Divine Bitches
Hardcore Gangbang
Hogtied
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Supergirl v bondáži zlé Zorell v1.10

část 4

Autor: Honza

Hodnocení

1234567

Kapitola IV.

Linda – divák

Královna Zorell hladila svou rukou postavu princezny Lindy, která byla stále uzavřena v ztvrdlé bílé sádře. Ta je teď v poloze na všech čtyřech, posádrovaná kolena a dlaně podpírají celou její váhu. Pouze zvětšená těžká prsa jsou vystavena a připojena k automatické dojičce. Zorell z Lindiných očarovaných prsou dostala stovky litrů super mléka a velmi se těšila až si ho bude dopřávat k její každodenní snídani. Kouzlo a účinek hormonu byl jen dočasný, aby se její ňadra mohla za pár dní vrátit do normální velikosti, ale uvnitř jejího temného vyztuženého vězení byla Linda zvědavá, jestli bude muset navždy nosit tyhle obrovská prsa.

Zorell poukázala na bílou sochu. „Služené, chci aby naše princezna viděla o co půjde. Vystřihněte ji ven a oblečte ji do výstroje pro otrokyni...pochopitelně s klasickými ozdobami, aby se nemohla hýbat!“

Linda byla zbavená sádrové vrstvy a její catsuit konkubíny byl rozříznut diamantovou pilkou.

Slabá a zubožená Linda ležela na zemi před Zorell zcela nahá a hluboce dýchala. Zorell přikázala aby ji služebné důkladně nakrmily a vykoupaly v královské lázni. Na královnin rozkaz přišla chůva Wondertits a Linda se obávala že bude muset znovu podstoupit to potupné kojení. Tentokrát ale Wondertits odvedla princeznu do královské jídelny kde Lindu následně uzamkla do dětské jídelní židličky a služebné přivezly skutečné jídlo! Velký talíř plný horké dětské kaše. Linda rychle chtěla využít situace a promluvit si s její přítelkyní Dianou, ale než stihla cokoliv říct dostala kruhový roubík, uvnitř dutý, který držel její čelisti doširoka rozevřené. K tomu ji ještě přivázala kolem krku gumový perleťový brindáček. Wondertits začala Lindu pomalu krmit, každičké sousto nejprve opatrně pofoukala, aby se její děťátko nespálilo. Linda. vděčná za normální starvu. všechno hladově snědla, a chůva poručila pro další porci kaše. Po vydatném jídle následovala koupel. Lindě byl ponechán jen kruhový roubík, aby jí služebné mohly důkladně umýt ústa a nabělit zuby, aby neztratila nic ze své krásy. Linda si poprvé od svého zajetí směla dopřát teplou lázeň i když pod dohledem strážných a gumových služek. Několik služebných oblečných v neoprenových catsuitech se šnorchly se koupalo s ní a pomáhlo jí důkladně umýt. Nevynechaly jediný kousíček Lindiny kůže, který by důkladě nenamydlily koupacími houbami.

Po této procedůře ji vyndaly roubík a celou natřely olejem a namasírovaly celé tělo, Linda se znovu na chvíli cítila jako princezna a né jako otrokyně, o jejímž osodu rozhoduje někdo jiný. Náhle pocítila zváštní pocit. Zamotala se jí hlava a nedokázala vůbec ovládat svoje svaly. V té kaši musel být nějaký silný svalový relaxant. Linda se pokusila promluvit, ale vydávala jen nesrozumitelné zvuky.

Služebné si toho všimly, přestaly s masáží a položily princeznu na podlahu.

Služebné před Lindou rozprostřeli její budoucí oblečení. černočerný kožený korzet, vyztužený vertikálními kostnicemi, které vypadaly strnulé a velmi pevné. Otvíral se vzadu a měl sérii kožených pásků, které vedly z levé strany a upínaly se k sponám na straně pravé. Povrch korzetu byl tak hladce naleštěný, že odrážel všechno okolní světlo. Mezitím se dostavila královna.

Služebné na Zorellin pokyn umístily korzet kolem štíhlého pasu zcela bezmocné Lindy, a pak jí otočily na břicho. Posadily se jí na zadek, obtáhly korzetem její pas a začaly připevňovat pásy k přezkám. Ve své práci byly absolutně nemilosrdné, táhly pásy dokud mohly a tím vymačkaly její torzo do nepředstavitelně malého obvodu. Linda cítila jak se jí kostice v korzetu zarývají do masa, které nebylo zvyklé na tak pevně utažený korzet. Otočily ji na záda a zkontrolovaly tak výsledek snažení. Zorell byla velmi spokojená a pozorovala jak ji korzet efektivně zeštíhlil a k tomu rovněž zvedl její božská ňadra.

