Foot Worship
30 Minutes of Torment
TS Pussy Hunters
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Únos

Autor: Vlci stene

Hodnocení

1234567

Seděli v potemnělém parku a pozorovali hvězdy, i když ve meste jich mnoho k videni nebylo. Znali se kratce. Láska pulzoval jejich tely nebo to byl jen chtíč, ale to si ani jeden z nich nepriznal. On zajel rukou pod jeji kalhoty,jen se usmala a uvolnila se. Uvědomil si že nemá kalhotky, prekvapene se usmal a vzapeti ji hluboce polibil. Miloval ji.

Nevzala si kalhotky, chtela ho prekvapit. Vedela ze nebude jeho první, ale mělo to být poprvé. Prala si aby se to stalo dnes vecer, byla si jistá že i on se na to těší. Ještě chvilku a prijde ta chvíle na kterou se tak těšila. Zavrela oci a ponorila se do hloubky jeho polibků.

Uslyšel tichý šramot, na okamzik ho to znepokojilo, Ale v parku se takovych zvuků je přece spousta. Upokojil se a pokracoval v neznem mazleni.

Pěkna, moc pěkná a ucítil něco jako pýchu že bude patřit jen jemu. Pockam ještě chvilku. Pomalu se zacal neznami priblitovat k dvojici na lavicce. Uz byl skoro u nich když nechtene slapnul na vetev, která tise zapraskala. Vsiml si ze Odpad zbystril, zatajil dech. Pohnul se teprve, když se sklonil zpatky nad obeti.

A pak... jeden rychly pohyb a uz nebylo cesty zpět.

Ucítil tupou bolest... tupou, ale silnou. Sokem rozsirene zornicky, zvolna přikryla vícka. Pak uz se bezvladne telo s tichym zuchnutim zhroutilo z lavicky na zem.

Chtela kricet ale silna ruka ji prikryla usta a donutila k tichosti. Videla svého partnera kacet se k zemi. Plice ji sevrela smrtelna hruza. Potom uz jen vysvobozujici ticho. Omdlela.

Odpad uklizen, cil znehybnen, nemohl chtit aby to dopadlo lip. Prehodil si ji přes rameno. Napadlo ho ze by mu mel zkontrolovat tep, pak mu doslo ze je mu to vlastne jedno. Pomalu odchazel pryc, stasten.

Auto bylo zaparkovanane nedalekko, stary kufr tlumene zaskripal pod nahlym bremenem. Rychleji provizorne omotal jeji zapesti a kotniky izolepou. Aby si něco uzila, kdyby se nahodou probrala driv nez dorazi na Místo.


...::: Tip pro Vás: Pouta na ruce anebo kotníky Bad Kitty :::...
Sexshop Sexujte.cz


Místo byla stara v lese ukryta chata u rybnika daleko za mestem, kterou ON pripravoval několik mesicu dopredu. Auto zabrzdilo na prijezdove ceste. Uz v pulce cesty slysel ze se probrala.

Pomalu zacala prichazet k sobe. Otevrela oci, alespon mela ten pocit. Okolo ni byla naprosta neprohlidnutelna tma. Ruce ji bolely v ramenou, jak je mela spoutane za telem. Kricela, dlouho dokud ji zacali palit plice tak ze se nemohla pomalu ani nadechnout. Ucitila ze auto zabrzdilo. Bouchnuti dveri ji opet donutilo kricet, i když ted ji z ochableho hrdla vychazelo jen priskrcene chrapteni.

Viko kufru se zacalo nadzvedavat...

Je opravdu nadherna, pomyslel si když ji vytahoval, ztuhlou strachem z kufru. Vystrelovacim nozem ji prerizl pouta na nohou a postavil ji na ne. Pevnym stiskem ji vravorajici vedl ke vchodu do chaty. Byla tak vystresovana ze nemela ani silu protestovat. Odemkl tezkym velkym klicem a prosli do jeho podivneho kralovstvi. Vsude na stenach viseli podivne nastroje, pouta a provazy. Opatrne ji polozil na decku před krbem.

Koukala na nej a radsi mlcela. posadil se před ni a zadival se ji do oci. "Nemusíš se bát, nebudu ti ulbizovat, pokud nebudu muset. Zapomeň na svůj dosavadní život, čím dříve to uděláš tím lépe pro tebe. Od teďka me budes oslovovat Pane nebo popr. Muj Pane, budes delat vsechno co ti reknu a budes to delat bez debat a odmlouvani, to bude tvuj úkol a pokud neposlechnes ceka te samozrejme trest, rozumelas vsemu?" řekl klidnym vyrovnanym hlasem, který nesnesl odporu. Jsem zvedavý jestli bude stejná jako ostatní, blesklo mu hlavou.

Dívala se mu do oci a mela pocit jako by se topila v te ciste, chladne zeleni jeho duhovek. Jako zhypnotizovaná pokývala hlavou. "Neslysim te!" jeho slova ji vratila do reality. "Rozuměla" pípla přiškrceně. "Rozuměla co?!" zeptal se naštvaně. "Rozuměla Pane" zopakovala a sklopila pohled. "Hodná" pohladil jí po vlasech a vstal.

Po dlouhé době se cítila štastná.

Tak tohle jsem já, respektive takhle začala nová část mého života. Myslím že vám dlužím vysvětlení svého příběhu. Vše bylo předem naplánováno, chtěla sem aby to začalo přesně takhle a užívala sem si to se vším všudy, jediný kdo o ničem nevědel byl ten mladíček v parku, ale mohu vás ujistit, že se probral a došel domu po svých a než stačil zavolat na policii našel ve své náprsní kapse muj omluvny dopis, který vse vysvetloval.

A takhle ziju dal


...::: Tip pro Vás: Šimrátko Starburst - černé :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...