Divine Bitches
Czech Experiment
Naked Kombat
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

ÚNOS, ALE KAM...?

část 3.

Autor: Kazouh

Hodnocení

1234567

" Tracy, to je dost, jak dlouho mám čekat? Až uklidíš ty hovna co ten šmejd vypustil, budeš mi asistovat. Ten posraneček mi připomněl, že ho chce vidět Madam a na tu událost ho musíme vyčistit."

Doktorka odešla ke skříni, Tracy začala uklízet to nadělení, které jsem opravdu strachy vypustil a já si stále těžce zvykal na roubík, který dokonale vyplňoval má ústa. Už jsem přemohl pocit dávení, ale stále to bylo hodně nepříjemné.

V hlavě jsem měl guláš a stále velký strach, co ta ďábelská doktorka hodlá dále se mnou provádět za alotria. Tracy se věnovala důkladně mému zadku a utírala exkrementy z podložky pode mnou. Občas zavadila o můj ozdobený a vycévkovaný penis a tak při podivném stydlivém pocitu, že mi cizí a hodně atraktivní dívka čistí místa nejintimnější , navíc, když jsem zcela bezmocný, se můj bimbas vyšponoval do maximální velikosti.

Všiml jsem si, že doktorka mne neustále po očku pozoruje, i když je napůl pootočená zády a moje ztopoření jí evidentně neušlo. Pochichtávala se a stále tam cosi kutila, ale neviděl jsem co. Tracy na moje ztopoření vůbec nereagovala, aspoň to nedala znát. Zakrátko se zhostila svého úkolu, odnesla veškerý ten sajrajt někam ven a za chvíli se vrátila a zůstala mlčky stát u mých nohou se sklopenou hlavou.

V pokoji nastalo dusné ticho.

Sadistická lékařka se pojednou poohlédla:

" Výborně, už máš hotovo, tady vezmi tu hadici a ten irigátor a zasuň mu to do zadku!!"

Néééééééééé!!, jsem sice zařval, ale roubík zcela splnil svou úlohu, neozvalo se ani zahuhlání.

Tracy popadla dotyčnou směs hadic, hodila to mezi mé nohy a hadici přitlačila na můj konečník.

Zavřel jsem oči a celé moje tělo trpně očekávalo nevyhnutelné, ta hadice byla totiž obrovská.

Ale v tom do toho zasáhla mnou nenáviděná doktorka.

" Tracy!"

" Ano, paní doktorko?"

" Tracy, ty zapomínáš na svoje postavení!"

" To nikdy, paní doktorko!!" vyděsila se Tracy

" Trápit zmetky mohou jenom Dámy a ne takové čubky jako jsi ty!!"

" Ale Vy jste říkala, že…"

" Já řekla vyčistit, ne utrápit! Co by tomu řekla Madam, když by si ho prohlížela a on měl krvavou prdel, co?"

Tracy přestala tlačit na můj konečník a vyděšeně pohlédla s obrovským otazníkem v očích na nevyzpytatelnou lékařku.

Doktorce se situace ale hodně zamlouvala. Má důvod k další exekuci.

" Tracy, jak dlouho máš tu čest pobývat v naší komunitě?"

" Asi dva roky, paní."

" A ty nevíš, co máš provést při vyčistění nehodného zmetka, když je vyšponován na zádech do rohů postele??"

" Já to ještě nikdy nedělala, paní doktorko."

" Cože, jak dlouho jsi na pozici služebné?"

" Teprve týden, paní!", špitla zkroušená Tracy.

" Ale, ale… a z jaké pozice jsi postoupila na místo služebné?"

" Z pozice koupelnové otrokyně, paní doktorko."

" A za co jsi povýšila, že jsi přeskočila další pozici?"

" Madam byla velice spokojena s mou manikýrou."

" Ach tak, kdy máš další službu u madam?"

" Zítra ráno v deset hodin."

" Skvělé!" zajásala doktorka, zato Tracy se podlomili kolena.

" Takže Tracy, až to tady dokončíme, zaučím tě osobně v tomto oboru a to dokonce na tvém vlastním těle, máme na to celou noc. Těšíš se, Tracy?"

" A-ano, jistě, paní doktorko." zcela neochotně špitla zaskočená Tracy

" Výborně, obě si to pěkně užijeme, a teď k tomuto zmetkovi!"

Jejich diskuse mne docela zaujala a na chvíli jsem zapomněl na svou situaci, ale opravdu jen na okamžik, než doktorka přenesla pozornost na můj zadek.


...::: Tip pro Vás: Ozdobné svorky na bradavky :::...
Sexshop Sexujte.cz


" Prvně mu strč ten podhlavník pod bedra, ať se lépe dostaneš k jeho prdeli a hadici a jeho konečník natři tímto lubrikantem. Promaž to hodně a opatrně zasouvej, kdyby sebou moc házel tak povol a znovu opatrně zasuň. Zasuň tam tak 20cm hadice a pak tak 30cm irigátoru. Pak mu vypláchneme střeva, ale to si již budu řídit sama."

Tracy nemeškala a za chvíli již jsem cítil jak hadice vniká do mých útrob. Po chvíli tam byl i irigátor a já překonával nové nepříjemné pocity cizích těles trčících z mé zadnice.

