TS Seduction
The Upper Floor
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Z U Z A N A

část 18.

Autor: HENRI KELLER

Hodnocení

1234567

Seděli jsme s Petrem v malé útulné hospůdce na Malé Straně a usrkávali šampaňské. Petr objednal stůl pro dva, šíleně drahou večeři a něžnou kytici exotických květin. Byl maličko opilý a to se vždycky nevídaně rozpovídal:

=Nevěra, to je podle mne zrada sama sebe. Rozchod milenců a manželů bývá dost často způsoben tím, že se neumějí milovat. Nebo nechtějí, nebo jim něco brání, něco v nich a oni neumí pochopit sebe, natož toho druhého. Ale největší tragédie je, že většině z nich schází fantazie. Odhodili ji jako nepotřebnou spolu s dětstvím a ani si neuvědomují, jak moc jim chybí. A nejkrásnější fantazii mají děti. Ale ty se naštěstí ještě nemilují. Obdivuji křováky, indiány a ostatní přírodní národy. Jsou součástí území, ve kterém se pohybují, a přitom žijí mnohem dokonaleji než my.=

Pomalu jsme dopíjeli a chystali se k placení. Taxík nás odvezl do předměstské vilky, kde měl Petr svůj pražský podnájem.

Vložila jsem kytici do kameninové vázičky a osprchovala se. Na posteli jsem měla připraven další dárek. Průsvitnou kraťoučkou noční košilku a kalhotky, které se daly dole rozevřít. Oblékla jsem se a klekla si obkročmo na Petra. Navlékla jsem mu růžový prezervativ se silnými prstenci po obvodu a nechala ho do sebe vstoupit. Uvnitř jsem byla vzrušená jako ještě nikdy. Posunula jsem chodidla pod sebe, sedla si na bobek a opřela se rukama o postel. Začala jsem se rychle houpat v kolenou, odrážejíc se přitom rukama od podložky. Najednou mne pohltila extáze. Několika silnými stahy jsem vystříkla svou tekutinu na Petra a potom jsem bezmocně padla dopředu. Petr mne hladil a líbal a jemně se uvnitř pohyboval, až i on dospěl ke svému vrcholu. Dlouho jsme setrvali v těsném objetí propleteni do sebe. Petr mne neustále oslovoval nejněžnějšími jmény a líbal mi ústa, nos, oči. Z posledních sil jsme se došli osprchovat, přes postel přehodili několik osušek a pak tvrdě usnuli.

Očekávala jsem své dny a proto jsem si raději oblékla do auta kalhotky a do kabelky uložila nezbytné hygienické doplňky. Petr byl ohleduplný a cestou na chalupu si se mnou začal povídat o antikoncepci. Vyprávěla jsem mu o svých hodinách sexuální výchovy ve škole a on mne vážně poslouchal.

=Máš fantastické znalosti, kde jsi je načerpala?=

=Ve tvé knihovně, milý. Když na tebe čekám.=

=Jsi skvělá. A víš, že existuje také prezervativ pro ženy?=

Přiznala jsem, že nevím. Petr mi jej dopodrobna popsal, ale moc mne to nenadchlo. Hlavně ty přípravy a zvlhčování a všechno okolo toho. Zajímavější už byla houbička, kterou mi dokonce ukázal. Dostal ji z Holandska a samozřejmě už byla dávno neúčinná, jak ji ukazoval svým klientům a klientkám. Původně byla napuštěna něčím, co prý hubí spermie.

=Chudinky,=

pomyslela jsem si.


...::: Tip pro Vás: Elektrosex kablík - redukce :::...
Sexshop Sexujte.cz


Dokonce mi Petr nabídl, že si mohu nechat aplikovat NORPLANT. Něco jsem o něm věděla a zvědavě jsem se vyptávala na další podrobnosti.

=Vůbec to necítíš a vydrží to pět let. Nemusíš se o nic starat. Samozřejmě ti to zaplatím.=

=To je ještě k narozeninám, nebo už k Velikonocům?=

=To je z lásky,=

políbil mne a pohladil mi vlasy. Přitiskla jsem se k jeho ruce a něžně mu ji stiskla zuby.

