The Upper Floor
Czech Supermodels
TS Pussy Hunters
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Vyprávění o dlouhém životě se subinkou

Autor: Pan Radúz

Hodnocení

1234567

Dárek subince k 50tinám.

Žijeme spolu již více než 10 let. Já pán a ona poslušná subina. Přišla ke mně naprosto nezatížená zlozvyky. Ani nevěděla, že chce být subinkou. Všechno jsem jí vysvětlil a když byla přesvědčena, že to chce zkusit začal ji vychovávat. Nechtěl jsem služku. Já se staral o finance a její výchovu, ona o domácnost a dům a svoji poslušnost.

První měsíce byly pro oba krušné. Nápor na moji trpělivost a její možnosti potlačit vlastní myšlení. Strašně dlouho trvalo, než byla ochotna vzdát se možnosti o čemkoliv rozhodovat, než pochopil její mozek, že novým životem je jen poslušnost, pokora a ponížení. Dlouho do noci jsme nacvičovali pokorný přístup k pánovi (základní postoj, klečení,apod.) a ještě déle správné odpovědi (poděkování, prošení, oslovování). Zvolil jsem metodu učení. Trestání za špatně provedený pokyn byla pouze facka.

Když zvládla svoji mysl a přijala psychicky svůj nový stav začali jsme s nácvikem základních praktik. Jako tělesné tresty. Rákoska, řemen, důtky, ale mým nejoblíbenějším nástrojem je bič, jehož použití špatně snášela. Práci s bičem jsme museli nacvičovat ve volné přírodě. Samozřejmě klasická bondáž a svazování, znehybňování.


...::: Tip pro Vás: Mystim elektroda na žalud Plunging Pete Corona :::...
Sexshop Sexujte.cz


Jak náš život plynul samozřejmě jsme zvládli a prožili spoustu krásných chvil v tomto soužití. O tom bych mohl napsat spoustu příběhů. Ale její prožití oslavy 50tých narozenin mě udělalo šťastným. Trávili jsme spoustu večerů příjemným povídáním o našem životě. Ona svázaná tak aby na mě viděla, ale nemohla se mě dotýkat ani se hýbat a já v křesle, kouřím dýmku a popíjím víno. V takové pohodě jsme začali plánovat oslavu jejích narozenin. Jelikož máme spoustu přátel a známých, někteří ví o našem soužití, někteří snad jen tuší, navrhl jsem, že oslavu uděláme v restauraci. Objednáme jídlo a pití, pozveme hudebníky a bude večírek.

V duchu jsem si už začal připravovat překvapení – dárek.

Přišel den D. Přikázal jsem jí obléci si krátkou sukni, punčošky, podprsenku na zapínání ve předu, bez kalhotek a halenku s knoflíčky. Moc jí to slušelo a již po cestě jsem jí několikrát prohrábl kundu. Když jsme přišli dle dohody s personálem bylo všechno nachystáno, pro oslavenkyni křeslo na vyvýšeném místě. Poručil jsem aby si sedla do křesla a ruce jí spoutal za opěradlem. Nohy roztáhl na šířku křesla a uvázal u kotníků k nohám. Pod vyhrnutou sukní se krásně špulily pysky její kundičky. Jak seděla vyšponovaná na křesle rozepnul jsem jí knoflíčky až skoro do pasu a z rozepnuté podprsenky vyklouzly její velké cecky. V přítmí sálu svítily jako dva balony. Stačilo na ně zavěsit dvě zlatá závažíčka, bradavky se protáhly.

Tak tam seděla, a čekala až příjdou hosté. Když se začali scházet, u vchodu dostali instrukce, jak se mají chovat. Samozřejmě napřed gratulace, polibky a letmé osahávání. Až budeme všichni předáme společný dárek (skrytá touha mé čubky) – do libovolného místa na ceckách a kundě zapíchneme 50 jehel. Takto ozdobená se bude fotit na pamětní fotografii. Potom bude volná zábava ve smyslu svingrs.

čubka když uviděla první hosty začala se cukat. Ovšem hosté i se svými čubkami a děvkami si uměli poradit. Někteří jí do kundy strkali zrovna přinesené vibrátory, jiní jí tahali za závaží na kozách. Byla nádherná připoutaná s vytřeštěnýma očima. Když jsem ji potom odpoutal, svlékl do naha a uvázal na hák u stropu pochopila, že její role subky je neměnná ani tento den. řádně jsem našponoval provazy, aby kůže byla napnutá a řádně roztáhl nohy rozporkou. Visela tam a čekala. S hosty jsem zatím rozlévali šampaňské a zpívali hepy ... Potom číšník přinesl stříbrný podnos s 50ti jehlama. Vzal jsem první a zapích ji do poštěváčku. Vzepjala se ještě víc a zasténala. Potom mě následovali ostatní. Za každou jehlu musela poděkovat slovy „děkuji za dárek pane – paní“. Když už na podnose nebyla žádná začali jsme počítat. V levé koze jich bylo 11, v pravé 15, v pyscích jich bylo 10 a v zadku 14. Až nás pohled na ni přestal bavit odvedl jsem ji aby se upravila a mohla se účastnit zábavy. Když jsem ji omýval a dezinfikoval byla šťastná. Krásně jsem ji vyšukal a vrátili jsme se k hostů. Ti již čekali, až si budou moci s oslavenkyní zatančit, připít a ona poslušně vykouří jejich ocasy.

Oslavovali jsme až do rána.


...::: Tip pro Vás: Souprava pro bondáž Pink Passion Bondage Kit :::...
Sexshop Sexujte.cz


technická

Vivien

   (16.12.2008 3:07)
i mně by se taková oslava líbila, ovšem pouze do chvíle, kdy by do mojí NEDEZINFIKOVANÉ kůže kdokoli chtěl zapíchnout jehlu (o její sterilitě se v textu také nic nepraví). V nemocnici máme celý pracovní postup na dezinfikování před aplikací jehly - a pustit se do toho takovým způsobem, jak je popsáno v textu, považuji za nepřijatelně nezodpovědné. Pán by se mě v tomto směru dovzdělat.
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...