Bound Gods
KINK Unlimited - All of Kink
Naked Kombat
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Vyšetření

Autor: M. Prudenstein

Hodnocení

1234567

Vešel jsem do ordinace, kde seděla za stolem doktorka v bílém plášti. Ani se na mě nepodívala, ale stejně bylo vidět, že to žádná mladá krasavice není. Stoupl jsem si před stůl a začal jsem pochybovat, jestli jsem tady vůbec správně.

Konečně zvedla hlavu: “Tak copak Vám schází?” a zase sklonila hlavu do svých lejster.

“No, já jsem tady... Posílá mě paní Monika.” vyblekotal jsem nervózně ze sebe.

Zvedla hlavu, zadívala se na mě pozorněji, ale potom mi nevzrušeně pokynula: “Aha, tak si odložte a sedněte si támhle.” a ukázala rukou na bílé vyšetřovací lehátko. Zatímco jsem se pomalu svlékal, vešla do místnosti pěkně vyvinutá brunetka v civilních šatech a pozdravila se s doktorkou. Byly to asi dobré kamarádky, protože se chvíli vesele bavily a pak se brunetka zeptala na mě.

“Toho mi sem posílá Monika. Dluží jí nějaké peníze a tak mi ho poslala na vyšetření.”

Nechápavý výraz ve tváři brunetky si žádal další vysvětlení: “Vyšetřím ho tak, jak budu chtít, to je dobré ne? Chtěla jsem si to vždycky zkusit.”

Brunetce se na tváři mihl pobavený úsměv: “Jé, a můžu tady při tom zůstat?”.

“Jasně, třeba mi můžeš s něčím pomoct. Uvidíme, kolik s ním bude práce.” odpověděla doktorka a otočila se ke mě.

Seděl jsem na vysoké posteli potažené igelitem a připadal jsem si trapně. Doktorka ji její kamarádka se na mě zvědavě dívaly a ačkoliv jsem měl slipy, připadal jsem si jako nahý a zdálo se mi, že mě hodnotí a výsledek není nic moc. Propadlý hrudník, břicho o něco větší, než by mělo být a usedlé kostkované slipy... Určitě jsem nesplňoval představu ideálního muže a jejich pohledy to dávaly najevo.

“Řekla jsem odložit, takže všechno! Nebo si myslíš, že ti budu sundávat ty tvoje špinavé slipy já?” zazněl přísný hlas doktorky a mě nezbylo než vstát a vysvléct i tu poslední součást oděvu, která mě chránila před jejich kritickými pohledy. Samozřejmě, že jsem měl slipy čisté, ale i tak jsem se cítil maximálně ponížený a téměř méněcenný.

Doktorka ke mě přišla blíž a pokynula mi, abych si lehnul na záda. Igelit mě nepříjemně zastudil, ale to jsem již cítil, jak mi postupně prohmatává nohy, ohýbá kolena, prohmatává břicho a vůbec dělá, jako by na mě chtěla najít nějakou anomálii. Po chvíli mi roztáhla nohy od sebe a začala prohlížet moje přirození. Penis natáčela ze všech stran, stahovala a zase natahovala kůžičku, jemně promačkávala koule až jsem cítil, jak mi začíná pomalu tvrdnout. Zatímco se věnovala koulím, penis se mi sám postavil do pozoru a doktorka se na něj znechuceně podívala.

“Co to má znamenat? Takhle si představuješ vyšetření? Už toho nechej!” a při posledních slovech mě švihla přes žalud nějakou hadičkou tak prudce, až mi vyhrkly slzy do očí.

“Ano” pípnul jsem nesměle, ale bylo mi jasné, že tohle nemám pod svojí kontrolou.

Doktorka si mezitím ze stolku vzala gumové rukavice a pomalu si je navlékala. “Doufám, že jsi pořádně vyprázdnil, než jsi sem přišel. Nerada bych, aby jsi nám to tu zaneřádil.” poznamenala a změřila si mě přísným pohledem.

Neodvažoval jsem se něco říct a tak jsem raději mlčel.

