Hogtied
Czech Harem
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Lyžařský zájezd (TV)

Autor: Pájík

Hodnocení

1234567

den 1.

V prvním ročníku gymnázia jsme jeli na 14 denní lyžařský výcvik do nedalekých hor.Celá třída se těšila,včetně mne.Odjeli jsme v pondělí ráno v osm a o půl desáté jsme již byli na místě. Naše třída byla ubytována v přízemní budově vedle hlavní budovy. Pokoje s skládaly ze dvou ložnic propojených chodbou se sociálním zařízením. V ložnici byly dvě lůžka ,dvě skříně a stůl s dvěma židlemi. Zamykat se daly jen dveře do pokoje, dveře do ložnice neměly zámky jen kliku.Naše budova měla osm pokojů. Šest pokojů obsadily holky,kterých bylo v naší třídě dvacet čtyři, jeden zabrali kluci,nás bylo pět. Já nebyl ve třídě moc oblíben a tak jsem musel jít do posledního pokoje, kde jsem byl sám. Byl jsem totiž malý a hubený, tak si každý na mně troufal ,dokonce i některé holky. Měřil jsem sto šedesát jedna centimetrů, většina ve třídě byla vyšší než já.Seděl jsem na posteli a pomalu vybaloval věci když se ozvalo zaklepání na rám dveří. Zvedl jsem hlavu a spatřil tam svou třídní. Naše třídní byla taky vyšší než já ,měla asi sto sedmdesát centimetrů, byla velmi mladá, měla dvacet šest let a učila již třetím rokem. Naši třídní nám ostatní záviděli, protože měla nádhernou postavu a velká, ale opravdu velká prsa, dlouhé kaštanové vlasy a neustále byla dobře naladěna. Její obličej byl celkem sympatický, ale všichni kluci ve třídě i na gymplu o ní říkali, že kdyby neměla ty kozy tak si jí nikdo ani nevšimne. Mě se třídní líbila, no hlavně mě fascinovaly ty její prsa .Představoval jsem si často jaké by to bylo, kdybych byl ženou s tak velkýma prsy.

Teď stále ve dveřích za sebou měla tři velké kufry a řekla, tak ty jsi zůstal sám? No co se dá dělat, aspoň budeš mít večer klid, já budu bydlet ve druhé místnosti, tak že nebudeš zas tak úplně sám. Kdybys něco potřeboval budu vedle. Já vím není to nejšťastnější řešení ale někdo vás všechny hlídat musí. Usmála se a odešla k sobě. Slyšel jsem jak si vybaluje věci. Páni tak já budu čtrnáct dní tak blízko ní, možná že zahlídnu něco víc než ostatní. Ve dvanáct hodin jsme se všichni sešli v hlavní budově v klubovně na takzvaný úvodní proslov. Samozřejmě, že všichni už věděli, že spím na pokoji s třídní a posmívali se mi, že mi to zařídila maminka,že se bojí o svého mazánka a měli spoustu podobných blbých připomínek. Oběd byl v půl jedné ale od zítřka se bude vydávat po skupinách a naše třída dostala nástup na oběd v půl druhé.Po obědě se šlo lyžovat, rozdělili nás do skupin. Byli jsme překvapeni jak dobře lyžuje naše třídní. Mne šoupli do druhé skupiny, tu dostali na starost dva lyžařští instruktoři . Bylo nás ve skupině dvanáct, čtyři kluci a osm holek. Po večeři bylo volno, někteří se dívali na televizi,někdo hrál dole v báru na kytaru, prostě každý si našel co ho bavilo. Já zalezl do pokoje a četl si knížku. Večerka byla v devět, třídní zkontrolovala všechny pokoje a odešla do hlavní budovy.

Usnul jsem hned. V noci mne probudil hluk tekoucí vody a tlumený zpěv naší třídní, podíval jsem se na budík, bylo patnáct minut po půlnoci. Podle hluku ,který dělala třídní jsem usoudil, že má asi vypito.Voda přestala téct.

