Bound Gang Bangs
Fucking Machines
Device Bondage
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Potrestaná žárlivost

Autor: David

Hodnocení

1234567

Před třemi měsíci náš vztah procházel menší krizí, kterou provázely hádky a vše mělo vyvrcholit ve chvíli, kdy mne má přítelkyně Martina začala podezřívat z nevěry. Po návratu z dvoudenní služební cesty jsem se dozvěděl, že si v zaměstnání zjišťovala, jestli jsem vážně odjel. Její nepochopitelné chování mne přivádělo k zuřivosti, která vyvrcholila jedno odpoledne.

Při jedné slovní rozdmíšce jsem to nevydržel a přítelkyni chytil za její štíhlé tělo a přehnul přes má kolena.Strhnul jsem z ní kalhoty a kalhotky a přede mnou se objevil její zadeček. Začal jsem ji plácat rukou, když mne napadlo vystřídat ruce plastovou plácačkou. Martina údivem zůstala ležet na posteli,když jsem se na chvíli vzdálil. Přistoupil jsem k ní znovu a jen řekl přísným hlasem, že už zaslouží 25 na holou jako malá holka. Poté jsem ji jednou rukou zvedl nohy nad hlavu, takže se kromě na vyšpulený zadeček se odhalila i její kundička, která neměla být též ušetřena výprasku.Po prvních rázných ranách s sebou pěkně škubla,ale když jsem ji pohrozil přídavkem, snažila se bolest tlumit v tlumených vzdychách. Její prdelka se začala červenat a její kundička také začala měnit barvu. Avšak ke svému překvapení jsem zjistil, že se to té potvoře začalo líbit.


...::: Tip pro Vás: Kožené důtky :::...
Sexshop Sexujte.cz


V minulosti jsme vyzkoušeli pár tvrdších praktik, spíše jejich náznaků, ale teď jsem se neohlížel nalevo napravo. Rozhodl jsem se v jejím potrestání pokračovat a zaměřil se hlavně na její kundičku. Předtím ale pro jistotu přivázal její ruce a nohy k posteli. Vzal jsem kolíčky a postupně jimi začal zdobit její drobné pysky.Nezapomněl jsem ani na klitoris, který už byl naběhlý vzrušením.Tiché sykání mne ubezpečilo, že se má na co těšit. Hned jsem tyto ozdoby sundat nehodlal. Málem bych zapomněl na bradavky,ale to jsem záhy napravil. Pomalu jsem projížděl kolíček po kolíčku a do každého přitom cvrknul.Tak jsem si hrál chvíli a pak do ruky znovu vzal plácačku a jal se přidat 10 šlehanců, to už však s tichým souhlasem Martiny, která byla ovládnuta vzrušením. Ani mne to nenechávalo chladným. Proto jsem nohy přivázal k rukám a do kundičky zasunul svůj penis a prsty si stále hrál s kolíčky, které už začínaly být podle jejího výrazu znatelněji cítit. Kundičku po chvíli vystřídla její úzká prdelka,abych si po chvíli vzal na pomoc robertka, kterého jsem vytáhnul ze skříně a který jsem zasunul do její prciny, když můj penis stále vnikal do jejího zadečku. Dělalo to s ní divy. Přestal jsem a začal pomalu sundavat kolíčky.

Kundička pomalu začala nabíhat a já měl pocit, jako bych sundal z jejích pysků vakuovou pumpu. Pokračoval jsem v šukání její kundičky a docela velkého robertka tentokrát namířil k jejímu úzkému zadečku, kam jsem ji ho vyloženě narval. Sám jsem se podivil, že se tam tak vejde.Martina zprvu protestovala,ale po chvíli prožila silný orgasmus.

Od té doby se situace u nás uklidnila a i když jsme plánovali, že si někdy zase takové hrátky zopakujeme, zatím jsme se k tomu však nedostali.


...::: Tip pro Vás: Bijoux Indiscrets - Maska na oči Erika :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...