Whipped Ass
Sex And Submission
Sex And Submission
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Z U Z A N A

část 13.

Autor: HENRI KELLER

Hodnocení

1234567

=Teda, vy jste v noci vyváděly...=

přivítala nás ráno v kuchyni Dana.

=Neznáš náhodou pro Jitčiny sousedy nějaký vhodný citát z Bible?..=

narážela na kolegyni Matoušovou...

=Nepokradeš a nepoužiješ manželky bližního svého,=

navrhla jsem,

=ostatně, byl Den učitelů a já jsem dávala Evičce dárek.=

Dana si mne závistivě změřila.

=A pro mne něco nemáš?=

=Ale ano. Jen mne nech dneska dospat, a jestli chceš, zajdi zítra s Evou ke mně domů.=

Byl to neuvážený slib, ale snad něco vymyslím. Hlavně ve zdraví přežít dnešek.

Eva s kruhy pod očima srkala silnou kávu a kouřila svou první cigaretu. Zase byla suverénní a sebejistá. O tom, co bylo v noci, nepadlo jediné slůvko.

Naštěstí jsem učila jenom od devíti do jedné, to Eva na tom

musí být podstatně hůř. Ta si buď musí vzít v práci volno, nebo se spolehnout na kolegyně. Na každý pád jsem počítala minuty, abych už byla ze školy doma a mohla upadnout do sladkého nevědomí ve své posteli.

Následující den, cestou z práce, jsem koupila nějaké občerstvení a láhev Fernetu a tonik. Jak znám Danu, pro to, co připravuji, ji budu muset trochu opít. Důkladně jsem se doma osprchovala a pro jistotu si ještě na pár hodin vlezla do postele. Budík jsem nařídila na pátou.

Dana s Evou dorazily v půl sedmé. Mezitím jsem stačila převléknout postel, připravit chlebíčky a sama se náležitě upravit. Načesala jsem se a nalíčila, na sebe jsem oblékla slušivé bílé minišaty, bílé punčocháče bez rozkroku a sandály s řemínky kolem lýtek. Chloupky, které mi začaly znovu dorůstat, jsem co možná nejpečlivěji vyholila. Přes punčocháče jsem si vzala kalhotky, které byly uprostřed rozděleny dlouhým, krajkou lemovaným otvorem. Ten se dal roztáhnout a umožnil tak přístup k intimním partiím, aniž se musely kalhotky svlékat. Jinak se kraje otvoru překrývaly a normálně nebylo vůbec nic poznat.

Eva měla oblečené slušivé červené šaty s černým páskem, které odhalovaly její štíhlá lýtka a jemná kolena a zvýrazňovaly boky. Dana jako obvykle zvolila jednu ze svých krátkých sukní a přiléhavý svetřík. Měla velká kulatá prsa a ráda se jimi chlubila. Eva vytáhla z tašky láhev vodky a spoustu slaných brambůrků. Sedly jsme si v obýváku a pustily si Simona a Garfunkela. Dana neustále něco povídala, ale bylo na ní znát, že je nervózní. Nevím, jestli z Evy něco vytáhla, ale nezdálo se mi to moc pravděpodobné.

Přinesla jsem láhev džusu a nalila vodku. Eva pila velice málo, na rozdíl od Dany, která do sebe obrátila naráz dvě sklenky za sebou. Připadalo mi, že se chce opít sama. Za chvíli se přestala kontrolovat a sukně se jí vyhrnula vysoko na stehna. Eva ji fascinovaně pozorovala a chvílemi na mne tázavě pohlédla. Počkala jsem, až Dana dopije další sklenici, a potom jsem kývla směrem k Evě. Společně jsme odvedly Danu do ložnice a posadily ji na postel. Bez odporu si nechala svléknout svetr a sundat punčocháče. Měla na sobě luxusní černé kalhotky a podprsenku. Eva jí začala rozepínat a stahovat sukni a já mezitím odběhla do koupelny. Vrátila jsem se s dlouhou prádelní šňůrou a balíčkem široké náplasti. Eva se za tu chvilku stačila svléknout donaha, klečela před Danou a hladila ji a líbala.

