Hogtied
Fucking Machines
TS Pussy Hunters
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Z U Z A N A

část 15.

Autor: HENRI KELLER

Hodnocení

1234567

Helena zavolala hned v pondělí. Domluvily jsme se, že ke mě přijede ve středu odpoledne a zůstane do konce týdne. Šikovně jsem se vyhnula odpovědím na její všetečné otázky s tím, že nemohu otevřeně hovořit školním telefonem. Také na Petrovy dotazy při nedělní cestě domů jsem se tvářila nechápavě a divila se, že mi to jako psycholog spolkl. Asi je do mne zamilovaný.

V pondělí večer jsem osobně instruovala Evu, ale neřekla jsem jí, oč se přesně jedná. Napadlo mne, že musí být do mne také zamilovaná, protože vše přijala tak, jak jsem jí to naservírovala.

Během úterý jsem provedla drobné přípravy i já a nemohla se dočkat středečního odpoledne a hlavně večera.

Helena přijela svým autem s velkou kabelou a taškou přes rameno. Mezi dveřmi mne políbila. Uvedla jsem ji dovnitř a sundala z ní kabát. Měla pod ním přiléhavý kalhotový kostým jemné medové barvy s několika doplňky z tmavého dřeva.

=Svlékni se,=

poručila jsem jí.

Poslechla beze slova a upřela na mne vyzývavý pohled. Stála přede mnou nahá a já si obdivně prohlížela její dokonalou postavu. Neubránila jsem se pocitu, že by mohla stát modelem panu Nepraktovi pro jeho kreslené vtipy. Měla uzounký pas, ploché břicho, lehce zvýrazněné boky a nádherná plná prsa a stehna. Chloupky měla pečlivě upravené a nehty na rukou i nohou nalakované stejnou barvou, jakou měly její vlasy. Ty byly krátce přistřižené a upravené do moderního účesu, takže vůbec nezakrývaly dlouhou bílou šíji.

Ukázala jsem na koupelnu a zeptala se:

=Nechceš se osprchovat?=

Lehce přikývla a beze slova odešla. Dveře nechala dokořán. Naházela jsem její věci do velké igelitové tašky a zakřičela, abych přehlušila šumění vody:

=Kde jsou klíčky od auta?=

Šumění ustalo.

=V kapse tašky.=

Odnesla jsem všechny její věci zpátky do auta, zamkla ho a vrátila se nahoru. Byla už upravená a čekala na mne, sedíc v mém houpacím křesle.

=Postav se, prosím,=

řekla jsem už o poznání něžněji,

=a dej si ruce za hlavu.=

Z prádelníku jsem vytáhla dvě průsvitné kraťoučké zástěrky, které jsem včera vyrobila ze záclony. Jednu jsem jí přivázala přes boky a druhou zakryla prsa. Ještě večer jsem měla pocit, že budou zbytečně velké, ale teď jsem názor rychle změnila.

=Otoč se a dej si ruce za záda.=

Spoutala jsem jí zápěstí úzkým páskem od šatů a přehodila přes ní své paleto.

=Neboj se, nádherná krásko. Pro mne sice nic neznamenáš, ale nikdo ti neublíží. A budeš moc šťastná. Uvidíš,=

konejšila jsem ji a dívala se přitom do jejích ustrašených očí.

Obula jsem jí její lodičky na podpatku a odvedla ji k autu. Opatrně jsem ji posadila na sedadlo spolujezdce. Zapnula jsem oba bezpečnostní pásy a rozjela se k Evě.

Eva bydlela sama ve vilce, kterou kdysi postavili spolu s manželem. Byl to Američan odněkud z Kalifornie. Manželství jim brzy zkrachovalo, přestože se jej Eva snažila udržet za každou cenu. Henri byl ovšem solidní. Zanechal jí dům, auto a ještě doživotní rentu. Uvnitř byla vilka přepychově zařízena, ačkoliv už ne zrovna nejmoderněji. Eva žila život tak, jak přicházel a absolutně neuměla hospodařit s penězi. Kouřila drahé cigarety, používala zahraniční kosmetiku a při nákupech se řídila výhradně cenou zboží. Přesto nikdy nedávala najevo svou nezávislost.

Zaparkovala jsem ve dvoře a zavřela vrata. Prostranství bylo osvětleno dvěma zahradními svítidly. Vypnula jsem zapalování, klíčky vrátila do kabely a odnesla zavazadla do chodby. Potom jsem se vrátila pro Helenu.

