Fucking Machines
Sex And Submission
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Z U Z A N A

část 5.

Autor: HENRI KELLER

Hodnocení

1234567

Ještě nikdy se mi nezdály dny v týdnu tak dlouhé, jako nyní. Pondělí se stalo utrpením, úterý očistcem a středa zoufalstvím. Čtvrtek byl nadějí a pátek příslibem. Kolegyně v práci si neodpustily pár jízlivých poznámek a kolegové se začali chovat podle své nátury buď odměřeněji, nebo naopak drzeji. Nejlepší byly děti. Ačkoliv nemohly chápat nic z toho, co prožívám, tvářily se vědoucně a rozumně. Myslím, že jsme se i víc navzájem sblížili. Na společných akcích v divadle a v kině mne posadily mezi sebe a soupeřili, kdo mi bude nejblíže. Nezanedbávala jsem je, to jediné bych totiž kvůli Petrovi nedokázala udělat. Jinak pro mne neexistovalo nic jiného než on. Cestou domů, v parku, v kině, knihovně i doma jsem vzpomínala na naše milování a rozněcovala fantazii, čím víc se blížila sobota.

Minule musel Petr brzy ráno v neděli odjet do Prahy. Nechal mne spát a když jsem se dopoledne probudila, hlavu ještě trochu těžkou vínem, byl už dávno pryč. Vstala jsem a dala trochu do pořádku sebe a byt. Na stole v kuchyni jsem přitom našla lísteček:

=Miláčku, příští sobotu jako obvykle. Buď krásná a vzrušující. V neděli nikam nemusím. Miluji tě. Petr.=

Domů jsem odjela poledním vlakem.

Na sobotu jsem se těšila jako bláznivá. Celý týden jsem vymýšlela, čím a jak se vylepším. Prohrabala jsem celý svůj šatník a prádelník a modlila se, abych neměla menstruaci.

Na víkend hlásili v předpovědi sněžení a pokles teploty. Vzala jsem si k vlněným punčochám dlouhou teplou sukni, která těsně obepínala boky, elegantní kotníčkové boty, přes halenku kovbojskou vestičku a paleto. Na hlavu čelenku, do kabelky pro jistotu pár vložek a už mne doma nemohlo nic zadržet.

Tentokrát pro mne Petr přišel na nádraží. Mraky se na chvíli protrhaly a přestalo pršet. Silnice se leskla a odrážela v zrcadle kaluží naše těla, když si mne Petr vedl k sobě domů.

Uprosila jsem ho ještě cestou, aby mne dnes nechal trošku se předem upravit a byl ohleduplný, aby předčasně nenastaly mé dny. Něžně se na mne zadíval a políbil mne.

=Nesmí se ti nic stát, miláčku,=

řekl.

Přitiskla jsem se k němu a déšť nás zastihl už doma.

V koupelně u Petra jsem se pečlivě zkontrolovala a lehce navoněla. Do kuchyně jsem přišla nahá, s rozpuštěnými vlasy. Petr mne uchopil za boky a políbil. Potom si mne odvedl do ložnice. Zůstala jsem stát bosá na vysokém koberci a s rukama připravenýma ke spoutání se otočila k němu zády. Petr přistoupil a mnou projelo slastné zamrazení. Políbil mne na šíji a otočil čelem k sobě. Vzal mé ruce do svých a předpažil mi je. Ze zásuvky nočního stolku vyndal dva malé široké kožené řemínky vypodložené plstí, s několika kroužky, a pevně mi je připnul na obě zápěstí. Podobné řemínky mi nasadil na nohy nad kotníky. Potom ještě odněkud vytáhl široký kožený pásek, také podšitý plstí, s většími kruhy. Ten mi připjal kolem pasu nad boky. Znovu mne políbil a otočil mne zády. Hřebenem mi jemně vyčesal vlasy nahoru a upevnil je několika nádhernými sponami. Na nahou šíji mi připevnil další řemínek jako obojek. Uchopil mé ruce, sepjal je v týle a karabinkami je připoutal dozadu k jednomu z kroužků na obojku. Byla jsem ráda, že jsem si nezapomněla přeholit podpaží a další mé ozdoby, neboť jsem před ním stála úplně odhalená a bezmocná. Viděla jsem svůj obraz ve velkém zrcadle před sebou a v duchu si říkala, že to na můj věk není tak docela špatné. Pevná velká prsa s temnými bradavkami, tmavé husté vlasy i chloupky, pěkné břicho a boky, no a stehna úplně výstavní.