=Dano, klekni si na postel!=

Poslechla a měla jsem dojem, že trochu vystřízlivěla. Klekla jsem si před ní a prostředkem prádelní šňůry jsem jí pevně svázala ruce k sobě. Potom jsem jí je zvedla za hlavu a volné konce šňůry přivázala ke kotníkům. Eva vzrušeně přihlížela a rukama bloudila po svém těle. Zcela záměrně jsem Danu takhle spoutala. Byla to ona, kdo z nás dvou měla vždycky tak trochu navrch, a já jí to teď mohla alespoň částečně oplatit. Také jsem chtěla trochu potěšit Evu. V kleku totiž vynikla Danina plná stehna a oblá kolena a zdvižené ruce zdůraznily velká prsa, která se jí krásně zvedla a napjala. Ze skříně jsem vyndala krabici s dárkem od Petra a zasunula jednotlivé části přístroje Daně do podprsenky a pod kalhotky. Roztáhla jsem jí nohy a začala mačkat knoflíky ovladače. Dana vypjala břicho a pokusila se škubnout rukama dopředu. Ústa se jí rozevřela a vydralo se z nich hluboké zasténání. Zároveň se začala pohybovat v bocích a neustále trhala šňůrou, která jí poutala ruce. Eva klečela proti ní a oběma rukama si svírala klín. Vzala jsem pásek od Eviných šatů a spoutala její ruce za zády. Potom jsem jí s omluvným úsměvem zalepila náplastí ústa. Přisunula jsem Evu těsně před Danu, aby na sebe dokonale viděly a svlékla si šaty. Roztáhla jsem otvor v kalhotkách a zasunula si vibrátor. Dana se zmítala v přílivech rozkoše a hlasitě sténala. Eva měla sevřená stehna a třela jimi o sebe, ale jakmile ucítila mou ruku, okamžitě je roztáhla a nechala mne k sobě vklouznout. Dana se hluboce zaklonila, z úst jí vycházelo nesrozumitelné chrčení a blížila se svému vyvrcholení. Eva na ni upírala oči a svíjela se na mé ruce, která ji dráždila uvnitř. Kopala nohama a přes náplast pronikaly tlumené výkřiky. Stiskla jsem nohy k sobě a soustředila se na své vzrušení.

Po dlouhé době, sama vyčerpaná, jsem uvolnila Eviny ruce a ústa a společně jsme rozvázaly Danu. Svlékly jsme jí podprsenku i kalhotky a Eva ji něžně uložila na postel. Přitiskla se k ní, rukou jí hladila velká prsa s obrovskými tmavými dvorci kolem bradavek a hustý temný klín. Dotýkala se jí jazykem a šeptala slůvka něhy a obdivu. Obě dvě lehce vzdychaly a proplétaly si navzájem nohy. Sundala jsem si kalhotky, lehla si z druhé strany k Daně na záda, položila si její ruku na vyholenou kůži a oddala se vzpomínkám na Petra.

XIX.

pátek 31.3.

=Pojedeme spolu na výlet, jestli tedy budeš chtít,=

přivítal mne Petr na nádraží,

=kamarád, malíř, mi půjčil na víkend chalupu.=

Nadšeně jsem souhlasila.

=A kde to je?=

=Uvidíš, Pojedeme autem asi hodinu. Máš hlad?=

=Na tebe, lásko. A na milování...=

políbila jsem ho.

=Tak vyrazíme raději hned.=

Před domem jsem hodila batoh se svými věcmi do kufru auta a odběhla si dovnitř odskočit. Petr na mne čekal v koupelně.

=Máš překrásné šaty a nádherné nohy.=

Sklonil se ke mě a začal mi laškovně zvedat sukni.

=Petře, až potom,=

zaprosila jsem, ale už jsem cítila příjemné vzrušení.

Petr se zvedl, stále mi nadzvedával sukni a přitom mne políbil. Ruce mu vklouzly pod gumu kalhotek a začaly je svlékat přes boky. Snažila jsem se mu pomoci pohyby těla. Když konečně spadly na podlahu, elegantně jsem z nich vystoupila. Tázavě jsem na něho pohlédla a pootevřela ústa.

=Teď jsi dokonalá,=

řekl.


...::: Tip pro Vás: Pouta na nohy a ruce :::...
Sexshop Sexujte.cz


Líbal mne a tlačil své stehno ke mě do klína. Potom mne odvedl k autu a usadil na sedadlo vedle sebe.

Proplétali jsme se malebnou krajinou skal a potůčků, opustili řeku a vjeli na širokou dálnici. Petr se zařadil do proudu vozidel a jeho ruka mi začala hladit nohy od kolen nahoru. Seděla jsem úplně nehybně s očima upřenýma na silnici před sebou, jenom jsem maličko oddálila kolena od sebe. Petr mi vyhrnul sukni až nahoru k pasu a začal mne laskat na vyholené kůži, až konečně našel moje místo. Zavřela jsem oči a rukama se pevně chytila sedadla. Rozkoší jsem svírala a roztahovala nohy a patami se pevně opírala o podlahu vozu. Moje vzdechy pomalu přecházely ve sténání, špička jazyka vyklouzla z úst a divoce kmitala jako ještěrce. Při sílícím pocitu napětí jsem vykřikla, opřela se zády a nohama o podložku a moje boky vystřelily vzhůru. Petr ponechal ruku v sevření mých nohou a mazlením mi vracel odcházející vzrušení. Otevřela jsem oči a začala pomalu vnímat krajinu kolem sebe.