“Tak, teď si zvedni nohy, vystrč zadek a uvolni se.” Udělal jsem, co si přála. Ucítil jsem mezi půlkami příjemný chladivý dotek mazacího krému, ale vzápětí mi bez varování zastrčila do zadku celý prst. Cítil jsem, jak s ním pomalu krouží a snaží se ho zasunout co nejhlouběji. Nebylo to nepříjemné a můj penis opět začal tvrdnout.

“Ty si myslíš, že tu jsi pro zábavu nebo co?” obořila se na mě, volnou rukou mi stiskla vší silou penis až u kořene a prudce mi zarazila do zadku snad celou ruku. Vypadalo to, jako by mě chtěla roztrhnout, zadek jsem měl roztažený, že už to víc nešlo a ona stále rukou uvnitř kroutila a snažila se dosáhnout co nejdál. Po chvíli, která se zdála nekonečná, mě náhle pustila a sundala si rukavice.

Obrátila se ke své kamarádce: “Vidělas to? To prase se před návštěvou ani pořádně nevyčistilo.”

Brunetka pokývala hlavou: “Je to nechutné, bude potřebovat pořádný klystýr.”

V tom okamžiku jsem se konečně zmohl na nějakou reakci: “No, to snad nebude nutné. Nepřeháníte to trochu?” a snažil jsem se nahý na posteli vypadat aspoň trochu důstojně.

“Jó, tak to si vyber. Můžeš hned odejít a já řeknu Monice, že jsi nám nevyhověl. To si vážně přeješ?” zeptala se doktorka pohrdavým tónem.

“Ne.” špitnul jsem a přešla mě veškerá energie.

“Takže aby jsi věděl, jak se k nám máš chovat, dostaneš teď trest za svoje odmlouvání.” odpověděla už klidně. “Tvůj trest je 20 ran na zadek a každou budeš počítat a hezky zřetelně mi za ni poděkuješ. A říkej mi paní! Je ti to jasné?”

“Ano, je mi to jasné, paní.” odpověděl jsem, jak si to určitě přála a docela mě ta role začala zajímat. Ještě nikdy jsem výprask od ženy nedostal a připadalo mi to najednou vzrušující. To je snad lepší než v nějakém SM salónu, říkal jsem si v duchu a spíš naoko jsem se tvářil zkroušeně.

Doktorka jen uznale pokývla a bylo vidět, že je spokojená: “A aby jsi to neměl tak těžké, kamarádka ti trochu pomůže.”

Brunetka se zvedla ze židla a houpavým krokem s úsměvem přešla až ke mě. Stále se mi dívala do očí a přitom si sundala sukni i halenku a uviděl jsem tak zblízka její pěkně tvarované tělo v bílé podprsence a tmavých kalhotkách.

“Uhni!” řekla drsně a to mě vrátilo do reality.

Uvolnil jsem místo na posteli a ona si sedla v posteli tam, kde jsem předtím měl hlavu, pokrčila nohy a pohodlně se opřela o zeď.

“Teď se otoč a strč jí hlavu mezi nohy!”uslyšel jsem rozkaz doktorky.

Klekl jsem si na všechny čtyři a s potěšením jsem zabořil hlavu do krásného klína, kde na krajích zpod kalhotek vykukovaly černé chloupky a v místě, kde jsem tušil její pičku, byla zřetelná lesklá a vlhká velká skvrna. Brunetka mě okamžitě chytila za vlasy a přitlačila mi hlavu do rozkroku. Vůně kundy, smíšená se slabým pachem její moči, mě dráždila a s chutí jsem hlavu, nebo spíš nos, zavrtával stále hlouběji. Bylo vidět, že je jí to příjemné, protože mi stehny svírala hlavu a tlumeně vzdychala.

Pokračoval bych takto s chutí dál, ale doktorka mě chytla za nohu, bez nějakých ohledů mi ji roztáhla ke kraji postele a pak už jsem cítil, jak mi ji přivazuje. Chtěl jsem se podívat, co se to děje, ale brunetka mě držela pevně za vlasy a tak jsem s nosem v její kundě vydržel, dokud jsem neměl přivázané nohy obě, což bylo nakonec, díky značnému roztažení, dost nepohodlné.

