Bound Gods
Czech Twins
Device Bondage
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Supergirl v bondáži zlé Zorell v1.10

Autor: Honza

Hodnocení

1234567

Úvod

Během několika dnů po králově smrti a korunovaci jeho dcery princezny z oceli, slyšela zvěsti o kouzelnici Zorell, která se navrací z exilu. Zlá čarodějnice byly vyhoštěna otcem princezny Lindy Danvers za používání zakázané magie, krutá žena strávila čas svého vyhoštění velmi efektivně, učila se nová kouzla a zvyšovala jejich sílu... Nikdo před ní nepoužil černou magii aniž by nezemřel. Průzkumníci řekli princezně, že Zorell používá svá kouzla k sestavení armády mnohých stoupenců. Ovládala stále více země a lid pochytaný jejími vojáky byl měněn do příšerných podob.

Pouze Zorell byla schopná takto zničit celá království

Na bitevním poli:

Velmi unavená princezna Linda Danvers používala jednu ze svých super schopností létat a zpozorovala obrovský prapor několik mil pod ní. Nepřátelské síly se většinou skládaly z branců, řadových občanů, kteří byly zajati a oděni do černých kožených oblečení, které nosila celá Zorellina armáda. Polovina z nich kdysi byla v Lindině vlastní armádě, ale byli zneužívaní proti své vládkyni.

Zorell měla vlastnoručně vyrobené průzkumníky, jejich ruce byly staženy k tělu v jednom celo-tělovém návleku, navíc byli vybaveni korzetem který měl křídla, takže je mohla na dálku jednoduše ovládat. Zorell díky nim viděla víc než by byla ve skutečnosti schopná.

Z výhodného postavení v oblacích, Linda uviděla zlato-stříbrnou postavu v kouzelnickém hábitu před velmi dobře hlídaným stanem.

Ocelová žena doufala že Zorell překvapí, slétla k čarodějnici a moc dobře věděla že jí nemůže nechat utéct nebo pokusit se kouzlit, proto jí popadla za hlavu a použila svou nadlidskou sílu aby jí omráčila. Ale byla to past! Objevil se oslnivý záblesk a pozoruhodně oděná žena, kterou Linda držela se rázem roztáhla a padla přímo na ní. Vypadalo to děsivě. Ta žena byla pouhou návnadou, nesporně vyrobenou z Lindiny armády. Odporná zlato-stříbrná bytost, která vypadala jako Zorell, zářila a změnila se do živých popruhů ze zářivých zelených pásů z...kryptonitu! Jak mohla Zorell nějaký získat?

První o co se pokusila byl útěk, ale hrůzný postroj vypadal, že již pevně přilepený kolem jejího zápěstí a obličeje, ladně obepínal předloktí s širokými manžetami a mezi rty vložil zářivý zelený roubík, který zaplnil každou skulinku. Slabě a zoufale s tím bojovala, vzhledem k tomu jak rychle se odčerpávala její síla. Nesčetné ze zbývajících pásů toho postroje obklíčily její tělo jako klubko hadů a proplétaly se skrz spony. Udýchaná padla na kolena. Pásy se nemilosrdně utáhly a Linda byla brzy elegantně bezmocně zabalená, super-svázaná.

Vrstva z manžet se oddělila a sklouzla dolů přes její dlaně a utvořila tak tenké palčáky. Tím zmizela poslední naděje že použije svoje prsty k tomu, aby se rozvázala, stačila jen jedna nebo dvě vrstvy. Stejně tak i manžety na jejích kotníkách se oddělily dolů přes její červené boty s podpatky a vytvořily vratké capáčky ze smrtelné zeleně. Nebýt jejího trvajícího odporu, pásy by se rozvíjely rychleji, přesto se začaly zdvojovat na šířku a navzájem se spojovaly, do té doby než byla Supergirl bezešvě zakuklená od krku dolů v lesklé nazelenalé černi. Svíjela se na zemi oslabená a malátná tím, jak jí její obojek začal zakrývat bradu, pokračoval přes ústa, nos a potom oči se zářivou vrstvou, která rapidně sílila.

Skutečné černé boty Zorell spočinuly před slábnoucím zorným polem Supergirl a Lindina halucinacemi ovlivněná mysl viděla v Zorelliných lesklých černých botách z gumy tisíce tváří její bývalé armády. Byla to miniaturní prsa? Byl to kousek ohnutého loktu, který viděla skrz zelenou mlhu? Ne! Rozhodla se a zkoušela zachovat si čistou hlavu...její mysl musí být něčím ovlivněna. Konečně upadla do slastného bezvědomí.

