Hardcore Gangbang
Czech Orgasm
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Jak jsem byl znásilněn

Autor: Alfilon

Hodnocení

1234567

Příběh, který vám chci popsat se stal asi před půl rokem. V té době jsem pracoval v Praze pro mezinárodní společnost a bydlel ve firmou pronajatém bytě kousek od Ruzyňského letiště. Pracoval jsem většinou dlouho do noci a tak jsem neměl dost dobře náladu ještě chodit mezi lidi. Nemohl jsem si naříkat. Peněz jsem vydělával nadprůměrně a tak jsem si leckdy docela dopřál, ale stálou přítelkyni jsem tehdy ještě neměl.

Od svého mládí jsem věděl, že moje sexuální preference jsou trošku odlišné od těch ostatních, ale bohužel nebyl jsem schopen najít dívku, které by moje záliba v latexu a SM praktikách taky vyhovovala.

Jednoho dne, pamatuju si, že to byl čtvrtek, jsem při cestě z oběda potkal kamaráda, bývalého spolužáka z města, kde jsem se narodil a dali jsme se do řeči. Po několika minutách hovoru vysvitlo, že je taky v Praze sám a že má vlastně stejné problémy jako já. A také jakoby mimochodem utrousil, že používá služeb jakési "firmy". Jeho "firma" mu dokázala zajistit jakékoliv sexuální přání. Nebyl problém pro ni zorganizovat harém s nadrženými otrokyněmi, ani let letadlem plným nahých a necudných dívek. Všechno byla jenom otázka peněz. Nejdřív jsem sice váhal, ale když mi opakovaně nabízel vizitku "firmy" neodolal jsem. Vše bylo obestřeno tajemstvím a ona "firma" byla záhada nad záhadu.

Po několika dnech jsem se odhodlal a zavolal na uvedené telefonní číslo. Adresa uvedena nabyla. Ozval se mi příjemný ženský hlas. Žena se mi představila jako agentura na zajištění nejtajnějších erotických přání a ptala se mne na moje přání. Popsal jsem jim o co se mi zhruba jedná, a paní v telefonu si vzala mou adresu, že mi pošle dotazník, ve kterém mám uvést vše, co chci prožít. Říkal jsem si "sliby-chyby" a na celou věc jsem do večera vlastně zapomněl.

Jaké bylo ale překvapení, když jsem ve schránce našel večer černou tlustou obálku. Otevřel jsem ji a nalezl opravu detailní dotazník. Celý večer jsem přemýšlel, co do něj napsat. Někdy kolem půlnoci jsem začal s vyplňováním a kolem třetí ráno byla práce hotova. Ještě, že byl další den svátek a já nemusel do práce. Následující pracovní den ráno jsem obálku poslal na uvedenou adresu a byl jsem zvědav, co bude následovat.

Hned další den jsem měl ve schránce další, tentokrát tmavě modrou obálku. Nedočkavě jsem jí otevřel. Uvnitř byl dopis s pokyny. Zachoval jsem se podle nich a zaplatil nikoliv malou částku na jakýsi bankovní účet. Klíče od domu a bytu jsem nechal na předem smluveném místě. A hořel jsem nedočkavostí.

Uplynulo několik dní a já si říkal, že jsem se ani nechal napálit. Už jsem přestal doufat a přemýšlel jsem jak se dostanu zpátky ke svým penězům. Jeden den odpoledne mi volal nějaký muž, že se mnou chce mluvit ohledně mého pojištění. Domluvili jsme se na schůzce v pátek ten sám týden. Protože muž požadoval schůzku brzo odpoledne dohodli jsme se na termínu po druhé odpoledne.

Pátek začal jako každý jiný den. Ráno do práce autem, které jsem zaparkoval ve firemní garáži. Kolem poledne jsem vyzvedl svoje auto z garáže a po přeplněných silnicích jsem spěchal zpátky domů. Do garáže svého domu jsem dorazil těsně před druhou. Vyjel jsem výtahem do třetího patra, kde byl můj byt a tam jsem našel na dveřích připevněnou vizitku s nápisem, že jsem "pojišťováka" minul. Šťavnatě jsem zklel a říkal jsem si: "No nic, aspoň si užiju trochu víkend". Vešel jsem do dveří, zvřel jsem je a odložil jsem si svrchník na věšák. V tu chvíli jsem z hrůzou zaslechl za svými zády kroky. Bleskurychle jsem se otočil a… Ztuhnul jsem. Mozek tak trochu odmítal chápat to, co viděly moje oči. Proti mně stály dvě vysoké dívky od hlavy k patě oblečené do černých lesklých latexových obleků, kterým se v anglicky mluvící cizině říká catsuit. Na rukou měly rukavice, kolem pasu lesklé článkové pásky a na nohou módní kozačky s vysokým podpatkem. Obličeje a vlastně celé hlavy měly ukryty v latexových kuklách, které byly součástí oblečků, stejně jako rukavice. Jedině, co jsem z nich viděl byly perfektně nalíčené rty a oči. A vlastně ještě vlasy, které jim z masek vystupovaly a rámovaly kukly na jejich hlavách. Jedna dívka byla blondýna, druhá tmavovláska s vlasy černými jako havran. Druhý pohled nevěstil nic dobrého. Ta tmavovalsá měla v ruce pistoli s nasazeným tlumičem a mířila někam k mému rozkroku.

