TS Seduction
Czech Fantasy
Sex And Submission
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Z U Z A N A

část 12.

Autor: HENRI KELLER

Hodnocení

1234567

Ráno jsme se probudili dost pozdě. Připravila jsem královskou snídani a potom jsme se oba důkladně osprchovali. Navzájem jsme se masírovali velkou mořskou houbou a objímali se a líbali pod proudem osvěžující vody. Petr byl hotový mnohem dříve než já a odešel z koupelny. Když jsem skončila s toaletou, už na mne čekal a odvedl si mne do místnosti s polohovacím stolem. Musela jsem si na něj lehnout, ale tentokrát jsem zůstala úplně volná. Petr mi natřel chloupky nějakým krémem a chvíli jej nechal působit. Měla jsem pocit, jako by se mi jemná kůže stahovala. Když jsem se chtěla podívat, co se mnou dělá, něžně mi v tom zabránil. Stále mne hladil a konejšil krásnými slůvky. Potom mi krém setřel vlhkou houbou a já zahlédla, jak má pracně obarvená ozdoba putuje do mísy s vodou. Petr vzal do rukou malé zahnuté nůžky a ostříhal mi opatrně až u kořínků chloupky tam, kam se bál nanést depilační krém. Byl tak něžný a jemný, že to ani netahalo, jenom trochu lechtalo. Nakonec mne celou navlhčil a přeholil speciálním strojkem úplně všude i v zadečku. Prsty mi přitom napínal kůžičku tam, kde tvořila nějaké záhyby. Musela jsem zvedat a roztahovat nohy a nastavovat zadeček.Pak mne natřel příjemným krémem a dovolil mi vstát. Připadala jsem si mnohem více nahá, než předtím. Ráda bych se prohlédla v zrcadle, ale žádné tu nebylo. Samotný pohled dolů mi toho moc neřekl. Na dotek jsem byla úplně hlaďounká a kůži jsem měla hebkou a jemnou, jako novorozeně.

Petr si mne oblékl do krajkových stahovacích kalhotek, volné červené minisukně a bílé těsné halenky s krátkými rukávy a velkým výstřihem. Na nohy jsem si natáhla bílé silonové podkolenky a obula střevíce na nízkém podpatku. Vlasy jsem měla vzadu svázané červenou mašlí. Ještě jsem dostala velké kulaté brýle a potom jsem se mohla jít na sebe podívat do zrcadla. Ze všech úhlů jsem vypadala jako odvážná školačka, jenom poněkud předčasně vyspělá. Připadalo mi to legrační a kdybych Petra neznala, asi by mne to jako učitelku i trochu zarazilo. Takhle jsem byla jenom napjatá, co pro dnešek vymyslel.

Nejprve mne požádal, abych se před ním prošla, několikrát svůdně zapózovala a sedla si způsobně na židli. Naše vzrušení se přenášelo z jednoho na druhého a to jsem ještě nevěděla, co bude následovat. Petr mne připoutal za ruce čelem k posteli a stáhl mi kalhotky na stehna. Potom mezi postel a mne vsunul stůl tak, že jsem se musela předklonit a vystrčit zadeček. V jeho ruce se objevila rákoska a já se zachvěla.

