Wired Pussy
Hogtied
Device Bondage
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Z U Z A N A

část 7.

Autor: HENRI KELLER

Hodnocení

1234567

=Šla by sis večer zatančit do vinárny?=

zeptal se mne Petr, když jsme pozdě odpoledne odpočinutí a šťastní seděli u prostřeného stolu.

=Strašně ráda. S tebou kamkoliv...=

Byli jsme oba dva nazí, jenom já měla na sobě oblečeny miniaturní kalhotky, které vzadu a přes boky tvořila jen tenká bavlněná šňůrka a vpředu zanedbatelný trojúhelníček bílé krajky. Půjčil mi je Petr, aby ze mne nevypadla ta nádherná věc, kterou jsem měla uvnitř. Při každém pohybu se ve mě něco dělo. Prožívala jsem neustálé vzrušení. Tiskla jsem nohy k sobě a lehce pohybovala stehny. Chvílemi jsem musela přestat jíst a jenom naprázdno polykala. Petr mne upřeně sledoval a usmíval se. Občas mi pohladil ruku a dotýkal se mne kolenem.

=Moc ti to takhle sluší.=

Pohodila jsem hlavou, až se mi vlasy rozstříkly kolem hlavy jako fontána.

=Těšíš se na večer?=

=Těším. A na noc ještě víc.=

Mnohoslibně se na mne usmál.

=Jdi se osprchovat a já zatím uklidím v kuchyni,=

řekl.

Pouštěla jsem na sebe střídavě vodopády ledové a horké vody, až jsem se cítila jako znovuzrozená. Zabalená do županu jsem si před zrcadlem rozčesala vlasy a přikrášlila obličej. Petr se cachtal ve vaně plné voňavé pěny. Když jsem se chtěla začít oblékat, zarazil mne.

=Počkej, něco pro tebe mám.=

Osušil se a přinesl mi z ložnice něco jako kalhotky, ale uvnitř byl připevněn veliký měkký trn. Nebyl tak obrovský, jako bývají vibrátory a na omak byl hebký a příjemný. Petr na něj nanesl jeden ze svých krémů a sám mi kalhotky oblékl. Přilnuly mi těsně ke kůži a vzadu zapadly do zadečku.

=Zkus se projít!=

Udělala jsem několik kroků. Každý pohyb způsoboval neuvěřitelnou rozkoš.

=A teď si sedni!=

Posadila jsem se před zrcadlo a tělem mi projel záchvěv jako při orgasmu. Podívala jsem se na Petra vlhkýma očima a pokusila se o protest:

=Miláčku, tohle já ale nevydržím, bude ostuda.=

=Neboj se, vůbec nikdo nic nezpozoruje. Budeme to vědět jen my dva.=

Oblékla jsem si ještě jedny tenké stahovací kalhotky, punčochy se švem a sukni. Petr mne stále sledoval pohledem.

=Mohu na tobě nechat oči.=

Měl jenom slipy a bylo na něm vidět, že je velice vzrušený.

=Počkej, až se vrátíme...=

Usmál se, ale nic nenamítal.

=Mám si vzít nějakou podprsenku?=

=Nějakou ti přinesu.=

Vrátil se s jemnou krajkovou podprsenkou s ramínky. V každém košíčku byl otvor, přesně tak velký, že bradavky a tmavé dvorce kolem nich zůstaly nahé. Políbil mne a řekl:


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - smyčky Rubber Cock and Scrotal Loops :::...
Sexshop Sexujte.cz


=Pro mne bys už nemusela oblékat nic víc.=

Zasmála jsem se.

=Ale jdeme do slušné společnosti.=

Přikývl a začal se také oblékat. Líbilo se mi, že je nekonvenční i v oblékání. Působil společensky a uvolněně, přestože byl oblečen spíše sportovně. Žádná kravata, žádné manžetové knoflíčky.

