Device Bondage
TS Pussy Hunters
KINK Unlimited - All of Kink
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Usmíření dvou rodin

Autor: Irene

Hodnocení

1234567

Tato povídka je silně perverzní a sadistická, berte ji prosím jako příklad fiktivní virtuální simulace, kterou budou lidé (muži) pro svou zvrhlou zábavu provozovat v blízké budoucnosti...

Klimešovi by byli docela šťastná rodinka, kdyby nebylo jejich sousedů Novákových. Díky častým hádkám v obou rodinách pak došlo ke dvěma rozvodům. Obě manželky se pak navzájem obviňovaly, že právě hádky té druhé způsobili jejich neštěstí. A tak se sousedkyně dohadovaly dále samy. Nakonec vždy 34-letá paní Monika Klimešová ustoupila svěžímu temperamentu mladé 23-leté Ireně Novákové. Irena byla takový vůdčí typ, svým nádherně tvarovaným tělem olympijské plavkyně dávala přirozeně najevo, že ona je ta, která má hlavní slovo.

A tak zůstalo Monice jen tiché klení a šestnáctiletý syn Tomáš. Tom byl šikovný kluk, který se právě začínal zajímat o holky. Moc rád si prohlížel Irenu, když se dohaduje s jeho mámou. Zaměřoval se na její plná ňadra, útlé boky a kolena. Snil o Ireně a představoval si, jak s ní provadí ty nejdivočejší kousky. Irena zůstala sama bez manžela a ve svém bytě přes pavlač naproti Klimešovým si krátila dlouhou chvíli koukáním na kdejaké hambárny v televizi. Po nocích ji pozoroval z protějšího bytu Tomáš. Jeho malý kamarád nevydržel v kalhotech příliš dlouho, když viděl, jak se na posteli vlní to dokonalé tělo v záchvěvech rozkoše.

Po dvou měsících se Ireně poštěstilo najít nového druha. Byl to internista Daniel, ale postavou připomínal spíše model z nějakého kulturistického časopisu. Byl vdovcem ve středních letech a měl sedmnáctiletou dceru Janu. Jana byla stydlivá a po nějakém tom nakukování do protějšího bytu Tom zjistil, že opravdu má co schovávat. V podstatě byla menší kopií své nové mámy - avšak v ještě mladším a pro Toma přitažlivějším provedení. Přesto Tom nepřestával na Irenu myslet a kvůli Danielovi také trochu žárlil.

Roztržky mezi sousedy pokračovaly, až dal nakonec celé věci spád Daniel. Vždy dělal dojem rozumného muže, a tak sezval dospělé na malou poradu.

"Holky, takhle už to dál nejde. Kdykoliv se vidíte, musíte se porafat. Co se takhle usmířit?"

Irena hned vyjekla: "Ale když ona..."

"Tiše Irenko. Mám jedno řešení - definitivní, řekl bych. Všichni víme, že ani jeden z nás tohle krásné tiché místo v centru města neopustí. Musíme se buď domluvit, nebo tu mám jedno radikálnější řešení."

Ženy se na sebe zvědavě podívaly, pak začaly vyvolávat drobné narážky, až se celá jejich výměna názoru zase začala zvrhat v hádku. Dosud tichý Daniel promluvil:

"Dobrá tedy, vidím že to nejde jinak. Dělám to opravdu nerad, ale každý z nás se bude muset něčeho drahého vzdát. Když jsem byl na pracovní cestě v Mongolsku, skupina mnichů mě tam naučila velmi zajímavou praktiku, jak usmířit lidi. Divil jsem se, proč mnichům chybí různé části těla. Některým scházel kousek ucha, další neměl článek prstu, a někteří si dokonce nechali vzít ledvinu. Jeden z nich mi vysvětlil, že takoví lidé přestanou cítit, že jsou kompletní, a víc potřebují ty druhé. Své orgány často chodí do Evropy a Ameriky, kde se cení zlatem. Mniši však nechtějí nic, žijí v míru, protože s orgánem se také zbavili své ješitnosti, kterou každý úplný člověk má. Vysvětlující mnich nakonec podotknul, že doporučuje zaměřit se na pohlavní orgány - právě zde bývá koncentrováno ego. Jakmile se omezí, i skupina lidí, která se nesnese, bude najednou překvapivě smírná. Odputá se zkrátka od materiálních požitků a své ješitnosti."

