Hogtied
Public Disgrace
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Život v otroctví

Autor: Domslave

Hodnocení

1234567

Kristýna už byla u svých majitelů dostatečně dlouhou dobu na to, aby u nich byla skutečně doma. Někdy si Pán a Paní hráli víc s ní, zatímco Nikola musela víc zastávat běžné domácí práce jako vaření, praní, uklízení atd. a někdy si zase naopak užívali své BDSM hrátky právě s Nikolou a Kristýna musela přebrat všechny úlohy místo ní, což bylo třeba právě teď.

Jako vždy, když zrovna dělala služku, měla Kristýna na sobě na těsno stažený a zamknutý kožený pás cudnosti, kolem pasu sešněrovaný korzet s košíčky na prsa a samozřejmě černé latexové minišaty s velkým výstřihem a bílou krajkovanou zástěrou jako uniformu služebné.

Stejně jako každý den v této roli byla její náplň jasná. Ráno vstala dřív než majitelé, oblékla se do uniformy, jemně se nalíčila a celkově upravila svůj zevnějšek tak, aby vypadala elegantně a na úrovni. Potom šla do kuchyně uvařit snídani a prostřít jídelní stůl tak, aby bylo všechno připraveno ještě než se Pán s Paní probudí. Až přišli ke stolu, musela jim snídani naservírovat, což samozřejmě muselo probíhat přesně tak, jak majitelé vyžadovali a jak to také Kristýna musela mít perfektně naučené. To kromě samotného servisu zahrnovalo i pokleknutí před majiteli, popřání dobrého rána, po servírování zase popřání dobré chuti, dovolit se, jestli si Pán nebo Paní nebudou přát ke snídani ještě něco dalšího a jestli smí jít ustlat jejich ložnici, poté předpisově provedené dívčí uklonění, atd.

Potom, co se majitelé najedli, přišlo na řadu odnesení nádobí do kuchyně, kde jej Kristýna musela ihned umýt a uklidit, protože ani Paní ani Pán žádný nepořádek nestrpěli a každé pochybení hned trestali. K tomu pak také patřilo každodenní utírání prachu v celém bytě, praní, uklízení po majitelích a vůbec udržování všeho ve výborném pořádku.

Dále s blížícím se polednem musela Kristýna začít připravovat oběd dle přání majitelů, jeho podávání opět provádět se všemi předepsanými náležitostmi a po obědě zase hned všechno sklidit, vyčistit a vrátit na svoje místo. Potom se teprve sama směla najíst. Když měla všechny svoje úkoly hotové, měla volno, takže si potom mohla sednout někam, kde nepřekážela a čekat na případné další rozkazy. To pro ni však byly většinou chvíle největší nudy. Sice měla dovoleno trochu zábavy například v podobě internetu nebo poslechu hudby, ale ne, když zrovna dělala služku. Tehdy byla v podstatě jako v zaměstnání.

Seděla tedy na klekačce v kuchyni, předpisově držela tělo a v tichosti trávila svůj volný čas dokud nedostane další úkol. Zatímco na ní skrze rozměrné okno dopadaly paprsky odpoledního slunce a příjemně ji hřály po celém těle, ticho v bytě náhle přerušilo pobízivé zavolání majitelů.

"Nikolo, k noze!"

Nikola v zápětí vyšla z cely a pokračovala do obýváku, odkud zavolání vycházelo. Kristýna sama však samozřejmě musela zůstat na svém místě, takže dál seděla na klekačce, pozorovala dění venku na ulici a mohla jen naslouchat, co se bude asi dít.

Nejdříve nepozorovala vůbec žádnou aktivitu, slyšela jen nějaké slabé zvuky manipulace s nějakými předměty, tu a tam hlasy majitelů, jak Nikole něco rozkazují a pak zase ticho. Během následující asi hodiny mělo dění zhruba jediný opakující se charakter, který byl asi následovný.

