Whipped Ass
Czech Casting
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Z U Z A N A

část 8.

Autor: HENRI KELLER

Hodnocení

1234567

V neděli už od rána jsem se cítila odporně a mizerně. Znám se velice dobře a vím, jaká dokáži být ve svých dnech protivná. Prosila jsem Petra, aby mne odvezl domů. V některých chvílích musím být prostě úplně sama.

Nejdřív o tom nechtěl ani slyšet, ale myslím, že mne nakonec pochopil. Rozloučili jsme se v autě a Petr mi vtiskl do ruky malý balíček.

=Rozbal to, až se ti bude po mě stýskat.=

=Co to je?=

=Překvapení.=

Byla jsem šíleně unavená a rozlámaná a toužila jsem jenom po horké sprše a posteli.

=Díky moc. Kdy se uvidíme?=

=Zase v sobotu?=

=Nemohla bych přijet už v pátek?=

=Samozřejmě můžeš, ale vracím se dost pozdě.=

Chvilku se přehraboval v tašce a nakonec z ní vylovil dva klíče na kroužku.

=Modrý je od branky, červený ode dveří.=

=Pa, lásko.=

=Nashle, miláčku...=


...::: Tip pro Vás: Elektrody pro Mystim Cluster Buster :::...
Sexshop Sexujte.cz


Ještě jsme se líbali a potom jsem Petrovi zamávala. Jakmile mi zmizel z dohledu, odvlekla jsem se k sobě nahoru. Šaty jsem ze sebe shodila už v předsíni a okamžitě si vlezla pod sprchu. Čistá, ale vůbec ne svěží, jsem usnula v zatemněné ložnici. Probudila jsem se až večer. Uvařila jsem si bylinkový čaj a proklínala ženskou slabost.

Nazítří po návratu ze školy jsem otevřela balíček od Petra. Pod obalem z kovové fólie se objevila pestrá krabice s nápisem BEATE UHSE a obrázkem pootevřených dívčích úst. Zvědavě jsem krabici otevřela. Uvnitř byla modrým sametem potažená kazeta s prohlubněmi, do nichž byly vloženy nějaké předměty. Jejich barva a provedení nemohly nikoho nechat na pochybách, k jakému účelu mají sloužit. Nedočkavě jsem otevřela obrázkový návod. Na fotografii klečela dívka a naprosto názorně předváděla, co je potřeba udělat. Přestože jsem nebyla ještě zcela úplně v pořádku, běžela jsem se osprchovat, abych mohla všechno sama hned v ložnici vyzkoušet. Pro jistotu jsem použila větší tampon a pod sebe rozestřela osušku.

Vyjmula jsem z kazety největší díl a pomocí šňůrek v pase, kolem stehen a jednou protaženou zadečkom jsem jej upevnila vpředu mezi nohy. Další dva díly byly spolu spojeny a vytvářely jakousi podprsenku. Hned jsem si ji upevnila na ňadra a upravila tak, aby oba díly přilehly přesně na bradavky. Nakonec jsem tenkým kabelem spojila všechny tři části s ovladačem. Rozechvěle jsem zapnula spínač. Měl několik poloh a vedle byly ještě další dvě tlačítka. Musela jsem vyzkoušet všechno. Nejprve jsem si nechala dráždit klitoris jemnými pohyby zepředu dozadu a potom jsem zvyšovala intenzitu vibrací. Volila jsem střídavě krouživé i příčné. Při sepnutí tlačítek jsem cítila jemné, kolísající chvění na bradavkách, rovněž různých směrů a intenzity. Při jedné poloze mohly být bradavky dokonce mnuty a jakoby nasávány. Bylo to fantastické. Zanedlouho jsem prožívala první orgasmus a jen bolest břicha mne odradila od dalších pokusů. Nemohla jsem se dočkat, až budu v pořádku a použiji přístroj spolu s vibrátorem. Vezmu si elastické kalhotky a podprsenku, abych měla jistotu, a sama si spoutám alespoň nohy v kotnících a v kolenou.

Tento týden jsem usínala každý večer unavená a spokojená. Petr se mi denně připomínal svým dárkem a také on jediný se objevoval v mých erotických snech.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - uretrální sonda 7mm Uretha Probe :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...