Bound Gods
TS Pussy Hunters
Public Disgrace
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Z U Z A N A

část 11.

Autor: HENRI KELLER

Hodnocení

1234567

Bylo už dávno po poledni, když jsme si dali ve vorařské hospodě pozdní oběd a připili si bílým vínem v kameninových pohárech. Hrála bezvadná kapela. Banjo, saxofon, pozoun,trubka a basa.

=Kluci trénují na Velikonoce.=

Objednali jsme si ještě víno a nechali se vtáhnout do světa swingu.

Odpoledne se už chýlilo ke konci, když jsme se vraceli domů.

=Pomůžeš mi něco dodělat?=

zeptal se mne Petr.

=Nějakou tvou práci?=

=Ano. Bohužel, občas pracuju i doma.=

=Hrozně ráda. Stejně jsem na tu tvoji práci děsně zvědavá.=

Petr připravil na večer překvapení.

=Když mi budeš dělat sekretářku, tak se na to musíš také náležitě obléknout.=

Po společné koupeli mi přichystal v ložnici garderobu. Miniaturní průhledné kalhotky, podvazkový pás se síťovanými punčochami a těsnou podprsenku. Všechno bílé, krajkované. K tomu lodičky, minisukni a přiléhavé sako, které se mi v oblasti hrudníku povážlivě rozevíralo, jak podprsenka vytlačovala prsa nahoru. Vlasy jsem si vyčesala a sepnula dvěma hřebeny. Nalíčila jsem se a nakonec jsem si nasadila brýle, které měly kapkovitý tvar, protažený nad očima do stran. Něco mi napovídalo, že té práce až zas tak moc nebude.

Petr měl oblečen střízlivý oblek, když mne odváděl do své pracovny. Posadil mne k malému stolku a položil přede mne krabici s kartotéčními lístky.

=Prosím tě, mohla bys tohle srovnat podle abecedy a zařadit do hlavní kartotéky tady vedle tebe?=

=Jasně, šéfe.=

Pustila jsem se do práce. Na lístcích byla jména, adresy a nějaká čísla, která mi nic neříkala. Také nějaké zkratky, asi diagnózy. Co lístek, to osud. A možná i trápení.

Petr seděl u počítače a ťukal něco na klávesnici. Byla jsem hotová asi za půl hodiny. Opřela jsem se pohodlně o opěradlo židle, přehodila si nohu přes nohu a z kabelky si vyndala manikúru. Petr na mne občas obdivně pohlédl a teď dokonce přerušil práci u počítače.

=Dala by sis kávu?=

=Hned pro ni dojdu.=

=Zbývá mi asi čtvrt hodiny práce.=

=Oukej...=

Odešla jsem do kuchyně, kroutíc zadečkem na vypjatých nohách v lodičkách s vysokými podpatky. Myslím, že sekretářku bych zvládla bez problémů. Pravděpodobně se vším všudy.

Uvařila jsem kávu a odnesla ji na konferenční stolek v pracovně. Seděli jsme v křeslech proti sobě a Petr se mi bezostyšně díval na nohy. Přijala jsem jeho hru. Cudně jsem si stáhla minisukni a natočila se k němu bokem. Teď mi ovšem bylo zase vidět za výstřih, ale dělala jsem, jako když o tom nevím.

=Co vlastně děláš, Petře?=

=Chodí za námi nejrůznější lidé a my se je snažíme pochopit a pokoušíme se do nich vcítit. Potom jim ukážeme, jak se dá stát na vlastních nohách. Některým předvedeme jejich tvář v zrcadle, některým jenom otevřeme dveře do jejich života. Samozřejmě to není všechno takhle jednoduché. Buď ráda, že to nepotřebuješ. Většinou to nebývá ani příjemné. Ale poučné téměř vždy.=

Svůdně jsem se na něho usmála.Vstala jsem z křesla a divadelně zívla s rukou způsobně před ústy. Petr se zvedl také a odešel vedle do místnosti. Vrátil se za okamžik a v ruce držel pouta.

=Co to je?=

hrála jsem nechápavou.

=Překvapení. Otoč se a dej ruce za záda.=

Poslechla jsem. Petr mi pouta nasadil na zápěstí.

