Public Disgrace
The Training Of O
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Z U Z A N A

část 16.

Autor: HENRI KELLER

Hodnocení

1234567

Dopoledne jsem pomáhala Petrovi s prací. Oblékla jsem se na to jako strohá, upjatá sekretářka. Jenom kalhotky a podprsenku jsem zvolila výstřednější. Jinak jsem měla tmavohnědé punčocháče a černé úzké šaty ke kolenům, přepásané textilním páskem. Lehce jsem se nalíčila a vlasy si sepnula vzadu do drdolu. Ještě brýle a můj image byl hotov.

Petr na mne zíral dost překvapeně...

=Jdeš mi na pohřeb?=

přivítal mne.

Svůdně jsem se pousmála a usedla ke stolku. Dala jsem si záležet, aby mi bylo vidět na nohy. Nejprve jsem nechala sukni staženou až ke kolenům, ale neustálým poposedáváním a přehazováním nohou jsem ji vyhrnula nahoru. Dělala jsem, že to nepozoruji, jenom jsem pohledem občas blýskla po Petrovi. Díval se mi na nohy stále častěji a častěji. Najednou se vymrštil ze židle a přiskočil ke mě. Zvrátil mne i se židlí dozadu, až mi nohy vylétly vysoko do vzduchu. Vykřikla jsem, ale to už jsem ležela na zádech a on klečel na mně, otočen zády. Cítila jsem, jak mi vyhrnuje sukni a stahuje punčocháče. Potom mne obrátil na břicho a prostředkem punčocháčů mi pevně svázal ruce za zády. Abych nemohla kopat, ohnul mi nohy v kolenou co nejvíc to šlo a přivázal je nohavicemi k rukám. Znovu mne obrátil a vyhrnul mi sukni nad boky.Kalhotky v rozkroku shrnul k jedné straně, rozepnul mi šaty a nůžkami na mě rozstříhal podprsenku. Stáhl si zip na kalhotách a otvorem ve slipech vyklouzlo ven jeho přirození. Zlomek vteřiny na mne upřel pohled a vzápětí do mne prudce vnikl. Bylo to nádherné znásilnění. Křičela jsem, házela sebou, dokud mne nepřemohla rozkoš a vzrušení.

Punčocháče od nohou mi Petr odstřihl, ale ruce nechal svázané. Také na mně rozstříhal kalhotky a s vyhrnutou sukní mne posadil na židli. Roztáhl mi kolena a rukama mi znovu vracel vzrušení. Za chvíli jsem prožívala další vyvrcholení.

Úplně nakonec jsem ho, stále ještě spoutaná, vzala vkleče do úst a oplatila mu svou extázi.

Když jsme společně odcházeli do koupelny, bylo nám oběma jasné, že z práce pro tento den už nebude nic.

Večer jsme šli na hrad. Místní honorace pořádala malou recepci s tancem a opulentní hostinou, ovšem jenom pro zvané. Přijelo také několik lidí z Prahy a z okolí, ostatní byli místní. Hrála vynikající folková kapela, oblečená do stylových úborů a večeře se odbývala v historické hodovní síni s číšníky v livrejích. Nemám tenhle druh povyražení vůbec ráda, ale Petr, jako obvykle, se postaral o zpestření. K mým rychle se blížícím narozeninám mi nechal ušít večerní šaty. Ovšem ve velikém stylu. Padly mi dokonale /vždyť mne taky měl perfektně změřenou /, těsně obepínaly postavu, jenomže držely na těle pouze díky ňadrům a tenké šňůrce vzadu. Záda jsem měla úplně nahá a hluboký výstřih končil až na zadečku, takže se pod ně nedaly vzít kalhotky. Když jsem si je oblékla a prohlédla se v zrcadle, neubránila jsem se pocitu, že mne na slavnost vůbec nepustí.

=Neboj se, kabát si sundáš až uvnitř a pak už nikdo nebude mít tu odvahu. A potom, budeš tam se mnou. Ovšem manželky ti neodpustí. Buď ráda, že tu nebydlíš a nikdo tě tu vlastně nezná.=

Napadlo mne, že z města sem není zase tak daleko. Uvěřila jsem však Petrovi, který tvrdil, že tam nebude nikdo, kdo by mne mohl poznat. Byla jsem také dost nalíčená a ve vlasech jsem měla malé třpytivé kamínky.

Náš příchod zprvu nezpůsobil žádný rozruch. Petr mne představoval svým známým pouze křestním jménem. Držela jsem v ruce pohár s něčím dobrým k pití, co mi doporučil Petr. On si pro sebe zvolil čistou vodku. Stálo mne však obrovské úsilí, abych se chovala nenuceně a neohlížela se na ty, které jsme právě míjeli. Při večeři jsem se stala středem zájmu a odhadovala, kdo se mne odváží vyzvat k tanci. Jen jsem doufala, že pánové nebudou moc funět a nebudou se jim potit ruce.

Během večera jsem několikrát tančila s mladším urostlým mužem v brýlích, který se mi představil jako spolumajitel firmy na nábytek. Seznámil mne také se svou ženou, krásnou hnědovláskou. Zkoumavě si mne prohlížela, ale neřekla ani slovo. V jejích očích jsem nevyčetla ani žárlivost, ani sympatie. Když se společnost rozcházela, pozvali nás s Petrem k nim na chalupu do vedlejší vesnice, ještě se něčeho napít. Neslíbili jsme nic určitého, s tím, že se když tak sejdeme u jejich auta.