=Pojď, lásko...=

Pohladila jsem ji po tváři a zlehka políbila. Zajistila jsem pojistkou dveře auta a zabouchla je. Helenu jsem odvedla přímo do ložnice v prvním patře.

Eva si dala na sobě opravdu záležet. Plavé vlasy měla na krku podtočeny a vpředu na spáncích dva rozkošné zvlněné pramínky. Oči si nalíčila tak, že jí malounko ubíhaly do šikma, rtěnka, nehty, korále i klipsy na uších dokonale ladily s krátkými červenými šaty, které měla sepnuty jenom páskem. Na nohou měla lodičky s vysokým podpatkem. Na svůj věk měla nádherné nohy.

Postavila jsem Helenu před Evu a sundala z ní svůj kabát. Evě se rozšířily oči a pootevřela ústa. Rozvázala jsem šňůrku, která Heleně přidržovala roušku na ňadrech. Stále jsem ji přitom držela vzadu za ruce a jemně je tiskla. Cítila jsem, jak se celá chvěje. Sundala jsem jí roušku i z boků a hodila ji na zem. Na Helenu dopadlo světlo z několika skrytých zářivek a vytvořilo jí na těle vzrušující stíny. Poodešla jsem několik kroků a posadila se do křesla. Eva si rozepnula pásek a nechala sklouznout šaty na podlahu. Byla pod nimi nahá. Klín si na mou radu odbarvila zahraničním, šíleně drahým bezpečným odbarvovačem, takže měl nyní stejnou barvu, jako její vlasy. Obě ženy měly na sobě jenom lodičky. Eva přistoupila k Heleně a pohladila jí šíji. Helena pootevřela ústa a vystrčila špičku jazyka. Vypnula hruď směrem k Evě a jednou nohou vykročila dopředu. Nejprve se dotkly špičky jejich jazyků a hned nato se k sobě přisály ústy. Když jsem potichu odcházela z pokoje, stála Eva za Helenou a prsty dráždila hroty jejích vztyčených bradavek. Helena s hlavou zvrácenou vzad líbala Evě ústa a spoutanýma rukama hladila její plavý klín.


...::: Tip pro Vás: Petits Joujoux - Ozdoby Gloria Black & Pink :::...
Sexshop Sexujte.cz


=Muži si většinou rádi prohlížejí nahé ženy nebo ženy málo oblečené,=

začal Petr,

=vzrušuje je pocit moci, který mají, proto je někdy i spoutávají. Vůbec to neznamená, že by jim chtěli ubližovat. Jsou to většinou něžní a vytrvalí milenci, kteří se po nějaké době sami nechají svou milenkou svázat a znásilnit. Musí si ale oba absolutně věřit a hlavně, oba to musí chtít. V lásce není nic zakázané, nic pohoršující, když se to oběma líbí. Ženy naopak zase chtějí být obdivovány, sváděny, znásilňovány a dobývány. Rády poslouchají po milování slůvka něhy a lásky a potřebují čas. Také si rády představují své oblíbené herce nebo zpěváky. Teprve později samy rády oplatí muži své pokoření v milostných hrátkách. Muž musí být trpělivý, něžný i dravý, vynalézavý. Žena chce muže obdivovat a milovat.=

Během Petrova povídání jsem byla pomalu zbavována svého oblečení. Potom si mne nahou položil zády na sklápěcí stůl, kolem kotníků mi upevnil jakési široké měkké popruhy a pomocí zvláštního mechanismu mi vytáhl nohy kolmo nahoru. Posunul mne zadečkem úplně ke kraji a připoutal pásem napříč přes břicho ke stolu. Ležela jsem bez hnutí, vzrušená, nohy mírně roztažené a rukama si hladila prsa. Petr se ke mě sklonil a začal mne líbat na ústa a na ušní lalůčky. Postupně mne obcházel, až se dostal mezi mé nohy. Začal mi líbat vnitřky stehen.Obě jeho ruce mne laskaly, jedna zvenku a druhá uvnitř. Nemohla jsem moc hýbat dolní částí těla, o to víc jsem si to vynahrazovala rukama. Opřela jsem se o lokty, nadzvedla se a jenom vzdychala a sténala. Nakonec jsem sebou hodila zpátky na stůl a vykřičela svou rozkoš a štěstí s víčky očí pevně přitisknutými k sobě.

