Public Disgrace
Whipped Ass
TS Pussy Hunters
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Vdecen ponizeni

Autor: Deyn

Hodnocení

1234567

Ten červený kabát. Byla nádherná. Neměla cigaretu, ale bylo jí to líto. Většinou má u sebe krabičku, ne ale tento večer. Pozvala mě domů. Malý byt, u řeky. Byla opilá, unavená, nádherná, rozcuchaná, ve své ženské otupělosti a rozcuchanosti půvabná.

Nahá... Vyšla z koupelny a já čekajíce unavenou dívku nabízející teplé pivo jsem byl šokován... nádherná... štíhlá... nevyholená... ŽENA.

Polož se...

Ležíce na její neustlané postelí plné její vůně, ona klečíce nahá vedle mě /jejím ženstvím dotýkajícím se bílého prostěradla/ jsme si povídali. Stěží držíc nit, v hondbě za soustředěním poznala, že jsem jen muž.

Líbím se ti ? ...

Ani neví jak, nejsem schopen jí popsat jak jsem šťasten v tento moment. Oblečen, v džínách svírajících vše co se chce vzepnout jsem byl v údivu hledíce na tu bílou voňavou bytost. Voněla ženstvím, cítil jsem z ní I cigarety a alkohol, ale spolu s vůní její broskvičky jsem nebyl schopen odpovědi.

Nevadí...

Mluvila ona, hrajíc hru, vědouc, že můj názor není důležitý. Jsem v moci vášně. Jsem v mocí jí. Rozepla mi poklopec, vylovila mé tvrdnoucí mužství a prohlížela si můj penis, ohmatávala mi šourek, mačkala žalud... anatomie mužství... a já byl trpělivý pacient.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - Flick Stimulator Pack EM60-E :::...
Sexshop Sexujte.cz


Zavři oči...

Ucitíl jsem vlnoucí se pohyb matrace a pak omámen blízkou vůní její lasturky jsem je povzdechl. Cítil jsem, že její brána je od mého obličeje, od špičky mého jazyka jen kousek.

Otevři pusu...

Močila mi přímo do pusy. Hltajíce toto šampaňské ženství jsem byl vděčen alkoholu, že mě vehnal do její naruče, do jejího klinu.

Podívej se na mě...

Její polotevřená jeskyňka, brána, a sevřená, tajemná prdelka mě odzbrojila. Rosil jsem a ona jen cvrkla prsteníčkem o můj pyj.

Odejdi... Sám stojíce vykopnut na chladnou, špatně osvětlenou chodbu, ve studu spěchu snažíce se schovat svůj penis do kalhot... Zavřela dveře.

Kroky...

Tmavé dveře, dívčí boty, rohožka a já. Vděčen onu ponížení...


...::: Tip pro Vás: Plastové kolíčky na bradavky :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...