Everything Butt
Czech Pool
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Z U Z A N A

část 4.

Autor: HENRI KELLER

Hodnocení

1234567

Vzbudila jsem se hladová a žíznivá někdy pozdě odpoledne. Petr vedle mne nebyl. Vstala jsem a sundala ze sebe úplně zbytečnou sukni a podprsenku. Nahá jsem odešla do koupelny. Použila jsem bidet, tentokrát už sama, a potom jsem se celá důkladně osprchovala. Z věšáku jsem si půjčila župan a fénem si vysušila vlhké vlasy. Nakonec jsem si vyčistila zuby a lehce si potřela ňadra voňavým krémem, který ležel na zrcadle. Župan jsem nechala pootevřený a vydala se hledat Petra a něco k jídlu. V kuchyni bylo prostřeno, na sporáku něco moc lákavě vonělo, ale Petr nikde. Z ledničky jsem si vyndala džus a odešla na verandu. Venku naplno svítilo slunce a v okně se motala včela probuzená teplem. Otevřela jsem dveře a pustila ji ven. Jaro na mne dýchlo a zavonělo všemi vůněmi.

Nechala jsem dveře dokořán a vyšla ven do zahrady. Rozpustile jsem pohodila hlavou a cítila v sobě sílu a hravost malého hříběte. Usedla jsem na dřevěnou lavičku, přehodila nohu přes nohu a nechala se laskat slunečními paprsky tam, kde to rozevřený župan dovoloval. Na chvíli jsem zavřela oči a zasnila se.

Vyrušilo mne klapnutí domovní branky. Vracel se Petr, v ruce nákupní tašku a na tváři svůj záhadný úsměv. Připadal mi neskutečně krásný.

=Ahoj, má lásko!=

=Miluji tě!=

Sklonil hlavu k polibku a rukou mi úplně rozhalil župan. Cudně jsem se zakryla.

=Zmrznu!=

=Zachráním tě.=

=Kde jsi vůbec byl?=

=Zapomněl jsem víno. Nechápu, jak je to možné.=

=A co jsi dělal celou tu dobu, co jsem spala?=

= Četl, vařil, pracoval...=

=Ukážeš mi někdy svou práci?=

=Samozřejmě, ale teď už pojď dovnitř, nebo doopravdy nastydneš.=

Petr připravil opět fantastické jídlo.

=Kam na ty recepty chodíš?=

=To je tajemství.=

=Necháš mne také někdy něco uvařit?=

=Buď bez obav. Až ti to nebude milé. Jsem totiž příšerně líný.=

=Nevypadáš na to.=

=To se jenom předvádím. Před tebou.=

Pomalu jsme dojídali. Petr chtěl otevřít víno, ale zadržela jsem ho.

=Víš co, nech to na večer...=

Usmál se.

=A co budeme dělat teď?=

Trochu jsem zčervenala rozpaky. Stále se ještě nedokážu úplně uvolnit a odpoutat od reality a bylo mi jasné, že to Petr ví.

=Dáme si džus.=

=A vezmeme si ho do ložnice.=

Seděli jsme na široké posteli, opřeni zády o sebe a upíjeli lahodnou tekutinu.

=Petře, co si o mně myslíš?=

=Že jsi nejkrásnější učitelka na světě.=

=Nech toho...=

Pomalu odložil pohár, vzal i můj a položil jej na stolek. Zaprotestovala jsem.

=Nemám dopito!=

Neodpověděl, ale v očích se mu objevilo něco, co jsem už důvěrně znala. Zachvěla jsem se očekáváním.

Stála jsem na podlaze a Petr ze mne svlékal župan.

=Otoč se!=

Poslušně jsem se obrátila.

=Dej ruce za záda!=

Položila jsem ruce hřbety dlaní na zadeček. Petr kolem nich zacvakl pouta a otočil mne k sobě. Bylo na něm vidět, jak je vzrušený, ačkoli se velice snažil nedat to najevo.

=On je snad nějaký jogín,=

napadlo mne.