Třídní však stále broukala, podle zvuků jsem poznal, že vylezla z koupelny a odešla si lehnout. Nedařilo se mi usnout, podíval jsem se na budík, byla jedna ráno, chtělo se mi na záchod.Vstal jsem se šel se vyčůrat, potom jsem vešel do koupelny. Na zemi v rohu leželo všechno její oblečení, tak jak je tam odhodila. Úplně na hoře ležely bílé krajkové kalhotky a pod nimi černá podprsenka. Neodolal jsem a vzal podprsenku do rukou. Měla velké košíky a zapínání na pět háčků, vedle zapínání byl štítek s údajem 75F.Přiložil jsem si podprsenku na hrudník, ucítil jsem lehké vzrušení. Zhasl jsem v koupelce a potichu s podprsenkou v ruce odešel do svého pokoje a zavřel dveře. Svlékl jsem si horní díl pyžama a zapnul si ji kolem pasu. Zapnul jsem si ji pohodlně na břichu, pak jsem ji otočil kolem těla o sto osmdesát stupňů, čím se dostala do správné polohy, posunul jsem si ji výše na hrudník a ruce nakonec provlékl ramínky. Měl jsem ji na sobě. Nádherný pocit.Oblékl jsem si zpátky pyžamo přes podprsenku. Potichu jsem otevřel svoji skříň a z triček umotal dvě velké koule, které jsem si vsunul do podprsenky. Cítil jsem se božsky ,splnil se mi sen ,měl jsem kozy jako třídní. Pyžamo nešlo přes ty kozy zapnout. Vtom se na chodbě ozvaly rychlé kroky a dávivé zvuky ze záchodu, třídní se udělalo špatně, ta musí asi vypadat. Skočil jsem do postele a rychle se přikryl. Ozvalo se spláchnutí a potom se otevřely dveře do mojeho pokoje. Spíš ,zeptala se třídní potichu.Neodpověděl jsem. Je to dobrý spí, řekla si pro sebe a šla si znovu lehnout.Čekal jsem asi půlhodiny než znova usne a dostal jsem nápad, že bych si vyzkoušel i zbytek věcí v koupelně. S vycpanou podprsenkou na sobě jsem vylezl potichu na chodbu. Z jejího pokoje se ozývalo hluboké oddychování. Schválně jsem zakašlal, ale ona se ani nepohnula. Aniž bych rozsvítil sebral jsem všechno její oblečení z koupelny, u dveří do pokoje se válely její černé šněrovací boty na asi pěti centimetrových podpadcích, sebral jsem je taky a zavřel za sebou dveře. V pokoji bylo celkem slušně vidět, sníh za okny tomu napomáhal.

Vysvlékl jsem se a oblékl si kalhotky, potom punčochy,černé bodyčko s dlouhýma rukávy - zapínalo se mezi nohama a pak ještě vzadu v horní části až na krk. Nasoukal jsem se do riflí,byly z nějaké pružné rifloviny, šlo mi to celkem v pohodě, akorát při zapínání zipu a knoflíku jsem musel více zatáhnout břicho.Rifle mě příjemně obepínaly a stahovaly boky a zadek. Sedl jsem si na postel a vsunul nohu do její boty V punčocháčích mi noha do boty skoro sama. Polilo mne příjemné teplo po celém těle, ona měla stejnou velikost nohy jako já pět a půl. Její věci mi seděly jako bych si je kupoval na sebe sám, jenom přes pás byla štíhlejší. Oblékl jsem si světlý rolák a párkrát se prošel po pokoji. Byl to opojný pocit. Chůze ve vysokých šněrovacích botách od kterých šněrování mi sahalo až do poloviny lýtek byl opojný. Vzpomněl jsem si ,že v chodbičce visí její dlouhý kožíšek s kapucí . Vešel jsem do chodby a oblékl si kožíšek a zapnul jsem všechny velké knoflíky . Zkusil jsem dveře na hlavní chodbu, byly otevřené. Jaké by to asi bylo procházet se venku jako žena. Chvíli jsem stál nehnutě na chodbičce za pootevřenýma dveřma. Z jejího pokoje bylo slyšet jen oddychování, opatrně jsem otevřel dveře a nakoukl na chodbu.Všude byl klid.Srdce mi tlouklo až v krku, vyšel jsem na chodbu a potichu za sebou zavřel . Chodba byla dlouhá s kobercem, ale náš pokoj byl hned vedle hlavních dveří. Otevřel jsem je a byl venku. Mrazivý vzduch se mi dral do plic. Zvedl jsem límec kožíšku a nasadil si kapuci, po zapnutí dvou knoflíků mi z kožichu bylo vidět jen kousek nosu a oči. Vyšel jsem na cestu a šel směrem od chat po příjezdové cestě. Procházel jsem se asi hodinku, bylo mi nádherně. Vrátil jsem se opatrně do pokoje, kožich jsem dal na věšák , vysvlékl se z jejich věcí u mne v pokoji a vrátil je do koupelny. Lehl jsem si do postele bylo půl páté ráno.Usnul jsem až za chvíli.

