Sadistic Rope
Hogtied
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Jakej byl víkend

část 1.

Autor: Carloss

Hodnocení

1234567

Je tomu několik let nazpět, co mě potkalo takové malé mladé milé stvoření s čertovsky nevinným úsměvem a ďáblem v těle. Začali jsme se stýkat, z počátku párkrát do roka a pomalinku jsme poznávali jeden druhého, doslova po všech stránkách. Střídali jsme se v našich návštěvách - jednou jela ona ke mě a pak zase já tam někam k ní... Postupem času se naše občasné návštěvy změnily a zhoustly na maximum, tedy vídali jsme se každý víkend, což nám zůstalo až do dnes.

Jednou, když opět přijela v pátek ke mně domů, ocitla se v mé moci a zajetí už od výstupu z autobusu, vše jsem ji hned sebral – batůžek, kabelku i mobilní telefon z kapsy. Cestou k domovu ji pevně svírám rukou kolem zad v obětí. Jen několik posledních desítek metrů před brankou do zahrady jsem ji nechal volnost, než jsem našel správný klíč. Prošla dveřmi, zamknul jsem. Chytil jsem ji za obě ruce a vedl si ji před sebou jako mašinka za vagónky. Odvedl jsem si ji takto na chodbičku před bytem, když se shýbala k řemínkům bot rychle jsem ji uchopil za ruce a strčil ji do bytu. Tělem otevírala jen pootevřené dveře, hekla „co to děláš?“ a ušklíbla se... zabouchnul jsem za sebou dveře, zamknul a klíč strčil do kapsy. Předsíňkla v bytě je malá místnůstka bez oken, takže tu byla celkem tma.

Sundal jsem ji kalhoty, kalhotky dříve, než si začala svlékat bundu. Opřel jsem si ji o zeď, rozepnul si kalhoty, a vstopil do ní pěkně ze zadu. Postupně jsem sundaval své boty, a kabát jemně svlékl její kalhoty pod kolena a kalhotky její jsem roztrhl, udiveně jen křikla „nééé“, ale držel jsem ji pevně za dlouhé vlasy, nemohla a možná ani nechtěla moc činit odpor. Teď už pěkně jemně a pomalu jsem dokončl akt, no jemně!... dýchala opravdu rychle a tep měla také na hranici únosnosti srdce. Přeci jenom to neměla už nějaký ten pátek, a tak se její stěny opravdu pomalu rozevíraly. Kupodivu se holka udělala během několika krátkých minut. Skoro už nestála sama na nohou, musel jsem si ji v pase podpírat. Rukama se opírala o zeď a hlavu měla skloněnou.

Když už jsem se i já blížil na konec, začala hlasitě sténat a zarývala se mi svými dlouhými nehty, které si pečlivě pěstuje už nějakých pár měsíců, do rukou hluboko do svalů. Vyplnil jsem ji tu malou jeskyňku opravdu velkou spškou. Ovšem tím to samozřejmě neskončilo. Tempo bylo nyní volné a mírné, nechtěl jsem aby mi moje dívenka skolabovala únavou, venku byla zima a ona byla poněkud prokřehlá z cesty. Dlouhých několik minut jsme jen tak prostáli spojeni, když jsem cítil, že můj úd trochu slábne oba jsme se přičinily tomu, aby se opět postavil. Nenuceně ta dívka prožila další orgasmy. Trvalo to asi pětadvacet minut a pokropil jsem ji další sprškou semene. Chviku jsme oba stály opřeni o stěnu a rozdýchávali se, mé ruce opřené o její pěkné boky a její o zeď. Opatrně jsem ji teprve vysvlékl z bundy, tu jen tak odhodil na zem k roztrhaným kalhotkám. Svetřík též, pomohla si z něho sama a začala si rozepínat podprsenku, v tom jsem ji důrazně zarazil! Otočil jsem si ji čelem k sobě a rukou prohrábnul mokrý klín. Vsunul jsem dovnitř postupně dva prsty a celé ulepené je otřel o její podprsenku, očistit je musela jazýčkem. Konečně jsme se dostali z předsíně do bytu, její kroky já nasměřoval do pokojíku a sám odešel pro jídlo „na uvítanou.“

Nechal ji chviku odpočinout, bez problémů našla (již věděla kde ji hledat) postel, na tu padla jak byla nahá jen v podprsence, přinesl jsem ji něco dobrého. Když si myslela, že může v klidu ležet a odpočívat, přiblížil jsem se, políbil, zaneprázdnil její ruce na mém nahém těle. Hbytě jsem zavázal její oči šátkem a ruce spoutal za zády slabým 6 milimetrovým provazem, byla tak unavená, že se ani moc nebránila, i když vím, že by se mi s přehledem vzepřela. Má přeci jen více síly než já. Ano byla trochu vyděšená, už s těch roztrhnutých kalhotek, ale věděla jistě, že dostane nové! Něžnými dlouhými polibky na její polonahé bezvládné tělo ji uklidňuji. Mé ruce pak pomalinku zkoumaly celou ležící postavičku kousek po kousku, od konečků prstů na nohou, až po ušní lalůčky jsem ji celou olízal a polibky zasypal až se jí celá kůže, pokrytá malými kapičky potu, napjala a ona se mi dobrovolně odevzdala. Dalšími připravenými provazy jsem upevnil její kolena, tak aby neměla sebemenší možnost pohybu.