=Vždyť on se mnou vlastně ještě vůbec nic neměl, jenom se vydražďuje...

...a jak to vlastně vydrží přes týden...=

=Lehni si na postel.=

Jeho hlas nabyl na úsečnosti a ztvrdl.

=Otoč se na břicho.=


...::: Tip pro Vás: Bezdrátové dálkové ovládání Mystim Cluster Buster Wireless :::...
Sexshop Sexujte.cz


Připoutal mi ruce k nohám. Potom vstal, otočil mne a uchopil pod pažemi. Jediným rázným pohybem mne zvedl na kolena a nechal klečet na posteli. Dívala jsem se na něj rozšířenýma očima. Přistoupil ke mně zezadu a něco prováděl s pouty na rukou i nohou. Když se objevil přede mnou, byl úplně nahý. Viděla jsem ho tak vlastně poprvé. Byl vzrušený a jeho přirození se zdálo být obrovské.

Otevřel skříňku, vyndal z ní nějaký hnědý prstenec s podlouhlým a zahnutým plochým výčnělkem, pokrytým drobnými hrbolky, velkými asi dva milimetry.

Co to je? Co s tím bude dělat?

přemýšlela jsem horečně.

Petr mne nenechal dlouho hádat. Navlékl si prstenec na přirození, až kam to šlo, výčnělkem nahoru a hrbolky směrem ven. Padl mu přesně. Potom vyndal nějaký krém a bohatě si jím natřel rudý, krví nalitý žalud a shrnutou předkožku. Lehl si proti mě na záda, dost surově mi nohama roztáhl kolena a zasunul se pode mne. Tělem mi roztahoval kolena stále víc od sebe a nutil mne nadzvedávat zadeček. Pouta, která mi předtím vzadu zkrátil, se napínala. Skoro to vypadalo, že se ke mně nevejde. Ale měl to velmi dobře odhadnuté. Jakmile se mi dostal boky pod rozkrok, uchopil své přirození a podržel ho tak, abych na něj mohla nasednout. Nesnažil se do mne vnikat násilím, nechal všechno na mně. Ačkoliv jsem měla trochu obavu, necítila jsem bolest, ani nic nepříjemného. Bylo to také tím, že jsem měla doširoka roztažené nohy a krém, který Petr použil, usnadnil spojení. Pomalu jsem nechala Petra do sebe vstupovat. Byl velký a nádherný. Cítila jsem ho velice hluboko a bylo mi to příjemné. Petr vsunul ruce mezi své boky a moje kolena a ještě více mi je roztáhl. Poznala jsem, že můj klitoris se dotýká výčnělku s hrbolky na prstenci, který měl na sobě navlečen Petr. Přisedla jsem ještě hlouběji a začala se pohybovat dopředu a dozadu. Vzrušení se stupňovalo a cítila jsem, že ze mne vytéká moje tekutina, smíchaná s krémem. Občas mne Petr chytil za boky a zastavil mé pohyby. Viděla jsem, že i on zavírá oči a prodlužuje naši společnou slast. Sevřela jsem ho koleny a začala na něm provádět krouživé pohyby. Mé citlivé místo se stále třelo o prstenec, který mi způsoboval nevýslovnou rozkoš. Petr se lehce nadzvedl, vztáhl ke mně ruce a začal mi hladit prsa. Nejprve odspodu, jak to mám nejraději, potom celá a nakonec prsty dráždil konečky bradavek. Zaklonil mne jemně dozadu, až jsem se spoutanýma rukama dotkla jeho varlat. Otevřel ústa a prudce vydechl. Začala jsem ho na tom místě hladit. Abych ani já nepřišla o svůj požitek, podložil si Petr záda polštářem a tak ke mě znovu přitiskl hrbolky prstence. Neustále mi hladil ňadra a začal se také rytmicky zvedat vstříc mým pohybům. Prudce oddechoval a snažil se roztáhnout nohy. Zmítali jsme se v šíleném rytmu, až Petr padl naznak do polštářů a já se řítila na něj. Zachytil mne rukama a držel nad sebou tak, aby se má rozhoupaná ňadra otírala bradavkami o jeho hruď. Klitoris jsem měla přitištěný k prstenci, klečela jsem na kolenou a chodidla mi pouta zvedla nad postel. Rovnováhu jsem udržovala doširoka roztaženýma nohama. Oba dva jsme prožívali vyvrcholení společně. Petr několikrát polkl, potom dlouze vydechl, ale ve tváři měl stále zvláštní napětí. Jeho pohyby ustaly. Zdálo se mi, že přemáhá nějakou bolest. Křičela jsem a zmítala se nad jeho tělem a nakonec jsem se k němu přitiskla hrudí.