Oběma ženám spadl prvotní úsměv, očekávaly vtipnou historku. Daniel se však tvářil smrtelně vážně. Potom vytáhl odněkud z pod pohovky dva semišové pytlíčky.

"Takže. Rozhodne náhoda. Tiše Irenko, nech mě vše vysvětlit a samy se rozhodnete, zda se takto chcete usmířit. Každý bude darovat něco. Jen jeden nebude muset dávat nic. Aby bylo vše spravedlivé, tím člověkem bude vítěz této svaté hry."

Potom Daniel vytáhl cosi, co se podobalo šachům. Delší chvíli vysvětloval, že je hra založena spíše na náhodě, a vítězi může pomoci snad instinkt a intuice.

"Dámy - dobře si rozmyslete, zda se chcete této hry zúčastnit. Ať dopadne jakkoliv, budeme se mít nakonec skutečně rádi."

První se vzpamatovala Monika: "A co děti? Ty se přece taky handrkují. Neustále vidím, jak Jana nadává na Tomáše, že nechává věci v naší společné sprše."

Irena hned odvětila: "Jo a ten tvůj Tomášek si zas nárokuje celou pavlač a kdykoliv se Jana objeví na houpačce, už ji vyhání ze svého teritoria."

Daniel začal znovu vysvětlovat: "Dámy, děti sem zahrneme taky - zatím za ně máme odpovědnost a uvidíte, že z nich potom budou lepší lidé. Připomínám, že jeden bude zcela bez újmy. Kdyby jsme se ochudili všichni stejně, jenom se posuneme na jinou úroveň a handrkovat se budeme dál. Takže - zítra se domluvíme co a jak - ano?"

Irena se slovy: "To je šílený." odešla do kuchyně a stále trochu zakřiknutá Monika odešla v tichosti.

Druhý den už se Irena tvářila trochu jinak. Vypadalo to, že jí Daniel celou noc domlouval. Ti dva pak nakonec přesvědčili i Moniku. Zbývalo informovat poslední členy rodiny.

Daniel opět začal diskuzi: "Já a Irenka jsme se dohodli. Ráno jsme dali dohromady smlouvu, že budeme hrát zcela podle pravidel té mongolské hry a zaměříme se na ty orgány, kde je efekt nejúčinnější. Já mám dceru, paní Monika také dítě, takže snad nebude problém. Stačí podepsat."

Irena se smlouvou nakonec souhlasila vlastně proto, že to byl nápad jejího geniálního manžela. Fakt, že děti ještě o ničem neví, ji trochu rmoutil, ale nakonec byly svolány i ty, takže se vše mohlo vklidu probrat.

Jakmile Irena odemkla dveře, objevili se v obýváku Novákových Tom s Janou. "O co jde?", zeptali se oba ve stejnou chvíli.

Daniel se dal do dalšího vysvětlování: "Tak, budu s vámi mluvit jako s dospělými. Dohodli jsme se, jak své vzájemné spory usmířit. Nakopíroval jsem pravidla hry, tak si je pročtěte. Pro vás je účast povinná, takže žádné lítání po diskotékách. Donesu si nějaké věci z ordinace a dneska večer začneme."

Tomáš s Janou si odnesli do svých pokojů stohy papírů, ale neměli náladu je číst. Po zběžném přečtení si pomysleli, že to bude nějaká přihlouplá rodinná usmiřovací hra. Spletli se však v tom, že bude přihlouplá. Na večer se všichni umyli a vystrojili. Nyní v prostornějším obýváku Klimešových už seděl Daniel a chystal na stůl podivnou šachovnici a ještě podivnější kameny. Manželky sepsaly na papírky seznam "darů" a vhodili je do semišového pytlíčku. Tomáš s Lenkou nechápali, proč se nikdo nesměje a nepopíjí víno, ale pravidla hry znali, tak se usadili nechávaje se překvapit, co bude.

Irena zahájila hru, hozením kostek na šachovnici: "Takže začíná Jana, pravidla znáte."

Jana provedla první tah, po ní táhl Tomáš, Daniel, Monika a nakonec Irena.

První ze hry vypadl Daniel. Vzal si modrý (mužský) sáček a vytáhl jeden papírek, který bez přečtení schoval v kapse.