=Co chceš dělat?=

Vzal mou hlavu do dlaní a políbil mne. Z kapsy vyndal široký obojek a nasadil mi jej na krk. Na kroužek vpředu připnul vodítko a zvedl mi jím hlavu nahoru. Rozepnul mi dva knoflíčky na saku, rukou mi přejel přes prsa a v rozkroku.Ruce spoutané za zády mi znemožňovaly se bránit. Petr si přehodil vodítko přes rameno a táhl mne ke dveřím. Běžela jsem na vysokých podpatcích za ním, trochu nejistá z toho, co bude následovat. Ve vedlejší místnosti stála na podlaze jakási kovová koza s horní částí čalouněnou. K podlaze byla připevněna velkými šrouby. Přehnul mne přes ní a vodítko uvázal do očka v podlaze, takže jsem se nemohla narovnat. Chvilku mne tak nechal a mezitím si svlékl sako. Potom mi opatrně stáhl podprsenku pod hrudník a rukou mi zvedl bradu nahoru, aby se mohl pokochat mými nahými prsy, visícími bez opory dolů. V téhle poloze se zdály mnohem větší. Když se dostatečně vynadíval na mou bezmocnost, sundal mi pouta a roztažené ruce přivázal řemínky k předním nohám kozy. Políbil mne na ústa a odešel dozadu. Přitiskla jsem stehna k sobě rozhodnuta, že se nedám jen tak snadno znásilnit. Petr připevnil nad každý můj kotník řemínek s karabinkou. Napnula jsem nohy a opřela se pevně o zem, aby mi je nemohl roztáhnout. Byla jsem ovšem dost naivní. Petr vzal do jedné ruky karabinku a druhou mi vrazil jemně, ale důrazně do podkolenní jamky. Jakmile noha podklesla, začala jsem ztrácet rovnováhu. Okamžitě toho využil, odtáhl mi nárt do strany a karabinku připevnil do očka na zadní straně kozy. Stejným způsobem mi roztáhl a připoutal i druhou nohu. Potom mi vyhrnul sukni nahoru. Chránily mne už jenom kalhotky. Cítila jsem, jak pod ně vsunul prst a pomalu jím pohyboval vzhůru. Najednou cvakly nůžky a zadní část kalhotek mi vylétla nad zadeček. Přední část Petr stále držel v ruce. Tahem dozadu mi ji tiskl mezi nohy. Vzrušovalo mne to a moc jsem chtěla přitisknout nohy k sobě, ale nešlo to. Potom jsem ucítila kovový chlad nůžek v zadečku a uslyšela další cvaknutí. Kalhotky, přestřižené přes boky, mi projely mezi roztaženýma nohama dozadu. Škubla jsem sebou a slabě vykřikla, protože teď už nestálo mému dobyvateli v cestě vůbec nic. Trochu jsem se bála a zároveň se třásla nedočkavostí. Dozadu jsem moc neviděla, jenom dole Petrovy nohy. Měla jsem pocit, jako kdybych měla být proti své vůli uměle oplodňována. Zkusila jsem se pohnout, ale byl jako vždy důkladný. Nešlo to ani o kousek.

Nejprve mne Petr rukou přitiskl zezadu ke koze. Mezi nohama jsem ucítila něco měkkého, hebkého a dráždivého. Měla jsem pocit lechtivého mrazení v zádech, které se pozvolna měnilo v teplo, postupující zprostředka zad k bokům. Potom jsem cítila dráždění něčím měkkým uvnitř vpředu. Tam někde je to místo. Vzrušením jsem ani nedýchala. Dráždění přešlo v pomalý krouživý pohyb, který zasahoval celou moji přední stranu. Polilo mne horko. První náznak vyvrcholení se objevil v podbřišku. Začala jsem sténat. Náhle se pocit uvnitř mne změnil. Cítila jsem, že do mne vnikl Petr, a mé vzrušení bylo už natolik intenzivní, že jeho pohyby jenom dokončovaly to, co začalo při předchozím laskání. Navíc měl Petr navlečen prstenec s dráždidlem směrem k mému dalšímu citlivému místu vpředu. Vnímala jsem elektrizující doteky uvnitř i venku. Petr musel použít ještě speciální prezervativ s výčnělky. Jinak to nebylo možné. Křičela jsem, vyhazovala zadečkem nahoru, napínala paže i nohy. Vlasy se mi uvolnily a divoce poletovaly kolem hlavy. Kdybych nebyla připoutána, určitě bych přepadla dopředu. Když jsem vykřikla úplně nejvíc, Petr se zastavil a přitiskl se silou ke mně. Chvíli to trvalo, než se zase začal pohybovat a přitom mi hladil rukama boky a zadeček. Postupně se naše těla uklidňovala.

Když mne Petr po dlouhé době opustil, nejprve mi políbil ústa a hned nato mne osvobodil z pout. Stáhla jsem si sukni na stehna a upravila podprsenku. Vlasy jsem lehce přichytila hřebínky, které jsem sebrala ze země. Sako jsem už neměla sílu zapnout. Petr mne odvedl vedle do křesla a přinesl nám oběma obrovské sklenice pomerančového džusu. Posadil si mne na klín, hladil mi nohy a ňadra a mezi polibky mi říkal slůvka, která jsem od něho slyšela nejraději:

=Nádherná, vzrušující, nejlepší...=


...::: Tip pro Vás: Roubík se dvěma dildy :::...
Sexshop Sexujte.cz


XIV.

sobota 25.3.