=Podle toho, co se o nich říká, by to mohlo být docela zajímavé,=

řekl Petr,


...::: Tip pro Vás: Dlouhá plácačka Slender Impulse :::...
Sexshop Sexujte.cz


=ale nevím, jak by se ti to zamlouvalo.=

=Jak je to daleko?=

zeptala jsem se.

=Asi tři kilometry.=

=To přinejhorším klidně zvládneme pěšky.=

=Dobrá. Jakmile se nám tam přestane líbit, zmizíme.=

V autě jsme si všichni začali tykat. Tadek řídil, takže asi moc nepil, ale jeho žena Edita se chovala poněkud uvolněně. Když jsme dorazili k zahradní vilce, zvala nás se smíchem dovnitř a hned se hrnula k baru. Tadek připravil občerstvení a Edita mezitím všem nalila. V obrovském pokoji svítilo pouze nepřímé osvětlení a ze skrytých reproduktorů se ozývala příjemná hudba.

=Pustíme si video,=

řekla Edita hlasem nepřipouštějícím odmluvy,

=nahráváme si to sami.=

Na obrazovce televizoru se nejprve objevil vnitřek nějakého nádherného tropického skleníku. Uprostřed byla Edita, tančila v rytmu smyslné hudby a postupně se svlékala. Na sobě měla lesklý, rudý, velmi erotický komplet, podvazkový pás, punčochy, vysoké boty, dlouhé rukavice a klobouk, všechno ve stejné barvě. Když zůstala oblečená jenom v botách, punčochách a několika řemíncích přes prsa, objevil se jí v ruce jezdecký bičík. Odněkud ze strany přitáhla na obojku Tadka. Měl svázané ruce a na sobě několik kůží. Vypadal přesně jako divoch z pralesa. Edita z něj postupně kůže strhala a koncem bičíku mu začala nadzvedávat přirození a hladit ho mezi nohama. Začal cenit zuby a řvát, ale několikrát ho švihla přes stehna a on přestal. Nakonec ho pověsila za ruce na nějakou větev, obojek upoutala vodítkem ke kmenu, na ztopořené přirození mu nasadila nějakou válcovitou černou mřížku s výčnělky a připevnila ji dlouhou šňůrkou, kterou protáhla mezi jeho nohama a vzadu pevně přivázala k pasu. Přirození mu teď mířilo vodorovně dopředu. Edita přivlekla odkudsi bílý stůl, přisunula ho těsně k Tadkovi, lehla si nahoru a roztáhla nohy. Přivázaný muž sebou škubal a skučel, až mu konečně dovolila do sebe vniknout. Mřížka zřejmě nejen dráždila ženu, ale také zabraňovala muži prožít své vyvrcholení. Edita měla několik orgasmů za sebou a doprovázela je výkřiky a kvílením. Nakonec odsunula stůl, sundala Tadkovi mřížku a uvolnila mu ruce. Postavila se kousek před něj a začala se sama dráždit a vzrušovat. Obojek nedovolil Tadkovi se k ní přiblížit, tak se uspokojil rukou a daleko vystříkl. Edita štítivě setřela několik kapek ze svých nohou a potrestala Tadka pořádným výpraskem.

Obrazovka potemněla a já si všimla, že Edita má vysoko vyhrnuté šaty a jednu ruku pod kalhotkami. Druhou si tiskla prsa. V očích měla nepřítomný výraz a dlouze potichu vzdychala.

Tadek se mi pokusil sáhnout vzadu dole na záda. Petr se na mne tázavě podíval a já zavrtěla hlavou. Petr vstal, zívl a řekl směrem k hostitelům:

=Bylo to u vás moc hezké, ale my už musíme jít. Děkujeme za pohoštění a přejeme vám příjemný zbytek večera, a noci,=

dodal významně.

=Půjdeme pěšky, jenom nás pojďte vypustit ven...=

Reakce Tadka byla nečekaná a ohromující:

=Ty sráči,=

zařval a postavil se před něj,

=to by se ti líbilo, čumět a pak zdrhnout.=

=Pozvali jste nás sami!=

namítl Petr mírně, ale důrazně.

Ohlédla jsem se na Editu. Nevzrušeně pozorovala oba muže, ani se nenamáhala stáhnout si šaty.

Tadek vymrštil nohu a kopl Petra mezi nohy.

=Ty svině,=

zaječela jsem a vyletěla z pohovky. Bylo to moje asi třetí sprosté slovo v životě. Vší silou jsem odstrčila Tadka a vlepila mu facku. Chytil se za tvář a já se bolestně obrátila k Petrovi.

=Petře, Petříčku, jak ti je?=

hladila jsem ho po vlasech.

=Pozor!!=

křikl Petr a strhl mne na stranu.

Tadek padl celou vahou na zem a já začala řvát. Petr se trochu vzpamatoval, a když se náš hostitel zvedal ze země, praštil ho pěstí do brady. Tadek padl na podlahu a zády narazil do stolku. Sklo se rozlétlo po celém pokoji. Edita vstala a překročila svého manžela se slovy:

=Pojďte, zavřu za vámi branku...=

Noční vzduch mi příjemně ochladil tváře. Klíč dvakrát cvakl v zámku. Podepřela jsem Petra a táhla ho pryč. Z otevřeného okna jsem zaslechla Editin ostrý hlas:

=Ukliď ten svinčík a připrav si zadek na výprask, miláčku...=


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - Flick Stimulator Pack EM60-E :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...