Hra byla založená na strategii, aliancích, domluvě, ale zejména na náhodě. Ten, kdo prohrál první, na tom nebyl nejhůř. Vytáhl si jen jeden dar. Nyní se přesila obrátí k dalšímu hráči a ten si vytáhne papírky tři. Pak se hra umírní a zbylí dva poražení budou tahat po jednom papírku.

Tím druhým poraženým byla Jana. Daniel vzal červený semišový sáček a nabídl Janě, aby si vytáhla lístečky: "Jano prohrála jsi první, takže ty budeš dávat tři dary, ostatní po jednom, a jeden z nás nic."

Jak hra pokračovala a barevné kameny mizely ze šachovnice, vypadli postupně Irena a Monika. Tomáš byl vítěz. Všichni museli své papírky schovávat a na závěr je ukázat. Výherce měl povinnost ulevit ostatním od jejich darů.

V pořadí proher odhalili poražení své papírky. Daniel vytáhl z kapsy zmačkaný papírek a bez ostychu lakonicky přečetl: "Žalud. No nevím jak by to dopadlo, kdyby mě měl Tom zbavovat varlat. Tak pojď Tome a neboj se."

Daniel vytáhl z kabely účinnou anestetickou mast, skalpel a škrtící gumičku. Při pohledu na ty nástroje naskočila ženám husí kůže. Tomáš se tvářil neurčitě, ale podle jeho kalhot bylo jasné, že ho celá situace nesmírně vzrušuje.

"Pojď Tome. Když dovolíte, svléknu se. Stejně to budeme muset udělat všichni. Až skončíme, budou z nás úplně noví lidé, věřte mi - a nestyďte se. Jano, ukaž svoje papírky, aby ses mohla zatím připravit, než moje anestetikum začne zabírat.

Janě se třásla ruka. Na prvním papírku stálo "bradavka" na druhém znovu "bradavka" a na třetím "klitoris". Janě se hned tyhle tři body její ženskosti vybavili. Pořád se jí třásly ruce, dokonce upustila jeden papírek. Monika k ní zvědavě přistoupila a prohlédla si ho, potom ty ostatní. Nakonec se škodolibě uchechtla: "Bradavka a dvakrát? Holka ty máš ale pech. Pamatuju když jsem kojila Tomáška - přijdeš o hodně."


...::: Tip pro Vás: Vibrátor Mystim Tickling Truman eStim černý :::...
Sexshop Sexujte.cz


Atmosféra zhoustla. Pozornost se obrátila k Danielovi, který stáhl kalhoty se slipami tak, aby vyklouzl jeho silný penis. Stáhl předkožku a začal mazat oblasti kolem žaludu. Jakmile bylo hotovo, stáhl kalhoty úplně a podal anestetickou mast Ireně: "Připrav Janičku prosímtě."

"Ireno já nechci, ne." vzpouzela se Jana. Irena pomalu přistoupila k Janě a šetrně ji sundala bílou blůzku. Když rozcvakla podrsenku, Jana si rychle zakryla prsa. Ušklíbla se přitom na Tomáše, který ji očividně pozoroval: "Koukej laskavě někam jinam jo?" Když se šel Tomáš věnovat Danielovi, odtáhla Irena Janičce něžně ruce a začala jí roztírat mast po bradavkách. Její prsa nebyla tak plná, jako Irenina, zato velmi pevná a jakoby plná života. Janička začala natahovat. Kapičky slz jí tekly po hrudi, přitom jí Irena jednou rukou na tváři utěšovala, zatímco tou druhou pokračovala v roztírání masti po jejích bradavkách.

Daniel podal Tomovi skalpel. "Tak Tome, viděl jsem jak stavíš papírové modely. Tohle zvládneš levou zadní. Podívej, tady mi končí žalud. Podrž předkožku a zapři skalpel za žalud - ostřím dolů prosímtě - táák - aby nesklouzla zpátky. Tak a teď jako kdybys krájel klobásu - pěkně rychle tam a zpátky, dokud nezavadíš skalpelem o stůl."

Tom se nadechl a nachystal se k zákroku. Jana vše zvědavě pozorovala přes Irenino rameno. Irena mezitím stáhla Janě džíny a odhalila její bílé krajkové kalhotky. Tím Jana opět zpozorněla: "Ne Ireno, já se stydím před Tomem."