Den 2.

Ráno mě budila třídní, cloumala se mnou a smála se jak mám tvrdý spánek.Vstávej zaspíš snídani. Během ranní hygieny jsem uvažoval jak to udělat ,abych tu zůstal a až ona odejde na svah lyžovat, tak bych mohl vyzkoušet pár věcí z jejího šatníku. Noční zážitek byl super, lákala mě to znova. Zaklepal jsem na její dveře a počkal až mne pozve dál. Dále ,ozvalo se zevnitř. Paní učitelko, mně není moc dobře a škrábe mě v krku, lhal jsem. Doufám, že nemáš chřipku, řekla třídní. Ne myslím ,že ne. To bude asi tím rychlým přechodem z města do studených hor, pokračoval jsem ve lži. No asi bude lepší když dneska zůstaneš tady,než abys prochladl a promarodil zbytek lyžáku. Zajdi si na snídani,na ber si čaj a vylež to, zítra uvidíme. Po návratu ze snídaně mi při odchodu řekla, že oběd je až v půl druhé, tak tu budu muset vydržet asi do jedné sám. Mám knížku ale stejně budu asi spát. Odešla. Pozoroval jsem oknem přes záclonu jak postupně všichni mizí s lyžema na ramenou za lesem směrem ke sjezduvce. Ještě chvíli jsem počkal ,bylo půl deváté. Zamkl jsem vstupní dveře do našich pokojů a vytáhl klíč.Otevřel jsem dveře do jejího pokoje,přistoupil ke skříni a otevřel ji. Ze skříně se na mne vyvalila příjemná vůně. Měla plnou skříň oblečení. Na vrchní poličce ležely narovnané podprsenky s kalhotkama, vzadu za nimi byly punčocháče a ponožky. V dalších poličkách byly trička,bodyčka,roláky a svetry.Na ramínkách visely kalhoty,sukně,jeden modrý kostýmek, tmavě červené šaty a dole stály boty a igelitový pytel. Otevřel jsem ten pytel, uvnitř byly použité kalhotky,punčošky,bodyčko a podprsenka. Byly to ty věci které jsem měl na sobě už včera. Řekl jsem si proč bych jí měl rozhazovat a potom znovu pracně skládat čisté oblečení, vytáhl jsem to použité a oblékl si ho, stejně jsem byl poslední kdo to měl na sobě. Podprsenku jsem znovu vycpal tričkama. Stál jsem tam v body a punčochách a přemýšlel co na sebe dám. Probíral jsem se jejím oblečením a mezi tričkama našel malý klíček od kufru. Rozhlédl jsem se po pokoji.Vedle skříně stály dva kufry, ale ty byly podle váhy prázdné.Pod postelí byl velký hnědý ošoupaný kufr. Vytáhl jsem jej ven, byl poměrně těžký. Klíček pasoval a zámky odskočily. Otevřel jsem víko a překvapením mi spadla brada. V kufru byly vysoké lesklé černé boty na vysokém podpadku se zapínáním na zip, kožené body bez rukávů, dlouhé černé lesklé rukavice na zip,jeden široký rukáv se šněrováním a několika remeny,dvě kožené kukly,jedna se zapínaním na zip a druhá se šněrováním, dva kožené korzety na šněrování z nichž jeden byl jednom kuse i jako kalhotky, spousta různých řemenů, řemínků ,několik pevných řetízků ,policejních pout ,různé tvary a velikosti roubíků a asi deset kladek ,každá s jedním klíčem v zámku. Ve víku kufru byla plátěná kapsa a v ní dva fotoalba. Otevřel jsem je, na fotkách bylo naše třídní spoutaná v různých polohách různýma způsoby. Z fotek jsem postupně poznal co se na co používá. No tak to bylo překvapení. Uvědomil jsem si ,že vlastně ona přijela na lyžák svým kombíkem. Na fotkách kde neměla roubík, tak se usmívala. Na dvou fotkách byla vyfocena i s nějakou kamarádkou ale ona nebyla spoutána.Svázaná byla vždy jen třídní. Vytáhl jsem kožený korzet co vypadal jako hodně prodloužené kožené kalhotky. Povolil jsem tkanice na vsoukal se dovnitř, začal jsem utahovat tkanice na zádech. Zpočátku to šlo lehce ale jak se začal pomalu zúžovat můj pás,šlo to hůř a hůř. Před každým dalším utažením jsem musel pořádně vydechnout a zatáhnout břicho. Když už to dál nešlo, udělal jsem vzadu uzel a zbytek tkanice jsem si omotal kolem stáhnutého pásu tak jak to bylo na některých fotkách. Pokaždé když se tkanice potkaly udělal jsem uzel a poslední uzel na dvakrát.Můj pás se neuvěřitelně zůžil, s dýcháním jsem měl trochu problémy a proto jsem si na chvíli sedl na postel.Pomohlo to, Korzet byl pevný a bránil mi v některých pohybech ale to mi nevadilo. Oblékl jsem si na sebe to kožené bodyčko bez rukávu, mělo zapínaní na zádech,bylo vyrobeno z měkké pružné kůže s malým výstřihem ve předu, který překrývala tmavá neprůhledná pružná látka a sahala až vysoko na krk. Zapínalo se na zádech a zip končil vysoko na krku. Zapnout zip se mi povedlo až když jsem očkem zdrhovadla protáhl provázek a tahem za provázek přetáhl zdrhovadlo přes místo na zádech kde jsem měl problémy. Body bylo příjemně hladké a perfektně kopírovalo mojí postavu. Vsunul jsem nohu do vysokých bot a začal zapínat zip. Šlo to špatně, dílem proto ,že mi bránil korzet a dílem taky proto že boty úplně nové, neviděl jsem je na žádné její fotce.Zip bot mi končil v horní polovině stehen, nakonec přišly na řadu i rukavice. Došel jsem do koupelny a postavil se před zrcadlo. Tak sexy postavu jsem ještě nikdy neviděl tedy kromě třídní na fotkách. Vysoké boty , ve kterých se nechodilo moc dobře, ale chtělo to jenom cvik, štíhlý pás a velké prsa, nádhera. Opět jsem zažíval ten krásný pocit z večera. Procházel jsem se po pokojích a nakonec jsem si sedl na její postel a znova si prohlížel ty fotky.Hodiny na jejím stole ukazovaly deset. Nedalo mi to a rozhodl jsem se ,že si vyzkouším pouta. Sedl jsem si na zem vedle kufru a podle fotek si svázal nohy kolem nártu, v kotnících ,pod a nad koleny řemeny.