Dokončila jsem toaletu a vydali jsme se potemnělým městečkem k hradu. Šli jsme zavěšeni do sebe a já jsem vzrušením otvírala ústa. Petr mi jemně svíral paži a občas na mne zamilovaně pohlédl. Z očí jsem mu vyčetla, že ví, co prožívám.

V hradní vinárně jsme měli zamluvený stůl pro dva. Skryté reproduktory naplňovaly prostor písničkami Beatles, Rolling Stones, Pink Floyd a Jethro Tull, na moje osobní přání mi barman pustil pásku s nahrávkou Joan Baezové. Bylo vidět, že se vyzná. V deset hodin, to už jsme byli po večeři, přišla na malé pódium swingová kapela. Tanec s Petrem, to byla pohádka. Říkal sice, že netančí, ale nebyla to vůbec pravda. Vedl mne po parketu s brilancí tanečního mistra.

=Petře, proč jsi mi dal... tamto?=

=Abys nepoznala, jak špatný jsem tanečník.=

=Nech toho, nejsi.=

=A také proto, že miluji tvůj vzrušený pohled.=

Tiskli jsme se k sobě a oba mysleli na jedinou věc.

=Zuzanko, já tě tady asi znásilním.=

=Já to taky hrozně chci, pojď domů...=

Přivolali jsme barmana a rychle zaplatili účet. Před hradem jsme se líbali a Petr mi rozepnul halenku. Rukou hladil moje nahé bradavky. Když jsem mu sáhla na kalhoty, cítila jsem, jak mu chtějí v rozkroku prasknout.

=Pojď rychle...=

Doma jsme ze sebe shodili oblečení a okamžitě se začali milovat. Petr si mne obrátil na břicho a podložil zespodu polštářem. Klečel za mýma roztaženýma nohama a držel mi ruce za zády. Vzpínala jsem k němu zadeček a zběsile jím kroužila. Pak mi dal nohy k sobě a koleny sevřel stehna. Lehl si na mne a opřel se lokty o postel. Milovali jsme se takhle hrozně dlouho. Potom mne Petr položil na záda a vnikl do mne zepředu. Zvedl mi nohy, klekl si přede mne a upravil mi polštář pod zadečkem. Nohy mi držel kolmo nahoru přitisknuté k sobě a houpavým pohybem mne kolébal dopředu a dozadu. Sevřela jsem pevně stehna a rukama si mačkala prsa. Znovu jsem prožívala vyvrcholení a prudkou extázi. Petr se zdál k neutahání.

=Už dost,=

zaprosila jsem.

Něžně mi pohladil lýtka a položil mne na bok. Stále zůstával uvnitř. Lehl si za moje záda a rukama mi hladil ňadra. Jednu nohu podsunul pod má stehna a druhou vnikl mezi ně. Mou volnou nohu zvedl do výšky, obrátil mne na záda a přitiskl se. Leželi jsme spojeni kolmo k sobě, jednu nohu jsem měla mezi jeho stehny a druhou si položil pod hlavu. Byla jsem široce otevřená a uvnitř cítila, že Petr ještě neskončil. Jeho ruce dychtivě bloudily po mém těle, boky se pomalu a rytmicky pohybovaly.

Opatrně jsem se vymanila z Petrova objetí a klekla si rozkročmo na jeho stehna. Vzala jsem do ruky jeho přirození a druhou mu hladila varlata. Zavřel oči a já cítila, jak napjal svaly. Nejprve pomalu, potom stále rychleji jsem přetahovala kůžičku tam a zpátky přes žalud, až konečně vystříkl a jeho tělo se vzepjalo v několika prudkých přívalech rozkoše. Byli jsme oba mokří a udýchaní štěstím.

Pohladila jsem ho po hrudi a zlehka osušila napřed sebe a potom jej. Oba jsem nás přikryla lehkou pokrývkou. Stulila jsem se do klubíčka zády do Petrova náručí a slastně zavrněla.

Usnuli jsme téměř okamžitě.


...::: Tip pro Vás: Spojené pouta s rozpěrou :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...