Hardcore Gangbang
Public Disgrace
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Potrestání zlodějky

část 2.

Autor: Saxann

Hodnocení

1234567

"Našli jsme u tebe důkaz. Budeš teď odvedena do vězení a večer si pro tebe přijdeme. V mučírně proběhne výslech a až se přiznáš, vyneseme nad tebou rozsudek." Pak nařídil stážím, aby dívku vsadili do vězení. Jeden vyndal z truhlice špinavou plátěnou košili, kterou si dívka musela obléct. Nejprve ji sundali z řetězů, oblékli do košile a pak jí zase ruce spoutali a na nohy nasadili další řetěz s pouty, aby mohla dělat jen krátké kroky. Košile jí sahala po stehna a jinak na sobě nic neměla. Proto jí byla veliká zima a když ji vrhli do tmavé kobky s malinkým zamřížovaným oknem, kde jí byli společníky potkani, propadla znovu zoufalství a pláči. Zápěstí i kotníky měla sedřené od železných pout, vlasy rozcuchané a třásla se zimou. Nikdy od nikoho neslyšela, jak probíhá takové mučení, každý se bál o tom mluvit a ani neznala nikoho, kdo by tím prošel. Beztak všichni skončili na hranici, obviněni za čarodějnictví. Tu se hrozně ulekla! Co když i jí obviní z toho, že obcuje s ďábly, kteří jí našeptávají, aby činila zlo lidem! Mučení jistě způsobuje takové bolesti, že možná pánům řekne i to, co jim říct nechce! Kateřina se znovu usedavě rozplakala, ani ne tolik nad tím, že ji čeká utrpení a bolest, jako nad tím, že je proti tomu všemu úplně bezmocná. Rozmýšlela, zda by neměla zkusit přemoci katovy pacholky, až pro ni přijdou a pokusit se o útěk z hradu, ale přišla jen na to, že mužů, kteří pro ni večer přijdou, bude víc a budou silní, takže by jim asi neunikla. Také hrad, obehnaný kolem dokola vysokou zdí a dvě zavřené brány se strážemi, nedával žádnou šanci k útěku. Ve strachu, zimě a vlhku strávila Kateřina posledních několik hodin v modlitbách a pláči, aby jí Bůh dopomohl to všechno přestát.

Venku se už sešeřilo a oknem pronikal do cely ještě chladnější podzimní vzduch a mlha. Na chodbě sklepení se ozvaly kroky, jichž přibývalo a nějaké mužské hlasy. Ve dveřích její cely zařinčel klíč a dovnitř nahlédl jeden chlap v tmavohnědé kápi. Posvítil si na dívku, skrčenou na zemi v rohu, loučí a posměšně se zachechtal. Kateřina se ještě víc schoulila a bojácně se dívala ke dveřím, oslněna plamenem pochodně. Chlap vlezl dovnitř a za ním tři další.

"Děvenko, půjdeš s námi. Připravíme tě pro mistra kata a pány soudce!"

Dva muži chytili dívku za ruce a zvedli ji. Kateřina se najednou začala zuřivě bránit.

"Ne, ne, nikam s vámi nepůjdu!" křičela jako smyslů zbavená. Bránila se, kopala kolem sebe, kousala do rukou, které ji držely, až jí dlouhé vlasy lítaly do všech stran. Byla jako vzteklá kočka, ale přesila byla příliš silná. Muži byli určitě na takové okamžiky zvyklí a žádná vězeňkyně nešla na mučení dobrovolně. Každý ze čtyř pochopů ji vzal za jednu končetinu a i když sebou dívka házela a cloumala, vynesli ji z cely ven. Vedle vězeňské kobky byla ještě jedna místnost s provazy, řetězy a truhlicí, které si Kateřina, když jí sem přiváděli, nevšimla. Uprostřed stál zvláštní stůl, určený k přípravě delikventky. Na něj teď dívku položili, ruce jí natáhli za hlavu a přivázali provazem a nohy jí doširoka roztáhli a uchytili dalšími tlustými provazy po stranách. Shrnuli z ní košili tak, že jí přehodili přes hlavu a odhalili tak její tělo. Kateřina však nevěděla, co mají v úmyslu a myslela si, že teď přijdou soudci s katem a začnou ji vyslýchat. Místo toho ucítila na svém pohlaví dotek číchsi prstů, které jej trochu rozevřely a dva prsty do ní pronikly. Další ruce se dotkly jejích prsou a jakoby si pohrávaly s připoutanou zajatkyní tak, aby jí to co nejvíc ponižovalo. Bylo to hrozné a pro ni nepředstavitelně ohavné. Toužila sevřít své pohlaví jako neproniknutelnou pevnost, ale cizí prsty, vklouzávající do hloubi a dráždící ji všude mezi nohama způsobovaly, že byla proti své vůli čím dál vlhčí a uvolněnější. Věděla, že ti muži dostanou, co chtějí a ona tomu nijak nezabrání. Znovu jí vyhrkly slzy ponížení a bezmoci. Druzí dva chlapi po stranách se k ní přiblížili a olizovali jí prsa a kousali do bradavek. Čtvrtý biřic roztrhl její vězeňskou košili v místě, kde ji měla přehozenou přes ústa a rovnou jí vsunul svůj penis do pusy a začal jím pohybovat prudce dovnitř a zase skoro ven. Cítila se jako v pekle.