Tracy zavedla druhý konec irigátoru do jakéhosi přístroje za mou postelí, kterého jsem si před tím vůbec nevšiml a hadici svedla kamsi pod postel. Byla hotova.

" Tracy, pojď se mnou!" a doktorka odešla s Tracy někam pryč.

Ležel jsem na posteli a zíral jsem na otevřené dveře na chodbu. Neviděl jsem přímo na chodbu, ale slyšel jsem, že tam stále někdo chodí a já se bál, že někdo cizí vstoupí do tohoto pokoje a uvidí mne v této ponižující situaci.

Doktorka ale asi nešla daleko, za chvíli byla zpátky a bez Tracy. Dveře však nechala otevřené.

Přiblížila se k mé posteli a neustále si mne prohlížela. Zkontrolovala upevnění mých rukou, a chvilečku zkoumala mou ránu na hlavě. Asi byla se svou léčbou hodně spokojena, protože mne dvakrát zlehka poplácala po tvářích, zacloumala s roubíkem a protože se nehnul ani o milimetr, projevila spokojenost tím, že mi bolestivě zakroutila nosem.

Ukazováček s dlouhým nehtem zapíchla pod krk a přejela s ním mé tělo až k podbřišku. Chvíli se zaobírala mým stále naběhlým penisem, opětovně zkontrolovala co mi tam před časem sama nainstalovala. Pokud byla spokojená svou obhlídkou, pak to projevila bolestivým štípnutím pod žaludem. Pak silně zakvedlala s hadicí v mé prdeli, ale ta držela fest, protože byla dost hluboko…

" Hmm, Tracy se učí rychle, no…, tak poslouchej ty posero!"

Poodešla za postel k přístroji, do kterého byl zaveden irigátor z mého konečníku. Pootočila se ke mně, natáhla ruku k nějakému čudlíku a dlouze pohlédla do mých očí.

Protože jsem nic dobrého po předcházejících událostech nečekal, rezignovaně jsem položil hlavu na postel, křečovitě jsem zavřel oči, celé mé tělo se vyšponovalo, očekávaje náhlý přísun bolestivého trápení.

" Když říkám poslouchej, ty mizero, tak chci vidět, že mne vnímáš!!!

Pod dojmem z tiše vyslovené hrůzyplné důrazné výstrahy jsem rychle otevřel oči a hleděl na velitelku.

" Zapomeň, ty dobytku, na to co ty chceš, ty budeš dělat výhradně to co ti přikážu já nebo jiná z Dam. A co ti přikáže Madam je pro tebe svaté. Takže když ti řeknu, že mne máš poslouchat,

tak musíš dát jasně najevo, že mne vnímáš, i když jsi zrovna přivázaný a v dršťce máš roubík.

Je to jasný?"

Jelikož tato "milosrdná" doktorka, měla stále prst na tom zpropadeném čudlíku, rychle jsem několikrát kývnul hlavou, až mne zabolelo za krkem a ještě přitom mrkal očima.

" Výborně, tak se mi to líbí, tak a teď si tě očistíme."

Věděla velice dobře, jaký mám strach a děsně se teď bavila, když zmáčkla čudlík na tom ďábelském přístroji a já se znovu našponoval a soustředil se na vzdor očekávané bolesti.

Ale…. Co to? Sice jsem cítil mírné tlaky jak se střeva naplňovala, ale žádná bolest. Hadice plnila svoji drenážní funkci. Ono to snad ještě bude příjemné? Nevím proč, ale penis se mi po chvíli znovu napnul

Otevřel jsem oči a pohlédl na lékařku. Její radost z mého totálního ponížení byla dokonalá.

" Takové čištění si vždy rád zopakuješ, viď?" pravila přesladce.

Zkontrolovala funkci přístroje, ještě jednou obhlídla všechny hadičky, které ze mne trčely a nezapomněla mne štípnout do pindína.

" Za hodinu se vrátím, čisti se klučino!"

Nerozuměl jsem tomu, ale asi tou tenkou hadičkou do mne proudila nějaká voda a velkou hadicí ta voda po průplachu střev zase byla někam z mého těla odváděna, ale přes hranu postele jsem neviděl kam, když jsem byl upoután na posteli.

Zajímavé bylo, že ač jsem se cítil ponížen na nejvyšší míru, neustále mne ta celá moje situace vzrušovala. Cítil, a spíš než viděl, jsem si jen představoval hadičky ze mne trčící a mé péro doslova trčelo vyšponované na nejvyšší míru.

Také jsem si vzpomněl na tu latexovou Číču a ihned jsem se znova vzrušil. Ale byl jsem připraven o svobodu násilím, kdoví kdy a jak se odtud dostanu. A proč a kdo mne sem dostal. Ta doktorka to rozhodně nebyla, několikrát zmínila tu Madam. Kdo to asi je. Pak mne napadlo, že Tracy je tu už dva roky. Páni dva roky tady zavřená? A asi její postavení má nějakou hierarchii, když říkala, že postoupila. Kruci z jaké to bylo pozice? Jo, něco jako koupelnová otrokyně. No tak nějak? Proboha jak dlouho tady budu já a co vlastně všechno budu muset vystát? Příliš mnoho otázek, na které jsem nedokázal odpovědět, ale něco mi říkalo, že se to brzo dovím.

Věnováno s pokorou a vděčností mé paní, Madam Janě


...::: Tip pro Vás: Silný roztahovač vagíny :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...