Sadistic Rope
Czech Bitch
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Viky

Autor: Anfin

Hodnocení

1234567

Viky stála uprostřed místnosti docela nahá, pokud nepočítáme několik metrů prádelní šňůry. Pusu měla přelepenou kusem izolační pásky, oproti tomu výhled měla ničím nerušený. Ruce byly až po lokty pevně svázané za zády pomocí kožených řemínků a na řemínky byla navázaná šňůra, která se Viky vinula kolem boků, v ose těla se pak lámala, dvěma pramínky se ostře zařezávala mezi stydké pysky a dál vystupovala mezi hýžděmi. Z bílé dvojlinky vepředu trošičku povylézal naběhlý poštěváček, který vypadal, že už má něco za sebou. A mnoho před sebou.

O prsa se starala další šňůra, která je několikrát podbíhala, zvedala a stahovala ze všech stran, takže prsa stála na dívčině hrudi pevně v pozoru. Tmavší bradavky natěšeně vystupovaly z povrchu kůže, přičemž levá měla kolem sebe červený flek, který naznačoval, že jí někdo pomáhal na povrch příliš silným podtlakem.

Nohy měla Viky volné, protože je potřebovala k pohybu. Ne že by jí byl příjemný, ale když ji hrubá ruka nasměrovala k protějším dveřím a pevně stiskla ruce za zády, Viky vykročila. Poštěváček přitom intenzivně dřel o povrch provázků a červenal a zvětšoval se víc a víc s každým krokem. Provázky pod ním začaly nezadržitelně vlhnout a Viky mohla jen bolestně doufat, že nasáknutý materiál rychle změkne. Zatím se tak ovšem nedělo.

V další místnosti na Viky čekalo překvapení v podobě složité aparatury namontované na něčem, co připomínalo dřevěný trám, jakými se vyztužují střechy domů. Zhruba uprostřed trámu byla zasazená úzká dřevěná pryčna, která zřejmě sloužila jako opěrka; na trámu se tedy sedělo obkročmo. Z díry kousek před opěrkou pak čouhal kovový kolík se zaoblenou špicí, zhruba dvacet centimetrů dlouhý a dost tlustý. Kdejaký muž by svůj nástroj s chutí a zlomyslným úšklebkem vyměnil za tohle kovové monstrum.

Krom toho byly kolem dokola přistaveny všelijaké přístroje, které Viky nepoznávala. Ze stojanů visely drátky, hadičky a nástavce různých velikostí. Většina z nich asi pracovala na elektřinu, protože v malé místnosti to tiše bzučelo skrytou aktivitou.

Muž dostrkal Viky až ke dřevu, hrubě jí zvedl pravou nohu (napjaté provázky v rozkroku nabídly překrásný pohled na rozevřené pysky a vše uvnitř) a přetáhl ji na druhou stranu klády. Viky teď stála obkročmo a kolmou desku měla nasunutou mezi lokty a záda. Cizí ruce jí vzápětí lokty stáhly až úplně dolů, takže Viky se musela, chtě nechtě, snížit i v rozevřených kolenou. Zastavila se, když ucítila oblý hrot, který se lehce dotýkal jejího těla na velice intimním místě.

Mužská ruka byla až nečekaně jemná, když Viky rozevírala dvojici provázků v rozkroku a s nimi i vše okolo, aby mohl nástavec projít skrz až do ní. Kov ji otevíral jen lehce, ale silně studil. Když se ruce odtáhly (Viky se neodvážila ani pohnout na znamení protestu - už to dnes jednou zkusila a červené fleky na jejím zadku jasně hovořily o výsledku), leskly se mazlavou vlhkostí, které teď Viky měla na rozdávání.

Cítila, jak jsou k jejím rukám přidávány nové provazy a musela se podvolit dalšímu snížení, které teď už proběhlo na všech frontách. Chlad pronikl dovnitř a dívčiny bradavky se ostře vzepjaly, když jí na celém těle naběhla hrubá husí kůže. Ruce byly mezitím přivázány ke kladce, která začala vzápětí navíjet. Viky podklouzly nohy. Skrz pásku tiše vyjekla a nasunula se na hladký kov téměř nadoraz, poslední dva centimetry zachytila jen sevřením stehen, což byl ovšem jen bezmocně chabý pokus odolat dalšímu vniku. Pochvu jí téměř umrtvil pocit intenzivního chladu, přesto však cítila tlak v břiše a věděla, že hloub to už nepůjde.


...::: Tip pro Vás: Mystim Magic Gloves - rukavice pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


Pomalý a silný, téměř něžný tlak rukou na její boky, ji rychle přesvědčil o opaku. Viky konečně rozevřela stehna dokořán a přitiskla okraje své mokré pochvy na žíznivé dřevo. Hrot pronikl nejhlouběji dle svých (ne jejích) možností. Toho muž využil a řemeny Viky rychle přitáhl pánev k podkladu. Tlak byl téměř nesnesitelný.

Viky těžce dýchala a přemýšlela, co bude asi následovat. Nemusela čekat dlouho.

Dřevěná pryčna povolila a sklopila se lehce dozadu. Viky, která k ní byla připevněná, se musela podvolit. Poštěváček nyní trčel z rozevřených pysků vyzývavě do výšky. Totéž bradavky na prsou nalitých k prasknutí. Když Viky konečně zaklonila i hlavu, uviděla přímo nad sebou ciferník podobný tlakoměru. Byl na nule. Netušila, co to znamená.

První agregát se rozjel k plné činnosti a Viky uslyšela sykot nasávaného vzduchu, který jí byl už z dneška povědomý. Hned nato jejím tělem proběhla vlna šíleného pocitu bolesti, vzrušení a šoku. To se drobný nástavec vývěvy přisál na její masitý poštěváček a vtáhl jej hluboko dovnitř.

Bradavky dostaly vzápětí stejnou porci, jen jejich odsávače byly komplikovanější, několikastupňové, vždy následující stupeň o něco rozměrnější než ten předchozí. Dívčina prsa teď byla týrána způsobem, jakým by to ani sebevíc utažený provaz nedokázal. Viky tiše sténala a kroutila se, ale jen velmi mírně. Moc volnosti v pohybu beztak neměla.

Zbýval tedy ciferník. Prozatím se nehýbal a Viky se zbytky mdlého vědomí byla jakýmsi zvráceným způsobem zvědavá, jaký přístroj se na ukazatel napojuje.

Když se pod ní ozvalo tiché vrčení, které se jí okamžitě přeneslo až někam hluboko dovnitř, pokusila se vykřiknout. Ledový pahýl ji napnul o kousek...a ještě o kus...ještě víc... A ručička se sotva posunula k jedničce. Cítila, jak jí oblý kov klouže po břišní stěně a než omdlela, bylo jí naprosto jasné, že možnosti své pochvy hluboce podcenila...


...::: Tip pro Vás: Silikonový roubík s kroužkem :::...
Sexshop Sexujte.cz


dobry

ryba

   (19.5.2009 10:47)
tak toto bych chtěla zažít...
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...