...::: Tip pro Vás: Bijoux Indiscrets - Shhh Blindfold :::...
Sexshop Sexujte.cz


Petr se mezitím přiblížil s krejčovským metrem v ruce a začal na mém nahém těle přeměřovat různé vzdálenosti. Vypadalo to, jako by mi bral míru na plavky, ale některé části těla, kterých se dotýkal, vůbec s plavkami nemohly mít nic společného. Věděla jsem, že nemá cenu se ho vyptávat, protože by se jenom záhadně usmíval.

Konečně skončil s měřením a odvedl mne k posteli. Zase jsem si musela kleknout, ale tentokrát mi nohy připoutal řemínky, a karabinkami k pásku kolem boků. Ruce mi nechal spoutané v týle. Svlékl se a přede mnou se začal upravovat sám. Nejprve si navlékl na přirození jakýsi postroj, který si pod varlaty sepnul přezkou.Muselo ho to velice vzrušovat, prozradil to jeho obličej. Varlata měl díky této důmyslné pomůcce sevřena a přitištěna v jakémsi košíčku s uzdičkou, která obepínala přirození. Dále si navlékl prstenec s výčnělkem, ale tenhle měl ještě dole pružný oblý trn. Nakonec si nanesl na ruce průsvitný gel, který opatrně vtlačil do mne.

=Neboj se, já vím, že to není potřeba, jsi vlhká dost,=

řekl,

=ale tohle má ještě jiné účinky.=

Jaké, to už si nechal pro sebe.

Nejprve mne začal ve stoje líbat. Zvrátil mi hlavu dozadu, jazykem rozevřel rty a dráždil vnitřek úst. Rukou hnětl střídavě obě moje ňadra. Potom si klekl za mne, koleny mi sevřel lýtka a zapojil do mazlení obě ruce. Třela jsem se zády o jeho hruď a ústy žadonila o další polibky. Petr mne obešel a lehl si na záda mezi moje roztažené nohy. Moc jsem dolů neviděla kvůli obojku na krku, ale jakmile jsem ho ucítila, začala jsem na něj jemně nasedat. Petr s napětím sledoval můj obličej. Držel mne přitom něžně za boky a lehce je hladil. Otáčela jsem se do stran a nechávala Petra, aby do mne vnikal. Už jsem byla skoro dole, když Petr zarazil mé pohyby a prudce mi roztáhl kolena. Dosedla jsem a z úst se mi ozvalo hlasité vydechnutí. Ucítila jsem totiž, že spodní trn na prstenci vnikl do mého zadečku. Petr jej musel předtím něčím potřít, protože to vůbec nebolelo a po prvním leknutí to začalo být docela příjemné. Začala jsem se pomalu a opatrně pohybovat a najednou pociťovala novou, intenzivní rozkoš. Chvilku jsem vstřebávala nové pocity a pokračovala v experimentování. Některé pohyby vyvolávaly silné záchvěvy slasti odněkud uvnitř z mého těla. Petr mi bránil sevřít kolena, ale já se nechtěla zvedat. Zkoušela jsem pohyby zpředu dozadu a do stran, Petr se přitom ve mě pohyboval opatrně nahoru a dolů. Začalo to být nevýslovně vzrušující. Úplně jsem zapomněla na svět kolem sebe a soustředila se na tu jedinou věc. Oba jsme zrychlili a zesílili vstřícné pohyby. Otáčela jsem se a snažila se nadzvedávat, dokonce jsem se v rozkoši pokusila nadskakovat na kolenou. Prsa se mi divoce pohupovala a to násobilo mé pocity. Cítila jsem v sobě Petra, vpředu mne dráždily výčnělky na prstenci a ještě tohle navíc v zadečku. Začala jsem křičet a zmítat se. Přicházely na mne první vlny vyvrcholení a byly stále silnější. Začalo to několika stahy v podbřišku, které se rozšířily na celé břicho, hruď a stehna. Napínala jsem pouta, otáčela tělem a hrozně moc jsem křičela. Při úplném vyvrcholení jsem ucítila, že ze mne něco vystřikuje. Nevěděla jsem, co to je, ale bylo mi to v tu chvíli jedno. Nakonec se mi zatočila hlava a padla jsem na Petra, který mne ohleduplně zachytil a položil si mne na hruď. Hladil mne a neustále mazlivě opakoval:

=Zuzanko, Zuzanko...=


...::: Tip pro Vás: Kovová pouta :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...