TS Pussy Hunters
Czech Orgasm
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Z U Z A N A

část 19.

Autor: HENRI KELLER

Hodnocení

1234567

Začínal náš poslední víkend před dlouhou odloučeností. Petr odjížděl v pondělí brzy ráno na šest týdnů do Mnichova. Dneska se vrátil z Prahy mnohem dřív než obvykle a přivezl mi červenou růži.

=Miláčku...=

=Lásko nejdražší...=

Byl jemný a vtipný, snažil se, abychom si moc neuvědomovali loučení, které nás čekalo.

=Jestlipak víš, proč ta růže?=

=No, když se takhle ptáš, tak opravdu nevím.=

=Posledního dubna tady bohužel nebudu. A to je přeci svátek čarodějnic...=

Zaškaredila jsem se na něho.

=Nemysli si, ono se to sice moc neříká, ale čarodějnice bývaly obvykle neobyčejně svůdné ženy. Jejich prostřednictvím pak mohl ďábel navádět k hříchu počestné muže.=

=Dobrá, jsem tedy čarodějnice. Co s tím uděláš?=

Přistoupil ke mně a poodhrnul mi vlasy.

=Nejprve se celá svlékni!=

Nahá jsem si musela vylézt na nízký stolek. Petr mne celou, od chodidel až po hlavu, podrobně prohlížel a přitom mne nenápadně hladil.

=Nejprve je třeba nalézt znamení ďáblovo, zvané stigma. Bývá to obvykle větší piha, nebo nápadná bradavice. Za tímto účelem se ženy, podezřelé z čarodějnictví, úplně celé zbavovaly vlasů a chloupků.=

Stále mne hladil a vzrušoval. Musela jsem zvedat nohy a ruce, předklánět se a Petrovy ruce využívaly k laskání každičké místo na mém těle. Objevili jsme celou řadu místeček, kde dotek způsoboval elektrizující mrazení.

Potom mne Petr položil na koberec a svázal mi dohromady ruce i nohy. Byla jsem téměř zlomená v pase a absolutně bezmocná.

=Takhle svázané se čarodějnice házely do vody. Když nevyplavaly, byl to důkaz viny. Když vyplavaly, tak jim zase prý pomáhal ďábel. Takže to vyšlo nastejno. Jedinou jejich šancí bylo, že by je z vody zachránil nějaký počestný mládenec a vzal si je za manželku. Já osobně si myslím, že takhle bezmocná čarodějnice je ideálně připravena ke znásilnění.=

Při posledních slovech mne položil na záda a zvedl mi ruce a nohy nahoru. Opravdu jsem se nemohla ani trochu bránit, když mne začal zespodu hladit po napjatých nohou a po zadečku. Pak mi roztáhl kolena od sebe a vnikl do mne. Bylo to nádherné. Klečel za mnou, rukama mne držel za svázané nohy a kolébal mne dopředu a dozadu. Sám se čím dál víc na mne tiskl. Nakonec mi zhoupl zadeček nahoru, vzepřel se na nohách a na rukách nade mne a začal prudce pohybovat boky. Bezmocně, neschopna pohybu, jsem přijímala jeho touhu a naše vyvrcholení splynulo v jediném výkřiku lásky.


...::: Tip pro Vás: Kožený 45 cm bič :::...
Sexshop Sexujte.cz


Petr mi okamžitě, aniž mne opustil, uvolnil pouta a jemně mne položil. Dlouho jsme se mazlili a tiskli se k sobě. Bylo to, jako bychom se dneska potkali poprvé.

Leželi jsme s Petrem ve vaně plné vody. Masírovala jsem ho vlažným proudem ze sprchové hadice a on mne hladil všude, kam na mne dosáhl. Úmyslně jsem se před ním předváděla se zmáčenými vlasy a s vodou, stékající mi mezi ňadry do klína.

Zavřela jsem vodu a začala ho hladit ve slabinách. Okamžitě se napjal a vynořil boky z vody. Rukou jsem mu několikrát stáhla předkožku tam a zpátky a nechala ji shrnutou. Jednou rukou jsem mu hladila varlata a druhou se vzrušovala sama. Kdykoli se Petr chtěl zvednout, něžně jsem ho rukou přitlačila zpátky do vany. Tohle bude jen m ů j dárek.

Petr začal zprudka oddechovat a také já cítila příliv vzrušení. Opatrně jsem na Petra nasedla a začala se pohybovat dopředu a dozadu. Zakláněla jsem hlavu a tiskla si zespodu prsa. Naše těla byla lehká, nadnášená vodou. Náhle mne Petr uchopil za boky a zastavil mne. Několikrát polkl a po chvíli se začal sám pohybovat. Trochu jsem se nadzvedla a pomáhala mu rukama zvedat boky. Sama jsem tak řídila své vzrušení, aby se vrchol dostavil co nejdříve.

Když Petr vypustil vodu z vany, ucítili jsme tíži našich těl a vrátili se do reality nejbližší budoucnosti. Skoro vůbec jsme nemluvili, jenom se na sebe zamilovaně dívali a drželi se za ruce. Zůstali jsme vzhůru skoro celou noc a k ránu sešli k řece. Byla němá a odrážela první paprsky rozbřesku.

* * *

Loučili jsme se spolu jen krátce. Cítila jsem trochu bolesti, trochu štěstí a neurčitou obavu. Slova byla v tuhle chvíli úplně zbytečná. Poprvé v životě jsem mohla věřit, a tak jsem té příležitosti zkusila využít. Byli jsme na tom oba stejně.

* * *

Vlastně jsem se těšila. Na to, jak se k Petrovi nastěhuji, jak vyčistím a napustím bazén a dám do pořádku dům i tajemnou zahradu. Jak budu netrpělivě očekávat jeho pozdravy z dálky na pohlednicích, plných lásky a jemného humoru. Jak si je budu připichovat na stěnu kuchyně a denně je číst a smát se při tom.

A až se vrátí, budeme se milovat v bazénu, ve voňavé trávě a ve starém altánu pod obrovským měděným bukem.

Těšila jsem se na společné léto, na prázdniny, na dovolenou v Řecku, na barevný podzim a zimu na horách. Měli jsme všechno před sebou. Uměli jsme žít a toužit jeden po druhém. Vztah s Petrem mne přesvědčil, že všechno se může opakovat znovu a znovu a vždycky to bude jiné, hezčí a nikdy to neskončí.

KONEC


...::: Tip pro Vás: Plácečka s peřím :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...