Ve válečném stanu:

Zajatý mužský důstojník předstoupil před kouzelnici, která vzrušeně chodila před trůnem tam a zpět, neschopná na chvíli se zastavit, právě teď když je její zajatkyní Supergirl. 15-ti centimetrové kovové podpatky na lesklých černých botách z gumy, které na sobě měla, dělaly velký hluk když dopadaly na mramorovou podlahu, neotřelá podlaha pro stan, ale vždy vyžadovala luxus a to i na bojišti. Na sobě nosila atraktivní zlatavý latexový catsuit, který svíral její nádherné tělo, vystavenou ponechával jen tvář. Oděv byl naprosto bez jakéhokoliv zipu či švů, rukávy byly připojené k obleku a vlasy jí zakrývala přiléhavá gumová čepice z které trčel černý cop a na vrcholu měla zlatou korunu. Připnutý k jejím ztopořeným bradavkám přes ramena měla velký stříbrný plášť, který odrážel okolní obraz.

"Vypadá to že jsi si vybral špatnou stranu mladíku." Smála se když poukázala na kostým gumového dítěte, které bývalo jeho vůdkyně. Princezna jen seděla poslušně v rohu. Velmi drsné srovnání, když ještě před pár hodinami viděl svoji velitelku nadlidsky silnou. Supergirl byla nyní připoutaná k dětské jídelní židličce v rohu místnosti a donucená cucala kouzelný dudlík.

Celý uzavřený latexovo-kryptonitový dětský obleček, kterým byla pokrytá byl důmyslně z atraktivní průhledné zelené, která nic díky částečné průhlednosti nezakrývala a táhl se od zápěstí ke kotníkům. Její ruce a nohy končily v tuhých palčákách a capačkách. Perleťový gumový bryndáček pod jejím krkem jako by byl připravený zachytit jakoukoliv slinu. Přiléhavá vzduchotěsná kukla s napodobeninou dětské tváře pokrývala její hlavu, dokonale splynula k obleku a byla korunovaná směšně malým holčičím čepečkem. Vypadalo to, jakoby nemohla zastavit cucání jejího dudlíku, který byl nešťastně připojen k velké nádrži plné zářivě zelené tekutiny, připojené k její dětské jídelní židličce. Voda obohacená Kryptonitem!

Mladík sklíčeně vykřikl a dokonce udělal několik kroků k jeho princezně, navzdory mocnému kouzlu, které ho nutilo stát na místě.

"Neobtěžuj..... nemůžeš pro ni vůbec nic udělat. Smála se Zorell a hrála si s malou gumovou taškou na stole vedle ní."

"Měla by být šťastná, chystala jsem udělat si kabelku ze super-hrdinky. Byla bych potěšena sledovat její změnu. Moc dobře ale vím, že bude mnohem větší zábava prodlužovat její mučení."

Otevřela malou latexovou kabelku, kterou použila jako ilustraci jejího úmyslu, bezbranný klitoris ožil třebaže jeho majitelka byla dávno změněna na gumovou věc. Už to nebyla lidská bytost, ale hluboko uvnitř stále existoval jistý vzdor, který odmítal stát se součástí módního doplnku, bezmocné tělo bylo v naprosté moci Zorell, která před mladíkem přejížděla prstem klitoris tak dlouho, dokud se nedostavil malý orgasmus, pak peněženku zavřela.

"Vypadal bys velmi pěkně jako jedna z těchto kabelek, pochichtávala se."

Na jeho tváři se objevil zděšený pohled, když viděl vagínu na místě kde před chvílí bylo jeho pohlaví. "Ale ne dnes. Slíbila jsem si, že si dnes vyrobím několik trofejí na oslavu vítězství , mám plnou krabici těchto kabelek a zvažuji, že už je nikdy nebudu nosit, mohu je klidně rozdat. Připojíš se ke svým přátelům a doufám že budeš hosty velmi dobře bavit. Staneš se pěknou malou panenkou, v mojí sbírce!"