...::: Tip pro Vás: Vodítko s koženou rukojetí :::...
Sexshop Sexujte.cz


Bylo to vzrušující a tak jsem pokračoval. Kolem pasu jsem si zapnul opasek s několika kovovýmy oky a dvěma kovovýmy pouty připevněnýmy kratkýmy řetízky k opasku, vyzkoušel jsem si že si dokážu odemknout pouta, šlo to v pohodě , řetízky dostatečně dlouhé abych si je odemkl ale zase byly tak krátké ,že nic víc bych s nima neudělal. Z kufru jsem vytáhl roubík ,který vypadal jako penis,byl asi deset centimetrů dlouhý a pět centimetrů široký,druhý konec roubíků byl připevněn na široký kožený pásek jenž se směrem k zapínání zúžoval. V místě kde se spojoval roubík s páskem byl zúžen na asi tři centimetry v průměru. Vsunul jsem si roubík do úst, šlo to špatně musel jsem hodně otevřít pusu, povedlo se ,a jak jsem se dostal zubama až na konec roubíků u pásku do zúžení ,neměl jsem již tak divoce otevřená ústa. Roubík mi za to ale vyplňoval celou dutinu ústní ,zkrátka ho bylo všude plno. Utáhl jsem pásek vzadu na zátylku a zkusmo zakřičel, moc toho ze mě nevyšlo, roubík tlumil téměř dokonale, v dýchání nosem mi nebránil . čekal jsem ,že mě bude z něj natahovat na zvracení ale nic takového se nedělo. Nasadil jsem si koženou kuklu na šněrování a pevně zavázal. Šněrování sahalo až na spodní část krku u ramen.Kukla mi pokrývala úplně celou hlavu,jen v obličejové části byl jeden trojůhelnikový otvor pro očo a nos. V kufru byl kožený obojek který se zamykal na kladku.Chvíli jsem váhal, ale nakonec jsem si ho nasadil,zacvakl kladku a klíč hodil ke dveřím od pokoje. To samé jsem udělal i s klíčem do pout na zádech. Pomocí zatím volných rukou jsem se přesunul do protějšího koutu místnosti než byly dveře. Lehl jsem si na bok a strčil pravou ruku do pout na zádech a zacvakl,levou jsem tam zacvakl taky. Tak a byl jsem spoután. To co jsem zažíval v noci venku nebylo nic proti nádhernému pocitu který procházel celým mým tělem teď. Natočil jsem se na hodiny ukazovaly třičtvrtě na jedenáct. Zůstal jsem ležet v rohu do jedenácti . V jedenáct jsem se začal pomalu posouvat směrem ke klíčům u dveří. Pohyb s rukama spoutanýma za zády nebyl nejrychlejší, korzet taky dost bránil a spoutané nohy mi zrovna moc nepomáhaly. Dostal jsem se doprostřed místnosti bylo čtvrt na dvanáct, byl jsem poměrně dost unaven,tohle jsem nečekal. Chvilku jsem se vydýchal chystal se vyrazit když v okamžiku v zámku zarachotil klíč. Úplně jsem ztuhl a mráz mi přejel po zádech, v dalším okamžiku stála ve dveřích třídní. Vyvalila na mně nevěřícně oči a chvilku lapala po dechu. Ty hajzle co sis to dovolil, jak sis to mohl vůbec dovolit, co to má znamenat. Udělala krok směrem ke mně a kopla přitom do jednoho z klíčků. Sebrala ho se země a vzala i ten druhý. Držela je v rukou a na chvíli se zamyslela. No počkej já ti ukážu. Sáhla do kufru, vytáhla řemen, klekla si na zem za mne a stáhla mi lokty k sobě až se dotkly o sebe. Bolestí jsem zasténal. Donutila mne skrčit nohy a stáhla mi je širokým řemenem přes stehna a holeně k sobě. Řemen měl kovové oko na straně stehen, k němu kladkou přimkla řetízek a druhý konec připla další kladkou k jednomu z kovových ok na obojku.Všechny klíče si potom vsunula pod svetr do podprsenky. Já ti ještě ukážu, já tě zničím, to jsi mi neměl udělat. Sedla si na postel a nadávala mi a vyhrožovala. Musím ven, řekla a vstala.Když odešla a zamkla za sebou dveře udělal jsem několik marných pokusů o vysvobození se ze zajetí do kterého jsem se dostal sám. Ona mi ho jen zdokonalila a vzala mi klíče. Natočil jsem se tak ,abych viděl na budík, bylo půl dvanácté, oběd je v 13.30, jestli přijde v jednu tak budu tady ležet ještě hodinu a půl. Čas běžel hrozně pomalu, mohl jsem jen přemýšlet co bude dál. Situace v které jsem se nacházel byla velmi nepříjemná a zároveň mně vzrušovala. Co když mně vyhodí ze školy? Řekne to mojí mámě?