Men On Edge
Wired Pussy
KINK Unlimited - All of Kink
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Výcvik

Autor: Petronius

Hodnocení

1234567

První pravidlo otrockého výcviku: důslednost a nesmlouvavost...

Instrukce, které mi došly, byly jasné. Dostavit se ve stanovenou dobu na danou adresu, vstoupit dovnitř, svléci se donaha a ustrojit se do připraveného oděvu. Poté zaujmout uprostřed vstupní místnosti základní postoj a čekat. Zvlášť zdůrazněna byla absolutní čistota a týdenní sexuální abstinence.

Místo jsem našel poměrně snadno, když se jednalo o rozlehlý dům v okrajové části města. Po letmém pohledu na hodinky jsem dospěl k názoru, že nastal čas splnit si svůj dávný sen. S napětím jsem stiskl kliku a dveře se nehlučně otevřely. Vstoupil jsem do poměrně střídmě vybavené místnosti a chtěl jsem za sebou opět zavřít, když mi v tom něco zabránilo. Překvapeně jsem se otočil a spatřil menší štíhlou černovlásku s plachým pohledem, která nejistě vstupovala dovnitř. Na rty se mi drala pochopitelná otázka, ale vzpomínka na základní povinnost otroka - mlčet, pokud není tázán, byla rychlejší. Společně jsme se rozhlédli po pokoji. U stěny stály dva stolky, jeden s modrým ubrusem, druhý s ubrusem růžovým. Na každém z nich ležela hromádka. Pochopil jsem, že jsou určeny nám a instinktivně jsem přistoupil k modrému stolku. Dotkl jsem se otrockého postroje, prstem jsem rozechvěle přejel po kožených poutacích manžetách, s očekáváním jsem v dlani stiskl tenké gumové nohavice. Moc času jsem však neměl. Rychle jsem se svlékl donaha, sledujíc po očku stejné počínání mé společnice. Oba dva jsme po sobě nesměle pokukovali, její tvář byla rudá studem. Děkoval jsem za to, že nikdy nečervenám, jinak bych určitě vypadal jako ona. Nikdy jsem totiž nebyl příliš sebevědomý, spíše naopak, mým největším problémem bylo často překonání mé ostýchavosti.

Začal jsem zkoumat postroj a po několika pokusech se mi ho podařilo nasadit. Výsledek tohoto mého počínání by se dal popsat asi následovně: široký kožený obojek černé barvy kolem krku, od něj vedl kožený řemen přes hrudník dolů. V úrovni prsou byl přerušen dvěma kovovými kroužky vzdálenými od sebe asi 10 cm. Kolem pasu jsem měl kožený řemen, který jsem si pochopitelně stáhl co nejvíce, abych svou Paní nijak nerozzuřil. Na tomto pásu byly na úrovni mých boků umístěny kovové kroužky, evidentně určené pro připoutání rukou podél těla. Pod tímto "opaskem" jsem protáhl řemen, který vedl od obojku a dalším kovovým kroužkem v něm umístěným jsem protáhl svůj zvolna se topořící penis. Hned za tímto kroužkem se nacházel další, jímž jsem s obtížemi protáhl svá varlata. Další kroužek se nacházel přímo na úrovni mého análu a umožňoval případné vsunutí rozličných předmětů do mého zadku bez nutnosti manipulace s postrojem. Řemen jsem opět protáhl pod "opaskem" a poté si ho, sice s obtížemi, ale nakonec úspěšně upevnil na očko na obojku. Stejně jako v případě prsou, i na zádech mezi lopatkami byly do řemenu vsazeny dva kroužky. Ty pak stačilo tenkými řemínky spojit s kroužky na prsou a bylo to. Výsledným efektem pak bylo celkové stažení mého těla způsobené krátkou délkou řemenů. Každý svůj pohyb jsem teď cítil v rozkroku a byl jsem nucen pohybovat se pomalu, abych si nepřivodil bolest. Už jen to mě vzrušilo natolik, že penis mi dokonale ztvrdnul, takže jsem velmi silně pociťoval kroužek z postroje. Napětí v mém rozkroku bylo ještě umocněno odtažením varlat od penisu zásluhou poměrně velké vzdálenosti kroužku na penisu a kroužku, do něhož jsem uvěznil své koule. Nyní už zbývalo natáhnout si jemné gumové rukavice až po ramena a punčochy ze stejného materiálu, které mi sahaly do půli stehen. Obojí bylo samozřejmě černé barvy. Nazávěr jsem si na své končetiny připnul kožené manžety, každou opatřenou kovovým kroužkem pro upevnění do karabinky. Na každé ruce jsem měl manžety dvě, jednu na zápěstí a jednu těsně nad loktem, u nohou to bylo obdobné - jedna manžeta na kotník a jedna na stehno. Celý proces strojení se do otrockého oděvu jsem završil připnutím vodítka k obojku. Má společnice se ustrojila podobně jako já, když v rozkroku se jí kožený řemen rozdvojoval na dva tenké pásky, aby bylo přístupné její vyholené pohlaví. Oba jsme pak zaujali základní postoj - ruce za hlavou, široce rozkročené nohy a konec vodítka do úst, stoupli si zády k sobě (ani jeden z nás neměl očividně zájem pózovat takto poníženě ustrojený nějakému zcela cizímu člověku) a čekali jsme.