Zorell mávla rukou, jak jí už několikrát její personál viděl, a důstojník se bolestivě měnil do nahé ženské podoby. Zbytečně se snažila získat kontrolu nad svými končetinami, tahle prsatá ženská trofej pochodovala strnule jako nějaká loutka přímo k lavici ve stanu a lehla si na červený vinylový povrch. Kolem těla bývalého důstojníka se vytvořila mlha když zařval bolestí. Krátký výkřik unikl rty následovaný tekutým syčením. Nakonec utichl. Když se pára vypařila, odhalila neobvyklé ženské křivky celé pokryté v lesklé černé gumě. Slepá figurína se kroutila ve snaze vysvobodit se z jejího nového kostýmu když kouzlo které ovládalo její pohyb přestalo účinkovat. Nemělo to ale smysl. Nejenže byla zabalená v tuhé vyztužené vlatexové vrstvě, (Zorellina kouzelná směs vinylu a latexu), která ji držela na lavici, ale nemohla ani ohýbat své nohy aby se odrazila od vysokých podpatkách, které byly permanentně připojené k jejím zvednutým nohám.


...::: Tip pro Vás: Zátka na penis se silikonovým kroužkem :::...
Sexshop Sexujte.cz


Zorell položila svoje ruce na černě oděnou bytost a trochu se koncentrovala, vyřkla kouzlo a v její ruce se objevila malá chvějící se panenka. Ohnula se, přitiskla panenku k její vyleštěné pravé botě a panenka se začala nořit pod povrchem, jakoby se ponořila do bažiny. Jako první zmizely ruce a nohy, následovány boky, ramena až když vykukovala část hlavy a hrudi Zorell přestala tlačit. Její poslední doplněk bot koukal poněkud prosebně na okolní svět. Nevýrazná vlatexová tvář zapečetěná v lesklém moři gumy, které pro ni bude věčným vězením.

Jakoby, vyrušené příchodem nového obyvatele, další z mnoha uvězněných bytostí v temných královniných botách hledali cestu pryč z kouzelného nátěru, který je navždy věznil. Většina obyvatel jen tiše ležela, protože dávno ztratili naději že se dostanou pryč. Kouzlo však fungovalo jen v jednom směru. Zlá žena se vždy bavila zápolením jejich drobounkých těl když je tlačila do jejich nové gumové dimenze jako součást své obuvi.

Hmmm... přemýšlela Zorell. Když se nepřátelská armáda brzy vzdá, bude mít dostatek neochotných obětí aby si mohla vytvořit jeden catsuit, možná dva. Bylo by milé upravit si některou... Přemýšlela o půl tuctu různých catsuitů když prsty hladila dva nepatrné výčnělky bradavek na jejím levém stehně. Dávno zapomněla čí byly, ale patřili jedné chycené plukovnici. Dlouho ji už není možné identifikovat, stejně jako zachránit - byla vybavena obrovskými prsy, než se změnila v panenku a než byla vložena do magických bot.

Další dvě Lindiny pobočnice byly přetvořeny do Barbie panenek a vsunuty přímo do rozkroku kde fungovaly jako kundí stimulační jednotka, neúnavně vibrující mezi Lindinými dětinskými nohami. Široká štěrbina v princeznině zeleném oblečku na rozkroku umožnovala kdykoliv snadný přístup k jejímu pohlaví a průhledné vibrátory uvnitř neměly na vybranou než zůstat v jejich temném, ale měkkém poševním vězení, pevně sevřené a obklopené měkkými svaly. Díky průhlednosti jejich rozkošně zformovaného "obleku", Barbie viděly jejich vložení do kundičky a mohly jen litovat toho jaké kouzlo si právě pro ně Zorell připravila, jen lízat a vibrovat. Barbie vibrátor si uvelebil hluboko a měl dostatek světla aby viděl vydatné Supergirl šťávy, které klouzaly přes jeho tvář, občas se nořil ještě hlouběji, aby si užil i klitoris. Hlouběji ponořená panenka byla méně šťastná. Přestože byl její pohled jistě neméně zajímavý, Zorell obdařila její oči výbornou citlivostí aby se ujistila, že nevynechá jedinou skulinku princezniny svatyně.

Linda se slabě svíjela proti pásům, které ji držely na její dětské jídelní židličce. Barbie vibrátory byl zaplaveny jejími vlastními šťávami a průsvitný gumový kostýmek svíral každičký kousíček její božské kůže. Jistě musela prožívat úžasné erotické pocity. Kouzlo způsobovalo že musela hlasitě cucat dudlík a nebyla nijak schopná zastavit oslabující proud tekutiny. Zkoušela mačkat zuby a rty k sobě, ale to způsobilo že se dudlík ještě více rozšířil uvnitř jejích úst. Nemohl by být vyndán i kdyby nějak dokázala zastavit to nucené kojení.