"Otoč se", řekla. Slepě jsem její příkaz vyplnil. "Dej ruce za záda" Okamžitě jsem vykonal její pokyn. Moje zápěstí objala chladná kovová pouta. "Otoč se obličejem ke mně" Jako panák jsem se otočil a pokusil jsem se navázat komunikaci: "Co tady děláte?" jsem se ptal. "To tebe nemusí zajímat. Máme tu svůj vlastní program." Blondýna sáhla kamsi za sebe a v ruce držela cosi divného. Přistoupila ke mně a přikázala: "Otevři pusu" "Proč?", chtěl jsem se zeptat, ale už mi nezbyl čas. Blondýna mi do úst hbitým pohybem vložila gumový nafukovací roubík a rychle několikrát stiskla připojený balónek. Moje ústa byla vyplněna a já už vydával jenom neartikulované zvuky. Chtěl jsem tu věc vyplivnout, ale ona šikovným pohybem za mou hlavou sepnula vázací pásek od roubíku. Byl jsem němý.

"Tak, a teď si ho připravíme" prohlásila černovláska a blondýna začala rozepínat moje kalhoty. Chvíli jí to trvalo ale podařilo se jí stáhnout mi nohavice. Poručili mi abych si sednul na stoličku v předsíni a zbavili mne bot a kalhot. Vše probíhalo podle mého scénáře. Jen daleko barvitěji. "Jdeme" prohlásila černovláska a pošťuchovala mne hlavní pistole před sebou do obýváku. Tam jsem si musel sednout do kovové židle bez područek a moje nohy mi byly připoutány k nohám židle koženými pouty. Nemohl jsem se hýbat, ruce jsem měl spoutány za zády a založeny za opěradlem židle a v ústech jsem měl roubík. Nebylo co víc řešit. Čekal jsem co bude a vysychalo mi v krku obavami a zvědavostí.


...::: Tip pro Vás: Plastové kolíčky na bradavky :::...
Sexshop Sexujte.cz


"Tak a teď se pobavíme, ale nejdřív musíme býčka rozdráždit", řekla blondýna a klekla si mezi moje roztažená kolena. Černovláska si sedla do podobné židle přesně naproti mně a roztáhla svoje dlouhé nohy. Odložila pistoli na zem a začala se lačně hladit v rozkroku. Na tento povel můj už skoro ztopořený penis dokončil svůj pohyb a notně zvedal moje spodní prádlo. "Copak to tu máme?" začala se blondýna zajímat o nápadnou bouli v mém rozkroku. "To chce prozkoumat…" Zkušeně přetáhla gumu mých trenýrek přes můj hrdě vztyčený penis a já na něm pocítil teplo jejich rukou v latexové rukavici. V hlavě mi to explodovalo a měl jsem pocit menšího zemětřesení.

"Ale no tak, věnuj se mu trochu…" nechala se slyšet černovláska a svůdně rozepla zip ve svém rozkroku. Rukama si začala dráždit poštěváček a já začal vzdychat. Ona za chvíli také.

Blondýna mne začala kouřit. A jak. Ale vždycky, když už jsem byl skoro hotový, tak s úsměvem přestala a někam si odskočila. Trvalo to snad hodiny. Tmavovláska za chvíli obohatila svoje dráždění o brilantní číslo s vibrátorem a hlasitými orgasmy a poté i se silikonovým penisem. Udělala se snad patnáctkrát. Já skoro taky, ale vždycky těsně před mým vrcholem následovalo uklidnění. Blondýna kouřila božsky. A božsky věděla, kdy má přestat a potom zas začít.

"Dodělej ho konečně, nebo se nám tu rozteče" utrousila tmavovláska pohrdavě po svém šestnáctém čísle. A začala sedmnácté. Blondýna byla opravdu mistryně svého oboru. Když jsem začal stříkat musel jsem jí dostříknout snad až do žaludku jak silný ten orgasmus byl. Lačně spolykala všechno a vymačkala mne až do poslední kapky.