Moc dlouho to netrvalo a otevřely se dveře místnosti. Vstoupila nakrátko ostříhaná bruneta. Oblečené měla krátké šaty z černého latexu, které ji těsně obepínaly a zdůrazňovaly její hezkou postavu. Na nohou se jí skvěly vysoké boty s jehlovými podpatky, na rukou pak jemné kožené rukavice až po lokty. Pomalu nás obešla a měřila si nás pohrdavým pohledem. Poté štítivě vytáhla každému z nás vodítko z úst a výrazným hlasem úsečně poručila: "Kleknout!" Poté nás za vodítka táhla ke dveřím, z nichž přišla. Cupitali jsme za ní po kolenou a prošli dveřmi. V následující chvíli jsem si s konečnou platností uvědomil, že můj sen se splnil. Jednalo se totiž o dokonale vybavenou mučírnu. Byla osvětlena velkými svícemi, do stěny byl zapuštěn masivní černý kříž do X, ze stropů visely řetězy, mému zraku neušla ani solidní dřevěná kláda. Na podrobnější zkoumání místnosti však nebyl čas, neboť žena mě za vodítko táhla přímo ke kříži, zatímco černovlásku nechala s pokynem: "Čekej!" u dveří. Postavil jsem se ke kříži na několik centimetrů vysoké podstavce. Poté mi bruneta zacvakla všechny kroužky na manžetách za karabinky zapuštěné přímo do kříže a náhle nebylo cesty zpět. Dokonalé znehybnění pak bylo dokončeno vynětím podstavců z pod mých nohou, v důsledku čehož jsem na kříži v podstatě bezmocně visel, když země jsem se dotýkal jen špičkami nohou. Poté bruneta uchopila kožený pásek a bolestivě mi jím stáhla moje varlata, která neopomněla poplácat dlaní. Pak uchopila do ruky umělý penis a strčila mi ho do úst se slovy: "Pěkně cucej a běda, jak ti vypadne!" Nic jiného mi ostatně nezbývalo. Poté zaměřila svou pozornost na černovlásku. Dovedla ji doprostřed místnosti, kde ze stropu visela klasická houpačka. Černovláska na ní byla fixována, do úst dostala držet rákosku a následně tajemná žena z mučírny odešla.

Černovláska bezmocně visela s nohama široce roztaženýma přímo proti mně. Oba dva jsme byli zcela bezvládní, ovšem s tím, že naše citlivá místa byla skvěle přístupná. Později mi došlo, že tak je to na tomto místě vždycky. V puse se mi hromadily sliny, začínal jsem se dávit a cítil potřebu polknout. Pokusil jsem se o to, což byla osudná chyba, neboť mi kluzká věc vypadla z pusy. S hrůzou jsem ji pozoroval a nesnažil se domýšlet následky, které to mohlo zanechat. Čas pomalu plynul, vzájemně jsme se s černovláskou pozorovali, oba rozpačití z pozice, v níž jsme se nacházeli. Pak se náhle otevřely dveře a do mučírny vstoupily dvě ženy. Jednou byla bruneta, která nás "připravila", druhá, to byla zřejmě skutečná Paní a Vládkyně těchto prostor. Temné oči vyzařovaly přísnost a nesmlouvavost, její světlé vlasy byly staženy hladce dozadu, což ještě podtrhlo její dominanci. Na sobě měla hladké kožené body, které podtrhovalo její fascinující ženské křivky. Klapot podpatků jejích vysokých bot se rozlehl tichem mučírny. V ruce držela krátký bičík. Přišla k otrokyni, přejela jí koncem bičíku po přirození a jemně ho poplácala. "Zkontrolovat vyholení!" zněl rozkaz určený brunetě, zřejmě tedy komtese.