=Za to, co jsi včera provedla, si zasloužíš potrestat,=

řekl,

=hodně křič a slibuj, abych ti to odpustil.=

Vyhrnul mi sukénku a já dostala výprask, první od svých dětských let. Štípalo to, ale nebolelo a po několika ranách jsem cítila dokonce vzrušení. Začala jsem ze všech sil křičet a kopat nohama a to moje vzrušení ještě znásobilo. Nakonec jsem pociťovala jen stoupající příval rozkoše. Když Petr skončil, jemně to pálilo, ale vzrušená jsem byla moc. Cítila jsem, jak mi sundává kalhotky dolů a poslušně jsem zvedla nohy. Petr mne odvázal a nádherně mne políbil. Ani jsem mu neslibovala, že už budu hodná. Pod jeho kalhotami jsem cítila, že ani on se na mne vůbec nezlobí. Dovolil mi, abych ho sama svlékla. Když jsem mu stahovala poslední část oblečení, všimla jsem si, že i on je úplně vyholený a hladký. Nesmírně mne to přitahovalo a dráždilo. Petr se posadil na okraj židle a já si mu sedla rozkročmo přes klín, čelem k němu. Nohy jsem přehodila přes jeho stehna a okamžitě jsme se spojili a začali se divoce milovat. Opírala jsem se nohama o koberec a zběsile se k němu tiskla. Bylo to nádherné, ale Petr mne najednou chytil pod stehny a vstal. Objala jsem ho kolem krku a neustávala v pohybech. Okamžitě jsme mohli k sobě mnohem blíž a já ucítila nevýslovnou slast, když se naše vyholená místa dotkla a začala se o sebe třít. Petr mne donesl k posteli, oba jsme do ní padli a pokračovali v milování. Ten pocit těsného doteku bez chloupků nás oba dva rozpaloval do nepříčetnosti. Neustále jsme si přestávkami prodlužovali slast ze spojení a znovu se o sebe třeli a znovu stupňovali rozkoš. Protože jsme to oba chtěli, dokázali jsme se těsně před Petrovým orgasmem zastavit a vyčkat, až jeho vzrušení trochu opadne, a potom znovu pokračovat v milování s neztenčenou silou. Petr musel také mít několik vyvrcholení bez vystříknutí, prozradil to vždycky jeho obličej. Nechápala jsem, jak je to možné. Vždycky potom trochu ochabl, ale velmi rychle se jeho síla vrátila. Jenom mi přitom trochu vadil jakoby bolestný výraz jeho očí. Já sama jsem měla vyvrcholení dvě a při tom druhém vystříkl i Petr. Všechno to trvalo neskutečně, neskutečně dlouho.

XVII.

týden od 27.3 do 31.3.

Tenhle týden jsem večer co večer zažívala rozkoš sama se sebou a s dárkem od Petra. Vyholená kůže násobila mé prožitky, protože jsem mohla přístroj přikládat na různá místa, kde dříve chloupky bránily jeho využití. A ještě něco jsem si od Petra přivezla. Několik trojúhelníčků zvláštní jemné tkaniny tělové barvy, které měly po jedné straně dokonalou náhradu za můj vyholený porost. Působily na omak příjemně a vzrušivě a byly tak tenké a prodyšné, že jsem je nosila velmi ráda a často. Vlasy na nich měly různé barvy, takže jsem se mohla v zrcadle pozorovat jako blondýnka, černovláska, zrzka, ale nosila jsem i mahagon, bílou, platinovou a dokonce i červenou, modrou a zelenou. Zvlášť zelená se mi moc líbila. Představovala jsem si sama sebe jako lesní vílu, nebo mořskou pannu. Ani jsem netušila, nakolik jsem zůstala malou holkou.

Látka se připevňovala buď zvláštním nedráždivým lepidlem přímo na tělo, nebo se mohla přivázat tenkými šňůrkami, které se vepředu připínaly k tenkému pásku. Dole pak byl cíp látky rozdělen na dvě části, z nichž vedly další šňůrky po stranách rozkroku a zadečkem nahoru a upevňovaly se k pásku zezadu. Petr mne naučil, jak je udržovat v čistotě a na každou z nich mi dal roztomilou kazetku.


...::: Tip pro Vás: Růžová kovová pouta :::...
Sexshop Sexujte.cz


Neodolala jsem a jednu z "paruk" (právě tu zelenou) jsem si vzala i do společnosti. Na večírek s přítelkyněmi. Celá jsem se vyladila dozelena a kalhotky si vzala do kabelky jenom pro formu. Měla jsem na sobě kraťoučkou minisukni, že i Dana po mě blýskla uznalým pohledem.