Tomáš se otočil na Janu, potom zpátky na Daniela, který mu jemně přikývl. Tom začal krájet. Šlo to doslova jako po másle - ani se mu nezdálo, že by začal a už bylo ostří na stole. Pořád nevěřil tomu, že už žalud není součástí penisu. Odsunul skalpel od penisu a žalud skutečně odňal. Jeho vlastní penis prošel bouřlivou erekcí, když si uvědomil, že teď je vlastně největší chlapák v pokoji.

Janička už nefňukala, ale nenechala si od Ireny stáhnout kalhotky. "Na, namažeš si to pak sama. Já se jdu podívat na Daniela." Ireně zatím nějak nedocházelo, že i ona má svůj papírek. Viděla, že Tomáš si už bude s Danielem opravdu rozumět. Daniel pracoval na svém pahýlu a loučil se se svým lesklým žaludem, který ležel na tácku na stole.

"Ach jo, tak to mi už asi toho kluka neuděláš co, Dane?" Daniel na ni jen pokynul, aby vytáhla svůj lístek. Irena celá ztuhla a pak ho pomalu vytáhla. Stálo na něm "dítě".

Daniel se zaradoval. "Tak vidíš, budeš ho mít. Udělat ti ho ale musí výherce. Je to super náhoda, že máš právě ovulaci."

Tomáš při těch slovech úplně zrudnul. Vzrušením už začal málem stříkat, ale uvědomil si, že semeno teď bude vlastně potřebovat. Přistoupila k němu Monika a políbila ho na krk a na tvář: "Já jsem na tebe tak hrdá." Potom se zarazila a podle Irenina bodavého pohledu, poznala, že je načase odhalit poslední papírek. Monika měla "vnitřní pysky".

Daniel si zafačoval pahýl penisu a vytáhl nějaké další náčiní. "Moni, na tohle půjdem do kuchyně, ano?" Necháme zbytek osazenstva, ať si to tu dořeší. Hrdá Monika zmizela s Danielem v kuchyni, odkud se ozývalo cinkání kovových nástrojů o linku. Daniel se ještě ozval: "A Tome, namaž si žalud trochu tou lidokainovou mastičkou, ať z toho Irenka taky něco má."

Irena nevypadala zrovna nadšená z toho, že ji má oplodnit takový zajíček. Jana cítila k Tomovi najednou taky trochu víc úcty a už začala v svlékání kalhotek povolovat: "Sundám si je, až bude nahej on."

Tomáš už byl prakticky v nepřetržité extázi a nedělalo mu problém stáhnout kalhoty. U slipů se trochu pozastavil, ale Irena mu pomohla. Přidřepla si před něj a slipy stáhla. Vyskočil na ni připravený a trochu mokrý čůrák. Jana se při tom pohledu uchichtla. Potom začala sundávat své kalhotky. Jak ležela na zádech, skrčila své rovné dlouhé nohy a její kalhotky už klouzaly po dráze ve tvaru S směrem vzhůru. Její sedmnáctiletá kundička se nádherně skvěla mezi nohama dcery v plném rozpuku.

Z představení Toma vytrhl až zvuk Ireniny rozepínané podprsenky. Irena se smířila s tím, co přijde, neboť sama papírek s dítětem psala, takže i trochu doufala, že do ní jeden z mužů nastříká své horké semeno. Pořád lepší, než přijít o bradavku nebo dokonce o obě, tak jako Jana. Alespoň kojení, byť cizího dítěte, si užije. Bylo jasné, že děťátko bude muset donosit a vychovávat s Danielem, Tomáš tu jen vykoná svou samčí povinnost. Bylo jí Jany trochu líto. Ta se ale tvářila hravě, ve svých sedmnácti brala věci tak trochu s vtipem - dokonce i tohle. Vyskočila podat Tomášovi mastičku, aby si namazal žalud. Když k němu přistoupila, Tomáš cítil její dech a moc toužil se dotknout jejího nahého těla. Nevědomky se k sobě přibližovali, až se špička Tomova penisu téměř dotýkala Janina podbřišku.

"Tak dost", vyjela Irena, která si právě sundala kalhotky. Odtáhla ty dva od sebe a podívala se na Tomáše: "Kdepak, na to ani nemysli. To tě mám nechat poskákat celou naši rodinu? Pojď za mnou. A Jani, než ti začne působit ta mastička, pojď se aspoň podívat. Takhle názorně to v biologii mít nebudete." To byla asi nejracionálnější věta, jaké se Irena domohla. Pak už šla do kolen a opřela se rukama o pohovku. Na Tomáše vyšpulila zralou vlhkou kundičku.