Když jsem po chvíli s nepřítomným výrazem otevřela doširoka oči, stál Petr stále u mých nohou a něžně do mne vnikal. Objímal mi přitom kolena a líbal mi lýtka. Pohyboval se stále prudčeji, až jsem začala znovu vzdychat. Pak mne uchopil za lokty a přitiskl se ke mně. Dokonale jsme splynuli ve společném vyvrcholení.

=Čím bys dneska chtěla být?=

zeptal se mne Petr.

=Nevím, a co bys chtěl ty?=

Petr přinesl maličkou krajkovanou zástěrku, čelenku také z krajky, tu mi připnul do vlasů, a na levé stehno mi navlékl krajkový podvazek. Na bradavky mi upevnil stříbrné hvězdičky a potom pustil magnetofon. Sám si nechal dlouhou bílou halenu, kterou přepásal šňůrou. Tančili jsme, přitisknuti k sobě a on si mne neustále obdivně prohlížel.

=Dneska jsem servírka. Takže si dáme pivo a se džbánkem pro něj dojdu já,=

prohlásila jsem.

=Takhle?=

=Vezmu si kabát a sundám čelenku.=

=Půjdu s tebou.=

=NE,=

umínilo si dítě ve mně.

=A co když tě tam znásilní?=

=Budu křičet!=

=Sedni si do křesla a zvedni nohy...=

Přehodil mi nohy přes opěradla jako u gynekologa a z kazety na polici vyjmul nějaký předmět. Zasunul mi jej dovnitř a něčím otočil. Když se postavil, měl v ruce malý zlatý klíček.

=Můžeš si stoupnout.=

Cítila jsem v sobě něco dráždivého.

=Co to je?=

=V hospodě je plno chlapů,=

začal,

=mám sice věrnou kopii středověkého pásu cudnosti, zhotovenou podle nálezu na hradě, ale tohle je mnohem pohodlnější a účinnější. Sáhni si dovnitř.=

Poslechla jsem a hned na kraji jsem ucítila citelné bodnutí.

=A neublíží mi to?=

=Neboj se, tobě ne. Ale komukoliv jinému dost. Můžeš s tím normálně chodit, i použít WC, koupat se. Jenom to nesmíš mít moc dlouho, jako ve středověku. To by bylo nebezpečné. Je to určeno spíš k pobavení a vzrušení, tím jak jsi nedostupná...=

=Jenom neztrať klíč,=

poprosila jsem,

=a nezapomeň, že to tam je. Nevím, jak bych ti takové zranění ošetřovala. Nejspíš bys vykrvácel, protože bych dostala chorobný záchvat smíchu.=

Oblečená do kabátu, punčoch a kozaček jsem prošla městečkem. Mezi nohama jsem měla neobyčejný pocit, který mne dráždil. Vzrušovaly mne pohledy, které na mne upírali muži v hospodě, ale oslovit se mě nepokusil žádný.

Vrátila jsem se asi za půl hodiny a znovu se upravila, tak jako předtím.

=Ještě to tam chvilku nech,=

žadonila jsem.

Prohnula jsem se v bocích dopředu a dozadu se stisknutými stehny.

=Je to moc příjemné...=

Pomalu jsme upíjeli pivo a poslouchali hudbu.

=Petře, mám hroznou chuť vyzkoušet si ten středověký pás=

=Docela jsem to očekával,=

přikývl Petr,

=pojď vedle do pokoje.=

Nejprve mi odemkl a vyndal, co jsem měla uvnitř. Zvědavě jsem si to prohlížela.

Co všechno se už pro erotiku nevymyslelo...

říkala jsem si v duchu.

Petr se objevil s pásem cudnosti v ruce. Znala jsem nějaké z obrázků a vzrušovalo mne, že si budu moci sama jeden takový vyzkoušet. Petr mi jej zručně nasadil a zamkl nad boky. Pohodlné to tedy moc nebylo, a hlavně hygiena byla asi dost komplikovaná. Chudinky středověké manželky a milenky.

=Mohla bys klidně veřejně předvádět hradní rekvizity,=

zažertoval Petr.

=Abych tě nevzala za slovo. A nechal bys mne?=

=No, sluší ti to,=

řekl kriticky.

=Tak, a teď se právě vrátil hradní pán z křižácké výpravy...=

Odemkl a strhl ze mne pás, odnesl mne na postel a nádherně mne miloval. Držel mi při tom ruce za zápěstí a já ho zezadu objímala nohama.


...::: Tip pro Vás: 5-dílná bondage souprava Bad Kitty :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...