Služky vzaly další součást "oblečení", která připomínala černý korzet, který již drtil Lindin pas, vzadu měl ale šněřování a kostice odshora až dolů. Bylo to ale příliš malé na korzet pro pas. Linda pochopila, že to byl obojek vyrobený speciálně pro ní. Jedna služka podržela její zlaté vlasy a druhá umístila korzet na její labutí krk. Cítila tvar obojku na svém krku, který ji tlačil hlavu nahoru poté co byl velmi důkladně a nemilosrdně sešněrován.

Další částí jejího kostýmu byl pár dlouhých kožených rukávů. Ty byly vyrobeny s měkčího materiálu, než ty co už na sobě Linda měla, daly se ohýbat, ale jejich konce u prstů byly uzavřeny a vyrobeny ze stejně tuhého a nepoddajného materiálu jako korzet a obojek. Na jednom rukávu byl na konci pás a na druhém stahovací přezka. Natáhly rukávy na Lindiny ruce a zajistily je na místě pomocí malých, ale silných pásek, které sevřely rukávy těsně pod jejími podpažím. Takto efektivně uvězněné ruce uvnitř tvrdého obalu ji znemožňovaly cokoliv uchopit.

To ale nebyl zdaleka konec. Po stranách, na vrcholu korzetu byla dvě kovová oka, skrz které provlékly popruhy na koncích rukávů. K levému poutu pravý konec rukávu a k pravému levý a za zády pevně stáhly k sobě. Tam kde se křížilo zápěstí navíc služky přidaly kousek pevného gumového lana, pořádně jej utáhly a konec připnuly ke kruhu na obojku. Měla takhle ruce zkřížené před sebou.

Služky vzaly jednu z posledních věcí, velkou koženou pochvu, otevřenou na jednom konci. Ta byla ze stejně lesklé černé kůže jako byl korzet. Po celé přední délce bylo šněrování. Služky na nic nečekaly a otvorem protáhly její dlouhé štíhlé nohy a začaly ji pochvu navlékat dokud skoro nedosáhly zadečku. Potom pevně sešněrovaly návlek kolem jejích nohou. Trvalo to velmi dlouho, ale nakonec přitáhly obě její nohy pevně k sobě jak to jen šlo. Služky šněrování utáhly tak těsně, že se ji pochva z kůže zařezávala hluboko do měkkého masa kolem zadečku a boků.

Poslední položkou byla kožená helma, která byla vzadu otevřená. Měla 2 díry pro oči a na místě úst malý otvor. Uvnitř byl umístěný masivní gumový roubík zformovaný do podoby velkého penisu. Pochopitelně dutý. Natáhly jí masku přes hlavu a robertka umístily přímo do jejích otevřených úst. Potom ji nasadily zbytek kožené helmy a velmi pevně utáhly šněrování. Když byly hotovy, hlava vězenkyně byla skrytá stejně tak jako její identita a na jejím místě byla kůži pokrytá hlava se zlatým ohonem vlasů objevujícím se vzadu.

„Pohodlné?“ Ponižovala ji Zorell když byly hotovy. Stála před Lindou, téměř celou uzavřenou v leštěné kůži. Její tělo začalo znovu získávat trochu síly, a proto zkusila slabě bojovat s bondáží. Tuhost kůže byla taková, že se stěží mohla pohybovat. Snad později načerpá více sil.


...::: Tip pro Vás: Maska na hlavu Bad Kitty :::...
Sexshop Sexujte.cz


Spokojená s výsledkem Zorell vykouzlila malou dřevěnou bednu. Otevřela ji a ukázala obsah Lindě. Dva velcí, příliš velcí robertci seděli na měkkém bříšku krabice. Oba připomínaly tvar penisu a byly z měkké gumy, ale částečně duté a na konci byly malé trubičky. Jeden byl krátký a tlustý, zřejmě anální zátka a druhý byl štíhlý, ale mnohem delší. V krabici bylo také mnoho maziv. Podle obalu patrně šťávy z Diany. Služka vzala jako první anální zátku a velkoryse jí namazala. Otočily Lindu na stranu tak, aby zadeček směroval k ní. Konečky prstů ji namazala konečník a strčila zátku dovnitř. Linda sténala do svého roubíku.

Zorell se smála a podala služce druhého robertka. Služebná jej opět namazala, roztáhla Lindiny pysky a vložila ji do pochvy své prsty aby jí promazala, což mělo za následek další sténání. Královna byla mile překvapena když zjistila jak Lindina kundička pomalu začíná vstřebávat robertka.