Poté se obrátila ke mně. Její pohled se zastavil na umělém penisu na podlaze. "Co to má znamenat, otroku?" "Já …" vykoktal jsem, když oči jsem upíral poslušně na zem před sebou, přesně podle instrukcí. "Mlč, zmetku, potrestám tě!" přerušila mé žblebtání. Neměla tak pronikavý hlas jako komtesa, mluvila spíše tlumeněji, o to však důrazněji a výhružněji. Pokynula komtese a ta už věděla, co má dělat. Do pusy mi strčila umělou kouli, tentokrát ji už zajistila řemínkem, aby se historie s umělým ptákem neopakovala. Poté mi na bradavky připnula kovové svorky, které navíc opatřila závažíčky. Stejnou "výbavičku" dostal i můj tvrdý penis a stažené koule. Všechny mé smysly se rázem soustředily na intenzivní bolest. Poté se obě ženy otočily k otrokyni. "Vyholení není zcela hladké, má Paní." konstatovala s uspokojením v hlase komtesa. Výraz Dominy jako by ještě zpřísněl. "Oba dva jste evidentně neschopní a neposlušní, nedochází vám, co to znamená, porušit mé příkazy. Ale já už si vás vychovám," prohlásila s tónem, při němž mi přecházel mráz po zádech. "Omlouvám se, má Pa..Aúúúú!!" Rána bičíkem přímo mezi nohy ukončila omluvy bezmocné otrokyně, která instinktivně přirazila kolena k sobě. "Nohy od sebe, ty děvko!" poručila Paní. Otrokyně váhavě rozkaz splnila. Nebylo třeba ani pokynu a byla jako já umlčena roubíkem a na bradavky a stydké pysky jí komtesa ochotně připnula svorky. Jako třešničku na dortu jí pak jeden skřipec umístila i na růžový poštěváček. Otrokyně tlumeně úpěla. "Ticho, nebo tě to bude bolet!" pronesla důrazně Domina. Otrokyně okamžitě ztichla a na čele jí vyrazily krůpěje potu.

Poté jsem na řadu přišel opět já. Bolest byla velmi výrazná, díky čemuž mi pták změkl a teď z něj visela jen "nudle" z mízy. Paní ho zvedla bičíkem a poté pustila, což jen zvýšilo kousavou bolest. "Jak to, že ti nestojí, parchante?! Až se ti bude chtít stříkat, dej vědět." Komtesa jako by věděla, co má dělat, sundala svorky z penisu a začala mi ho honit. Během chvilky byl opět tvrdý jako skála. Neopovažoval jsem se myslet na trest za nepovolený orgasmus, a tak jsem začal skučet, aniž bych ovšem intenzivně cítil příchod vyvrcholení. Paní se pobaveně usmála a kývla na komtesu "Jen pokračuj." Komtesa plnila její pokyn. Hrůzou nad odhalením mého drobného podvodu jsem se začal silně potit, což neuniklo pozornosti mé Vládkyně. "Jen se boj, šmejde, trest bude přísný." Poté úsečně přikázala komtese: "Stačí!" právě ve chvíli, kdy jsem se skutečně obával přicházejícího orgasmu. "Tvá drzost je nebývalá, všiváku, ale až s tebou skončím, tak pro tebe nic jiného než dokonalé splnění mých rozkazů nebude existovat!" Komtesa mi opět připnula svorky, každou z nich však zatížila ještě jedním závažíčkem, takže můj ztopořený penis visel téměř svisle dolů. Poté si komtesa otřela své rukavice do mých vlasů. Paní se již ovšem bavila u otrokyně, když jí bičíkem srážela svorky z bradavek, což se neobešlo bez mimovolného zaúpění, samozřejmě příslušně utlumeného roubíkem.

