Whipped Ass
TS Pussy Hunters
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Jakej byl víkend

část 2.

Autor: Carloss

Hodnocení

1234567

Jako každý víkend i dnes přijela ta dívenka do města a opět jsme zašli ke mě domů. Voněla pánskou voňavkou, od táty. Sotva si zula boty ani jsem se nestihl otočit a už ležela v posteli, jen ve spodním prádle. Šel jsem k ní, a lehl si tak blízko, jak jen to bylo možné. Pohladil jsem ji po tváři a zajel prsty do vlasů. Koukali jsme si hluboko do očí a ona byla spokojená a roztoužená, jako vždy.

Koukali jsme na sebe a její oči prozradily vše! Chtěla to! Byla napjatá a každý můj dotek pronikal jejím tělem jako blesk. Pohrával jsem si s ní, jako s tou nejkřehčí hračkou. Vrněla a mňoukala jak kotě s klubkem nití v packách, které drbete za ušiskama. Její propnutý hrudník se hrdě tyčil vzhůru. Měla taky co ukázat. Její prsa se opravdu nedala přehlédnout. Častokrát, když jsme se procházeli Srdcem Evropy, zpozoroval jsem muže, kluky, ale i mnoho dívek, jak se jejich zrak zasekne někde hluboko v jejím výstřihu. Její bradavky se nyní tyčily vzhůru a čekaly jen na můj jazýček. Nenechal jsem je dlouho čekat. Jazykem jsem pomalinku přešel z jejích sladkých úst na krk a pak na pevnou bujnou hruď. Několikrát jsem obkroužil prsa, než jsem se přiblížil k bradavce a jemně se jí dotkl špičkou jazyka. A pak jsem pomalinku zlehka jazykem došel k pupíku, celý jej obkroužil a notně potrápil. Celá se napnula, jak jejím tělem pronikaly impulzy od pupíku hluboku do těla.

Vrátil jsem pozornost na její ňadra, políbil bradavky a pěkně sál jako miminko. Dráždil jsem je prsty a pevně uchopil celá prsa do dlaní. Začala se cukat a zmítat, tak jsem ji zalehl nohy a své kolem jejích omotal a ruce jí překřížil za hlavou. Držel jsem ji jemně ale pevně aby se mi necukla. Celé její tělo, kam dosáhl jazyk jsem prozkoumal, nejvíce ale pupík a bradavky na které stačil jedinný dotek a házela sebou jako zlatá rybka v síti. Naposledy jsem ochutnal její prsa a pustil jsem ji, protože udržet její tělo bez hnutí bylo nad mé fyzické síly.

Kolenem jsem se dostal mezi její nohy, sama je roztahla a čekala co bude dál. Pohodlně jsem si lehl přímo před její jeskyňku. Byla už opravdu vlhká a roztoužená Nos jsem zabořil hluboku dovnitř a jazykem přejel po celém pahorku.

Čekala toho víc, proto se chytla za ňadro a trochu se pohladila nasliněným prstem přes bradavku, ale já jsem pokračoval v jejím klíně, jazýček se mi nezastavil a cítil jsem jak to na ni přichází, začala rychleji dýchat a trochu se cukala, když se už blížil její výstup, zvedl jsem se a odešel zapnout počítač.

Vykřila!, a praštila pěstí do postele, načasoval jsem to opravdu dokonale, přerušil jsem její nástup orgasmu v hodině „Dvanácté“. Koukla se mi do očí jako největší nepřítel, otočila se na bok, přikryla a mlčky trpěla.

Já se v klidu a nerušeně věnoval simulátoru na počítači, ještě asi 2 hodiny do noci, pak jsem si vlezl k ní pod peřinu, pohladil ji, už spící, po prsu a s rukou na jejím těle jsem též usnul.

Najednou jsem se cuknutím probral ze spánku a koukal co se děje. Vše bylo v pořádku, vzbudil jsem se přesně tam, kde jsem usnul! Polštář pod hlavou, dekou přikrytý, jen ten hrbol pod dekou byl větší než jindy. A cítil jsem jak mi ta dívka drží penis a blíží se rty k němu! HA! Toje ono! V klidu jsem zase položil hlavu na polštář a uvolnil se.