„Áhhh! Vidím že už máš celkem dost rozevřenou kundičku moje adotpovaná dceruško.“ řekla Zorell. „Nebo se ti tak moc líbí bondáž, kterou ti tvá nová maminka poskytuje? Nebo je to tvá skutečná povaha od narození, kterou jsi sdědila po své matce? Musela to být příšerná děvka!“ Pod tou koženou helmou Lindina mysl přetékala ponížením a vztekem, ale věděla že její věznitelka má částečně pravdu, cítila jak její tělo reaguje na drsnou bondáž, zátku v jejím zadečku a na prsty v její vagíně. Téměř vyvrcholila, když ji umístily špičku robertka proti její pochvě a potom ho strčily dovnitř.

„Jak se ti zamlouvají obě díry naplněné k prasknutí? Líbí se ti to ty moje malá děvko?“ Zorell ji nechutně zesměšňovala. Linda chtěla zatřást hlavou, jako známka protestu, ale zjistila že ani tato forma výrazu ji nebyla povolená, díky velmi těsnému obojku kolem krku.

„Ještě zbývá poslední věc.“ řekla Zorell a vykouzlila kovový pás cudnosti. „Nechci aby si s tebou kdokoliv hrál.“ Byl to klasický pás cudnosti, samozřejmně klíč měla u sebe pouze Zorell, s malinkými otvory v rozkroku a na zadní části, na ketré se připojily hadičky z robertků, ty tedy sloužily pro odvod odpadu, pochopila Linda. Jenže Zorell byla mnohem škodolibější, než si Linda dokázala představit. K hadičkám, které teď trčely z jejího pásu cudnosti připojila další a tu spojila s jejím ústním penisovým roubíkem! „Vím že už máš určitý návyk na jídlo a orgasmus zároveň. Tahle malá věcička ti ale nepomůže spojit obě záliby. Krása těchto kouzelných robertků spočívá v tom, že nenechají svou obět dosáhnout touženého orgasmu. A tak tě budou mučit tak dlouho, dokud si budu přát! Myslím že dva měsíce by mohly stačit. Přeneste ji do připravené místnosti!“ řekla královna.

Linda se divoce zmítala v její bondáži, škubala sebou jako šílená. Ta nechutná představa že bude dva měsíce nucena jíst svůj vlastní odpad a že bude mučená těmi přístroji se jí ani trochu nezamlouvala. Věděla že je to ale zbytečné, protože byla stále příliš slabá a silná kůže stačila k tomu aby ji udržela nehybnou. Obávala se, že bude přetvořena na otrokyni co miluje bondáž během jejích předešlých zkušenostech se Zorell a jejími ďábelskými nástroji.

Místnost do které byla přenesena, byla bohatě zdobená freskami, které se podobaly starověkým egyptským malbám. Přinesly jí k místu kde leželo dlouhé a úzké prkno mezi dvěmi stoly na které jí následně položily. Viděla jak služky přináší svazky obvazů z kryptonitu! Teď už věděla že nebude mít žádnou příležitost k útěku. Začaly velmi důkladně omotávat zajatou Lindu odshora až dolů kolem jejího těla a prkna. Když byly hotovy s tělem, vzaly menší svazky obvazů a pokračovaly s hlavou. Poté co dokončily i hlavu, nemohla se téměř vůbec pohnout a navíc kryptonitové obvazy enormně vysávaly její sílu. Zkoušela se hýbat, ale zjistila že obvazy jí svírají skutečně dokonale.

Pečlivě obalily jednou vrstvou Lindin nos, aby mohla dýchat a oči ji nezabalily vůbec. Místo toho ji zvedli i s prknem a přenesly do rohu místnosti kde bylo sálové zrcadlo. Postavily ji před něj, aby mohla vidět jak efektně spoutaná je. Musela připustit že vypadala skutečně jako mumie. Potom ji přenesly do rohu místnosti kde stál prázdný sarkofág opřený o zeď.

Položte ji dovnitř, přikázala královna. Služky popadly Lindu zády k sarkofágu a uložily ji pečlivě dovnitř. Rakev Lindě dokonale sedla, patrně speciálně vyrobená na její míru. Služebné preventivně přidaly ještě nějaké vrstvy, které zvýšily bezpečnost jakéhokoliv pohybu. Kňučela do roubíku, ale žádný zvuk neprošel látkou, která zakrývala její ústa. Jedna poslední vrstva látky zcela zakryla její oči, ale ještě stále mohla vidět skrz látku. Brzy zjistila k jakému účelu to sloužilo. Zorell chtěla, aby Linda viděla jak vypadá víko rakve. Vrchol víka, byl vyřezaný do podoby egyptské ženy s kostýmem. Tvář vypadala úžasně živě a s otřesem zjistila že ta nádherná tvář na kterou se dívá byla její dokonalá podobizna. Byla pohřbená uvnitř sarkofágu vyrobeného výslovně pro ni.