Kousek před nějakým velikým městem jsme zastavili u benzinové pumpy.

=Maličko se uprav,=

požádal mne Petr.

Vůbec jsem si neuvědomila, že jsem prakticky nahá a rychle jsem si stáhla sukni.

=Nemáš žízeň?=

Přikývla jsem. Za pumpou bylo malé bistro, kam jsme vešli dlouhou prosklenou chodbou a po schodech nahoru. Posadili jsme se k malému stolku a Petr objednal dvě coly. Pomalu jsme upíjeli a já jsem najednou zjistila, jak velice mne vzrušuje nahota mého těla pod tenkou látkou šatů. Propletla jsem si nohy a stiskla stehna pevně k sobě. Lehce jsem pohybovala koleny a stahovala svaly v podbřišku. Petr se na mne zamilovaně díval.

=Jsi báječná, dokonalá, vzrušující...=

=To jenom díky tobě!=

Dotkl se mne lehce nohou.

=Půjdeme?=

Zaplatili jsme u baru a nasedli znovu do auta. Za městem Petr odbočil na úzkou silničku a z ní na lesní cestu. Ta nás přivedla až do malé osady. Marně jsem pátrala po ceduli s názvem obce.

=Kde to jsme?=

=Měla jsi dávat větší pozor na cestu.=

=Nech si toho, ty...=

Petr mne políbil a usmíval se přitom.

Vjeli jsme do dvora posledního stavení a Petr vypnul zapalování. Vystoupila jsem z auta a prohlížela si nádherné okolí. Široko daleko nebylo vidět žádné město, žádná budova, jen samé kopečky a les.

=Je tu vůbec elektřina?=

=Neboj se, je tu prvotřídní koupelna s teplou vodou, elektrické topení a dokonce tělocvična. Jenom televize tu není.=

=Ta mi chybět nebude...=

Ve veliké, stylově zařízené místnosti jsme odložili zavazadla. Petr zkontroloval kuchyň a já se zatím posadila do obrovského houpacího křesla.

=Pojď, něco ti ukážu!=

řekl Petr.

Procházeli jsme jednotlivé místnosti. Petrův přítel měl vytříbený vkus, ale bylo znát, že nerad uklízí. V místnosti, kde byl ateliér, to vypadalo jako na orientálním tržišti.

Za chalupou byl postaven jakýsi vejminek, propojený dveřmi a chodbou s jednou z místností. Byla v něm opravdu tělocvična. Na zdi ribstol, sklápěcí žebřík, ze stropu visely kruhy. Nechyběla ani hrazda, švédská bedna, lavička a několik žíněnek.

=Tady určitě musel někdo uklízet!=

napadlo mne při pohledu na pořádek, jaký zde panoval oproti ostatním místnostem.

Rozhlížela jsem se kolem a když mi zrak padl na Petra, bylo mi jasné že ví, na co právě myslím.

=Pojď...=

řekl a odvedl mne k ribstolům.

Postavil mne k nim zády a poprosil:

=Chyť se nad hlavou. Ale pevně!=

Napnula jsem paže a sevřela dřevěnou příčku.

=Ještě výš!=

Postavila jsem se na špičky nohou a pověsila se za ruce. Petr mi rozepnul horní knoflíčky na šatech a vyprostil prsa ze sevření látky. Začal mne líbat a hladit a rukama vyhrnoval šaty nahoru přes boky. Opětovala jsem polibky a snažila se stehny zachytit jeho boků. Petr si svlékl kalhoty a slipy a zůstal jenom ve svetru. Byl na něj vzrušující pohled.

Rukama mne uchopil pod zadečkem a roztáhl mi stehna. Vyšvihla jsem nohy nad jeho boky a pevně se k němu přitiskla. Lehce do mne vnikl a přitom mne nadlehčoval pažemi. Opírala jsem se zády o ribstol a vystřelovala bedra vstříc jeho pohybům. Petr tlumil své vzrušení a čekal, až budu připravena i já. Potom mne přitiskl k sobě, já se pustila rukama příček a padla mu kolem krku. Opřeni o žebřiny jsme splynuli ve společné nádherné extázi.