...::: Tip pro Vás: Řetízek se svorkami na bradavky :::...
Sexshop Sexujte.cz


Uměla to, pohrávala si s mým klackem obratně a jemně jej držela v ruce, zato rty jej svírala dokonale a jazykem lechtala žalud. Sála jako vysavač. Několikrát přejela přes žalud zoubky a stiskla pevněji ruku. Honila mě najednou rychle a bez slitování, cítil jsem jak to na mě přichází, ale ta mrška mi oplatila včerejšek a přiškrtil mi jej, tak šikovně, že stačilo jedinného pohybu a mohl jsem být. Pustila mě a položila se na můj ohon. Jazykem mi dráždila bradavky a někdy i kousla. Jemně. Nikdy to nebolelo. Sála mé bradavky a jazykem trápila.

Najednou na mne nasedla, bez varování začla přirážet a nabodávala se mi na kůl, že jsem měl co dělat, abych ji neschodil. Stačilo málo a opět se mi kulky začaly cukat, v tu chvíly se vysmekla a zalehla mi ho a políbila mě. Lehla si vedle mě odkryla naše těla z pod peřiny, hladila a líbala celé mé tělo, šklrábala mě jemně dlouhými nehty a sem tam přejela můj stále stojící penis nehty. Opět mě chytla rukou klacek a pomalinku mě honila a laskala na těle dala si záležet, aby to na mě nepřišlo tak rychle jako před chvilinkou. Trvalo to dlouhé minuty. Nyní jsem si byl jist, že mě udělá a nechá se postříkat. Sedla si mi na nohy a rukou tvrdě a rychle mě honila, pomohla mi i jazykem už už jsem byl na kraji, když najednou přestala olízla mi špičku mého čůráka a odešla do koupelny.

Pomstila se mi za včerejšek dvojnásob, ale já dobře věděl, že tam v koupelně opět trpí.

Ten den jsme si odpočinuli, každý po svém, ona v posteli, já u monitoru a klávesnice. Večer jsme si lehli k sobě a koukali na nějaký ten film v televizi. Přitulila se ke mě a začala mě hladit jemně rukou po těle. Někdy sjela i níž... Po chvilce jsem ji to s láskou oplácel něžnými polibky na hrudi. Moc dlouhá ta předehra asi nebyla nabodl jsem ji na svůj ohon tvrdě a rychle. Zalapala po dechu, ale nechtěla hned pustit, přidržela si mě uvnitř hluboko několik vteřin, pak sama začala přirážet rychle a tvrdě. Netrvalo ani deset minut a udělali jsme se oba. Otočil jsem se a položil ji na postel tentokrát jsem byl nahoře já a nechtěl jsem dopustit, aby mi můj nástroj ztratil bojové postavení. Ona se držela rukama čela postele a zuby měla zaťaté jak při porodu. Uchopil jsem ji kolem pasu a držel se jako klíště. Kapky potu mi tekly po tváři a ona měla oči plné slz a štěstí. Chtěla to tvrdě a bolestivě, když na ni přicházel třetí orgasmus nebyl jsem už tak tvrdý, ani mé síly nebyly jako při prvních dvou. Udělal jsem se jí na hrudník, a opět zasunul do vlhkého klína. Ona si mojí nadílku rozetřela snad po celém bříšku a prsou. dlaně a prsty si dokonale očistila jazykem a spokojeně mi hleděla do očí. Nyní jsem jezdil v jejím klíně pomalu a jemně, protože mi došly síly. Schodila mě ze sebe a začala se věnovat pořádné kuřbě. Naznačil jsem ji aby jsme si dali devětašedesátku, a tak se stalo. Klekla si nademne a musel jsem ji držet vší silou, aby můj jazyk vydžel na jejím citlivém pahorku. Nevydržela to déle než pět minut. Ucukla, ale mému údu se věnovati nepřestala. Dalo jí opravdu hodně práce, než mě dovedla k dalšímu vrcholu, ale zaslouženě vše spolykala a usnula mi pak v náručí.

Vyřídila mě dokonale, nebyl jsem schopen vydržet její další doteky, i ona nechtěla mojí dlaň ve svém klíně několik hodin. Následující den ...


...::: Tip pro Vás: Stylové zápěstní manžety :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...