Můj nenasytný milenec mne stále ještě trochu omámenou odvedl do kuchyně. Zářila vzorným pořádkem. Vysadil mne na kuchyňskou linku, opřel mne o ni zády a ruce mi přivázal pružnou měkkou látkou k očkům, připevněným nahoře po stranách skříněk. Doširoka mi roztáhl nohy, až se mi sukně zařízla do stehen. Stejným způsobem mi připoutal kotníky k očkům dole na lince. Bála jsem se pohnout, abych nesklouzla a hladký povrch mne trochu studil do stehen. Petr vyndal z lednice mísu jednohubek, v nichž byla zapíchána ozdobná párátka. Položil mísu vedle mne a zeptal se:

=Máš chuť?=

=Na obojí,=

odpověděla jsem dvojsmyslně.

=Jsi jedinečná. A šíleně mne takhle vzrušuješ.=

Nemohla jsem se moc hýbat a nevěděla jsem, jak takhle vypadám. Pohled dolů mi ukázal jenom nahá stehna a krajkový lem punčoch, které byly stále připnuty k podvazkovému pásu. Ňadra se mi dmula, tísněna tenkou podprsenkou. Petr si sundal kalhoty a rozepnul košili. Byl na něj nádherný pohled. Trochu si stáhl bílé slipy a nasadil si růžový prezervativ, opatřený spoustou nádherných výčnělků a prstenců. Přitáhl mne k okraji linky a lehce pronikal mezi mé roztažené nohy. Cítila jsem všude uvnitř silné vzrušení. Petr mne k sobě přitiskl a poněkud oddálil horní polovinu těla. Vzal z mísy jednohubku a vložil mi ji do otevřených úst. Chutnala mírně kořeněně. Další si vzal on a pak nás střídavě krmil oba. Zároveň se ve mě pomalu pohyboval zepředu dozadu a volnou rukou mne hladil na chloupcích a prsty dráždil obnažený klitoris.

=Dost, přestaň, přestaň s jídlem,=

vydechla jsem.

Objal mne dole za zády a zintenzivnil pohyby. V ústech jsem měla ještě chuť koření a musela jsem několikrát prudce polknout. Petr si stoupl na špičky a zvýšil tlak na přední stranu uvnitř mne. Přejížděla jsem si jazykem rty, svírala ruce a snažila se alespoň trochu sevřít nohy. Nešlo to a šíleně mne tahle skutečnost vzrušovala. Byla jsem úplně bezmocná. Petr si mohl dělat co chtěl a využíval toho. Když viděl, že jsem nejvíc vzrušená, pevně mne uchopil za boky, abych při svých zběsilých pohybech nespadla a nechal mne vykřičet až do ochraptění. Pak mi rozepnul sako a něžně osvobodil ňadra z těsné podprsenky. Začal je hladit a laskat. Když jsem ho zase začala vnímat, byl něžný, milý, nádherný a stále ještě vzrušený.

XV.

sobota 25.3.

Seděla jsem připoutána k židli a Petr zatím něco dělal v koupelně.Když se vrátil, dlouze si mne prohlédl. Byl oblečen do svého orientálního županu. Také jsem už toužila po koupelně, ale on měl se mnou jiné plány. Osvobodil mne ze židle a sundal mi sako i sukni. Nechal mi jenom podvazkový pás, punčochy, lodičky a podprsenku, kterou mi upravil tak, že ztěží zakrývala bradavky. Úplně volná jsem se slastně protáhla a prošla se po místnosti. Petr nic neříkal, jenom se na mne díval. Cítila jsem zvláštní vůni, která vycházela z jeho těla a která mne nevýslovně vzrušovala.

=Omluvíš mne na chvíli?=

Přikývl, ale nespouštěl ze mne oči. Odešla jsem do koupelny, použila bidet a trochu se před zrcadlem upravila. Se stoupajícím sebevědomím jsem se vrátila k Petrovi. Seděl na židli a když mne uviděl přicházet, natáhl ke mě ruce. Klekla jsem si před něj na koberec a rozvázala mu šňůru kolem pasu. Najednou jsem dostala nápad. Vstala jsem a obešla ho zezadu. Něžně jsem mu vtiskla polibek na ústa, uchopila jeho ruce a vzadu za židlí je pevně svázala páskem od županu. Potom jsem ještě vyhrabala v lékárničce dva pružné obvazy a přivázala mu jimi lýtka roztažených nohou zvenku k nohám židle.Teď byl úplně v mé moci, neschopen pohybu. Rozevřela jsem mu vpředu župan a nechala jej volně splývat po stranách židle. Odsunula jsem stůl, sedla si na něj, nohu přes nohu, čelem proti Petrovi. Kdybych kouřila, tak si teď určitě zapálím cigaretu.