Řekne to všem? Tátu jsem neměl,odešel prý od mámy ještě před mým narozením.Kdybych ho měl tak by mě asi zabil. Vzpomněl jsem si na její úsměv, když mi sebrala ty klíčky od zámků, proč, na co myslela. Spousta různých myšlenek se mi honilo hlavou.Bylo čtvrť na jednu, v zámku zarachotil klíč, už jde ,nevěděl jsem jestli se mám těšit nebo se bát, ale v každém případě budu za chvíli už vědět na čem sem. Vešla do pokoje stoupla si nade mne a řekla tak co s tebou. Podle tónu jejího hlasu jsem poznal, že má jasno co bude dělat.Klekla si vedla mne a ukazováčkem přejížděla po mých poutech , pomalu přejela na má vycpaná prsa,pohladila je dlaní, hmm pěkné a velké ,řekla a jakou máš pěknou postavu, takový štíhlý pás, to se jen tak hnedka nevidí, nohy máš taky krásné, dlouhé a rovné,jsi teď docela šikovná ženská, nemůžu uvěřit, že přede mnou leží kluk. Strašně jsem se přední styděl. Vstala a odešla ke skříni, svlékla si kombinézu a svetr,měla na sobě jen modrý rolák a punčocháče.Vytáhla si z poličky rifle a oblíkla se,na nohy si obula pantofle. Otočila se ke mně a v rukou se jí objevil foťák. Ztuhl jsem. Uděláme si pár snímečků na památku,řekla a začala fotit. Udělala asi pět snímku ,odložila foťák a znova si klekla vedle mých nohou. Sundala mi všechny řemeny na nohách a odemkla kladky s řetízkem k řemenu ,který jsem měl kolem pasu. Nohy byly volné. Pomohla mi se posadit ze země na postel. V nohách mi brnělo a taky se mi klepaly vyčerpáním a studem. Vstaň a běž do svého pokojíku k oknu a zase zpátky. S rukama za zády se mi špatně vstávalo, pomohla mi. Šel jsem do svého pokoje k oknu, moje chůze byla nejistá, nohy byly ještě dost ztuhlé a v těch vysokých botách jsem neměl vůbec jistotu, že sebou někde neseknu. Když jsem se znova vrátil k ní ,zase si udělala pár snímků, bylo na ní vidět jak je spokojena. Sedni si na postel, trošku ti ulevím.Posadil jsem se. Sáhla do kufru a vytáhla dvě široké kovové manžety spojené asi třicet centimetrů dlouhým řetízkem. Manžety mi připevnila nad kotníky a zámek na manžetách zamkla na kladky.Opět jsem měl spoutané nohy, ale mohl jsem s nimi vlně pohybovat,no jen co dovolil řetízek. Podíval jsem se ji do očí, ostatně bylo to poprvé od chvíle co mne našla. Pohladila mne po kožené kukle a řekla, neboj úplnou svobodu hned tak lehce nezískáš, nejdřív si musíme spolu pěkně pohovořit a vyjasnit si některé věci, třeba tohle a ukázala na má prsa. Zaplála ve mně jiskřička naděje, že nebude asi až tak zle, jak to ze začátku vypadalo. Sundala mi všechny řemeny až na široký zamčený obojek na krku a opasek kolem pasu s kovovýma oky a pouty na zádech ve kterých jsem měl díky ní opět ruce. Bylo mi lépe, cítil jsem se volněji i přes zbylé pouta. Sáhla si pod rolák a vytáhla klíč, odemkla mi kladku a sundala obojek. Rozvázala a stáhla mi z hlavy kuklu, rozepnula řemínek od roubíku a poměrně dost nešetrně mi ho vytáhla z pusy. S úlevou jsem zavřel ústa,udělal jsem pár grimas na rozcvičení . Odložila kuklu na stůl a roubík odnesla do koupelny. Vrátila se, zula si pantofle, sedla si do postel ke mně a opřela se pohodlně o zeď. No povídej, poslouchám tě, řekla a pokývla hlavou. Omlouvám se , vypadlo ze mne. Co ? to je všechno? Víc mi neřekneš? Tak začnem jinak. Proč sis oblekl moje oblečení? Líbí se mi v něm, dělá mi to dobře odpověděl jsem ji. Líbí se hoši? Zeptala se . Ne ,vůbec, mě se líbí holky, hlavně když mají velká prsa jako třeba vy. Cítil jsem jak se mi začíná ulevovat s tím jak jsem se jí postupně svěřoval. Bylo i na ní vidět, že je spokojenější. Atmosféra mezi náma začala být příjemnější, už nebyla tak napjatá a nervózní. Proč ses spoutal. Viděl jsem vaše fotky a tak jsem to chtěl taky zkusit. Usmála se, a líbilo se ti to. Ano a líbí se mi to i teď , i když už nejsem spoután tak pevně. Líbí se mi ta bezmoc, pokračoval jsem v rozhovoru. Já to mám taky moc ráda, jak jsis jistě už mohl všimnout na fotkách. Jsou moc hezké, pokoušel jsem ji zalichotit.Takže ty jsi transvestita, řekla. Kdy jsi to zjistil? No už ani nevím,dlouho se mi o této chvíli zdálo a měl jsem různé sny a představy. Bylo vidět ,že je spokojená s vývojem diskuse. Kdy jsi poprvé měl na sobě ženské oblečení zeptala se. Řekl jsem ji o dnešním ránu. Ále, já si ničeho nevšimla, no tak to se ti povedlo. Čím sis vycpal podprsenku? Stočil jsem do sebe několik triček, odpověděl jsem ji. Vím o něčem lepším řekla, chceš to zkusit? Byl jsem nadšen obratem situace a nadšeně jsem souhlasil . Dobře zkusím to zařídit, dala mi napít trochu vody , nasadila mi zpátky koženou kuklu a pevně ji zašněrovala. Opět jsem byl umlčen,zjistil jsem ,že i samotná kukla mi nedovolí otevřít ústa a navíc je to mnohem pohodlnější než s roubíkem. Jdu si zavolat. Přišla asi za deset minut, mám kamarádku v jednom obchodě u nás ve městě , musím ti pro to zajet a zároveň se stavím domů a dovezu ti nějaké věci, které už moc nenosím. Ty tu zatím na mne počkáš a nebudeš nic podnikat, jinak je po všem, je ti to jasné? Přikývl jsem. Odjela.

