Sadistic Rope
Czech Streets
Hogtied
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Supergirl v bondáži zlé Zorell v1.10

část 5

Autor: Honza

Hodnocení

1234567

Kapitola IVb.

Po dvou měsících

Kdyř bylo konečně víko sarkofágu odstraněno, světlo a zvuk prošel Lindiným temný a tichým vězením, její smysly byly přemožené a sotva tak mohla myslet na odpor. Cítila jak je vyzvednuta ze sarkofágu a odstřihávány obvazy kterými byla přivázaná k prknu aby jí uvolnili z kokony. Světlo ji na chvíli úplně oslepilo po té nekonečné době v temnotě. Když byla látka odstraněna, její vlhké tělo celé zpocené z vězení, konečně ucítilo krásu úlevy když jí studený vzduch ochladil. Konečně mohla trochu hýbat tělem a nestydatě využít tuhle příležitost, aby začala vlnit svým tělem a pokusit se vyvrcholit.

„Podívejte se na tu mojí malou děvku!“ řekla s radostným úsměvem přítomná královna. Linda na tu urážku nijak nereagovala a snažila se posadit. Byla pořád moc slabá, a také jí její svázané nohy bolely, přesto zkoušela tlačit robertka dovnitř.

„Vyndejte jí toho robertka z kundy!“ Přikázala Zorell.

Silné ruce popadly Lindu a umístili jí do pozice v kleče. Tělo musela předklonit až se její tvář dotýkala země, jakoby se klaně své královně. Slyšela jak jí odepínají pás cudnosti a chladný vzduch přinesl ohromnou úlevu jejímu rozkroku. Vyndaly jí robertky a cítila jak se její tělo chvělo pocitem extáze. Věděla že vyvrcholila protože jí z kundičky stékala viskózní kapalina na zem.

„Vidíte jak snadno se ta kurva udělá? Zřejmě miluje když je pořádně svázaná. Neboj se, čeká tě toho se mnou víc než si dovedeš představit, moje malá princezno!“ řekl královnin hlas. Lindu to nezajímalo a plně se oddávala pocitu úlevy, který zasáhl její mysl. Nereagovala, dokonce když slyšela zvuk latexového obleku, který si královna rozepnula a cítila umělý gumový penis, který prozkoumával její pysky. Nakonec sama pomáhala přirážet boky když se umělý penis prodíral tam a zpět. Cítila ho silněji a intenzivněji než kdykoliv předtím.

„Mmmmmm...“ Sténala hrdinka když se královnin umělý penis pohyboval nahoru a dolů v její svatyni a tělo se znovu chvělo v pocitu extáze když dosáhla druhého orgasmu.

„Ty se uděláš tak snadno.“ Zesměšňovala královna zajatou Lindu. Nezajímalo jí to a stále pohybovala jejími boky tak, aby penis její věznitelky dosáhl co nejhlouběji do její kundičky. Nakonec se do ní královna udělala svým kouzelným umělým penisem.

„To by prozatím mohlo stačit ty malá čubko!“ řekla královna. „Je čas jí důkladně umýt a obléct!“

Po nutné koupeli služky Lindu oblékly do obdobně přiléhavé kožené kombinézy, která sloužila jen jako dočasný obleček než bude znovu převlečena. Tento jednodílný kus oděvu byla černá svěrací kazajka a byla tak příšerně těsná a přiléhavá, že se nemohla ani hnout. Kazajka měla velký stahovací obojek a připojenou koženou kuklu s malými dirkami pouze pro nos, která tak oběť dokonale skryla, že nebylo poznat kdo pod ní je. V obleku byli navíc 2 robertci, jeden velký který směřoval na její pohlaví a druhý menší, tlustší, který směřoval do zadečku. Oba byli dutí a umožňovaly jí tak kdykoliv vykonat potřebu, ale také mohli být vyjmuti a nahrazeni jakýmikoliv mučícími nástroji, které zlá kouzelnice vyvinula pro rozevírání.

Svěrací kazajka byla velmi vlhká a byla bezpečně zajištěna za zády malým ocelovým drátem pomocí speciálního vázacího stroje a svařené dohromady. Ubohá Linda musela bojovat s každým nádechem, zvláště když byla její hlava skryta pod beztvarou maskou. Obě ruce měla v rukávech oděvu, kde jeden končil přezkou a druhý páskem. Dvě ženy chytily její vlhké kožené rukávy a utáhly je kolem jejího těla tak, že se sama objímala kolem torza. Takto spoutané ruce vyzvedly její velká ňadra tak, že oblek zřetelně neskrýval její pevné bradavky pod látkou.

