Sex And Submission
Hogtied
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Jakej byl víkend

část 3.

Autor: Carloss

Hodnocení

1234567

Ten den bylo nádherné slunné počasí. Vlastně už ráno, při prvních paprscích slunce, kdy se mi nechtělo moc vstávat, mě jeden zbloudilý paprsek nemilosrdně probral a vyhodil z postele. Měl jsem rozmrzelou náladu, a tak jsem ani té dívce, která usnula po mém boku nedovolil dlouho vyspávat a válet se v posteli.

Probudil sem ji rychle. Sebral jsem ji přikrývku a pokropil její nahé tělo sprškou studené vody. Probudila se se silným škubnutím a její oči hledaly důvod jejího náhlého přerušení sladkého spánku. Koukla se na mne, ušklíbla se a chtěla si lehnout a opět se zavrtat pod deku.
Nedal jsem ji šanci. Uchopil jsem ji za ruce a sedl si ji na nohy. Připraveným provazem jsem ji svázal ruce a pak nohy u kolen a kotníků. Ruce jsem ji uvolnil, otočil ji na bříško a znovu ruce tentokrát za zády spoutal pevně okolo loktů a zápěstí. Přes oči a ústa ovázal šátkem. Takto zdánlivě bezmocnou ji nechávám ležet v posteli zatím co já se věnuji rannímu rituálu. Pěkně se umýt, nasnídat a poslechnout si ranní zpravodajství.

Je to asi půl hodiny, když slyším tlumený dívčí křik, šátkem. Dojedl jsem snídani a doslech poslední zprávy v rádiu. Pomalinku jsem šel po hlase do ložnice, kde vidím, jak dívka leží na zemi a škube sebou, jak jí to provazy dovolí.


...::: Tip pro Vás: Černá bondage páska :::...
Sexshop Sexujte.cz


Potichu jsem došel až k ní, rychle a rázně ji uchopím, zvednu v náruči a hodím opět do měkké postele. Položil jsem ji na záda. Nyní se mi poskytl pohled na její vnady. Řekl jsem si, že jsou její kouličky nevyužité, a že jim něco chybí. Její prsa byla „malá“, takové větší dvojky, když tak ležela netvořily žádné větší nerovnosti jejího hrudníku. Snad jen ty malé bradavky, které se tyčily vzhůru. Lepenkou jsem jí ty dvě kozičky přelepil a jen malou mezírku pro bradavky nechal volnou. Na ty jsem nasadil kolíčky a spojil provázkem.

Nelíbilo se jí to! Začala více kňučet, jako malé štěně. Pomohl jsem ji na nohy a nechal ji doskákat do jiné místnosti. Jak se jí houpaly prsa, kolíčky pronikavěji dráždily bradavky. Konečně se dostala ke sloupu, ke kterému jsem ji přivázal a změnil pozici rukou, za hlavu. Ke sloupu byla přivázána pevně za ramena a ruce nad hlavou. Tak se jí opět napínal hrudník a kolíčky pevněji stahovaly zrudlé bradavky. Trošku jsem kolíčky stisknul, vyjekla a oddechla. Pověsil jsem na provázek mezi kolíčky závaží a pustil je z pěti centimetrové výšky dolů. Pěkně se jí protáhli bradavky a ona jen bezmocně fňukala a syčela.

Takto jsem ji nechal a odešel si přečíst noviny a dopít čaj. Byl už studený Přelil jsem ho do plastového džbánku a podal dívce do dlaní. Pokud se hne a pustí jej, polije se! Po několika minutách se tak stalo. Měla mokré vlasy a potůčky jí stékaly po obličeji a krku a níž. Pomalu jsem i začal strhávat lepenku z prsou okolo kolíčků. Stačilo jen zavadit o kolíček a cítil jsem jak jí bolest prochází celým napjatým tělem. Opatrně jsem tedy lepenku vyměnil za provaz. Omotal jsem jí okolo těla a prsou stahovací podprsenku tak, že se kolíčky sesunuly na okraj bradavky a sevřely je tak v ještě bolestivější stisk. Kolíčky jsem ale sundal opatrně a bradavky polil studenou vodou, trochu je pohladil a nechal odpočinout.

Rozvázal jsem ji nohy aby se lépe postavila a začal jsem tvořit diamantový úvaz na jejím těle s uzlíkem v klíně. Oblékl jsem ji kalhotky a podprsenku, přes všechny ty provazy. Sundal ji roubík a dal trochu najíst a napít. Odvázal jsem ji od sloupu a oblékl ji do jejích šatů. I šátek, který měla dosud na očích jsem sundal.

Nohy jsem ji svázal těsně pod zadkem. Nechtěla, ale vysoukal jsem ji z domu na procházku do lesa. Sebou jsem si vzal několik provazů do batůžku, hned venku jsem ji ruce svázal opět za zády. Už tolik neprotestovala a nechala se odvést do lesa. Chodily jsme déle než půl hodinky, až jsem ji vtáhl do hustšího lesa a opřel o strom, a ruce přivázal ke kmeni. Na oči dostala opět šátek.

Začal jsem vyndávat provazy z batohu, to když ucítila, začala popotahovat a z pod šátku vyplavaly slzičky, svezla se na bobek a cukala sebou. Nevšímaje si toho jsem hledal kterou větev jak ohnu a připravím tak pro ni prostor. Trvalo to asi patnáct minut. Dalo mi dosti velkou práci ohnout silnou větev, ke které ji přivážu zápěstí nad hlavou. Nohy ji přivážu za kolena od sebe ke kmenům okolních stromků. Pustím ohnutou větev, ke které je přichycena za ruce, tak se její tělo napne a natáhnou se jí klouby, nejvíce ramena. Vyhrnul jsem ji triko tak, abych se dostal k diamantovému úvazu na nahém těle, ke kterému jsem přivázal několik stahovacích provázků a jejich konce upevnil
kdesi na stromech a větvích okolo sundal jsem ji šátek z očí a nechal ji, ať se pořádně podívá na svoji situaci. Nechal jsem ji dlouho takto zavěšenou.

Našel jsem si pěknou kůru a pár větví, sedl si k ní na opačnou stranu stromu, kam neviděla a pomalu si vyřezával nějakou lodičku. Každou chvilku jsem slyšel její nářek a cítil marné pokusy, jak uvolnit své tělo. Když jsem byl se svou prací spokojen, podíval jsem se jak se jí vede. Pomohl jsem ji s jedním uzlíkem. Nevím jak dlouho ji trvalo, než se z toho dostala, ale to bylo její odměnou. Volná a unavená odešla spolu se mnou domů do postele.


...::: Tip pro Vás: Pouta na ruky :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...