Domina ztratila trpělivost. "Na stůl!" poručila a šla si pro něco na druhou stranu mučírny. Komtesa zatím spustila houpačku dolů a na okamžik osvobodila náhle velice bledou otrokyni. Ta si poté musela lehnout na masivní dřevěný stůl, k němuž byla připevněna pomocí manžet v oblasti zápěstí a loktů, jeden řemen jí komtesa vedla těsně pod prsy a jeden kolem pasu. Relativní volnost jejích nohou byla ukončena širokou rozporkou. Tu pak komtesa připevnila k řetězu visícímu ze stropu. Otrokyně tak měla trup a ruce pevně přivázány ke stolu, zatímco široce roztažené nohy měla vytažené do výšky. Komtesa jí poté sňala všechny svorky. Následně přistoupila komtesa ke mně, osvobodila mi jednu ruku od kříže a ihned ji připevnila ke kroužku na pasu, to samé udělala i s druhou rukou, odepnula i mé nohy a za vodítko mě odtáhla ke stolu s otrokyní. Přikázala mi dát obličej těsně k přirození otrokyně, široce roztáhnout nohy a vyšpulit zadek, když mé počínání bylo urychleno několika ranami rákoskou. Poté mi Paní sundala roubík, zatímco komtesa mi do zadku vsunula nějaký umělý nástavec, jímž mi do vnitřností začala proudit vlažná tekutina. "Lízej!" přikázala Vládkyně. Totálně bezmocný a ponížený jsem začal plnit její příkaz. Mé zostuzení bylo o to silnější, že jsem jazykem ukájel obyčejnou otrokyni, čímž mi Domina dala jasně najevo mé postavení ve zdejší "hierarchii". Za chvilku byly mé vnitřnosti plné a komtesa mi do análu strčila širokou zátku. Zatím začala otrokyně omezeně, jak jí to dovolovaly řemeny, vycházet vstříc mému jazyku. "Dost," zavelela Paní, "ať se mi tady ta čubka ještě neudělá!" Poté jsem byl přivázán ke zvláštní židli bez sedací desky, ruce mi komtesa připnula vzadu k obojku a obě se začaly věnovat rozdrážděné otrokyni.


...::: Tip pro Vás: Kožený bič :::...
Sexshop Sexujte.cz


Paní uchopila nějakou drobnou krabičku a vytáhla z ní … špendlík. Vítězoslavně ho ukázala bezmocné otrokyni a ta začala vyděšeně kroutit hlavou. "Ale ano, viděla jsem, jak chceš píchat, tak ti v tom vyhovím, měla by sis toho vážit," prohlásila pobaveně Vládkyně a zapíchla špendlík do ňadra otrokyně. Takto ozdobila obě prsa včetně bradavek a začala se věnovat vlhké kundičce. Každý pysk propíchla pěti špendlíky, což bylo provázeno tlumeným úpěním otrokyně. Poté pokynula komtese a ta jí podala zapálenou svíci. Paní ji naklonila nad jednou bradavkou, na níž následně dopadla velká kapka horkého vosku. Stejný osud potkal i druhou bradavku. Viděl jsem, jak otrokyně křečovitě zatíná prsty u nohou. Svíčka zatím putovala po těle níž a níž, zanechávajíc za sebou horkou stopu. Poté se na okamžik zastavila a začala se pomalinku naklánět. Horký vosk se zvolna vylil na květ růžové pochvy. Otrokyně zavyla, když její klitoris zmizel pod vrstvou horkého vosku.

Ačkoliv jsem se za to sám před sebou styděl, týrání otrokyně mě silně vzrušovalo a můj pták statečně vzdoroval závažíčkům. Zároveň jsem cítil silný tlak v oblasti střev a začal jsem se huhláním dožadovat pozornosti. "Počkej, počkej, i na tebe se dostane," odbyla mě Vládkyně a bičíkem přejížděla po chvějícím se těle otrokyně. Poté se ke mně konečně otočila. "Chce se ti, co?" Horlivě jsem zakýval hlavou. "Hmm, tak to ale musíš na jinam!" prohlásila pobaveně a kývla na komtesu. Ta mi ze svorek na penisu sňala závažíčka a na svorky připnula tenké řemínky, jejichž smysl by byl utajen jen chvilinku. Poté mi odvázala nohy a donutila kleknout. Ony řemínky od penisu mi připnula k manžetám na kotnících. "No tak utíkej!" pobídla mě se smíchem Domina. Miniaturními pohyby jsem se vydal na strastiplnou pouť přes mučírnu, dorazil k záchodovým dveřím, otočil se a rukama, které jsem měl stále připevněné k obojku, na několikátý pokus dveře otevřel s myšlenkou, že to tas tak hrozné nebylo.