Ležela jsem na žíněnkách a pozorovala Petra, jak zavěšuje lavičku šikmo na žebřiny. Byl úplně nahý, svetr jsem z něho sundala já, když mne pokládal ke krátkému odpočinku.

Jakmile dokončil nové přípravy, poklekl ke mě a stáhl mi šaty přes hlavu. Úplně nahou mne odvedl k lavičce a položil mne na ní. Nohy mi roztáhl a nechal mne, abych se chodidly opřela o podlahu. Vzpažené ruce mi pevně připoutal k lavičce páskem z kalhot. Dlouho se na mne díval a vzrušoval se mou bezmocností. Lavička byla tvrdá a trochu studila, ale to mi vůbec nebránilo, abych na něho nevrhala svádivé pohledy. Petr mi začal hladit vypnutá prsa. Lehce mnul bradavky a vsával je ústy, až byly obrovské a tvrdé. Laskal mne na bocích a stehnech a nakonec si klekl a ústy se přiblížil k mému rozevřenému klínu. Rukama roztáhl jemnou kůžičku a jazykem vyhledal nejcitlivější místo vpředu nahoře. Začal jej laskat a dráždit a nakonec se rty přisál ke kůži a sevřel ústa. Jazykem neustále pohyboval a já cítila nesmírné vzrušení.Vyšvihla jsem nohy nahoru, skrčila kolena a opřela se mu chodidly o ramena. Prožívala jsem neskutečně krásné vzrušení, které mi nemohly nahradit žádné sebedokonalejší náhražky.

XX.

pátek 31.3.

Petr přinesl do tělocvičny sendviče a výbornou ovocnou limonádu a také dva župany, které jsme si oblékli. Venku se mezitím setmělo a proto rozsvítil zářivky, umístěné tak, že odrážely rozptýlené světlo od bílých stěn dovnitř místnosti a neoslňovaly.

=Máš ještě chuť na milování?=

=Nikdy se ho s tebou nenabažím.=

Vstal a sundal mi opatrně župan. Odvedl mne pod kruhy, které spustil na úroveň boků. Zlehka mne podebral zezadu pod pažemi a počkal, až jsem protáhla nohy skrz dřevěná kola. Ještě mi je upravil tak, aby se mi zaklesly těsně pod zadečkem. Rukama jsem se držela popruhů a mírně se pohupovala s nohama kousek nad podlahou. Petr si rozevřel župan a uchopil mne za boky. Lehce do mne pronikl, ale jenom kousíček. Stál pevně a pohybem paží mne zlehka pohupoval dopředu a dozadu.

=Petře, to je nádhera...=

vydechla jsem.

Úmyslně dlouho prodlužoval chvíli, než do mne vstoupil úplně. Škubala jsem sebou ve snaze aktivně se účastnit, ale všechno záleželo jen na Petrovi a jeho rukách. Bála jsem se pustit popruhů a bezmocně jsem kopala nohama. Petr mne vždycky trochu odstrčil od sebe a pak mne nechal vlastní vahou zhoupnout se zpátky. Šíleně mne to vzrušovalo a nedočkavě jsem čekala na každý další Petrův pohyb. Sklonila jsem hlavu a kousala jej do uší. Petr prodlužoval přestávky v milování a trpělivě čekal, až v mé tváři objeví známky blížícího se vyvrcholení. Najednou jsem sebou začala trhat a nohama se zaklesla za Petrova bedra. Dlouze jsem vykřikla a Petr mne pevně sevřel do objetí. Pustila jsem popruhy a nehty rozškrábala Petrova záda do krve. Nakonec jsem se naposled vzepjala a bezvládně sklouzla na Petrova ramena. Velice opatrně mne nadzvedl a vyprostil mi nohy z kruhů. Odvedl mne k žíněnkám a zabalil do županu. Měla jsem žízeň a ze všeho se mi točila hlava.

Neúnavný Petr mezitím připravil hrazdu a pod ní švédskou bednu, jejíž výšku předtím pečlivě upravil. Rozprostřel nahoru svůj župan a položil mne na něj. Zdvihl mi nohy a pružným obvazem je přivázal k hrazdě. Kdysi jsem podobný obrázek viděla v nějaké čínské knize milování. Cítila jsem se ale už tak unavená a bezmocná, že všechno, co dělal, bylo vlastně pro mne fantastické znásilnění bez náznaku odporu z mé strany. Oddaně jsem se na něho dívala a obdivovala jeho sílu a vytrvalost. Bylo mi s ním nevýslovně dobře a udělala bych všechno na světě proto, abych ho neztratila.


...::: Tip pro Vás: Mystim Heavenly Henry - smyčka na penis :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...