Přijela až v půl sedmé večer. Vešla do pokoje položila igelitku s nějakou krabici na stůl a vrátila se na chodbu pro kufr, který mi dala do mého pokoje. Zamkla dveře. Přišla ke mně s igelitkou a vytáhla papírovou krabici s nápisem Prsní silikonová nahrážka velikost F+. Odklopila víko, spatřil jsem dvě velké prsa v tělové barvě s malýmy zarudlýmy dvorci a asi půl centrimetrovýmy bradavkami. Líbí ? zeptala. Kýval jsem hlavou, protože mluvit jsem nemohl. Budeš je nosit? Opět jsem kývl. No jsou o trošku větší než moje, ale jiná podobná velikost na skladě nebyla. Tak že, od této chvíle, budeš dělat jen to co ti řeknu a oblékat si jen to co dovolím. Jestli ne tak to nerozchodíš. Jasné? Kýval jsem hlavou. Vysvobodila mne z pout a pomohla mi se vysvléknout. Když mi sundala kozet, trochu se mi zatočila hlava. Nechala mi jenom kalhotky. Běž se dát dohromady,řekla a plácla mne přes zadek. První jsem zamířil na záchod. Potom do sprchy. Bylo nádherně. Utřel jsem se ručníkem. Zavolala si mne do mého pokoje. Musel jsem si obléknout kalhotky, bílou podprsenku se zapínáním na pět háčků, bílé lesklé punčocháče a modré bodyčko. Pak jsem si oblékl své kalhoty,svetr a boty. Jdeme na večeři, silikony dostaneš potom.