Martin nás očekával na chalupě. Dokonce uklízel a hned nás hostil domácí slivovicí.

=Jsi normální kuplířka,=

řekl mi, ale usmíval se u toho.

=Prodala mi dceru,=

obrátil se k Petrovi jakoby s výčitkou.

=Nepovídej, že o tom nic nevím?=

v Petrově hlasu zazněla otázka.

=Neboj se, nerada mluvím o něčem, co ještě nemusí být pravda. Ty toho ostatně také moc nenapovídáš. A zítra Helena s přítelkyní dorazí sem.=

Martina to evidentně potěšilo a víc o tom nemluvil. Celé odpoledne jsme hráli karty a kostky, nejprve o drobné a potom o oblečení. Před půlnocí jsem měla na sobě jenom kalhotky a Martinovu nádhernou flanelovou, červeně kostkovanou košili, která voněla terpentýnem a barvami. Zbytek mého oblečení vlastnil Petr, který také vyhrál většinu Martinových věcí. Martin si mne načrtl do skicáře a neurčitě slíbil, že mne někdy namaluje.

Odešli jsme nahoru do pokoje a s rozkoší se zavrtali do nadýchaných, voňavých peřin. Dlouho jsme se mazlili a líbali, až jsem byla tak vzrušená, že jsem sama Petra přiměla k milování. Vstoupil do mne tak opatrně a něžně, jako bych byla ještě panna. Stále mne při tom hladil a láskyplně mne oslovoval. Úplně jsem se mu poddala a on mé výkřiky zdusil roztouženými ústy.

Eva s Helenou, obě rozesmáté a šťastné, přijely před obědem. Hned v předsíni dostaly od Petra a Martina našleháno pomlázkami. Ječely jako pominuté a zároveň se prozradilo, že ani jedna z nich nemá na sobě kalhotky.

=Panebože,=

vydechl Martin,

=nechápu, že jste sem dorazily ve zdraví a bez nehody.=

=Neboj, tati, my jsme vždycky zastavily,=

smála se Helena a vytáhla z auta obrovský koš syrových vajec.

=Co s tím budeme dělat?=

=Uděláme si Velikonoce naruby,=

vykřikl někdo.

Celou dobu jsem stála stranou a pozorovala je.

=Ještě je tu Zuzana!=

pronesla poněkud hlasitěji Eva a vytrhla Petrovi z ruky pomlázku. Utíkala jsem na dvůr, ale obě mne dostihly u dřevníku. Silnější Helena mne přehnula přes kozu na řezání dříví a Eva mi oplatila úterní výprask. Vzápětí se představila oběma mužům a každého políbila.

Odpoledne jsme všichni vyrazili přes kopec do vesnice a prožili ty nejbláznivější Velikonoce na světě. Martina a Helenu tam všichni dobře znali, takže nám ochotně otvírali dveře a všude nás hostili. Vysvětlovali jsme, že právě zakládáme Společnost pro obrodu Velikonoc, máme zkratku SOV a že je přicházíme seznámit s novými zvyky, které hodláme prosadit v parlamentu. Nové obyčeje budou platit od příštího roku.

Tak především: výprask budou rozdávat ženy mužům a to ofáborkovanou vařečkou, aby se šetřila příroda a také proto, že ženy většinou neumí plést pomlázky /pouze hlavy mužům/.

Za druhé: každý muž dostane od kolednic vajíčko, které musí sám vysedět, protože Velikonoce jsou svátky nového života. Dokud ho nevysedí, nesmí do hospody. Kdo vejce rozbije, bude za trest sedět na svých.

Za třetí: čokoládoví zajíčci budou zrušeni a nahrazeni zajíčky opravdovými, které dodá Nezávislá erotická iniciativa. Ti budou provádět vlastní Velikonoční akt. O jeho povaze jsme se s ohledem na přítomné děti moc nešířili.

Když byl košík prázdný, zapadli jsme do místní hospůdky a zpátky se vraceli už za tmy. Okamžitě jsme šli spát, protože všichni, až na Martina, museli brzy vstávat a dopravit se do práce.


...::: Tip pro Vás: Ozdobné svorky na bradavky :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...