Whipped Ass
Czech Massage
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Supergirl v bondáži zlé Zorell v1.10

část 2

Autor: Honza

Hodnocení

1234567

Kapitola II.

Mrštná osoba běžela chodbou od jednoho stínu k druhému. Zářivá, hvězdami pokrytá uniforma ji prozrazuje jako divošskou super hrdinku, Wonder Woman. Kráska věděla, že když se jí podaří najít Zorell, najde také svou přítelkyni Lindu a může se ji pokusit zachránit. K jejímu překvapení potom co zneškodnila dvě gumové strážné pokryté vlatexem, které tak ztrácely svůj význam, narazila na Lindu. Nebyla ale oblečená jak Diana očekávala.

Dětská postýlka dlouhá přes dva metry s gumovými tyčemi zlaté barvy držela uvnitř nuceně chlemtající dítě, které bylo její přítelkyní.

Celá oblečená v její gumové plence a zahalená od hlavy až k patě v zeleně zářící průsvitné dětské kombinéze, včetně chodidel a rukou. Gumové dítě se nepřetržitě kojilo z nádrže plné kryptonitové vody. Postrádala potřebnou sílu přelézt přes malý zlatý plůtek, kterým byla ohrazena. Linda se podívala skrze zelený závoj svojí masky když si vně všimla nějakého pohybu a podle kostýmu zjistila, kdo k ní přichází. Byla to její přítelkyně Wonder Woman, která ji přišla zachránit!

Krásná amazonka byla mile uchvácena tou fetiš scenérií, kterou před sebou viděla, ale skryla zklamání z toho, že musí svou přítelkyni osvobodit, namísto malé zábavy.

Hrátky které by sní prováděla by ale trvaly příliš dlouho a času bylo málo. Překročila nízkou ohrádku, ale nevšimla si změny v okolí kolem ní, když prošla skrze kouzelnou past, která byla na vrcholu postýlky. Téměř okamžitě se dívala na svoje tělo skrze vlastní zelený závoj a zjistila že je oblečena identicky jako Linda. Bylo z ní stejné gumové dítě. Krmící trubičku se Diana snažila rychle odstranit. Druhá holčička bojovala v ohrádce jen chvíli, než se první ze silných anestetik načerpal do její kojící hadičky v ústech. Ruce a nohy brzy ztěžkly, a tak si nakonec spokojeně lehla vedle své přítelkyně, obě nadšeně chlemtající v žalostných podobách co dalšího je ještě čeká.

Probuzení

Příštího rána si královna Zorell prohlížela shodně oblečené ženy, krásná latexová miminka, která se lišila pouze barvou vlásků. Všimla si také zlatého lasa pravdy, které nyní bylo v moci zlé královny. Přikázala vytáhnout novou dívku s vlasy havraní černě ven z postýlky a odpojila krmící trubičku z nepřetržitě kojených úst.

"To je od tebe skutečně milé, že jsi se rozhodla k nám připojit Wonder Woman! Věděla jsem že dříve či později si budeš chtít hrát se svou malou přítelkyní, ale nikdy mě nenapadlo že si budeš přát prožít zbytek života v dětské postýlce. Bohužel nemůžeš, mám s tebou úplně jiné plány. Nejprve se staneš zcela submisivní a začneš s tvým novým povoláním, jako Lindina chůva. Nakonec Wonder Woman, jakou ji sama znáš, přestane existovat, ale teď tu pro tebe mám speciální místo v trůním sále. Služebné! Chopte se ji!"

Zorell ukázala na dětské chodítko pro dospělou osobu, které jen nedočkavě čekalo na použití vedle postýlky. Velká, gumou pokrytá, plastová hračka měla vespod čtyři kolečka která zajišťovala snadný přesun. Zvenku vypadaly normálně, ačkoliv byla příliš velká. Dianiny lesknoucí se nohy byly provlečeny skrz vnitřní postroje kruhových tvarů a pásy na které nemohla dosáhnout ji uzamkly na místě. Diana se podívala dolů pod sebe v tom hrozném ponižujícím vozítku a viděla na něm vážný obličej ženy, která vypadala nevidomě.