„Nnnnnnnnn!“ Mumlala Linda do svého roubíku když se víko blížilo, aby zakrylo obsah rakve v které právě ležela. Bojovala a křičela, ale její tělo se nehýbalo a ani žádný zvuk neunikl. Byla žijící mrtvolou, pohřbenou zaživa v její vlastní rakvi.

Víko uzavřelo Lindu, všechny zvuky a světla zhasly a ponechaly jí v úplném tichu a temnotě. Něco primitivního uvnitř ní se zlomilo a ona křičela a křičela uvnitř vlastní rakve. Po zklidnění počáteční paniky si uvědomila, že tady musí být nějaký druh ventilačního systému vestavěném ve víku, aby mohla normálně dýchat. To ale neměnilo nic na tom, že je umístěna v prostředí zcela zbavená smyslů, pevně zakuklená v drsné bondáži a ve vlastní rakvi! Jedinou věc kterou cítila, bylo že se sarkofágem někdo hýbal. Pouze jí umisťovaly někam v místnosti.

Být nezkrotnou bytostí s nadlidskou sílou se schopností létat, zrakem který vidí téměř skrz vše, tu najednou leží zcela zbavená všech smyslů a svých super schopností. Cítila jak jí opouští zdravý rozum. Divoké a různé myšlenky se střídaly v hlavě tím, jak emoce hněvu nahrazovaly emoce naprostého zoufalství a bezmoci. Tvář Zorell a svých přátel se jí zobrazovaly v mysli.

Skoro vítala že anální zátka v jejím zadečku a robertek v kundičce zničehonic začaly ožívat, zdánlivě v bodu kdy měla mysl oslabenou nočními můrami. Jenže se sexuální ukájením brzy přijde i velmi nepříjemné krmení. Nikdy v životě nezažila nic ponižující, nic nechutnějšího. Zorell si jistě velmi užívá této zvrhlé představy Lindina živení. Silné otřesy procházely celým jejím tělem. Kdyby bylo její tělo schopné nejmenšího pohybu, vlnila by se v rytmech silných pulsů vetřelců v jejích spodních polohách. Všechno co mohla bylo jen vydržet útoky na její mysl. Vskutku, její mysl byla zaplavována pocity, které přišli z citlivých míst jejího těla a mohla cítit začátek, který odpovídal erotickým vibracím, její bradavky tvrdly a draly se na látku a její klitoris byl stále citlivější. Náhle stejně rychle jak vibrace začaly, také skončily a ponechaly jí v hlubokém zklamání. Naštěstí se zastavilo i to nechutné krmení. Kdyby Linda mohla, ihned by vše vyzvrátila.

Linda zkusila tlačit nohy těsněji k sobě, aby se pokusila hýbat robertkem v její kundě nahoru a dovnitř, marně se snažila dosáhnout vyvrcholení. Ticho a temnota se vrátily a znovu ovládly okolní svět a znovu jí do mysli uvrhly klaustrofobické myšlenky, když se snažila dostat se z té těsné bondáže. Po těch mocných vibracích uvnitř jejího těla se bondáž stala ještě více nesnesitelnou.

Lindin život se usměrnil do cyklů mezi zoufalstvím a blízké extáze s krmením, když vibrace začaly a skončily stejně rychle. Intervaly vypadaly že přichází namátkově, takže je nemůže předpovídat. Když přišly, zaplavily její smysly aby jí následně uvrhly zpět do propasti hrozné bondáže bez varování. Tohle byl jistě nějaká varianta krutého mučení, navržen k tomu, aby jí dovedl na pokraj šílenství. Skutečně nebyla schopná zamyslet se na něco jiného, než střídat pocit klaustrofobie a nesnesitelného pocitu nevyvrcholení uvnitř jejího těla. Nevěděla co bylo horší, pocit neuspokojení z robertka a anální zátky, nebo úplné smyslové zbavení její bondáží.

Co bylo horší byly náhodné intervaly silných vibrací, které totálně přerušili alespoň částečný Lindin odpočinek. Byla hrubě vzbuzená silnými záchvěvy uvnitř jejího těla když vibrátory začaly vést její smysly k vyvrcholení. Tento nedostatek odpočinku posílený účinkem zbavení smyslů a vibrací uvnitř jejího těla pomáhal oslabit vůli zajaté hrdinky...


...::: Tip pro Vás: Maska Sportsheets Midnight Lace Blindfold :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...