Chvíli jsem Petra pozorovala a pak jsem sklouzla na zem. Z koupelny jsem si přinesla hřeben a začala si před ním rozčesávat vlasy. Když jsem zvedla paže, prsa mi vyklouzla z podprsenky, ale nevšímala jsem si toho.

Petr měl doširoka rozevřené oči a ústa pootevřená. Zlehka jsem ho pohladila zespodu mezi nohama a cítila, jak okamžitě ztuhl. Přirození se mu začalo rychle zvětšovat a zvedat se. Přetáhla jsem mu kůžičku dozadu přes žalud a poodešla od něj. Gumičku, která ještě nedávno zdobila mé vlasy, jsem mu navlékla až ke chloupkům, vespod ji překřížila a do vzniklé smyčky uvěznila varlata. Gumička byla měkká, široká a dostatečně pružná a pevná, takže ho její sevření vzrušilo a přitom nehrozilo nebezpečí, že bych mu ublížila.

Vložila jsem do magnetofonu nahrávku s mou oblíbenou panovou flétnou a začala před Petrem tančit. Dávala jsem si záležet, aby vynikly mé boky a prsa. Postupně jsem si svlékla podprsenku i podvazkový pás. Nechala jsem si jenom punčochy a lodičky. Magnetofon jsem nechala hrát a z ložnice si přinesla polštářek, na který jsem si klekla mezi jeho roztažené nohy. Vzpažila jsem a nechala Petra, aby obdivoval moje ňadra a břicho. Konečně jsem vzala do ruky jeho přirození, druhou jsem ho dráždila zespodu na varlatech a jazykem se dotýkala krví nalitého žaludu. Chvílemi jsem si jej s požitkem vkládala do úst mezi rty a dávala pozor, abych jej neporanila zuby. Obratně jsem pohybovala jemnou předkožkou dopředu a dozadu a cítila, jak Petr napíná svaly a snaží se na židli nadzvednout. Pozorovala jsem jeho obličej a ve chvíli, kdy se nadechoval k vyvrcholení a jeho hlava se zvrátila dozadu, jsem vyndala žalud z úst a prudce jej stiskla prsty. Cítila jsem záškuby, ale nic nevystříklo. Chvíli jsem počkala a všechno zopakovala. Petr byl napnutý jako luk a divoce se vzpínal. Ve chvíli, kdy měl vystříknout, jsem ho zase citelně zmáčkla. Potom jsem si sedla před něj na stůl, roztáhla nohy a začala se sama dráždit rukama. Moc mi to samotné nešlo, ale to jsem nesměla dát najevo. Pohled na bezmocného Petra násobil mé vzrušení a tak jsem ani nemusela moc hrát divadlo. Předstírat jsem musela jenom orgasmus, ale vůbec to nepoznal. Sténal, napínal svaly a snažil se na židli předklonit. V obavě, aby neupadl, jsem si zase před něj klekla a laskala ho ústy. Dala jsem si přitom ruce za záda, protože jsem věděla, že ho to bude mnohem víc vzrušovat. Jenom jsem ho už nechtěla dál trápit. Během několika chvil se jeho tělo vzepjalo proti mně a do úst mi začala prudce stříkat hustá tekutina. Chutnala příjemně a bylo jí hrozně moc. Petr z posledních sil vykřikl a náhle jako by zvadl. Slízla jsem poslední kapky a kůžičku mu opatrně přetáhla dopředu. Fascinována jsem pozorovala, jak se zmenšuje a ochabuje. Úplně jsem ztratila zábrany a pocit studu.

Když se Petrův dech zklidnil, opatrně jsem přestřihla gumičku, kterou jsem mu předtím nasadila a uvolnila nu nohy. Okamžitě je natáhl a přitiskl k sobě. Jemně jsem vyprostila celé jeho přirození ze sevření stehen a obkročmo se mu posadila na klín. Rukama jsem mu přejížděla po hrudi a potom jsem ho dlouze líbala. Až za hodnou chvíli jsem mu uvolnila i ruce a odvedla si ho do postele. V koupelně jsem se celá osprchovala a nahá se stulila do Petrova náručí.


...::: Tip pro Vás: Roubík Sportsheets Midnight Lace Bit Gag :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...