Divine Bitches
Czech Dungeon
Sex And Submission
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Z U Z A N A

část 6.

Autor: HENRI KELLER

Hodnocení

1234567

Když mne Petr zbavil pout, odešli jsme se oba osprchovat. Stříkali jsme a cákali na sebe a polévali se vzájemně studenou vodou, jako malé děti. Dneska jsem se rozhodla, že připravím malé občerstvení sama a odešla jsem proto do kuchyně. Petr mezitím převlékl postel. Mé obavy, jestli na ní není krev, rozptýlil opět svým záhadným úsměvem a slovy:

=Ani nevíš, jak málo známe reakce svého těla. Budu ti muset dát o tom něco přečíst.=

=Ty jseš nějakej chytrej.=

=Taky jsem nebyl. Ale zajímalo mne to. Knížky s touhle tematikou nebyly dřív skoro k dostání a dneska je jich zase tolik, že si musíš pečlivě vybírat.=

=Tohle by mě opravdu v životě nenapadlo.=

=Víš, Zuzanko,=

přistoupil ke mně a políbil mne něžně na ušní lalůček,

=teorie je jedna věc a lidé jsou druhá. Všechno záleží na obou milencích. A my dva... my jsme jedineční...=

Odvedl mne od rozdělaných chlebíčků do ložnice a znovu mi nasadil všechny řemínky. Klečela jsem na posteli s kotníky připoutanými k pasu a rukama svázanýma vpředu před tělem. Petr si pode mne lehl, ale tentokrát opačně, zezadu. Když jsem na něho nasedala a nechala jej do sebe vstupovat, všimla jsem si, že už nemá na přirození žádný postroj. Také prstenec, který měl nasazen, byl trochu jiný. Výstupek s hrbolky byl mnohem větší než předtím a trčel nahoru, takže jsem jej musela spoutanýma rukama odklonit, aby nevnikl tam, kam nemá, a správně přilehl na mé citlivé místo vpředu. Do zadečku mi opět vniklo něco krásně dráždivého. Úplně jsem se uvolnila a nechala všechno do sebe proniknout co nejhlouběji.

=Hlaď mne, prosím,=

žadonil Petr.

Uchopila jsem jeho varlata do spoutaných dlaní a začala je lehce mnout. Petr okamžitě roztáhl nohy a pokrčil kolena. Pohyboval se pode mnou nahoru a dolů a rukama mne hladil na chodidlech, lýtkách a postupně posouval ruce na stehna a zadeček. Cítila jsem, jak jím probíhá neznatelné chvění. Se stoupajícím vzrušením stále častěji otevíral ústa k tichému vzdechu a občas jeho tělo ztuhlo v jakémsi transu. Ohlédla jsem se na něho. Upíral na mne doširoka otevřené oči a zdálo se, že nic nevnímá. Najednou se zvedl a rukama mi proklouzl pod pažemi a pevně mi sevřel ňadra. Silou jsem mu přisedla nohy a stiskla ho koleny. Muselo se mu to moc líbit, neboť padl naznak do polštářů a vypjal se. Uvnitř mne se zdál obrovský a úplně nepoddajný. Zintenzivnila jsem mazlení a zároveň se začala prudce pohybovat. Na hrudi mi vyskočily rudé skvrny, začala jsem vzdychat a sténat a mezi prsy mi stékal potůček potu. Měla jsem strach, abych Petrovi nějak neublížila. Zaklonila jsem se a maličko se posunula Petrovi na břicho. Cítila jsem, že se nezadržitelně propadám do extáze. Začala jsem křičet a zároveň se předklonila dopředu. Spoutanýma rukama jsem se opřela o postel Petrovi mezi nohama. Napnutá pouta mi zvedla chodidla do vzduchu, ale to jsem vůbec nevnímala. Kolena jsem tiskla k sobě a rozkrokem se přimáčkla Petrovi do klína. Prstenec se přizpůsobil mé nové poloze a stále mne nepopsatelně vzrušoval. V okamžiku vyvrcholení jsem s výkřikem padla dopředu na postel.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - svorka Bi-Polar General Purpose Clamp :::...
Sexshop Sexujte.cz


=Miláčku, nezlob se...=

=Lásko, lásko...=

říkal mi Petr.

=Jsi nádherná, vzrušující, je to s tebou fantastické...=

Prudce jsem oddechovala a Petr mi osuškou otíral tělo. Papírovými kapesníčky mne osušil na intimních místech a pak odešel do koupelny. Když se vracel, zaskočil do kuchyně a přinesl mi odtamtud sklenici chladného džusu. Vypila jsem ji naráz, držíc sklenici ve spoutaných rukách.

=Líbilo se ti to?=

=Moc. Lásko, lásko, lásko moje nejsladší...=

=Nejsi unavená?=

=Trošku.=

=A chceš ještě?=

=Ano, ano, lásko, ano...=

Petr mne položil na záda a sundal mi z rukou řemínky. Zvedl mi paže nad hlavu a ruce mi prostrčil otvory v ozdobném čelu postele. Zacvakl kolem nich kovová pouta s řetízkem, takže jsem nemohla vrátit ruce zpátky.