Dráždivá vůně kundy mi nedala, abych si nezkusil olíznout poševní sekret řinoucí se skrz kalhotky a jeho příjemná sladká chuť mě potěšila.

Když jsem se chystal si líznout podruhé, přišla první rána, která mnou projela jak elektrický blesk. Zadek mě pálil a zatínal jsem zuby, abych nevykřikl.

“Tak co, kdo bude počítat, ty dobytku?” ozvala se za mnou doktorka a vzápětí mi přidala další.

“Dvě” řekl jsem do kundy, ale zjevně to nestačilo, protože třetí rána byla ještě prudší.

“Tak takhle, ne ty ulejváku. Zapomněl jsi poděkovat a navíc tě vůbec nebylo slyšet! Za trest začneme znovu od začátku a když se spleteš, tak znovu.”.

Doktorka mě nešetřila. Při každé ráně jsem sebou prudce trhnul a nosem se zabořil do vlhkého rozkroku před sebou. Dalo mi práci se pak alespoň trochu odtáhnout a nahlas počítat: “sedmá, děkuji, ... osmá, děkuji.. .”. Rukama jsem křečovitě objímal brunetčiny stehna, obličej jsem měl celý mokrý od přívalu poševních šťáv a vlastních slz a zadek jsem měl v jednom ohni. Brunetka si tiskla moji hlavu do rozkroku stále intenzivněji a dávala hlasitými zvuky najevo svoji rozkoš. Já jsem na vzrušení neměl ani pomyšlení a když při mých slovech “dvacet, děkuji” dosáhla bouřlivého vyvrcholení, pocítil jsem úlevu. Ona mi však hlavu přitlačila do kundy ještě víc a doktorka, asi aby ji potěšila, mi vysázela ještě dalších 5 ran. Teprve pak brunetka uvolnila nohy a já jsem se mohl zhroutit na její stehna a zblízka pozorovat pulzující pičku v promáčených kalhotkách.

Můj odpočinek netrval moc dlouho, odhaduju tak čtvrt hodiny, protože obě ženy mezitím stihly vykouřit jednu cigaretu a vypít kávu, kterou si přinesly z automatu na chodbě. Zatímco spolu v klidu konverzovaly, já jsem ležel na posteli s nohama ještě stále přivázanýma a snažil jsem se uhádnout, co bude dál. Příští okamžiky však předčily všechny moje očekávání.


...::: Tip pro Vás: Kožená pouta :::...
Sexshop Sexujte.cz


Doktorka se zvedla a poplácala mě po zadku: “Tak a teď si tě pořádně vyčistíme, dokonce zevnitř.”

Potom mi odvázala nohy a poručila mi, abych si vylezl na něco, co vypadalo jako gynekologické křeslo. Opěrky na nohy dala daleko od sebe a když jsem se tam umístil, jak si přála, vytáhla několik kožených popruhů a těmi mě pevně připoutala, takže jsem nakonec mohl hýbat jenom hlavou. Moje, teď už ochablé přirození, se stalo středem zájmu obou žen. Brunetka mi ho všelijak natáčela, kroutila a když se mi dostatečně nepostavil, cvrnkla mi do něj prsty a oběma rukama mi sevřela koule: “Co to máš za chcípáka? To se nestydíš sem chodit s něčím takovým? Nebo sis ho před návštěvou vyhonil a teď máš prázdné koule?” a sevřela mi varlata tak silně, až mi vytryskly slzy.

“Ne, nehonil jsem si ho.”

Další zmáčknutí varlat bylo ještě silnější a myslel jsem si, že se počůrám.

“Ty nevíš, že mi máš v každé větě říkat Paní? Ty si ze mě chceš dělat ještě legraci ty chcípáku?” zasyčela na mě brunetka a pronikavá bolest mezi nohama mě přinutila vykřiknout.

“Ne, nechci, budu Vám říkat Paní, budu...” vychrlil jsem ze sebe rychle a její sevření polevilo.

“No proto” povýšeně dodala brunetka a pustila mi varlata. Prsty si přiložila k nosu, nasála vzduch a pak si s opovržením šla umýt ruce: “Budeme ho muset vycévkovat, to prase mě pochcalo.”