Divila se kdo tato nádherná vymodelovaná žena byla, zkoumala její křivky svými zeleně zahalenými očima a viděla její ohromná tvrdá prsa. Wonder Woman seděla uprostřed znetvořeně upravené oběti! Z počátku odmítala jít, ale pod Zorellinou hrozbou úplného přetvoření její mysli na dětskou, Diana změnila názor a okamžitě poslechla. Na latexem vycpaných chodidlech se pokoušela jít vpřed a následovala kráčející kouzelnici skrz tajnou pasáž k trůní místnosti.

Služky zvedly kulatý uzávěr na pantech mezi dlaždicemi v trůním sále a odhalily rouru velikosti člověka zapuštěnou v podlaze. Dianiny nohy byly vyndány z dětského chodítka a následně vloženy do otvoru. Zjistila že je hluboký dost na to, aby stála a stále viděla co se v sále děje. Vzduchový kompresor se připojil k skrytému ventilu na jejích nových zelených dupačkách a aktivoval se. Proud kouzelného hustého vzduchu se řinul jejím latexovým oblečkem a Diana zjistila, že oblek je ze dvou vrstev latexu, první vrstva začala uvnitř roury plnit každou dutinu a druhá naopak stahovala její tělo.Brzy byla uvězněná vrstvami stlačeného vzduchu a gumy v jejím kostýmu tak že se nemohla ani pohnout. Jen krk a hlava vyčnívaly na úrovni podlahy

Kukla a obojek jejího nafouknutého dětského oblečku z latexu byly odstraněny a nahrazeny kruhovým latexovým límcem vyzdobeným jejími jasnými hvězdami a pruhovaným logem. Límec se pohodlně usadil kolem jejího holého krku a byl připnutý k základně jejího vězení tak že nikdo neviděl že je v nějaké rouře. Kouzelnice vyčarovala mužského démona aby ji pomohl natrvalo zotročit Wonder Woman. Neuvěřitelnou rychlostí bylo Dianino laso vytvarováno do zlatého obojku bez konce a splynulo do pevné nezničitelné smyčky kolem jejího krku. Mužská bytost totiž v mytologii Amazonek tímto činem zruší všechnu její hrdinskou sílu a vzdor. Když byl démon hotov, uklonil se a zmizel jen chvíli před tím, než přijela televizní štáb.

Kamery byly připraveny natočit nepříjemnou situaci super ženy. Těsně před tím než bylo víko zavřeno, Diana viděla to ohromující množství kamer. Spousty dalších vybavení bylo připraveno aby zachytilo první část show nazvané: "Gumová televize".

Anonymní hlas se rozezněl: "Vysíláme živě z trůnního sálu jejího veličenstva Zorell, pouze dnes, zvláštní tajemný host, který nemůže lhát a to přímo před Námi!"

Moderátorka Fetišgirl naleštila pomocí spreje svůj černý korzet z gumy, a stáhla si vlasy do ohonu. Vzala dlouhý latexový mikrofon v podobě penisu a otočila se na kameru. Tohle byla její poslední šance - její poslední příležitost dostat se zpátky do médií a zachránit si tak svou upadající kariéru. Potom co ztratila pozici krásné hlasatelky kvůli svému věku, musela brát i to čím dříve pohrdala, uvádět výnosné ale nekultivované porno pořady jako byla Gumová televize. Fetišgirl se podívala na víko v podlaze. Věděla kdo pod ním byl. Když toho dne slyšela o nové statné zajatkyni, ihned agitovala u jejího veličenstva. Škemrala a prosila aby mohla udělat se Zorell interview, moc dobře věděla, že by to pro ni znamenalo lepší práci a skvělé možnosti.