Potom mi to došlo. Zátka. S prosbou v očích jsem se obrátil k Domině, "Musíš a ono to nepůjde,že?" byla její reakce. "No, musíš zpátky, ať ti to někdo vytáhne, pokud to ovšem nesvedeš sám." Celý zpocený jsem se vydal na cestu zpět. Komtesa zatím na zem postavila velký umělý trychtýř. Když jsem k ní konečně dorazil, zbavila mě zátky. "Abys neušpinil postroj, uděláš to skrz ten trychtýř, napíchni se na něj a upalujl!" zněl rozkaz mé Velitelky. Se zaúpěním jsem dosedl na hrdlo trychtýře a opatrně jsem si ho vlastní vahou vsunul co nejhlouběji. Poté následovala cesta, která mi už byla důvěrně známá. Musel na mě být skutečně komický pohled. Ruce za hlavou, penis připevněný ke kotníkům a v prdeli trychtýř. K tomu se nedá nic dodat. S vypětím skutečně posledních sil jsem dospěl k záchodu, zdvihl zadek nad úroveň mísy, což vzhledem ke svorkám na penisu vůbec nebylo jednoduché a bezbolestné. Za série strašlivých zvuků umocněných trychtýřem jsem se vyprázdnil, zatímco Paní mě s odporem pozorovala. Letmo jsem si všiml, že komtesa se opět věnuje otrokyni. Po vyprázdnění mě komtesa s výrazem toho největšího opovržení zbavila trychtýře a svorek na penisu. Otrokyně už opět visela na houpačce, nohy vzorně od sebe. V pochvě měla zasunutý penis, který mi předtím vypadl z pusy.

Domina si mě chvilku mrazivě prohlížela. "No, je čas, abys byl potrestán," prohlásila nakonec tónem, jako by vše, co jsem dosud zažil, bylo odměnou za mou poslušnost. Začal jsem se skutečně bát, zmocnily se mě pochyby, zda mé rozhodnutí vstoupit do otrocké služby bylo správné. Každopádně už jsem už nemohl nic dělat, byl jsem vydán na milost a nemilost své Paní a Vládkyni. Komtesa mě donutila stoupnout si a připevnila má pouta na nohou ke kruhům vpuštěným do podlahy, takže jsem byl nucen stát široce rozkročený, což nebylo zrovna nejjednodušší vzhledem ke skutečnosti, že jsem jen s obtížemi udržoval rovnováhu. Tento problém vyřešila komtesa velmi jednoduše - připevnila manžety na mých zápěstích k řetězům visícím ze stropu a vše náležitě utáhla, takže jsem byl napjatý jako struna. "Je třeba, abys zakusil bolest, která bude provázet každou tvou neposlušnost, každé tvé zaváhání!" pronesla mrazivě má Paní. Hrůzou jsem se začal třást. Komtesa mi mírně povolila postroj, aby bylo možné penis a varlata přitáhnout blíže k sobě. Poté mi na přirození nasadila miniaturní dřevěnou kládu, do jejíhož jediného nikterak velkého otvoru vsadila penis a varlata. Už samo sevření bylo nepříjemné a mé pohlaví bylo evidentně připraveno na nadcházející chvíle. Nakonec komtesa přitlačila malý dřevěný stolek na kolečkách. Zoufale jsem sledoval předměty, které na něm ležely. Můj pohled přebíhal od špendlíků k zapálené svíci, od svorek a závažíček k rákosce, bičíku a důtkám. To vše jsem mohl jen bezmocně sledovat. Omyl! Na hlavu mi komtesa nasadila těsnou latexovou kuklu s otvory jen pro nosní dírky, abych se neudusil. Pečlivě kuklu utáhla a ta jako by se stala mou druhou kůží. Svět se ponořil do absolutní temnoty, což jen zvětšilo můj strach. Chvilku se nic nedělo a já se klepal jako osika v očekávání věcí následujících. Tlumeně jsem slyšel pomalé kroky. Něco se dotklo mého penisu. Lekl jsem se, ale byl to jen lehký dotek bičíku, kterým někdo (zřejmě Vládkyně) pomalu přejel po mé mužské chloubě. Následný dotek bičíku už zdaleka nebyl tak bezbolestný. Jednotlivé údery mi srážely svorky na bradavkách. Pálilo to jako čert a mně bylo hned jasné, proč otrokyně při stejném týrání tak úpěla Když bičík ukončil své dílo, opět se chvilku nic nedělo.