...::: Tip pro Vás: Roubík Breathable Ball Gag :::...
Sexshop Sexujte.cz


Odešel jsem pro vodu, „pokropím ji a pomalinku začnu vymýšlet plán mé nadvlády“ tato myšlenka mi vězela v hlavě. Nepřestával jsem hladit a laskat měkoučkou pokožku, malinko svázanou jsem ji bezpečně zanechal samotnou jen na pár vteřinek, než jsem si sehnal rozmyšlené náčiní a nějaké pomůcky k ruce. Vrátil jsem se k ní, odlořil ty věcičky a přejel jsem jijí záda od krku až po zadeček ostrými nehty. Klekl jsem si nad její tělo a trochu drsněji ji otočil na záda. Rozmyslel jsem si postup: „První na řadu přijde Salko,“ říkám si. Pomalinku měkkým štětečkem rozetřu po bříšku a hrudi. Prsa osvobodím od podprsenky a políbím bradavky. Promnu její tvrdá prsa a potrápím bradavky trochu svými zoubky. Potřu je trochu větší vrstvou Salka, nechám na nich odkapat štěteček. Pupík až po okraj naplním salkem, zasunu mokrý štětec i do podpaží. Vše toto nechávám pomalinku zaschnout a pozoruji reakce znehybněného slepého těla.

Nyní vezmu čokoládovou polevu a ozdobím ji prsa a pupík. Nedám jí ochutnat ani jednoho! Jako poslední ozobu přidám barevný čokoládový posyp, kterým vytvořím pěkné potravinářské prádélko. Pomalinku se přesunu k dívčině klínu a pohladím jej a políbím. Prsty mírně roztáhnu a trochu polechtám jazykem. Celý její pahorek dokonale jazýčkem očistím. Vezmu si trochu gelu, kondom a vybrátor a pomalinku jej vpravím co nejhloubš do vlhkého otvůrku. Dával jsem si pozor, aby tam vydržel co nejdéle a samozřejmě jej nechal v malých obátkých. O to, aby nevyklouzl se staraly obvazy, ktrými měla vytvořené pevné kalhotky. Ruce měla svázaná, a tak se mi celkem bez boje vše povedlo . Opět začala trochu rychleji dýchat a cítil jsem jak se zrychloval i její tep. Prsa jsou již pokrytá vrstvou suché polevy z čokolády, Salka a posypu.

Takto ozdobenou dívku ponechává svému osudu, jen kontroluji její náladu a také uzlíky a otlačeniny od provazu na rukou. Počkám do prvních záchvěvů rychlejšího dechu a náběhu orgasmu. Vybrátor odemne přešel do vysokých obrátek a kontroloval jsem její stav! Štětečkem očištěným od sladké polevy ji lechtám na bocích a krku dokud se nezmítá a neprosí o ukončení trápení. Vypnutí vybrátoru bylo pro ni něco neuvěřitelného. Změním její polohu z lehu na polohu ve stoje, stále slepou ji odvedu do vedlejší místnosti a ruce a kotníky ji připoutám ke sloupům. Nebude to příjemné s vybrátorkem, pomyslel jsem si, ale ona to vydrží! Prsa jsem ji potřel opět vrstvou salka, a opět ji nechávám chviklu stát a čekat co bude dál.

Po několika, pro ni jistě dlouhých nejistých minutách bradavky olíznu a očistím od polevy a salka, staré zaschlé sloupnu. Pomalu jí na obě bradavky připevním kolíčky, vyjekla překvapeníma a snažila se je setřást, nemohla, a tak jen pískala něco o tom, že ji to moc bolí... kolíčky byly spojené provázkem, neměla je na svých kozičkách po prvé, a tak jsem věděl, že trochu si semnou už hraje a simuluje. Věděl jsem, že jí ubližuji, proto ji musím nějak později odměnit! Ale teď ji opět vyfotím. přidal jsem na provázek karabinku s lahvinkou s trochou vody a koukal, jak dlouho to vydží. Kolíčky jsem omotal lepenkou jemně a rychle.

Cítil jsem její bolest v celém těle. Polibkem na ústa a pokropením hlavy i prsou vodou, začíná další trápení. Odsunul jsem její kalhotky z obvazů, opět byl zapnut vybrátor, který měla stále v klíně. Přistoupím k ní ze zadu a rukama ji pohladím po vlasech a celém těle, opatrně se dotknu prsou i kolíčků a přejedu do klína, odkud budu pomalinku odmotávat vytvořené kalhotky. Tím jsem ji vysvobodil od vybrátoru. Pomalu začínám odlupovat zaschlou polevu a čistit tak její tělo. Zaschlá poleva se lepí na jejím těle a spíše se drolí. Kolíčky nechávám ještě chvilku na bradavkách, ovšem bez lahvinky s vodou! Přidávám ovšem další kolíčky do jejího klína. Sundal jsem i provázek od kolíčků na bradavkách. Provazem jsem začal omotávat bolavá ňadra a sledoval jak se vypínají, odlepují od hrudi a stahují bolestivě kolíčky z bradavek. Tušil jsem slzy v jejich očích, a tak ji pomohl ze zajetí kolíčků tak jemně, jak jen to šlo! O to víc ale utáhl provaz okolo prsou a vyfotil je tak! Sundal jsem i kolíčky z klína. Pohladil ji na chloupkách a trochu podráždil uvnitř. nohy uvolnil z provazů, i ruce odvázal a v náručí ji položil zas na postel a nechal odpočívat, stále se šátkem na očích. Prsa jsem ji pěkně promasíroval, pomalu se dostal mezi její nohy a konečně zasunul... I prsa jsem pak pomalu uvolnil z provazů a dovedl nás k poslednímu orgasmu toho večera.


...::: Tip pro Vás: Slepá láska :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...