Zorell unavovaly neustálé dotazy co by udělala pro slávu, znala mnoho jiných lidí kteří by to také zvládli. Nudnému komentáři učinila Zorell přítrž pouhým tlesknutím ruky. Žádná věc se nestala, ale když se té noci moderátorka vrátila domů, její kůže se přeměnila do kanárkově žlutého latexu, každičký kousíček její kůže byl nahrazen lesklou žlutí, její svůdné černé vlasy se svázaly do ohonu a prostrčily se 8-mi centimetrovou latexovou trubkou. S plným černým korzetem a v okovaných baletních botách z umělé hmoty, dělala jen kratičké krůčky. Nemohla si dovolit nic pokazit. Jedním okem sledovala Zorell, poslala polibek na objektiv a zvedla víko, které zakrývalo hlavu vězenkyně uvnitř, tmavovláska uvnitř musela hlavu držet v zpřímené poloze, díky vší té gumě.

"Myslím, že většina lidí už tuší, když si všimneme designu na... co to je?... nějaký druh latexového límce? Ale pro zahraniční diváky, krásko, řekni nám kdo jsi!" Diana se bránila a bojovala s pouty.

Ulovená amazonka sevřela své rty, pevně rozhodnutá nic neříct, ale slyšela sama sebe zřetelně mluvit do robertkového mikrofonu.

"Já jsem Wonder Woman". Její zlaté laso, nyní obojek, ji nutilo mluvit pravdu!

Fetišgirl se usmívala jejími rty kanárkové barvy a přiblížila se k Dianině tváři aby tak kamery mohly zabrat detail.

"Nezapomeň že jsi v mezinárodním televizním přenosu, řekni mi tvoje nejtemnější sexuální fantazie!"

Krásná vězenkyně zasténala při položení té otázky, nemohla dělat nic, než být upřímná.

"Vždy jsem měla ráda, když jsem byla svázaná a naprosto bezmocná během sexuálních hrátek s mými milenci... v hloubi duše jsem doufala, že na této misi budu chycená a nebude pro mě žádná jiná šance, než se stát Zorelliným gumovým sexuální mazlíčkem, o kterých jsem tolik slyšela. Cítím že to potřebuji, vím to!" Dianina tvář zčervenala hanbou když slyšela co sdělila skrze svá ústa světu.

Fetišgirl zaskřípala potěšením, vyšpulila svou zadnici na kameru když se sklonila blízko slavné tváře. Interview pokračovalo jak Fetišgirl zjišťovala temnější a temnější Dianiny tajní přání. Nafouknutá zajatkyně mluvila absolutně o všem: obleček s robertky, pevné bondáži, bezmocné transformaci a nucený sex s ostatními bytostmi které kdy byly odhaleny světu. Mluvila vulgárně, přála si mít umělou velmi sensitivní kůži jakou měla hlasatelka. Fetišgirl se šklebila a mávala robertkovým mikrofonem před Dianinými rty.


...::: Tip pro Vás: Bondážní lano Fifty Shades of Grey - Restrain Me :::...
Sexshop Sexujte.cz


"Zajímavé ty náš miláčku." Popadla Dianiny černé vlasy svýma žlutýma rukama z latexu a táhla za ně. Slabé kouzlo začalo fungovat a amazončiny vlasy odtrhla od její hlavy, odhalila tak její holou lesklou hlavu. Ta byla pokrytá zářivou tělovou barvou z vlatexu. Vlasy zůstaly v perfektním tvaru, protože latexová čepice pod nimi vytvořila žijící paruku.

Diana naříkala když si Fetišgirl oddělila svoje vlastní žluté gumové vlasy a vyzkoušela si před kamerami novou paruku, vlasy amazonky Wonder Woman. Amazonka si pořádně neuvědomila, že byla v rukou zrůdné kouzelnice, která je schopná rychle odstranit všechny stopy její bývalé osobnosti, počínaje její nádhernou bronzovou kůží za něco tak odporného jako je tahle žlutá věc před ní. Interview náhle skončilo když se úlisné hlasatelce rozšněroval její pevný černý vlatexový korzet a ona dostala ďábelský nápad.