Poté jsem na bradavce ucítil prudkou ostrou bolest. ,Špendlík´ napadlo mě. Za okamžik jsem měl obě bradavky propíchnuté naskrz. Pak něčí prsty natáhly co nejdál mou předkožku a propíchly ji dvěma špendlíky tak, že žalud zůstal v předkožce "uvězněný". Žalud měl však vzhledem k silné erekci a stáhnutí penisu kládou tendenci drát se ven, v čemuž mu ovšem bránila "mříž" z oněch špendlíků, což jen zvyšovalo tlak na propíchnuté místo a výslednou bolest. Následně se můj penis a zadek proměnil pomocí dalších špendlíků v ježka. Poté opět následovala "pauza". Domina se zřejmě rozhodla nechat mě podusit ve vlastní šťávě. Všechny mé smysly se soustředily na palčivá centra bolesti. Po nějaké době začaly špendlíky z mého těla mizet. Žalud opět vykoukl a venku radostně zdravil svět. Má Paní si toho zřejmě nemohla nevšimnout a první kapka horkého vosku dopadající na obnažený žalud mě překvapila. Skrz roubík jsem zakňučel bolestí, ovšem vosk byl neúprosný. Po nanesení první vrstvy už bolest nebyla tak hrozná a zřejmě proto se Domina opět rozhodla změnit mučící nástroje. První rána rákoskou mě opěr překvapila. Má Vládkyně směrovala své údery převážně na oblast zadku a zad. Po určité přestávce přišly na řadu důtky, kterými Domina počastovala zejména břicho, stehna a přirozeně její pozornosti neušel ani můj rozbolavělý rozkrok. Zoufale jsem zatínal zuby do roubíku, do očí mi vhrkly slzy. Celý výprask byl následně korunován bičíkem, s nímž se seznámily snad všechny části mého těla. Po výprasku mi opět připnuly svorky a nechaly mě trpět.

Nemám představu, jak dlouho jsem tam stál, ale konečně byly mé končetiny odepnuty a za vodítko jsem byl někam veden. Údery bičíkem mě donutily opět rozkročit nohy, kolem nichž následně zacvakla masivní dřevěná pouta. Poté jsem se musel předklonit o 90° a bylo mi jasné, že mě čeká kláda. Samozřejmě jsem se nemýlil, takže po úplné fixaci jsem bezmocně stál předkloněný s vystrčeným bezbranným zadkem. Ucítil jsem dotyk na hlavě, to mi kontesa stáhla kuklu, takže jsem alespoň opět viděl. A že se bylo na co dívat! Otrokyňka visela hlavou dolů. Nohy daleko od sebe, ruce spoutané za zády. Její tělo neslo očividné stopy výprasku. V pochvě měla stále zastrčený umělý penis. Komtesa ji právě spustila dolů, následně jí z přirození uměláka vytáhla a připevnila ho na široký pás. Ten otrokyni připnula kolem pasu a já jsem začal tušit, co dalšího mě čeká. Komtesa přivedla otrokyni přímo ke mně a zbavila mě roubíku. "Pěkně popros, abys mohl toho ptáka vykouřit!" zněl rozkaz Paní. S obtížemi jsem hledal slova, ovšem několik štiplavých ran bičíkem mě popohnalo. "Prosím, abych mohl vykouřit tohoto ptáka," zašeptal jsem zdrceně. Bičík zasvištěl a dopadl na mou rozbolavělou prdel. "Hlasitěji a zapoj i mimiku!" poradila mi má Vládkyně. "Poníženě prosím, abych mihl vykouřit tohoto ptáka," pronesl jsem už hlasitěji a zformoval rty do O. Následovalo pět ran bičíkem. "Řekla jsem hlasitě a s výrazem, ty šmejde, nebo si snad chceš ještě užít toho mučení?" Nemohla mě zřejmě pobídnout účinněji. "Co nejponíženěji prosím, abych mohl tento penis lízat svým hnusným jazykem!" křičel jsem skoro a poté si co nejzuřivěji olizoval rty, až sliny lítaly. "To se mi líbí, ty děvko, tak si posluž!" smála se Paní společně s komtesou. S těmito slovy postrčila otrokyni ještě blíže ke mně a mě nezbylo nic jiného, než si nechat uměláka vsunout do pusy a začít ho vroucně cucat. Byl celý olepený od poševních sekretů, které se ve světle svící leskly. Domina mě nechala takto lízat asi 5 minut. "Dost, stačí, docela ti to jde, když tě k tomu donutím, asi tě začnu používat jako speciální odměnu pro poslušné otroky!" Hrůzou jsem vytřeštil oči. "Ale abys neřekl, že jsem zlá, tak si taky užiješ, neboj. Když je ten pták teď tak hezky namazaný, byla by škoda toho nevyužít, co říkáš?"