Kristýna slyšela Nikolu nejdříve slabě vzdychat jakoby vzrušením a toto vzdychání se velmi zvolna stupňovalo. Po chvíli však Nikola vždycky vykřikla nějakou bolestí, hned na to byl slyšet pád nějakého předmětu a pak zvuky šlehání a znovu Nikolu, jak křičí bolestí. Tak se to opakovalo několikrát celé odpoledne, Nikolino prvotní vzdychání se pomalu měnilo přes fňukání až na pláč a prosby, že už víc nechce a Kristýně jen vrtalo hlavou, co asi Nikola zrovna musí zažívat. Nakonec majitelé zavolali: "Kristýno, k noze!"

Když Kristýna přišla do obýváku, aby se zeptala, co si přejí, naskytl se jí zhruba tento pohled. Na zemi uprostřed obýváku s ubrečeným obličejem klečela Nikola, trochu se klepala a zajíkala se pláčem. Ve vagíně měla zasunutý vibrátor, který měla zafixovaný na svém místě pomocí nějakých provázků omotaných kolem pasu. Dále měla na stydkých pyscích připnuté elektrody od přístroje na šoky, který ležel na stolku. Měla zbičovaná prsa i zadek, kde se řadilo nemalé množství jelit, na kterých se tu a tam lesklo i pár drobných kapek krve. Ruce měla spoutané za zády a vedle ní na zemi ležela nějaká kniha. Kristýně došlo, že majitelé Nikolu nutili držet onu knihu na hlavě, přičemž jí vzrušovali vibrátorem, a když jí z nenadání pustili do stydkých pysků proud, cukla s sebou a knihu shodila, za češ následoval výprask. Na majitelích bylo vidět, že se při této činnosti sami navzájem vzrušovali a působili si potěšení.

Rozkaz pro Kristýnu zněl: "Dones nám něco k pití, dezinfekci a nějaké tampony." Po této větě byl v Nikolčině tváři vidět úlek, ale Kristýna musela poslechnout, takže se jen poslušně uklonila a odešla pro požadované věci. Až se vrátila, Pán vzal dezinfekci a postříkal s ní Nikole její trestané partie. Ta začala znovu křičet pálivou bolestí, cukala se v Pánově obětí a pokračovala v pláči. Následně jí Pán pomocí tamponů rány osušil. Nakonec poručil Nikole, aby si lehla na záda načeš jí odepnul z vagíny elektrody. Znovu zapnul vibrátor a s ním nyní už jemně a s láskou začal Nikolu vzrušovat a dráždit a to tak dlouho, až se opět úplně uklidnila a nakonec v milostné křeči vyvrcholila a její mušlička se zalila její vlhkostí. Pán jí pak dovolil, aby ho ona uspokojila orálně. V tu chvíli Kristýna Nikole trochu záviděla, protože sama neměla Pána v puse už několik dnů a při tom by mu taky tak ráda pokouřila, ale nyní se směla jen dívat. Až byla Nikola s Pánem hotová, dostala konečně volno, takže jí nakázal, aby se šla umýt, pak se mohla vrátit zpátky do cely a Kristýna se samozřejmě vrátila k uklízení.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - kolík Silicone Rocker Medium Butt Plug :::...
Sexshop Sexujte.cz


Takhle to trvalo ještě několik dnů. Kristýna dál dělala služku a Nikolu majitelé používali jako svoji hračku. To však jen do té doby, než Nikola opět dostala menstruaci a pro sex tedy byla nevhodná, takže zase vystřídala Kristýnu v úloze služky a tu naopak čekala povinnost hračky/otrokyně.

Paní přišla za Kristýnou do cely a poručila jí, aby se svlékla do naha. Ta si tedy svlékla svojí latexovou uniformu, boty, latexové punčochy a rukavice a nakonec až jí Paní odemkla pás cudnosti, tak i tento pás a svůj korzet. Poté Paní vzala Kristýnu za piercing v žaludu jejího penisu a pomocí visacího zámku k němu připnula řetěz, jehož druhý konec zamkla k ocelovému oku v podlaze uprostřed cely a zase odešla pryč. I když se Kristýna mohla dál normálně pohybovat po místnosti, vědomí, že je za svůj úd připoutaná k podlaze, v ní probouzelo nervozitu, ale zároveň jí ta bezmoc i vzrušovala a jelikož již řadu dnů neměla sex, byla zároveň pořádně nadržená, takže díky tomu všemu dohromady se jí najednou strašně moc zachtělo prožít orgasmus. Věděla, že když na to Paní přijde, tak dostane pořádný trest, protože má zůstat nadržená právě pro chvíle, kdy si s ní bude chtít hrát, ale chtíč nakonec zvítězil a Kristýna se začala sama uspokojovat.