Fetišgirl se hladově rozhlédla po posádce, pak na chlípnou Zorell. Její vlastní extáze rostla, hladově lízala a cucala latexový mikrofon. Sténání a srkání se v místnosti zesilovalo. Jednou rukou držela Dianinu vlatexem pokrytou hlavu proti své kundičce, druhou držela konec mikrofonu. Bože, pomyslela si moderátorka, vážně tohle dělám? Okem zahlédla Zorell vstávat a to ještě umocnilo její vzrušení. Mikrofon vklouzl do jejího hrdla, právě jak bezmocně Dianin jazyk šlehal přes zbrusu nový žlutý klitoris, ještě nedotčený lidským jazykem.

Vyvrcholení bylo velmi blízko. Cítila jak se jí stahují svaly. Věděla že Zorell stojí přímo za ní, ale nezajímalo jí to. Byla na pokraji největšího orgasmu svého života a když se udělala házela hlavou a křičela do mikrofonu. Zorell zatlačila robertkový mikrofon hluboko do jejího krku, a utlumila tak okamžitě její sténání. Chvěla se a třásla když odpadla od Dianiných úst. Ležela bezmocně na podlaze a nemohla se nadechnout. Její nadržené tělo ji nedovolilo nic víc než dokončit co začala. Muselo to trvat jen několik sekund, ale kamery to všechno natočily.

Rychle, nevnímaje skutečnost že stále nedýchá, Fetišgirl se plazila k Zorelliným nohám a zkoušela nějak kouzelnici uprosit. Začala mluvit jako by v sobě neměla to velké latexové péro. Zorell zvedla prst.

"Tiše, moje sladká kanárková holčičko" řekla královna. "Budeš krásný obleček."

"Promiňte mi paní…" řekl televizní ředitel. "Vy si myslíte že je tohle pěkný oblek?"

Zorell se na něj podíval přes ramena a každý její pohyb sledovala nervózní Fetišgirl. Zatímco se královna dívala a usmívala na kameru, její ruka chytila Fetišgirl pod krkem, kde zhruba byl konec robertkového mikrofonu.

"Vím přesně o čem mluvím, děkuji" řekla Zorell a vytáhla malou zástrčku na konci mikrofonu.

Fetišgirl se s obavy podivila, jaký syčivý zvuk z ní vychází. Cítila se zmateně, místnost se vyfukovala, ne, ona se vyfukovala! Spadla na podlahu a vzduch dál ucházel ven z jejího těla. Tohle byl konec televizní hlasatelky, v přímém přenosu. Zorell získala další úlovek pro svůj královský šatník.

Po tomto finále bylo Dianino víko opět zavřeno a znovu ji zahalilo naprosté ticho a hluboká temnota. Televizní stanice pustila reklamu na novou sexuální pannu v životní velikosti, která právě zaplavuje trh a mezitím byla jmenována náhradnice Fetišgirl. Všichni se těšili na její další show, návštěva v dojící továrně.

Očištěný žlutý kostým byl pověšen v Zorellině šatníku.

Méně bondáží omezený hradní personál brzy objevil, že je uvězněna v podlaze. Diana se rychle stala hradní miláček orálního sexu. Plně kontrolovaná Zorelliným kouzlem na jejích rtech, Diana nedostávala žádné jiné jídlo než šťávy a příležitostně sperma šťastného vyslance.