Pochopitelně jsem neříkal nic, dílem taky proto, že mi komtesa opět nasadila roubík. Poté odvedla otrokyni za mě a do mého análu začal pomalu ale jistě vnikat umělý nástroj, až mě úplně vyplnil. Měl jsem dojem, že musím každou chvíli prasknout, bolest byla k nevydržení. Pravé peklo však začalo, když začala otrokyně na příkaz Vládkyně přirážet. Nejdříve se pohybovala zvolna a váhavě, ale pár ran bičíkem a několik výhružek ji rozhýbalo do frekvence, která se mi zdála nadsvětelná. Konečně přišel mnou tolik očekávaný příkaz. "Stát, myslím, že už si ta naše roztomilá kurvička užila dost." Byl jsem úplně na dně, absolutně ponížený, všechno mě bolelo. Komtesa mě osvobodila z klády a okamžitě mi připevnila ruce k pasu. Zbytečně, neboť na jakýkoliv odpor jsem neměl ani pomyšlení. Opět mi sňala roubík. "Klekni, zrůdo!" poručila Vládkyně. Přisunula ke mně svou botu. Bylo mi jasné, co se po mně očekává a rychle jsem začal ten poklad vášnivě olizovat. Otrokyně dělala totéž s druhou botou. "No, čisté by byly, chce to ještě vyleštit," pronesla Madam poté, co jsme olízali obě boty. Komtesa okamžitě přistoupila k otrokyni a uvolnila jí levou ruku. Paní se na mě obrátila se slovy: "Nahlas počítej, poté oba dostanete tolik ran, kolik napočítáš do doby výstřiku. Vystříkáš se mi na boty a žádná kapka nesmí dopadnout na zem!" Oba jsme začali plnit rozkaz, otrokyně trochu nešikovně levou rukou honila můj ocas, zatímco já jsem pomalu počítal. Bylo to 26, když jsem explodoval divokým orgasmem. Tělo se mi zatřáslo v křeči, když z mého penisu vystříklo horké semeno. Před očima mi tančily barevné kruhy. "A leštit budeš kdy?" přerušila mě Vládkyně. Poslušně jsem začal rozmazávat jazykem semeno po jejích botách a v mé stupnici ponížení jsem už poněkolikáté dosáhl úplného dna. Když jsem to splnil, Paní se prošla po mučírně, boty se jí zářivě blyštěly mým semenem. Poté přišla ke mně a rákoskou ukázala na kapku semene na zemi. "Co to má znamenat, ty děvko? Začínám ztrácet trpělivost. Mimochodem jsi počítal na můj vkus moc pomalu, oba dostanete deset ran navíc." Otrokyně na mě vrhla ublížený pohled, jako bych za to snad mohl. "Ale to si už necháme napříště, vy hnidy. Čeká nás ještě dlouhá cesta, ale myslím, že už si z vás vychovám poslušné otroky. Teď zmizte, ozvu se vám!"

* * *

Semeno dopadlo na záchodovou mísu. Mladý muž se styděl za to, že si ho musí pořád honit, že nerealizoval své sny a neustále se musí uspokojovat jen za pomoci své bohaté fantazie. Má Paní, prosím, pomozte…


...::: Tip pro Vás: Šimrátko Starburst - černé :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...