Za moment, když byla právě v tom nejlepším, do cely Paní skutečně přišla a podle jejího oblečení bylo jasné, že si zrovna chtěla vzít Kristýnu do parády. V tom uviděla Kristýnin vylekaný obličej, hned si všimla kapek spermatu na zemi pod ní a s okamžitým rozčílením na ní začala řvát:

"Ty ses snad vyhonila?!!"

"Jak si to představuješ ty mrcho?!!"

"Dovolil ti to snad někdo?!!"

Na tato slova vzala rákosku a bez varování začala Kristýnu švihat po celém těle. Ta se snažila obhajovat, že to nemohla vydržet a prosit Paní, aby přestala, ale marně. Navíc se snažila rukama odvracet rány rákoskou, takže jí je Paní ihned spoutala za zády. Paní byla opravdu naštvaná, takže Kristýnino tělo se během chvilky pokrylo mnoha jelity jak zepředu, tak i zezadu a po obou bocích. Kristýna dostávala rány na stehna, zadek i na celá záda a jelikož jim mohla uhýbat jen na délku řetězu, který nebyl nijak dlouhý, soustavně se krčila na zemi v takové vzdálenosti, že jí řetěz bolestivě tahal přímo za žalud a tato bolest se s každým cuknutím po zásahu rákoskou ještě stupňovala. Paní jí následně vytáhla za vlasy, aby odkryla její prsa a začala ji tvrdě švihat i do nich. V tu chvíli už Kristýna silně brečela, nepřestávala prosit Paní, aby přestala a slibovat, že už to neudělá a otřásala se v nářcích nad svojí bolestí, ale Paní to neobměkčilo. Ta, až byla hotová s Kristýniným poprsím, vzala za řetěz a tažením donutila evadu přisunout se blíž k ocelovému oku v podlaze a řetěz tak prověsit. Sama Paní však nepřestala řetězem tahat Kristýnu za její žalud, ale navíc ji přes něj začala také bičovat. Když si Paní konečně vybila svůj vztek, tak ještě s patřičně naštvaným tónem v hlasu dodala: "No to si teda piš, že už to neuděláš, jinak tě seřežu ještě víc!", potom z cely odešla. Kristýna zatím klečela skrčená k zemi, nářkem lapala po dechu, bolestí vyla na celou místnost a z očí jí tekly proudy slz.

Za moment vešel do cely Pán, přiklekl ke Kristýně, tažením za vlasy jí zvedl hlavu a pronesl: "Tak ty jsi prý zlobila. Teď aspoň víš, jak dopadnou zlobivý holčičky, co neumí poslouchat." a rukou jí poplácal po tváři. Kristýna se bála, že dostane znova výprask ještě od něj, ale Pán se jen zvedl a zase odešel pryč.

Místo něj se vrátila Paní. Už byla o něco klidnější, což bylo pro Kristýnu pozitivním zjištěním. Odemkla Kristýně z penisu řetěz a do pusy jí připnula roubík s robertkem. Potom Kristýně ještě na obojek připojila vodítko, sama si lehla na postel otrokyň, roztáhla nohy, přitáhla vodítko, přikázala Kristýně, aby jí robertkem v puse uspokojovala a ještě dodala: "...a pořádně!". Uplakaná Kristýna samozřejmě ihned poslechla, vložila svojí hlavu do klína Paní a začala plnit, co dostala nakázáno.

Ostatně od toho dne byla z Kristýny opět vzorná otrokyňka a bez čekání a ráda plnila stoprocentně všechny úkoly, které jí Pán nebo Paní nakázali. Ať už nudné nebo zajímavé. A víc si také vážila každé benevolence, kterou jí udělili. Tedy aspoň po nějakou dobu, než jí zase otrnulo a znovu pomocí nějakého výprasku potřebovala osvěžit paměť, kdo je tady pánem...


...::: Tip pro Vás: Bijoux Indiscrets - kovová pouta Désir Métallique Cuffs Gold :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...