Doktorka jako by už tušila, co se bude dít, objevila se mezi mýma nohama a v ruce držela dlouhou růžovou hadičku. Opatrně mi uchopila penis a hadičku přiložila na konec močové trubice.

“Mám pro tebe zvlášť tlustou hadičku, ještě jsem ji na nikom nezkoušela, tak si toho važ. Budeš první!”

Pomalu mi začala zasouvat hadičku dovnitř, což jsem okamžitě pocítil jako velmi nepříjemné pálení v mém nebohém čurákovi. Ačkoliv hadička byla určitě dokonale hladká, měl jsem pocit, jako by mě uvnitř škrábala drátem. Hadička tam šla dost ztuha a po chvíli jsem ucítil zvláštní tlak až někde ve vnitřnostech.

“Už tam budem, ještě musíme projít přes zatáčku, tak se teď se nehýbej.” poručila mi a začala mi penisem kroutit nahoru a dolů a nepříjemný tlak uvnitř se zvyšoval. Po chvíli, kdy jsem si myslel, že to už dál nevydržím jsem si všiml, jak najednou hadička zajela bez odporu dovnitř a začala se plnit nažloutlou tekutinou. Aniž bych chtěl a mohl to jakkoliv ovlivnit, vytékala ze mě moč pomalým proudem do připravené skleničky.

“No vidíš, jak ti to jde” pochválila mě doktorka a počkala až dotečou poslední kapky.

Čekal jsem, že hadičku ze mě vytáhne, ale nechala ji ve mě zastrčenou.

“Tak, a teď si tě vyčistíme ještě zezadu.” oznámila mi doktorka pobaveně a já jsem se díval, jak brunetka s menší námahou přistrkala k mému rozkroku pojízdný stojan vypadající jako věšák, který měl ovšem u vrchu zavěšenou velikou průhlednou láhev naplněnou nějakou tekutinou. Od láhve vedla hadička k zvláštnímu dutému nástavci úctyhodných rozměrů a z něj dál pokračovala dolů tentokráte silná hadice opatřena otočným kohoutem.

Brunetka si stoupla vedle mě a opovržlivě na mě koukala. Doktorka si přitáhla stoličku, vyhrnula si rukávy, natáhla gumové rukavice a sedla si mi mezi nohy. Moje přirození, ze kterého stále směšně trčela hadička, teď měla přímo před obličejem, ale ona si ho nevšímala začala mi krémem promazávat oblast konečníku. Bylo to příjemné a když mi párkrát zajela prstem do zadku, tak jsem cítil, jak se mi můj penis zase začíná zvedat. Bohužel, přestala dost brzy a do ruky vzala ten zvláštní nástavec.

“Pojď mi ho roztáhnout.” řekla směrem k brunetce, ta se přese mě naklonila a cítil jsem, jak mi rukama doširoka roztáhla ústí konečníku. Brunetka se teď nakláněla nad mým rozkrokem a já jsem si všiml krásného pohupujícího se prsu, který na mě vykouknul z vykrojeného rukávu trička.

“Počkej, musím si líp stoupnout.” řekla brunetka a přehodila přese mě nohu tak, že mi teď stála rozkročená přímo nad hlavou. Kupodivu, teď již neměla kalhotky a tak jsem jen pár centimetrů nad obličejem mohl pozorovat její roztaženou chlupatou pičku a tmavé kolečko jejího sevřeného zadečku. Neodpustil jsem si to a jazykem jsem jí olízl okraje stydkých pysků vyčnívající z roztomilé kundičky.

“To prase mě snad líže!” vykřikla brunetka, ale neuhnula ani o kousek.

“Vraž mu to tam.” řekla doktorce a ta neváhala.