Po večeři jsem musel sundat své oblečení. Vložila mi silikony do podprsenky. Bylo to úplně jiné než když tam byly trička. Cítil jsem váhu prsou, tvar byl naprosto věrný, prsa byla poměrně pevná a pružná, i na dotek byly příjemná. Donesla mi ten kožený korzet co jsem měl přes den. Oblékl jsem si ho a ona mne stáhla, šlo jí to rychle. Pomohla mi do bodyčka. Z kufru vytáhla béžové strečové kalhoty. Oblékla mne do nich. Odešla do chodbičky a přinesla mi své černé sněrovací boty ve kterých jsem se ráno procházel. Obul jsem si je. Sáhla do kufru a vytáhla modrou igelitku . Z igelitky vyjela blond paruka .Nasadila mi ji a pomocí několika sponek zajistila proti pohybu po mojí hlavě. Blond vlnité vlasy jsem už kousek pod ramena. Sedla si naproti mně na postel a začala mne líčit. Asi za patnáct minut byla s líčením hotova a poslala mne do koupelny. Stál jsem před zrcadlem díval se nechápavě na svůj odraz. Ze zrcadla se na mne dívala mladá ,pohledná , slečna s perfektní postavou a velkýma prsama. Splnil se mi můj dávný sen, byl jsem dokonalá slečna. Když jsem se nemohl poznat já, nemůže mne poznat ani nikdo jiný. Vrátil jsem se ní. Tak co tomu říkáš, zeptala se a mile se na mne smála. Hladil jsem si prsa a boky, super ,odpověděl jsem jí, jsem nadšen. Vstala, přistoupila ke mne,chytla mi ruku a strčila si pod rolák na své prso. Zkus, je mezi mimi nějaký rozdíl? Jako zpitomělý jsem osahával její prsa a potom zase moje a zase její. Její jsem ovšem osahával déle.Cítil jsem jak mi tvrdne penis ale korzet mu nedovolil se zvětšit.Všimla si toho jak jsem vzrušen , objala mne, přitiskla svá prsa na má prsa a vrazila mi svůj jazyk do úst. To jsem nečekal. V životě jsem se ještě z žádnou ženou takhle nelíbal. Jednu ruku jsem nechal na jejím prsu pod rolákem a druhou jsem ji objal v pase. Prohnula se a přitiskla se ke mne bříškem. Jedna její ruka jí sjela na můj zadek a pevně uchopila moji půlku , druhou rukou si mne ještě víc přitiskla k sobě.Mě se podařilo rukou která byla pod rolákem probojovat pod podprsenku a teď jsem jí hnětl prso už přímo. Druhou ruku jsem z jejího pasu sjel níž, přejel jsem jí rukou přes stehno chytil ji přes kalhoty za pitku. Na chvilku ztuhla,ale pak se postavila na levou nohu , pravou zvedla a přitiskla se i nohou. Líbala se tak se mnou asi pět minut, pak se odtrhla a řekla, nechala jsem se trošku strhnout. Opravila mi rtěnku a upravila se. Ukaž mi ruce. Vzala lak na nehty a nalakovala mi je na zářivě modrou barvu. Jdu se osprchovat až přijdu půjdeme se projít. Vylezla z koupelny šla k sobě a oblékla se. Seděl jsem na židli v pokoji po tmě ,aby nebylo vidět dovnitř z venku a čekal až pro mne přijde. Bylo devět večer. Vešla ke mně a řekla obleč se jdeme. Odešla na chodbu a vyhlásila večerku.Mezitím co kontrolovala pokoje ,oblékl jsem si hrubý béžový rolák a počkal na ni. Přišla a donesla mi kožich, který jsem měl ráno. Zapnul jsem knoflíky a podíval se na ni. Neboj nikdo tě nepozná, vzala mne za ruku a vystrčila na chodbu. Cestou ven z budovy jsme potkali dvě holky. Stály v prostoru mezi dveřmi a čistily si boty. Holky spát, sjela je třídní. Já se nezmohl ani na to abych se pohnul. Dobrou noc paní učitelko, odpověděly holky. S dovolením, řekla mi jedna. Stál jsem přímo ve dveřích. Uhnul jsem , aby mohly projít. Vidíš ,nepoznaly tě.