...::: Tip pro Vás: Set silikónových dilátorů :::...
Sexshop Sexujte.cz


Ve své vesničce měla milého, znali se rok a když to šlo, milovali se spolu. Jiného chlapce nikdy neměla a nevěděla o milování nic víc, než co prožívali a objevovali spolu. Teď však rychle přicházela na to, že chlapi mohou být ohyzdní a zlí; penis, jehož měla plná ústa, byl tak velký, že nejprve ani nevěděla, co to je. Málem se udusila. A to už cítila, jak něco podobně velkého proniká do jejího pohlaví. Ležela na stole, roztažená a čtyři špinavci si s ní dělali ty nejhorší věci, na které by ani sama nikdy nepomyslela! Už jí došlo, že výslech a mučení přijde až potom, že tohle je jen taková předehra. Ta ponižuje, ale nebolí. Mučení bude ponižující a navíc ještě bude bolet. Hrozné pomyšlení. Snažila se nemyslet na to, co se děje teď a obracela se k Bohu o pomoc. Zakrátko muži naplnili svůj chtíč a ustali v jejím znásilňování. Kateřina si uvědomila, že má pusu plnou lepkavé tekutiny a udělalo se jí špatně. Také na těle cítila na mnoha místech, že je skropena něčím mokrým, ale muži se jen obhrouble chechtali, utřeli ji hadrem a pak jí konečně odvázali nohy a ruce. Musela si stoupnout a svléknout košili přes hlavu. Zůstala stát před strážci nahá, se sklopenou hlavou.

Byla pohublá, ale pružná a hebká. Měla malá prsa, zaoblená s tmavými bradavkami, jejichž špičky čněly jako malé špuntíky dopředu. Klín byl zarostlý tmavým, černým a hustým ochlupením, které ale bylo potřeba nejprve oholit. Aby se tomu dívka nebránila a aby ji neřízli, kdyby se cukala, položili ji znovu na stůl a připoutali s nohama ještě víc roztaženýma. Dost to bolelo, ale biřicové dobře věděli, že čím víc se oběti roztáhnou nohy, tím je méně pohyblivá a tím méně se bude moci bránit. Jeden chlap vyndal z truhlice břitvu a do misky nalil vodu. S tím přišel k dívce a pustil se do očišťování všech chlupů a chloupků, které jí na podbřišku našel. Zabralo mu to dobrou čtvrthodinu a když důsledně vyholil všechna zákoutí, že nezbyl ani chloupeček, podal mu druhý muž tlustou zapálenou svíci. Tou nakapal horký vosk na celý spodek dívčina břicha a tuhnoucím voskem jí zalil celý rozkrok. Ztvrdlý pramínek růžového vosku jí dokonce stekl po zadku až na stůl a přilepil se k němu. Voskové kapky, rozpleskávající se dívce o kůži, pěkně pálily, ale nebylo to tak hrozné, jako když se na ni všichni tak ponižujícím způsobem dívali. Kateřina raději zavřela oči a otočila hlavu stranou, aby se nemusela dívat na své potupení. Už zase jí tekly slzy. Ze snění o vysvobození jí vytrhlo palčivé škubání - to jí biřic sloupával z kůže vosk a s ním zbytek chloupků. Teď měla své růžové přirození hladké a holé, jako břicho nebo hruď. Měla z toho pocit, že je víc nahá, než byla doposud.

"Tak a teď půjdeme do mučírny. Tam si s tebou teprve pohrajeme, ty zlodějko! Budeš pykat za své činy a kdoví, jestli odtud neodejdeš rovnou do pekla," řekl jí třetí z chlapů. Další dva ji odvázali a musela si stoupnout ke dveřím. Spoutali jí ruce provazem, na kterém jí potom vedli do mučírny. Před soudce však musela nejprve předstoupit se zakrytým klínem a proto jí přivázali zpředu krátkou bílou zástěrku, sahající sotva pod rozkrok a úzkou tak, že stejně bylo vidět vše, co měla zakrýt. Dva muži popadli provaz a surově dívkou smýkli ze dveří na chodbu, kde ji napůl vedli, napůl táhli na nádvoří a přes něj na druhou stranu do malých dveří. U nich stál zbrojnoš a dveře jim otevřel. Museli se přikrčit, aby do nich vešli, potom bylo několik schůdků dolů a už byli v mučírně. Dívka si stoupla doprostřed, čtyři pochopové kolem ní. V jednom rohu byl krb nebo ohniště, v němž šlehaly plameny vysoko do komína a alespoň trochu vyhřívaly jinak chladnou místnost. Strop byl klenutý a vysoký, na něm kladky, háky a visící řetězy a provazy. Hliněná podlaha studila Kateřinu do bosých chodidel a poléval jí ledový pot, když se rozhlížela dál. O jednu stěnu stál opřený žebřík s provazy, na kterém byli vyslýchaní natahováni až do vykloubení končetin. Železná panna znamenala asi poslední proceduru, když Kateřina spatřila železné trny, jimiž mohl být člověk uvnitř prošpikován skrz celé tělo. Mučicích nástrojů tu bylo tolik, že by to vystačilo na hrátky na celý rok. Co asi použijí pro ni?


...::: Tip pro Vás: Set silikónových dilátorů :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...