Tomáše trochu znervózňovala Janička, která se usadila v tureckém sedu na koberci kolmo k nim a vše hodlala pozorovat. Přitom ještě slyšel zrychlený dech mámy, které právě Daniel odstraňoval pysky. Přesto uchopil svůj panický penis a lehce vklouznul do Ireny. Irena nečekala žádného velikána a chtěla už mít vše za sebou. Po chvíli Tomova vytrvalého ježdění však i ona začala podléhat slastným pocitům. Původně čekala, že to bude jen hop hop a ona bude inseminovaná, ale mastička byla skutečně účinná. Všechna se do Toma nevstřebala, takže i Irenina kunda měla zaděláno na delší prožitky. Jana jen neurčitě hleděla, jak Tom přiráží. Tom jenom monotóně jezdil v Ireně sem a tam a koukal ji na záda. Nakonec se ohlédl i na Janu, která se celkem dobře bavila jeho nezkušeností.

Tom se tedy odvážil požádat Irenu, aby si lehla na koberec na záda. Irena neměla nic proti a během chvíle se oba tetelili v misionářské poloze. Když Jana viděla, jak se Tomáš statečně snaží, sebrala odvahu a zeptala se Ireny: "M-mami, můžu trochu pomoct?" Irena nic nenamítala, možná Janu ani neslyšela. Tak se Jana pomalu odebrala k Tomovi a pošeptala mu do ucha: "Zpomal trošku." Tomáš poslechl a zvolnil tempo. Jana mu uchopila koule a jemně je mnula, když viděla, jak přitom Tomáš zrudnul ve tváři, počkala až Irena začne znovu přivírat víčka, jemně ho objala tělo na tělo a velmi rozkošnicky olízla jeho ucho. To už Tomáš nevydržel a penis mu začal divoce cukat. Jana cítila, jak mu vlastně cuká celé tělo. Představovala si, jak s každým tím pulsem exploduje do její macechy další dávka Tomova semene a zajišťuje tak její mateřskou budoucnost.

Když bylo po všem, dala Jana Tomovi pusinku na rudé líčko: "Seš šikovnej kluk." S hihňáňím se pak přesunula do rohu pokoje.

To už vyšli s kuchyně Daniel a Monika, která měla zafačovanou celou spodní část. Vypadalo to jako plena. Monika pak pronesla: "No ani to nebolelo." Pak pohlédla na nahého Toma, který si utíral zasemeněný penis. Tom zachytil její hrdý pohled a opět se usmál.

Daniel spráskl ruce: "Tak Jani, teď je řada na tobě."

Irena si po styku s Tomem uvědomila, o co vlastně Janička bez klitorisu přijde. Trochu jí zamrzelo, že už nikdy v životě nepocítí to co ona a ještě ani nenakojí vlastní dítě. Zkusila se jí zastat: "Dane, nechceš aby si Janička aspoň užila, než o tu možnost přijde? Svěřila se mi co dělá s dildoušema, který jsem jí našla v pokojíku, ale v jinak je vlastně panna. Tady Tom se vyprcal, tak ať Janu nemrzí, že to nikdy nezažila."

Daniel se zatvářil přísně, ale byl shovívavý: "Víš, že to jako otec nevidím rád, ale pravidla tím neporušíme, tak proč ne. Jenom jestli Janička souhlasí"

Janička ani neodpověděla a rozběhla se přes obývák k Tomovi. Skočila mu kolem krku a začala ho horlivě pusinkovat. Tom ani nevěděl, jak k tomu došlo, ale už zase ležel na zemi, a vláčnými pohyby jezdil v Janě. Bylo to trochu jiné, ale fakt, že byla v jeho věku, a že ji směl doslova "šukat" bez ochrany před očima jejich rodičů, v něm vyvolávalo neznámé pocity. Monika seděla na svém obvyklém místě a pyšně pozorovala svého syna. Už přemýšlela, jak bude po takovém výkonu hladový, a že mu šikulkovi udělá jablečný nákyp.

Daniel vypadal poněkud nedočkavě: "Tak ještě chvilku si Jaňulo dováděj, ale ať už máme tu povinnost z krku."