Cítila jsem, že Petr je ve mě stále ještě dost velký, ochabl jenom maličko. Lehli jsme si na bok, stále spojeni a Petr mne hladil a mazlil se se mnou.

=Lásko, to bylo nádherné,=

neustále opakoval.

=Opravdu se ti to líbilo?=

vydechla jsem.

=Moc, moc, moc...=

=Ale já jsem necítila, že bys vystříkl?=

=Později ti to vysvětlím, ale neboj se, měl jsem jeden z nejkrásnějších zážitků. Opravdu.=

Vrtalo mi to hlavou, ale neříkala jsem nic. Cítila jsem, jak se Petr ve mně pomalu zmenšuje a ochabuje, až jsem ho skoro nevnímala. Myslela jsem si, že mi teď uvolní pouta, ale on vstal a odešel z ložnice. Otevřenými dveřmi jsem slyšela téci vodu v koupelně.

Vrátil se za pár minut a já si všimla, že je zase vzrušený. Zvedl mne do kleku na postel a dlouze mne políbil. V ruce měl něco bílého, kulatého, co mi teď vsunul do úst. Byl to jakýsi prstenec s okrajem, který se mi zaklesl za zuby a nedovolil zavřít ústa. Připadala jsem si jako u zubaře. Ústa doširoka otevřená, v kleku a spoutaná.

Petr se ode mne odvrátil a zase něco hledal ve skřínce s krémy a gely. Když se obrátil, měl na přirození nanesen nějaký lákavě vypadající červený krém. Ucítila jsem zvláštní vůni neznámého ovoce.

Petr přistoupil a uchopil mou hlavu do rukou. Předklonil ji a zasunul mi do rozevřených úst konec svého přirození. Chtěla jsem ho jazykem vytlačit, ale byl silnější. Hlavou jsem nemohla vůbec hýbat. Krém nejenom překrásně voněl, ale i báječně chutnal. Měla jsem ústa plná slin a ztěžka jsem polykala. Nebylo to ale vůbec tak nepříjemné, jak jsem si zprvu myslela. Jenom mi chviličku trvalo, než jsem zvládla polykání s otevřenými ústy. Prstenec nedovolil stisknout zuby více než pár milimetrů, tak jsem se snažila využít alespoň toho. Pro Petra to muselo být velmi vzrušující. Velice opatrně vyzkoušel, kam až se může zasunout, aby mi to nebylo nepříjemné a potom se začal pohybovat dopředu a dozadu. Neustále jsem ho olizovala jazykem a rty svírala za jeho předkožkou. Zajíkl se a vydechl:

=Smím?=

Přikývla jsem. Petr náhle ustal v pohybech, dlouze vykřikl a začal mi plnit ústa spermatem. Statečně jsem polykala, ale nemělo to konce. Tekutina byla hustá jako smetana a chutnala slaně. Konečně Petr přestal, opustil má ústa a okamžitě mi vyndal z úst plastik, zabraňující skousnutí. Polkla jsem poslední kapky a vydechla si. Petr vzal klíček, odemkl mi pouta na rukou i nohou a svalil se na postel. Hladila jsem mu hruď, vousy a břicho, ústy se něžně dotkla jeho ochablého mužství a potom se k němu přitulila. Líbal mne a neustále opakoval slůvka lásky a něhy. Ani nevím, kdo z nás usnul dřív.


...::: Tip pro Vás: Dvojitá karabinka :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...