Další na řadu přišel pár stejně mokrých baletních bot do poloviny stehen, které měly 15-ti centimetrové podpatky. Byly tak sešité, že skoro nemohla ohnout kolena.

"Uzamkněte ji v sušící komoře!" Přikázala Zorell.

Sušící komora byla velká vypolštářovaná cela s obrovským větrákem kterým proudil horký vzduch. Bez ohledu na tom, kde se osoba v místnosti pohybuje, její oblečení bude dokonale suché. Linda byla přenesena do místnosti a uzamčena uvnitř. Po chvilce strávené v pokoji se Lindin oděv začal srážet a tuhnul tím jak usychal.

Když se místnost následujícího rána otevřela, Linda ležela na podlaze v její nové zkamenělé kožené kůži a divoce dýchala. Mohla být ponechána v obleku navždy a nebyla pro ni absolutně žádná možnost vysvobození bez cizí pomoci.

Strážné daly princezně pořádně napít, tak jak jim Zorell přikázala. Samozřejmně kryptonitové vody, nic jiného nebylo princezně povoleno pít, kromě kryptonitového mléka. I když Linda nechtěla pít, kouzelný dudlík ji bez problémů přinutil.

Po vykonání toalety kterou následně nutně potřebovala, ji stráž připojila vodítko k jejímu obojku a surově ji postavily na její baletní boty.


...::: Tip pro Vás: Stylové zápěstní manžety :::...
Sexshop Sexujte.cz


Kulhala za nimi jak nejlépe mohla, ale jen po velmi malých krůčcích, prvně v životě stála na těhle zvláštních botách a byla předvedena zpět do hlavní síně kde už na ni čekala královna Zorell. Princezniny vyztuženou kůží pokryté nohy byly vsazeny do dvou otvorů v podlaze přímo před trůnem. Nohy zůstaly uzamčené v dírách a její pas zůstal na úrovni podlahy. Někomu by se mohlo zdát, že nemá vůbec žádné nohy. Nechala jí odstranit tkanice na kukle, aby tak vystavila její nádhernou tvář a na její hlavu byl umístěn postroj z pásů a háků, který rozevřel čelisti od sebe, takže musela mít ústa stále otevřena a nemohla srozumitelně mluvit. Po chvíli díky tomu začala slintat, čehož si královna ihned všimla a sama Lindě starostlivě přivázala její „oblíbený“ gumový bryndáček perleťové barvy.

Zorell měla vedle svého trůnu Lindino "mateřské" mléko a se skutečnou slastí jej před Lindou usrkávala.

"Získala jsem z tebe opravdu lahodné mléko! Musíme ho vyrobit více, abych si v něm mohla dopřát i koupel." řekla povýšeně královna. Linda nemohla nic jiného než vrhnout na královnu výraz obličeje, který jasně říkal: „Naser si!“ Tento akt odporu samozřejmně musel být potrestán.

Zorell luskla prsty a byla předvedena Sindy, Lindina přítelkyně. Vysvlékly ji z její kožené pochvy, která zakrývala její původní oděv a oholili ji od hlavy až k patě. Sindyny ruce byly přeměněny do nepoužitelných pahýlů v kůži, to byl trest který musela snášet celý měsíc. Stála mezi dvěma strážkyněmi, její rty vyčnívaly nepřirozeně přes velký červený roubík, který měla v puse. Pásky které se zařezávaly do jejích líců jej držely na svém místě. Roubík s pásy byly součástí upravené koňské uzdy, kterou měla upnutou okolo hlavy, na které byly ještě navíc přidělány koňské uši. Další sada pásků kolem jejích boků a torza drželo podobně veliký červený roubík zaklíněný v její kundičce.

Zlá královna se otočila na Lindu, "tak často si s ní hraju, že jsem se rozhodla udělat ze Sindie stálé příslušenství, které mi bude prakticky sloužit. Stane se živou krejčovskou pannou a připojí se k mým švadlenám, kde bude kdykoliv připravena v mých otrockých textilních dílnách. Může žít 10 nebo 15 let, potom co bude natřena mým speciálním lakem. Tahle pečlivě testovaná látka nemůže být odstraněna jakmile je použita, je to navždy" Smála se Zorell. Vzala velkou těžkou plechovku se štětcem. „Půjdeme na to?!“

řetězy a kovová pouta byly uzamčeny na Sindiných rukou a nohou. řetězy byly rozmístěny tak, aby měla rozpažené ruce. Zorell namočila štětec v klihovité kapalině a začala malovat všude po Sindině rozechvěném těle, s vy jímkou jejího pohlaví. Lak zasychal skutečně velmi rychle a Sindin boj byl méně a méně efektivní, jakmile začala jej kůže tvrdnout a lesknout se. Zorell malovala Sindinu tvář a také dlouhé umělé černé vlasy. Dokonce i oční víčka nebohé dívky byly namalovány permanentně otevřené. Zorell ji ještě začarovala oči, aby vypadaly jako pohled ustrašeného zvířete.