Ucítil jsem, že se mi snaží do konečníku snaží nacpat ten velký nástavec a připadalo mi, že mě musí roztrhnout. Brunetka mi roztahovala půlky od sebe co to jen šlo a já jsem zrychleně nasával vzduch z oblasti její pičky. Nástavec se do mě zasouval jen zvolna a brunetčin rozkrok se přibližoval k mému obličeji stále víc. Po chvíli mi již brunetka prakticky seděla na hlavě a já jsem lapal po vzduchu v sevření jejích stydkých pysků, po kterých již začínaly stékat první kapičky její šťávy. Cítil jsem, že se doktorce již podařilo zasunout přední část nástavce a že se nyní snaží dostat dovnitř i jeho rozšířenou část. Zatlačila a určitě bych vykřikl, kdybych mohl popadnout dech v objetí kundy, která se na mě lepila jako přísavka. Po chvilce jsem však ucítil, jak do mě nástavec zajel alespoň deset centimetrů a doktorka ho hbitě upevnila několika nafouknutími pomocí balónku. Připadal jsem si roztažený jak zvíře na nějaké prohlídce a zcela bezmocný. Doktorka by se teď mohla hrabat v mých střevech zcela bez problému.

Brunetka se narovnala a před nos se mi místo její pičky dostal její konečník. Konečně jsem se mohl volněji nadechnout a tak jsem jí na zadek přerývaně foukal vzduch z nosu a podle toho jak kroutila zadkem to vypadalo, že se jí to líbí. Dokonce si oběma rukama roztáhla půlky od sebe a nasedla mi na nos, čímž mě opět začala dusit. Naštěstí se po chvilce zase nadzvedla, ale opakovala to několikrát za sebou a já jsem doufal, že ji to brzy přejde. Přešlo ji to až po několika minutách, kdy se prohnula jako kočka a otřela si párkrát svoji tekoucí kundu o můj obličej a vstala. Nos jsem měl plný jejího poševního sekretu a tak jsem posmrkoval jako bych měl rýmu.

Doktorka mezitím otevřela ventilek a do mých vnitřností začala z vysoké nádoby proudit voda. Po chvíli již byl tlak nesnesitelný, ale doktorka nedala nic na moje protesty a ventilek zavřela až když jí brunetka potvrdila, že už mám břicho dostatečně tvrdé. Pak teprve otevřela kohout na silnější hadici a v mžiku mě vyprázdnila. Celý postup pak opakovala ještě dvakrát a já jsem si připadal jako hračka, která nemá šanci něco ovlivnit. Voda do mých vnitřností chvíli přitékala a pak zase odtékala aniž jsem s tím mohl něco udělat. Raději jsem už na nic nemyslel. Brunetka mi beze slova střídavě mačkala břicho a pozorovala jak se tvářím při téhle ponižující proceduře.

Naštěstí, po třetím výplachu jsem uslyšel zasyčení vypouštěného balónku, nástavec ze mě vyklouznul a pocítil jsem náhlý příjemný pocit úlevy, ačkoliv jsem konečník téměř necítil.

“Tak, a teď ti předvedeme, jak se má správně odebírat semeno.” řekla s úsměvem doktorka a začala si rozepínat plášť. K mému překvapení byla pod ním téměř nahá a její obrovské a bílé kozy se teď volně pohupovaly přímo přede mnou.

Z jedné ze spodních přihrádek vytáhla obrovský oboustranný umělý penis a pečlivě natřela oba konce olejem. Rukou si také zajela zhluboka mezi nohy, což mě pořádně vzrušilo. Pak přistoupila ke křeslu na kterém jsem byl připoutaný a několika obratnými pohyby ho snížila a zároveň sklonila tak, že jsem nyní ležel s hlavou směrem dolů a zadkem v úrovni jejího rozkroku. Umělý penis teď nasadila na můj konečník a prudce zatlačila. Vklouzl dovnitř bez problémů až po prostřední rozšířenou část a můj čurák se postavil do pozoru.

“Vidím, že by ses chtěl vystříkat, ty dobytku, co? A to si myslíš, že ti to dovolíme?” zeptala se doktorka a já jsem přestával chápat, co na mě vlastně chystá. Nenechala mě dlouho na pochybách.

Hadičku, která mi ještě stále trčela z penisu, chytila za konec a jediným zatáhnutím ji vytáhla ven. Okamžitě se ozvala ostrá bolest v močové trubici a vyhrkly mi slzy do očí.