Chápala že její násilná přeměna na dítě byla úmyslná, aby tak Zorell ukázala vzpurným lidem, že dokonce žena jako ona může být držena jako pouhá hračka a nemá proti Zorelliným mocným kouzlům žádnou šanci. Skrz sametovou průhlednou masku z latexu sledovala, jak se další z jejich důstojnic mění v část šatstva. Byla to pomsta za to, že k ní zůstávala loajální? Nějak by je měla zachránit a pomstít se, ale to nebylo tak jednoduché. Kryptonit proudící skrz žíly otupoval její mysl a zajišťoval, aby vůbec nemohla myslet na nějaký plán.

Rozmazaná Zorell se objevila v jejím zelení zbarveném pohledu, aby se pokochala svým cenným úlovkem. Zasunula Lindinu stimulační jednotku hlouběji do kundičky, podržela lesklá prsa a vzrušovala její bradavky tak dlouho, dokud se princezna znovu neudělala a neposlintala. "No tak, řekni své mamince ťuťu nunu. Přišel čas abych ti řekla něco co jistě ráda uslyšíš. Život jak jsi ho dosud znala je u konce! Už nikdy nebudeš znovu tím čím jsi pro lidi a hlavně pro sebe bývala. Od teď jsi moje adoptovaná holčička a já jako tvoje macecha se o tebe patřičně postarám". Smála se zlověstně Zorell.

"Je čas připravit se na velkou přehlídku". Odepnula Lindu ze židle a sledovala oslabenou dívku spadnout na podlahu. Krmící hadička byla stále pevně spojená s ústy Supergirl a její gumová hlava skřípala na nedávno vytvořené mramorové podlaze. Kouzelnice odpojila hadičku od velké nádrže a připojila ji k menší, měkčí a přenosnějšímu latexovému pytli plného stejné kapaliny. Měkký pytel byl připojen k jakoby dětskému postroji, který umožnil že se připnul ubohé dívce na záda a nutil ji pokračovat pít.

"Mám tu pro tvůj dnešní model velmi neobyčejnou dětskou plenku." řekla Zorell když vytvářela divnou objemnou plenku z latexu a začala ji její zajatkyni postupně nasazovat.

"Tohle taky bývala jedna z tvých důstojnic - vsadím se že si nikdy nemyslela že někdy bude tak blízko tvojí kundičce!"

Ženská plenka se skládala z mnoha vrstev z hladkého vyleštěného latexu modré barvy, ze stejné irisové barvy jaký Supergirl měla na svém kostýmu. Na zadní straně měla navíc extra logo jejího žlutého S. Chladná guma sklouzla na místo, zakryla její pohlaví a zahalila ji od stehen až po boky zvláštním brnivým obětím. Připnutím jednoho hladkého latexového pásku kolem pasu a dalšími dvěma kolem jejích stehen Zorell zajistila, aby nic nemohlo prosáknout ven.

Zorell připnula vodítko k obojku, který na sobě Supergirl měla a táhla ji po drahých kobercích a nutila ji plazit se na všech čtyřech, protože neměla sílu stát. Jakmile opustili stan, Linda znovu pocítila chvění kouzelné plenky. Náhle zažila bodavý tlak na jejím měchýři a její zelení zahalená tvář zčervenala hanbou. Svaly si nedobrovolně ulevily. Teplá tekutina tekla z její genitálie déle než minutu a naplnila skřípavou plenku k prasknutí. Celou dobu šel slyšet slabý čvachtající zvuk, když se dětinsky oblečená princezna v gumě batolila za její věznitelkou, svou "macechou". Supergirl se batolila před zlou armádou mnoho hodin než se konečně dostaly ke královskému městu, kde prošly skrz zničená bronzová vrata.

Velký klenutý vchod z kamene, a dlažební kostky se odrážely v jejích kovových podpatkách, zlá královna vedla průvod do srdce města, táhla za sebou nedobrovolnou holčičku s vyšpuleným zářícím super logem na jejím pevném zadku. Všichni občané vzlykali obavy, když poznaly symbol a identitu dospělého gumového dítěte, vystavovaného kolem jejich domovů, jak směřuje k jejímu bývalému domovu, nyní k její mučírně a budoucímu vězení. Veřejné ponížení Supergirl právě začalo a morálka lidí byla zlomena.


...::: Tip pro Vás: Plastové kolíčky na bradavky :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...