Vyšly jsme do studené noci. Zaklesla se mi do paže, šli jsme kolem hlavní budovy dolů po cestě. Kam jdeme? Zeptal jsem se. Sednem si do jedné prima vinárny, odpověděla. Šli jsme asi půl hodiny. Dorazili jsme k restauraci. Vstrčila mě dovnitř a vešla za mnou. Pojď za mnou, prošli jsme restaurací a sešli po schodech dolů.Ocitli jsme se najednou v příjemném přítmí podzemní vinárny. Sedli jsme si úplně do zadní části ke stolku pro dva. Sundali jsme si kožíšky a vzápětí přišel číšník. Dobrý večer dámy ,co to bude? Třídní objednala sedmičku vína a dvě skleničky. Číšník zapálil svíčku a odešel. Ještě mi není osmnáct řekl jsem polohlasně třídní. No to není ale děláš věci jako by ti bylo dvacet, tak a teď mě dobře poslouchej, ujasníme si pravidla. Číšník donesl víno a odešel. Já se jmenuji Jana ale ty mi budeš říkat madam. Já ti budu říkat slečinko.Nalila víno, zvedla číši a řekla na tykání slečinko. Na tykání madam. Vypili jsem tam dvě sedmičky, byl jsem velmi opilý. Došli jsme na ubytovnu, cestu jsem ani nevnímal. Ve vinárně dvakrát a na cestě jednou jsem se musel vyčůrat. Musela mi povolit a zase zavázat korzet. Pro svou opilost jsem již nebyl schopný si ani zapnout body a kalhoty. Se vším mi pomohla. V chodbě mezi našima pokoji mi sundala kožich a rolák. Došel jsem k lůžku , svalil se na něj tak jak jsem byl. Od dveří jsem zaslechl jak mi říká, dobrou noc slečinko. Oči se mi zavřeli a já usnul.

Den 3.

Ráno jsem se probudil a zjistil jsem že se nemůžu volně pohyboval. Nohy jsem měl spoutané řemeny a kolem kotníků byl provaz kterým jsem byl přivázaný k rámu postele. Ruce byly přivázané několika řemeny podél těla až ke stehnům, kde byly v zápěstí řemeny připevněny ke stehnům. Kolem krku jsem měl obojek a ten byl zase provazem připevněn kolem postele. Opět jsem byl spoután a bezmocný. Madam využila mé opilosti a svázala mne. Otevřely se dveře, jak se daří slečinko? Proč jsem zase svázaný madam? Slečinko, zaprvé neříkej svázaný, ale svázaná a zadruhé ,protože mi to přišlo jako dobrý nápad. Přistoupila ke mně nasadila mi roubík, chtěl jsem se bránit. Copak slečinko, zapomněla jsi na dohodu? Poslušně jsem otevřel pusu. Tentokrát jsem dostal do pusy kuličku .Velmi pevně utáhla řemínky roubíku. Mám pro tebe překvapení, vytáhla kuklu na zip. Navlékla mi ji na hlavu ale předtím mi sundala paruku. Zapnula zip. Nic jsem neviděl .Kukla měla otvor jen pro nos. To ti zvětší zážitek ze svázaní ,protože nebudeš schopná nijak vnímat čas a okolí slečinko. Já si jdu zalyžovat. Dobře se bav slečinko. Slyšel jsem jak odchází a zamyká dveře. Kolem mne se rozhostilo ticho. Zase mě dostala.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - uretrální sonda 7mm Uretha Probe :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...