Bound Gods
Whipped Ass
Public Disgrace
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Univerzální hračka

Autor: Domslave

Hodnocení

1234567

Dny plynuly a Kristýna byla ve službě u svých majitelů už dlouho. Za tu dobu se už naučila, jak se má správně chovat, jak správně uklízet byt i jak správně ukájet choutky Pána a Paní. Nechali si jí zkrášlit tetováním, ocejchováním a množstvím piercingů. Mnohé z těchto úprav byly bolestivé a Kristýna si je bude ještě dlouho pamatovat. Kromě toho jí majitelé také na trvalo podvázali prsa kovovými obručemi a na krk přidělali těsný řetěz s přivěšeným krátkým řetězem, který visel na její hruď a na jeho konci bylo slušivé ocelové srdíčko sloužící ze spodní strany jako psí známka. Kristýně to dávalo najevo dvacet čtyři hodin denně, že je majetkem svých majitelů a musí je poslouchat. Když se poprvé setkala s majiteli, tak měla z celé věci velký strach, ale časem si zvykla a viděla, že to není tak zlé.

Jednou měla Paní chuť na trochu tělesné rozkoše, ale Pán byl zrovna na delší dobu mimo dům. Navíc si také dlouho s Kristýnou nehrála, a proto si jí obvyklým „Kristýno, k noze!“ zavolala do ložnice. S oblibou to občas udělala, když před tím Kristýně zadala nějakou práci, kterou Kristýna nemohla stihnout, takže Paní pak měla záminku, za co ji potrestat. Kristýna přiběhla do ložnice, uklonila se dívčím úklonem a se slovy „ano, Paní?“ čekala na příkazy.

„Jdi do cely, svlékni si šaty a počkej tam na mně.“

„Ano, Paní.“

Kristýna tedy odešla do cely, kde se svlékla. Nechala si pouze obojek a kožená pouta na rukou a nohou, které si nesměla sundávat a pás cudnosti, který byl na zámek. V kleče na zemi před postelí potom čekala na příchod Paní. Nikola měla ten den volno, takže byla v cele připoutaná za dlouhý řetěz od obojku k posteli a mohla se dívat na to, co se bude dít. Po chvíli do cely s klapotem vysokých podpatků přišla i Paní. Byla oblečena v přiléhavé černé latexové kombinéze s korzetem, na nohách měla černé kozačky na vysokých podpatcích a na rukou dlouhé černé latexové rukavice. Byla nádherná. Přikázala Kristýně, aby si stoupnula, načež jí do pusy zavázala roubík a poté jí sundala pás cudnosti. Kristýna si oddechla od vaginálního i řitního kolíku pásu, které v sobě měla zaražené už od rána. Paní ji chytla jedním prstem za kruh v jejím penisu a za něj ji chvíli vodila po místnosti. Kristýna s rukama podél těla ochotně a poslušně následovala s opatrností každý její krok.

Po chvíli si jí Paní přitáhla k sobě, její penis dala mezi svoje nohy a Kristýnu pevně objala. Ruce jí spoutala za zády a začala jí tvrdě mnout prsa. Díky piercingům v nich a štítům ve tvaru hvězdic, které Kristýna měla na bradavkách, to bylo poměrně bolestivé. Kristýna sténala bolestí a snažila se vykroutit z náruče Paní, leč marně. Paní nepřestávala a navíc začala Kristýně pohybem pánve honit penis v sevření jejích nohou tak dlouho dokud nepocítila jeho erekci. Pak od sebe Kristýnu odstrčila.