Jak to dořekl, Jana Tomáše odstrčila a jako kočička na něj vyšpulila prcku. Tomáš znovu zajel do Janičky a po chvíli rytmického Janina přirážení ji chytil za boky. V tom chování zkušený Daniel zpozoroval blížící se ejakulaci a hned vzal Irenu hrubě za loket. Obloukem ji téměř povalil na zem a současně trhl vzdychající Janičku za ruku, takže Tomáš vyklouznul z pochvy a ještě stačil stříknout na Janin mladičký vyšpulený zadek. Irena pochopila, o co manželovi šlo, a rychle skočila před udiveného Toma. Ten jen znovu zasunul do větší kundy a věnoval Ireně své hlavní výstřiky. Pak už byl dokonale uspokojený a unavený.

Ještě ho však čekala poslední povinnost. Dostal do ruky svorku a nůžky. Daniel otočil trochu uraženou Janu, které byl přerušen pohlavní styk právě v tom nejlepším. Při pohledu na Toma se však Jana zase rozzářila a snad se i zasmála. Oplodněná Irena si jen dlouze povzdechla.

Daniel Janu pohladil: "Tak - jsi hodná a odvážná, po taťkovi, co?" Aby Dan nevypadal tak ješitně, jen poznamenal: "Na stres reaguje každý jinak, já beru věci až moc s humorem - to má Jaňula po mně. Tak jdem na to."

U první bradavky vedl Daniel Tomovi trochu ruku, ale věřil, že zbytek zvládne Tomidlo sám. Jaňula si prozřetelně vzala mastičku a začala mazat klitoris. Aby se nemusela soustředit na ňadra, koukala pod sebe, kde se spokojeně houpal Tomův kompletní penis. I když i tahle operace Toma dost vzrušovala, bál se mít erekci, protože by to vůči Janě vypadalo trochu bezcitně. Jana se věnovala maštění horké kundičky, v podstatě to byla masturbace. Párkrát přitom zavadila o Tomův penis, který se i přes veškerou klukovu vůli trochu postavil.

Když Jana začala očividně masturbovat, Daniel ji napomenul: "Nemel sebou tak. Ta mast stačí." Jana tedy odložila mast, čehož Tom využil a skřipnul bradavku kleštičkami. Jana to ani nepocítila a pokračovala v pomalém mazlení se svou kundičkou. Tomáš vzal malé chirurgické nůžky a nasměroval je ke kořeni bradavky. Jana si toho nevšímala, dokud neuslyšela slabé cvaknutí. První bradavka byla tatam. Daniel hned ránu zalepil a Jana jen slabě vzdychla. Druhé bradavce dala sbohem během další chvilky. Potom si lehla na záda a skrčila nohy. Bylo jí divné takhle před publikem ukazovat svůj poklad, který neviděli ani ti nejsnaživější playbojové ze školy.

Ale Tomáš jí nyní byl blízký dostatečně a zbytek znala taky. Daniel jí podržel nohy a Tomáš se svorkou a nůžkami se přesunul mezi její nohy. Chvíli tam něco prováděl a pak se zeptal: "Jani, cítíš to?" Jana odpověděla, že ne. Tomáš jí pohladil klitoris a taky jí do něj štípnul, ale Jana mlčela. Tak zopakoval známou proceduru, ačkolik svorka po namaštěném hrbolku trochu sklouzávala. S tím přiběhla na pomoc Irena a svorku podržela a ještě na ni trochu přitlačila. Nebýt masti, asi by teď Jana křičela bolestí. Místo toho jen hleděla do stropu a nakonec tiše řekla Tomovi: "Tome, já tě miluju."

Tomáš byl však příliš zabraný do práce, takže odpovědí bylo Janě jen další, tentokrát silnější cvaknutí nůžek.Teprve pak zpozorněl: "A je to. Co jsi říkala?" Jana jen zrychleně dýchala a začala natahovat: "Ne to nic." Daniel ji začal utěšovat řečmi, že jiné ženy jsou na tom hůř než ona, ale to Jaňulu jen rozplakalo. Začala hladit Irenino bříško: "Aspoň že toho brášku budu mít."

Obě rodiny se pak rozešli v dobrém a už nikdy se nepohádaly. Tomáš se vžil do Daniela a doufal, že tohle jednou zkusí pro usmíření se svými spolužáky a spolužačkami. Kdoví, třeba bude mít zase štěstí.


...::: Tip pro Vás: Černá maska na obličej :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...