Divine Bitches
KINK Unlimited - All of Kink
Public Disgrace
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Z U Z A N A

část 10.

Autor: HENRI KELLER

Hodnocení

1234567

Petr mne nenechal dlouho odpočívat. Něžně a šetrně nás oba osušil a upravil lůžko. Potom mne odvedl do vedlejší místnosti. Uprostřed stál zvláštní stůl na masivní kovové noze. Horní plocha byla čalouněná a pokrytá bílou lesklou kůží. Petr se shýbl, něco pod stolem povolil a sklopil jeho desku téměř do kolmé polohy. Musela jsem se o ni opřít zády a byla jsem k ní na několika místech připoutána. Tentokrát jsem měla volnou hlavu a předloktí. Petr mne líbal a hladil a stupňoval naše společné vzrušení drážděním ušních lalůčků, prsů a kůže na bocích a stehnech. Částečně volnýma rukama jsem mu hladila ramena a vlasy a on ústy vsával moje bradavky. Po dlouhém mazlení ode mne odstoupil a sklopil stůl i se mnou tak, že jsem vlastně visela v poutech šikmo hlavou dolů. Byla jsem rozechvělá touhou a zvědavá. Přistoupil ke mě z druhé strany a zlehka se opřel lokty a koleny o stůl. Hlavu jsem měla u jeho boků a on hladil moje nohy a stehna a dotýkal se jich ústy. Byla jsem vzrušená. Náhle Petr odhodil župan a přiblížil se bedry k mým ústům. Byl vzrušený na nejvyšší míru, jako já. Objala jsem jej rukama, jak nejvíc mi to pouta dovolovala, a vzala do úst jeho přirození. Cítila jsem, jak se napjal a na zlomek vteřiny strnul. Vzápětí mne prsty obou rukou roztáhl a jazykem mne začal laskat a dráždit na mých citlivých místech vpředu. Tiše jsem vyjekla a napnula nohy, co to šlo a pak už jsem vnímala jenom přicházející extázi. Petr zintenzivnil a zrychlil dráždění a při mém vyvrcholení se mi zabořil obličejem do rozkroku. Zase jsem křičela a rukama jsem tloukla Petra do zad. Asi jsem ho také škrábala, protože když se otočil, viděla jsem rudé šrámy způsobené mými nehty.

Petr mne sklopil do vodorovné polohy a uvolnil od stolu. Usedla jsem zmámená na okraj a pevně Petra objala. Chytil mne pažemi pod stehny a odnesl do postele. Stále ještě byl vzrušený, ale chtěl být ke mně ohleduplný. Něžně, za neustálého hlazení a líbání, mi sundal všechny řemínky z těla a lehce mne překulil na bok. Oba nás přikryl pokrývkou a přitiskl se ke mě zezadu. Šťastná a znavená jsem cítila, jak do mne proniká a zůstává ve mně. Tělo mi zalila vlna tepla a něhy a měla jsem pocit, že se propadám kamsi do neznáma.

=Lásko, lásko, lásko...=

XII.

sobota 25.3.

Vyspali jsme se oba do nádherného dne. Vlastně úplně poprvé jsme si spolu zkusili ranní milování, plné něžností a mazlení a šeptání láskyplných slůvek, kdy ještě tělo není úplně probuzené a pod pokrývkou je báječné teplo. Nevím, proč někteří lidé musí předtím navštívit koupelnu. Milování se tím sice určitě stává aseptičtější, ale ztrácí své kouzlo. Bylo to něco úplně jiného, asi jako když po bouřce vysvitne slunce a průtrž mračen se změní ve vlahý déšť.

Hladoví jsme se rychle osprchovali a pořádně se najedli.

=Půjdeme se projít,=

navrhl Petr.

=Skvělé. A co si vezmu na sebe?=

=Nic!=


...::: Tip pro Vás: Plácačka s kovovými hroty :::...
Sexshop Sexujte.cz


Samozřejmě jsem ho téměř vzala za slovo. Oblékla jsem si jen punčochové kalhoty bez rozkroku, bavlněné punčochy, kozačky a nahoru pouze paleto, které se mi zdálo dostatečně teplé. Upnula jsem se až ke krku, vzala si dlouhou šálu a slušivý jarní klobouček.

=Hotovo,=

hlásila jsem.

Petr ve sportovním obleku a dlouhé bundě se spoustou kapes už byl také připraven. Vyrazili jsme pěšinkou podél řeky ke skalám u peřejí. Les voněl a ptáci, které jsem kdysi uměla rozeznat i po hlase, zpívali jako zbláznění. Vedli jsme se za ruce a bylo nám nádherně. Povídali jsme o všem a o ničem a určitě jsme byli se svou láskou středem celého vesmíru.

=Pojď, něco ti ukážu! Chodil jsem sem jako malý kluk.=

Drápali jsme se do stráně mezi kameny. Až úplně nahoře byla malá plošinka, velký balvan tvořil skalní převis s malou jeskyní a kolem neproniknutelná zelená hradba pokroucených borovic a divokých jalovců. Ze skály byl nádherný pohled na řeku hluboko pod námi. Na převisu byla do kamene vytesána rukou neznámého lidového umělce malá mořská panna.

=To je krása,=

vydechla jsem.

=Tady všude okolo rostou poslední divoké tisy. A klokoče,=

řekl Petr.

Rukou jsem pohladila vytesaný reliéf a opřela se zády o skálu. Petr vylovil z kapsy malý fotoaparát a namířil jej na mne. Počkala jsem, až cvakne spoušť a potom jsem si pomalu rozepnula kabát. Petr se nadechl a polkl.

=Můžu fotit ještě?=

zeptal se.

Rukama v kapsách jsem pootevřela paleto a usmála se.

Petr mačkal spoušť jako profesionál. Potom si sundal bundu a přitiskl se ke mě. Vyhrnula jsem mu košili a uvolnila jednotlivé knoflíčky. Ruce mu bloudily po mém těle a nevěděly nedočkavostí, co dřív. Cítila jsem, jak je vzrušený. Roztáhla jsem mu zip na kalhotách a trochu mu stáhla slipy. Nepřipadalo mi vhodné rozepínat mu horní knoflík, aby mu kalhoty sklouzly na zem jako v grotesce, takže mne rozevřený zip trochu zastudil, když se mi přitiskl mezi nohy. Nesnažil se do mne vniknout. Bylo to takhle mnohem příjemnější. Pevně jsem stiskla stehna k sobě a objala ho. Jeho přirození, sevřené v mém rozkroku, mne dráždilo celou svou délkou na citlivých místech. Začal se pomaličku pohybovat a já zavřela oči a dlouze vydechla.

=Prosím tě, nespadneme?=

Petr se chytil rukama kamene a jazykem mi rozevřel rty. Posunula jsem trochu nohy dopředu a donutila Petra roztáhnout nohy a nalehnout na mne. Jednou rukou jsem hladila jeho hruď a druhou jsem vklouzla dolů mezi nohy. Klobouk mi spadl na zem, když jsem zaklonila hlavu a opřela ji o chladivou skálu. Okolní svět pro mne přestal existovat, zůstalo jen moje rozpálené a pulsující tělo.

Šíleně dlouho trvalo, než jsem zase začala vnímat zvuky lesa a zeleň kolem sebe. Petr mne držel v objetí a líbal mi vlasy.

=Miláčku, ach, prosím, to je nádhera...=

=Lásko, má bláznivá, sladká lásko...=

Okamžiky plynuly v polibcích a svět kolem zase utichl.


...::: Tip pro Vás: Bič s pírky (černo-červený) :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...