Rozmazaně jsem pouze viděl, jak si připravuje jinou hadičku, sice tenčí, ale tentokrát zakončenou miniaturním balónkem. Když mi ji i s balónkem začala zasouvat dovnitř, neudržel jsem se a bolestí jsem vykřikl. Brunetka neváhala a vecpala mi do pusy doktorčiny promáčené kalhotky a zajistila je gumičkou uvázanou kolem mojí hlavy. Přirození jsem teď měl v jednom ohni a doktorka hadičku pomalu zasouvala stále dál, až k vyznačené rysce. Pak několikrát zmáčkla balónek a ucítil jsem, že se mi uvnitř něco roztahuje. Nepříjemné to ale už nebylo.

“Pojď sem, trochu si ho napumpujeme.” kývla doktorka na brunetku a ta se hned postavila vedle mé hlavy.

Mírně se rozkročila a stoupla si tak, že jsem měl hlavu mezi jejími stehny. Do nosu mě šimraly chloupky její stále víc promáčené kundy a kůže jejích stehen se mi lepila na tváře. Nic jsem neviděl, ale cítil jsem, že se naklonila, vzala můj penis do ruky a pomalu mi ho začala honit. Hadička mi při každém pohybu způsobovala nepříjemnou bolest, ale díky kalhotkám nacpaným v puse jsem nemohl říct ani slovo. Moje škubání brunetku nejspíš rozdráždilo, protože se začala vlnit a nasedat kundou na můj obličej. Její pohyby se zrychlily a celým svým spodkem divoce rejdila po mém obličeji. Byl jsem rád, že se můžu občas nadechnout a nestačil jsem vnímat, co se všechno děje. Penis mi brunetka divoce zpracovávala a doktorka se pravděpodobně přidávala umělým penisem do mého konečníku, ale vše se to slévalo do stavu, kdy jsem se již nedokázal kontrolovat a propadl jsem se do mohutného orgasmu. Bolest u kořene penisu mě vrátila zpátky na zem a došlo mi, že ta zatracená hadička blokuje moje stříkací cesty a vystříknout nemůžu. Obě ženy to vůbec nevnímaly a pokračovaly v nezmenšeném tempu dál.

Nedokážu odhadnout, jak dlouho to trvalo, ale udělal jsem se proti své vůli ještě alespoň třikrát. Pak jsem ucítil, že brunetka si ze mě sesedla a rozmazaně jsem pozoroval, jak mi doktorka pomalu vytahuje hadičku z penisu. Pálilo to jako čert, ale po chvilce byla hadička venku.

“A teď si užijeme pořádnou dávku” řekla brunetka, vyměnila si s doktorkou místo, uchopila mi můj naběhlý penis prsty u kořene a vsunula si pomalu žalud mezi své rozkošné rty. Olizovala jej jazykem, sála a během několika minut mi už opět penis stál jako v pozoru. Netrvalo dlouho a orgasmus se opět dostavil. Mohutná dávka spermatu proudila do brunetčiných úst a bylo na ní vidět, jak se snaží rychle polykat. Několik kapek semene jí přesto uniklo a stékalo kolem úst, avšak brunetka je zavčas stačila olíznout. Cítil jsem nesmírnou úlevu mezi nohama.

“Tak, tentokrát jsme se nad tebou slitovaly, ale příště bys to tak jednoduché neměl.” řekla doktorka a vytáhla mi ze zadku umělý penis. Připadal jsem si zcela zneužitý a ponížený. Doktorka mě odvázala a rozkázala mi, abych se oblékl. Poslechl jsem ji. Ani se na mě nepodívala.

“Tady máš potvrzení pro paní Moniku, že vyšetření proběhlo v pořádku” a podávala mi nějaký papír. “Kdyby ses tu ale objevil ještě jednou, tak se s tebou takhle mazlit nebudeme!” řekla doktorka a obrátila se na brunetku.

“Jasně, už teď mě napadá, co bychom ti provedly, aby z tebe byl konečně poslušný chlapec. Radši si to ani nepředstavuj!” přidala se brunetka, ale já jsem si to již představovat začal a podvědomě tušil, že se jí to tak snadno nepovede a že tato lekce nebyla poslední ...


...::: Tip pro Vás: Pouta na nohy a ruce :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...