Dokonce obyčejné gumové panny pro ni znamenaly přísun jídla. Elegantní služka nemohla ohýbat svými baletními boty a chvíli ji trvalo než se dostala do polohy v sedě. Rukama jí pak chytla za týl a tlačila svoje gumové přirození na amazončina hladová ústa. Kundičky služek vždycky stříkaly a poskytovaly tak hrdince tekutý oběd a gumové panny na ni seděly hodiny s nohami roztaženými a Dianiným obličejem zabořeným hluboko v jejich rozkroku. Wonder Woman nemohla dělat nic jiného a brzy důvěrně znala kundičky všech služek na hradě. To strašné kouzlo ji nutilo hltavě lízat a polykat jejich kundičky a šťávy.

Pátého dne, zrovna když si zvykla na chuť a způsob jejího krmení, byl její vězeňský oděv uvolněn. Byla vytažena dvěma divně oblečenými zdravotními sestrami. Obě na sobě měly latexové catsuity. Byly z blázince, státního ústavu pro mentálně choré, nyní v moci Zorell. To bylo vůbec poprvé co Wonder Woman viděla pověstné sestřičky. Připoutaly Dianu pevně k lékařským nosítkům za použití složité sítě prokládaných kožených pásů a znovu nafoukli její šaty. V této podobě byla přepravena bez náznaku zápasu do uzavřeného komplexu.

Wonder Woman zažila v blázinci příšerné časy. První z plánované řady speciálních úprav jejího těla byla její pověstná nádherná pevná prsa. Ta byla zvětšena k ohromným proporcím tím, že se do nich vložily obrovské silikonové implantáty z kryptonitu. Její oči se okamžitě změnily v zářivě zelené potom, co cizí substance pronikla do jejího těla. Všechny nehty se také okamžitě barevně změnily, ale zbytek těla nevykazoval žádné známky kontaminace látky, která však bude navždy kolovat jejími žílami. Uvězněna ve stázi v bio komoře, se její pleťové molekuly postupně úplně změnily na neproniknutelnou gumu. Její božská bronzová kůže byla nahrazena novou stálou uniformou, od hlavy až k patě měla hvězdy a pruhy pokrytý catsuit z velmi pevného leštěného latexu. Musí se v něm sprchovat, spát, nosit na něm ještě více omezující oblečení - tak to bude po zbytek jejího života.

Prohlížela si svoje obrovské kozy velké téměř jako dva basketbalové míče a díky malé hormonální kapsli vstříknuté do jejího krku, ji začalo z obou prsou kapat světle zelené mléko. "Takové zbytečné plýtvání! ,řekla jedna ze sester, ale neboj se, brzy budeš mít koho nakojit!" Chichotaly se obě sestry. Její prsty byly bezešvě spojeny tak, že tvořily jen pahýly a její nohy byly vyztužené do bolestivě klenutých baletních bot, které musela nosit i do postele. Nikdy už se nebude moci postavit na vlastní nohy! Aby byla dokonale věrná Zorell, části jejího mozku byly vymyty a byla připravena na nový život. Skutečná Wonder Woman byla uzamčena hluboko v její mysli, kde mohla vše sledovat, zatímco zbývající část je zcela poslušná jako oddaný psíček.

Na Hradě

Gongy oznámily příjezd nových otrokyň. Zorell láskyplně hleděla na její vlastní pogumovanou amazonku. S široce otevřenýma očima, překvapeně vypadající bytost skřípala když se k ní blížila, protože její svaly byly opatřeny novým povrchem. Na sobě měla plesové šaty, nepraktický kus oděvu, který válečnice v minulosti odmítala nosit. Těžké šaty byly navrženy ve starém stylu kromě dvou malých kruhových otvorů na jejích ňadrech. Skrz tyto otvory byly protaženy Dianiny nové dojící prsa, působivé ve svém obvodu. Zorell chtěla svoje otrokyně zrůdně upravovat a vystavovat je celému království, dokonce i tehdy když to znamenalo permanentní nepohodlí pro předělané super hrdinky. Lesklé šaty měly Dianiny známé hvězdy a pruhy k tomu, aby každý člověk ihned věděl, kým tato osoba byla. Zorell podržela těžké prsa, v každé ruce jedno, a laskala je, dokud se bradavky neprodloužily do jejich plné velikosti.