Když byla Sindy imobilizovaná, pouta a pásy které ji držely musely být odstraněny aby mohl být zbytek těla natřen. S mlaskajícími zvuky byly vytaženy obě červené koule. Stála jako strašák na poli s nohami a rukama široce roztaženými, zatímco zlá královna pokračovala v nátěru.

Linda všechno sledovala z její pozice v podlaze v naprosté hrůze a bezmoci, jak se z její přítelkyně stává lesklá socha. Začala sebou škubat a snažila se dostat z té svěrací kazajky, ale bylo to zbytečné. Neměla šanci bez jejích super schopností cokoliv udělat. Třebaže natřená dívka se už očividně nikdy nebude moc pohnout, Zorell přesto pokračovala v přidávání laku na svou zajatkyni, dokud nebyla velká plechovka úplně prázdná.

Krejčovská figurína kterou Sindi byla, měla otevřená ústa skrz kterou dostávala potravu, kojeneckou výživu v prášku a živiny dostávala jednou denně. Nemohla mluvit, protože její jazyk a hlasivky byly násilně odstraněny když byla chycena, ale dýchala impulsivně, jako by se Lindu snažila varovat před osudem, který jí čeká v Zorelliných rukou. Kouzelnice demonstrovala druh hadičky, kterou může vložit mezi Sindiny nohy na sběr odpadu a dokonce jí přinutit pomocí zvláštního zařízení jíst znovu svůj odpad když bude potrestaná, zařízení, které už Linda okusila na vlastní kůži...Ne že by teď nemohla cokoliv neposlechnout, ale Zorell si určitě něco vymyslí. Jediný možný pohyb kterého nalakovaná panenka byla schopná, byl pár ubrečených očí, navždy otevřených a sledujících její osud. Byla opřená na protější zdi před trůnem se všemi trubičkami připojenými na svém místě.

„Oh, neboj se, drahá Sindi... za pár týdnů jako krejčovská pana skutečně budeš věřit že jí jsi... a po měsíci nebo dvou budeš mít problém vzpomenout si na své vlastní jméno...většina mých figurín si dokonce nepamatuje že nějaké měly!!! Věř mi, není žádné cesty zpět "z tohohle", moje krásko.“

Jednou jsem starým lakem natřela jednu velmi pěknou vědkyni, ale po třech měsících se lak porušil a já si myslela že jí budu muset znovu natřít. Nebyla potřeba! Byla již tak přesvědčena že je krejčovskou pannou a stále si držela stejný tvar! Skutečně si myslela že její jediný smysl je takto stát! Myslela jsem že si bude pamatovat mluvit nebo dokonce myslet. Vstoupila jsem jí do mysli a zjistila že se chce znovu stát pannou. Prosila mě o to!

Když se cena zásobovacího krmiva všech krmených zajatců zvyšovala, Zorell je obvykle očarovala do stáze a byli krmeni jejich vlastními odpadními látkami.

Panenka Sindi byly takto uložena po dobu tří měsíců.To znamenalo že nemůže umřít hladem, nebo onemocnět z nedostatku kyslíku, dokud byla vázaná kouzlem.

Sindi byla zneužívaná jako experimentální otrocká krejčovská panna několik let, dokud továrna neměla masovou výrobu. Pak byla uskladněna do skladiště s půl tuctem dalších panenek, které prožily stejný osud.

Panenka Sindi jednou v noci zmizela, nesporně propašovaná do domu nějakého osamělého nočního hlídače, který si chtěl zkrásnit svůj byt.Ne že by jí zajímalo kdo je její vlastník - její vzpomínky z minulého života byly dávno potlačeny a z její čisté mysli se stala prázdná díra. Dokud byla ve své zamilované pozici, Sindi byla spokojená. Možná jí někdo jednou zachrání, ale možná by jí takhle navždy ponechali. čas napoví.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - souprava Flick Duo Stimulator EM80 :::...
Sexshop Sexujte.cz


Prosííííííííííííííím

Rada

   (16.3.2009 12:52)
Ahoj prosím ještě jednou o pokračování, moc by mě zajímalo co dál ta kurva zažije, žeby klystýr??, nebo snad další latex??,

pokračování

Karel

   (30.1.2009 6:34)
Ahoj, moc prosím o pokračování. Je to jedna z nejlepších povídek na tohle téma, které jsem četl!

prosím

rada

   (15.1.2009 10:40)
Ahoj, moc prosím o další pokračování téhle povídky, je moc super
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...