Dámská jízda se konala na oslavu bytu Daniny kamarádky z práce, která konečně vypudila ze společné domácnosti rozvedeného exmanžela i s jeho věcmi, a byt znovu zařídila podle svých představ. Jak trefně poznamenala - "vydesinfikovala ho."

Schválně jsem si sedla na barovou stoličku proti Evě. Vědělo se o ní, že se jí líbí její kamarádky, ale sama by to nikdy nepřiznala. Tyhle "babí slety" byly většinou její iniciativou, a když se společnost trochu rozjela, došlo obvykle na vzájemnou výměnu různých částí oblečení a přehlídku spodního prádla a plavek. Jednou dokonce nastaly jakési společné orgie v koupelně, při nichž jsme vyplavily pozdě po půlnoci sousedy pod námi. Zbytek noci byl naplněn pobíháním polooblečených žen a dívek po schodech s kbelíky a hadry, hihňáním a obtěžováním rozespalých nájemníků z celého domu. Vážená středoškolská profesorka, u níž se oslava konala, rozdala potom sousedům do schránek kartičky s natištěným textem z Bible:

MILUJTE NEPŘÁTELE SVÉ, DOBŘE ČIŇTE TĚM,

KTEŘÍ VÁS NENÁVIDÍ, A MODLETE SE ZA TY,

KTEŘÍ PRONÁSLEDUJÍ A POMLOUVAJÍ VÁS MATOUŠ 5:43-44

Pod tím bylo její rukou připsáno:

V ÚCTĚ - PhDr. MATOUŠOVÁ JANA

profesorka

Zábava se začala zvolna rozjíždět a já stále nenápadně sledovala Evu. Když jsem si byla jistá, že se na mne dívá, zvolna jsem si vyměnila nohy přehozené přes sebe. Přitom jsem je podržela o zlomek vteřiny déle roztažené od sebe. Evina reakce mne nenechala na pochybách, že všechno zaregistrovala. Rychle sklopila oči, napila se a zapálila si nervózně cigaretu. Normálně nekouřím, ale tohle byla vyjímečná příležitost. Sklouzla jsem ze stoličky a sedla si vedle ní:

=Dala bys mi, prosím tě, cigaretu?=

=A-ano, jistě...=

Připálila mi zapalovačem a přitom se dotkla kolenem mého stehna. Přehodila jsem si nohu přes nohu a nevzrušeně kouřila. Eva poposedávala a pak začala konverzovat mírně afektovaným hlasem, což bylo neklamným důkazem jejího rozpoložení. Většinou to ale mělo u jejího protějšku úplně opačný účinek, než zamýšlela.Já jsem ovšem pokračovala ve svém divadle. Evin pohled co chvíli klouzal na mé nohy. Všimla jsem si, že Dana zvedla tázavě obočí. Spiklenecky jsem na ni mrkla a usmála se.

S množstvím vypitého alkoholu se společnost stávala uvolněnější. Protože byl všední den, návštěvnice se jedna po druhé vytrácely, až zůstala jen hostitelka, Dana, Eva a já. Hrála jsem opilou a nedočkavě čekala, co bude dál.

=Můžete tu spát,=

navrhla hostitelka Jitka.

=My s Danou máme zítra volno a vás v pohodě vzbudíme.=

Vděčně jsme souhlasily. Vystřídaly jsme se v koupelně a Jitka zatím rozestlala letiště.

=Vy s Evou se vyspíte tady a já a Dana vedle v obýváku. Budíka máte na sedmou a já na vás ještě ráno pro jistotu zabouchám.=

S úlevou jsem sebou plácla na záda do postele. Eva přišla za chvíli v kratičké a průsvitné noční košilce, kterou musela mít určitě s sebou z domova. Potichu otočila klíčem v zámku a zhasla lustr. Ložnici osvětlovaly jenom zářivky skryté za květinami.