Vítej v mé školce Wondertits! No tak, ukaž své paní úsměv - měla bys být velmi šťastná že jsi mým mazlíčkem! Ty jsi chůva z mých nejžhavějších snů. Žiješ jen proto, aby jsi dohlížela na Superbaby, tvoje výjimečné mléko bude její zkáza!

Wonder Woman si s hrůzou uvědomila, že by mohla být nástrojem, který zničí její nejlepší přítelkyni. Navenek Wondertits nevykazuje žádné emoce - její nové tělo bylo zaplavené potěšením při pouhé myšlence na to že její bradavky budou někoho kojit. čas který strávila v blázinci se vyplatil. Nejenom že bude ochotně kojit dětskou Lindu, ale dokonce bude navrhovala ještě potupnější kostýmy, aby tak oslabila zajatou hrdinku k totální bezmocnosti a ponížení.

Šaty tiše šustily, když Wondertits přelézala plůtek postýlky, stejně jako to dělala nedávno, ale v trochu jiné podobě. Odpojila krmící trubičku od úst dospělého dítěte a nahradila ji svým levým vemenem posetým samými hvězdami. Superbaby odevzdaně přijala bradavku a kouzlo jí přinutilo sát. Její silné cucání natahuje bradavku a prso do velké délky. Brzy se zmíněné vemeno umístí hluboko v jejím hrdle a stříká dvojnásobně silnější mléko než kryptonitová voda přímo do jejího žaludku.

Hluboko v její mysli, skutečná Diana sleduje a vzteká se bezmocností v její nezničitelné duševní bondáži. Byla již novou bytostí, někým zcela jiným - Lindina obrovská kryptonitová kojná - a už nikdy nebude moci získat zpátky její vlastní vůli. Zatímco byla její chlemtající velitelka a nejlepší přítelkyně dojena, Wondertits se koukala na její nové potupné tělo. Pod hvězdami pokrytými a leštěnými šaty, které měla na sobě, Diana věděla že na sobě má tytéž hvězdy a pruhy pokrytou gumovou kůži. Hrudník se jí blýskal tím jak jí prsa vyčnívala ven a byly vystaveny nepřirozeně silnému světlu. Vypadalo to jako by byla pokrytá tenkou vrstvou potu, ale moc dobře věděla, že už nikdy nepocítí luxus pocení. Hladila se volnou rukou kolem svých bizarních latexových prsou a stále se dívala na ten nádherný lesk. Milovala svoje přetvořená prsa. Doufala že ji Zorell jednou udělá prsa tak velká aby je mohla svázat k sobě, třebaže by to bylo bolestivé.

Objala Lindu kolem hlavy a podívala se do jejích krásných azurových očí, plných strachu.

"Podívej se na ty báječné změny které se mnou v blázinci provedli, Superbaby - tyhle velké gumové dudy jsou navrženy speciální pro tvoje kojení! Jsem teď Zorellin osobní mazlíček. řekla mi že budeš moje po hezky dlouhou dobu... nádhera! Upravili mou mysl tak, abych to měla ráda a užívala si to. A já si to zatraceně užívám! Teď jsem zcela submisivní i když můžu být domina když bude třeba, zvláště pak pro tebe! Jestli hledáš starou Dianu, je stále někde tady, ale nikdy se už nedostane ven! Teď ovládám celé její tělo, ale pokud by se chtěla nějak osvobodit a podařilo se jí to, tak by trvalo miliony let přeprogramovat její mysl nazpátek!"


...::: Tip pro Vás: Zátka na penis se silikonovým kroužkem :::...
Sexshop Sexujte.cz


prosím

rada

   (12.1.2009 10:44)
Ahoj, moc se mi tato povídka líbí a chtěl bych další díly, moc prosííííím. Jsou v ní úžasné nápady a moc by mě zajímalo co si Zorel ještě připravila pro svou čubičku
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...