Takhle nějak poutali ve středověku zločince do klády, napadlo mne. Jsem zvědavá, jestli tu také někdy budu viset na pranýři. Při téhle myšlence mnou proběhlo slastné zamrazení. Živá představa nahé ženy, visící za ruce na veřejném prostranství, mne vzrušila natolik, že jsem si na jejím místě okamžitě představila sama sebe. Petr v mé představě hrál úlohu kata, který mne šlehá koženými důtkami. Skoro jsem cítila jejich údery na svých zádech. Věděla jsem, že jsem zase vlhká.

Petr mi zatím uvolnil nohy a odepnul pásek z boků. Ponechal mi jenom řemínky na nohách, k nimž připnul velké karabinky. Odněkud přinesl dlouhé šňůry a zavěsil je na háčky vysoko na zdech z boku postele. Nikdy jsem si jich nevšimla.

Možná, že je jich tam víc,

napadlo mne.

Zvedl mi nohy do výše a doširoka je roztáhl. Karabinky na nohou připevnil do oček na konci šňůr a nechal mne, abych si novou polohu náležitě vychutnala.

Ještě pod vlivem představy pranýřované ženy jsem se rozhodla, že se budu bránit. Šňůry mi dovolovaly alespoň částečný pohyb a také hlavu a ústa jsem měla volná. Když se přede mnou objevil nahý Petr, začala jsem křičet a zuřivě sebou zmítala. Tloukla jsem pouty o postel a kopala nohama. Petr se však přibližoval zpředu, kam jsem na něho nemohla. Klekl si mi rozkročmo přes břicho. Marně jsem se ho pokoušela zasáhnout nohou, nebo hlavou. Opatrně, vyhýbajíc se mým kopancům, otevřel Petr skříňku na druhé straně postele.Vyndal z ní roubík a clonu na oči. Levou rukou mi držel hlavu za vlasy a pravou vsunul roubík do úst. Přilnul pevně ke rtům a roztáhl mi zuby od sebe. Měl v sobě řadu otvorů, takže jsem dýchala úplně volně, ale nemohla jsem pohnout jazykem. Místo křiku jsem vydávala jenom přidušené skučení. Petr upevnil roubík vzadu na hlavě a další páskou jej přichytil zeshora přes hlavu. Potom mi upevnil přes oči clonu, takže jsem neviděla absolutně nic. Jenom jsem cítila, že se Petr zvedá a kleká si mezi mé roztažené nohy. Jeho ruce mi hladily prsa, mnuly bradavky a dotýkaly se břicha a chloupků pod ním. V laskání pokračoval na nohách od chodidel až k vnitřní straně stehen a líbal mi přitom kůži nohou. Přestala jsem kopat a jenom se neznatelně chvěla. Pomalu, opatrně mne Petr roztáhl obratnými prsty a vnikl do mne. Pronikal stále hlouběji, až jsem slabě vykřikla a škubla sebou. Takhle moc uvnitř ve mě ještě nikdy nebyl. Zastavil se a pomalu, velice opatrně, se začal ve mně pohybovat. Rukama mne objal z vnější strany, takže jsem měla nohy na jeho ramenou. Zadeček jsem vystrčila do vzduchu, jak nejvíce to šlo. Petrovy pohyby se zrychlovaly. Ucítila jsem, jak mne rukou dráždí vepředu v rozkroku. Sténala jsem a prudce otáčela hlavou. Chtěla jsem volat:

=Vydrž, ještě vydrž,=

ale roubík mi to nedovolil.

Petr ale zřejmě nemínil přestat, protože už znal mou nenasytnost. Neustále vrážel boky do mých hýždí, dokud jsem nezačala pociťovat příznaky blížícího se vyvrcholení. Celým tělem mi probíhaly vlny rozkoše a uvnitř jsem se začala stahovat. Chtěla jsem křičet, ale nešlo to. Nohama jsem byla zavěšená ve šňůrách a silou se nadzvedávala. Najednou mne Petr opustil a slyšela jsem jak se zajíkává. Ve zlomku vteřiny jsem cítila vlhko na ňadrech, na břiše, na krku i v obličeji. Vlny v mém těle ustávaly pomaleji než u Petra. Celou dobu mi jeho ruce vynahrazovaly to, o co mne připravil. Najednou jsem cítila, že do mne něco zasunul a hned potom mne osušil ručníkem. Sundal mi clonu z očí a z úst odstranil roubík. Něžně se mi zadíval do očí a pak mne dlouho líbal. Ta věc ve mmě byla příjemná a vzrušovala mne.

Po chvilce mazlení mi Petr odepnul nohy ze šňůr a něžně je položil na postel. Uvolnil mi i ruce a vzápětí jsme oba leželi v těsném objetí na posteli. Mazlili jsme se, laskali a šeptali si něžná slůvka.


...::: Tip pro Vás: Mystim Big Bend-it! - dildo pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...