=Zuzko, spíš?=

Tiše jsem zavrněla a otočila se na bok. Eva se posadila na postel a vzala mne za ruku. Hladila mi zápěstí a potom mne lehce políbila na tvář. Krásně voněla nějakým drahým parfémem. Prsty mi zlehka pročesávala vlasy a jemně masírovala čelo a spánky. Vzrušeně dýchala a neustále na mne tiše mluvila:

=Zuzko, ty jsi tak hezká, krásná, hebká...=

Pomaloučku mi rozepnulala knoflíky na blůze a otočila mne na záda. Prsty mi přejížděla po břichu a bocích a hrozně dlouho jí trvalo, než se odvážila dotknout mých ňader. Její laskání bylo něžné a jemné, skoro jsem jej necítila. Po nekonečně dlouhé době mi rozepnula sukni a začala ji pomalu stahovat přes boky. Trochu jsem se nadzvedla, abych jí usnadnila svlékání a pozorovala ji zpod přivřených víček. Když se objevil můj klín, nadechla se a rychle ze mne sukni stáhla úplně. Rukama se začala dotýkat mých stehen a pomaličku postupovala nahoru k bokům. Trochu jsem pokrčila a roztáhla nohy a ona toho hned využila a začala mne jednou rukou laskat na jejich vnitřní straně. Druhou ruku si přitiskla na prsa a silně je tiskla. Přerývaně dýchala a světlé dlouhé vlasy jí padaly do tváře. Lehce přejela rukou moje zelené chloupky, ale nic nepoznala. Tak byly dokonalé. Neskutečně pomalu mi její ruka vklouzla mezi nohy a začala mne hladit tam, kde Eva tušila mé místo. Druhou rukou se sama vzrušovala mezi roztaženými stehny a prsty hledala citlivé body svého těla. Líbilo se mi to. Bylo to něžné a mazlivé a vzrušovalo to.

=Evo, roztáhni nohy a klekni si nade mne. A svlékni se.=

Poslechla bez jediného slova a v očích se jí objevil hladový výraz.

Chudák, jak dlouho se asi nemilovala...

Eva se vystavila celá mému pohledu. Měla malá pevná prsa s růžovými bradavkami a hezké hnědé chloupky, o které také jistě pečlivě pečovala.

Pokrčila jsem nohy a přistrčila si koleny Evu blíž nad břicho. Nechala jsem ji opřenou a jemně ji roztáhla. Prstem jsem vklouzla dovnitř a začala hledat to místo vpředu, o kterém jsem sama ještě před měsícem nevěděla. Konečně jsem ucítila drobný, téměř neznatelný hrbolek, velký asi jako fazole, s trochu odlišným povrchem. Začala jsem po něm kroužit bříškem prstu a cítila jsem, jak mne Eva svírá nohama. Oběma rukama si tiskla prsa a prudce otáčela zakloněnou hlavou.

=Ještě, ještě, víc...=

téměř křičela a z hrdla se jí draly hluboké vzdechy a přidušené výkřiky.

Záda tiskla na má stehna a lýtky mi tloukla z boku do nohou. Po dlouhé době se prudce zvedla s ničím netlumeným výkřikem, kolena jí vylétla nahoru a Eva přepadla po hlavě přes mé nohy zády na postel. Vší silou jsem jí držela kotníky, aby mne nepokopala, ale i tak mlátila rukama do postele a divoce se zmítala. Stále ještě křičela, ale už ne tak nahlas a celým tělem jí probíhaly křečovité záškuby. Konečně se zklidnila a dívala se na mne obrovskýma očima. Pohladila jsem ji po tváři, podložila hlavu polštářem a přikryla pokrývkou. Sama jsem ulehla vedle, její ruku si položila na břicho a bokem se k ní přitulila.


...::: Tip pro Vás: Elektrosex kablík - redukce :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...