"Už to má za senou" blondýna znalecky prohlásila. Tak co, chceš ho? "Jo, jenom si ho trochu připravím" Blondýna odstoupila a sedla si na stejnou židli, ze které před několika sekundami vstala černovláska, která ladně přešla za má záda. Černovláska mne začala hladit po celém těle. Myslel jsem, že moje erotogenní zóny jsou jenom kolem mého přirození. Ale omyl. Přesně věděla, kam šáhnout a co dělat. Během několika okamžiků můj penis zase trčel vzhůru a ona ladně a svůdně přišla ke mně a nasedla na něj. Její pochva byla hebká, teplá a vlhká. Můj penis byl tvrdý jako skála. Pomalu začala jezdit nahoru a dolů. A začala vzdychat. Já s ní, i když mi to přes roubík moc nešlo. Když už to vypadalo, že vyvrcholí zvedla se a otočila se ke mně obličejem. Začala olizovat a líbat můj roubík a hrát si se svými ňadry, jejichž ztopořené bradavky jasně ukazovaly míru jejího vzrušení i přes napnutý latex. Její pohyby byly rychlejší a rychlejší. Cítil jsem jak podléhá jednomu orgasmu za druhým a přemýšlel jsem jak dlouho to ještě bude trvat mě než vyvrcholím.

Bylo to jako blesk s čistého nebe. Nebo spíš jako výbuch atomové pumy. Nevím jak dlouho to trvalo ale měl jsem pocit věčnosti. Byl jsem na vrcholu blaha.

Ty peníze, co jsem jim zaplatil opravdu stály za to.

Byl jsem navýsost spokojený.

Slezla ze mne a můj ochablý penis pohladila rukou v latexové rukavici. Potom přes něj zase přetáhla gumu trenýrek.

"Teď ti přes hlavu dáme pytel" řekla blondýna a opravdu mi na hlavu nasadila černý látkový vak, přes který jsem nic neviděl. "Pouta na rukou se ti odemknou za dvacet minut, do té doby můžeš vzpomínat. Už nikdy nás neuvidíš, pokud samy nebudeme chtít, Firma neposkytuje stejné zaměstnance víc než jednou. Měj se pěkně. A nepokoušej se nás hledat. Nenajdeš nás". "Doufám, že jsi byl spokojený. Teď odcházíme", řekla ta druhá. "Klíče ti vrátí firma", ještě řekla. Chvíli jsem slyšel ještě klapání podpatků po podlaze v obýváku a šustění, asi jak se převlékaly, nebo oblékaly.

Potom už jen klapnutí vchodových dveří a ticho.

Těch dvacet minut byla jako věčnost. Ozvalo se pípnutí a ruce jsem měl volné. Odvázal jsem si nohy a vypustil roubík. Mé strnulé panty u úst jsem promnul rukou a vzpomínal na předchozí bláznivou, ale neskonale báječnou jízdu.

Pak jsem už jen uklidil kalhoty a dal do původního stavu obývák. A užíval si víkendu.

Asi po týdnu jsem byl pozván na nudnou večeři, která se měla odbývat v jednom velmi snobském a luxusním baru v centru Prahy. S nechutí jsem slíbil účast a dostavil se v určenou hodinu na určené místo. Můj život byl zas fádní a osamělý.

Asi po hodině jsem byl nucen odskočit si na toaletu a po cestě zpět jsem si všimnul vysoké černovlásky sedící u baru. Byla mi sice trochu povědomá, ale má společnost, jejíž někteří členové byly již ve značném stavu společenské únavy vyžadovala mou přítomnost. Mezitím se tmavovláska ztratila.

Po cestě domů jsem v taxíku šáhl do kapsy a našel v ní už skoro známou tentokrát červenou obálku. Vevnitř byly klíče od mého bytu a dopis na ručním papíře:

"Vážený kliente, Doufáme, že jste spokojený se službami naší "firmy" i naších zaměstnankyň. Pokud by jste měl ještě nějaké další sexuální touhy a přání, bude nám ctí je vyplnit. Těšíme se na další setkání s Vámi. S pozdravem, " a následoval nečitelný podpis.

Když jsem vkládal dopis zpět do obálky všiml jsem si krátkého, rukou psaného dodatku na rubové straně. Po jeho přečtení by se ve mně kapky krve radostí nedořezal:

"Ahoj, jmenuji se Andrea a jsem Tvoje černovlasé překvapení. Pokud chceš, zavolej" a telefonní číslo na mobilní telefon.

Jen jsem dojel domů, okamžitě jsem jí zavolal. Rande jsme si domluvili na další den.

A nakonec oznámení:

Zítra se s Andreou žením. Sex s ní je báječný, ať už v latexu, nebo bez něj.

Poznámka: celý příběh vzniknul v autorově fantazii. Žádná firma nikdy neexistovala a Andrea je bohužel jenom výplod mé fantazie (čehož lituju), kterou můžete podnítit e-mailem na adresu [email protected].

P.S. Stále jsem svobodný a stále hledám.


...::: Tip pro Vás: Mystim Romeo - dildo pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...