro Vás: Kožený bič :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...