Fucking Machines
Czech Estrogenolit
TS Pussy Hunters
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Výlet do lesa

Autor: Salomy

Hodnocení

1234567

Bylo léto.Já (Katka),Petra,Ondra a Karel jsme se rozhodli,že podnikneme tůru lesem.

Bylo asi 20 stupňů vedra a tak jsem na sobě měla jen zelený bodyčko,zelenou sukni a samozřejmě černý tanga a podprsenku. Petra byla oblečená stejně,ale měla minisukni.Kluci nám nesli baťohy takže jsme se ani moc nenamáhali.

Když jsme večer seděli u táboráku,kluci nám začali dělat takový malý návrhy,ale nedali jsme se.Potom jsme si postavili dva stany,v jednom jsme spali my a v druhým kluci.

Když jsem se ráno probudila,zjistila jsem,že jsem jenom ve spodním prádle a že se nemůžu moc hýbat.Když jsem byla už plně při smyslech,uvědomila jsem si,že mám svázané nohy u kotníků a nad koleny a taky ruce u zápěstí a nad lokty.Podívala jsem se vedle mě a tam ležela ve stejný situaci Petra,ale ta narozdíl ode mě už měla zavázanou pusu modrým šátkem.Za chvíli přišel Karel a bezeslova zvedl Petru a odnesl si jí.Potom přišel Ondra a já hned spustila ,,Co to má znamenat?!?Proč jsme takhle svázaný?!?" Ondra se jenom usmál,šáhl do kapsi a vyndal černej šátek,potom mě chytl za vlasy abych se zahnula a zavázál mi tím šátkem pusu a pořádně utáhnul.


...::: Tip pro Vás: Kočičí maska Bad Kitty :::...
Sexshop Sexujte.cz


Chvíli se na mě tak koukal,pak mě dal na břicho,rozepnul si poklopec a narval mi svýho velikána do zadku.Několikrát se udělal a potom mě nechal.Odešel a za chvíli přišel i Karel,hodil na zem Petru a vyndal si z kapsy dva kapesníky.Jeden dal Ondrovi a odešel.Potom přišel ještě s nějakou lahvičkou,její obsah si vylili na kapesníky a Karel se spiklenecky zeptal ,,Znáte éter???" pak se k nám pomalu přiblížili,sundali nám šátky z pusy a přiložila nám k nim kapesníky,za chvíli jsme usnuli.

Když jsem se probudila tak Petra ještě spala,ale kluci byli plni energie.Zrovna mě pomocí zelených lepenek mumifikovali.Byli už u prsou když jsem se zmohla na větu ,,Zatraceně nechte mě,co to děláte?!?" nic neříkali a pokračovali dál.U krku skončili a potom mi zalepili pusu kolem dokola hlavy.Ondrovi se ten pohled na mě tak líbil,že mi řekl ,,Seš tak nádherná jak se z toho snažíš dostat,ale to se ti nepovede a navíc seš ještě pořád svázaná tak jako ráno.nechceš mi zamumlat?Zamumlej mi prosím..." chtěla jsem mu začít nadávat,ale měla jsem zalepenou pusu a tak se mě vyšlo jen zamumlání a Ondra byl spokojenej.Potom to samý udělali i Petře,ale ta se probudila až mnohem později potom,co i u ní skončili.

Nechali všechny věci jak byli,vzali si nás ne ramena a šli. Procházeli jsme malou vesnicí,ale nikdo si nás ani nevšiml. Když jsme dorazili doprostřed lesa,byli tam dva kůli.Kluci nás hodili na zem a šli se vyspat.Ráno nás rozlepili,pak rozvázali Petře ruce,ale okamžitě jí přivázali zády ke kůlu s rukama vzadu a potom stejně i mě.


...::: Tip pro Vás: Sportsheets - King Size :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...