Silou vytáhla její za zády spoutané ruce až ke krku, kde je připoutala k obojku, takže Kristýna musela být silně prohnutá a její prsa a rozkrok byly nyní celé skvěle přístupné. Paní si vzala do ruky rákosku a s lišáckým úsměvem ve tváři začala Kristýnu obcházet. Náhle, když se před ní Paní zastavila, Kristýna zaslechla švihnutí a hned na to vykřikla bolestí, která přímo zasáhla její mušličku. Následovala další rána, po ní hned další a Kristýna se začala krčit a stahovat nohy k sobě, což jí jen vysloužilo několik facek navíc. Po bičování vagíny Paní vzala do ruky Kristýnin ztopořený penis a několikrát ji švihla přes žalud. I když to byla jedna z bolestí, která se Kristýně líbila, přes to zakřičela. Poté ji Paní chytla jednou rukou za vlasy a druhou jí začala šlehat rákoskou přes prsa, na což Kristýna reagovala dalšími výkřiky a vzlykáním. Zatímco se zmítala v bolesti a nepříliš úspěšně se snažila vyhýbat šlehání rákoskou, na jejích prsou naskakovalo jedno jelítko za druhým až nakonec měla celá prsa pokryta zafialovělými pruhy a její obličej se začínal lesknout slzami.


...::: Tip pro Vás: Kovový pás cudnosti BON4M :::...
Sexshop Sexujte.cz


Kristýna dostala od Paní chvilku na oddech, ale musela zůstat stát. Po několika minutách jí Paní přikázala kleknout si čelem k posteli a položit se břichem na ni načež jí Paní přehodila ocas přes záda, aby lépe zpřístupnila Kristýnin zadek. Potom si sedla obkročmo na Kristýnu a začala její zadek nejdříve jen hladit. Poté se opět zvedla, znovu si vzala do ruky rákosku a začala Kristýnu vyplácet střídavě přes obě půlky. Ta po každé ráně slabě vyjekla, ale s postupujícím šviháním se začala projevovat stále hlasitěji. Celkem dostala na každou půlku dvacet ran. Celý zadek měla rozbolavělý, plný zafialovělých jelit a opět s mírně uslzenýma očima skučela bolestí.

Paní nyní pomohla Kristýně lehnout si na postel a začala jí chlácholit. Byla k ní něžná, hladila ji v klíně i na prsou, líbala ji, laskala ji a dávala Kristýnině bolesti čas, aby se vytratila. Po chvíli začala honit její penis, až se začal trochu stavět. Poté si Paní rozepnula svojí kombinézu zipem, který jí sahal na přední straně od krku až ke kostrči, a nasedla na Kristýnin pyj. Pomalu a něžně se s ní milovala a velice hezkým způsobem ji vzrušovala. Obě dvě se společně nořily stále víc do milostného potěšení, až po chvíli Kristýnina erekce začala vrcholit. I když Kristýna věděla, že opět ucítí bolest, nepřestávala přirážet, protože viděla, že Paní to působí slast. Paní si naopak dávala pozor, aby se její hračka neudělala dřív než ona sama. S každým momentem byl Kristýnin penis naběhlejší a nakonec přišlo samotné vyvrcholení. Úd silně ztuhnul a těsně se stáhnul kolem ocelové tyčky v močové trubici, což zabolelo nejvíc. Kristýna sebou v posledním přiražení několikrát smýkla, zasténala bolestí i vzrušením a do její vagíny se opět vyronilo její sperma. Paní na ní zůstala ležet a opět jí láskyplně a spokojeně hladila. Za okamžik z Kristýny vstala, rozpoutala jí ruce a nakázala jí umýt se v koupelně. Už se schylovalo k večeru, takže pro ten den bylo zábavy dost. Zatímco se Kristýna sprchovala, Nikola dostala za úkol uklidit vzniklý nepořádek a Paní pak oběma otrokyním dovolila být přítomny v obýváku, když se bude dívat na televizi.

Jednoho víkendového dne na přelomu léta a podzimu měli majitelé chuť na procházku po městě a obě otrokyně vzali s sebou. Nikola i Kristýna měly oblečené černé latexové minišaty na ramínkách, dlouhé černé latexové rukavice a černé latexové kozačky. Ozdobeny navíc několika řetízky a náramky vypadaly velice hezky. Paní s Pánem byli oblečeni také slušivě, ale zároveň nikdo z těch čtyř nepůsobil nijak přehnaně extravagantně ba naopak spíš, jako kdyby tak chodívali pořád. Všichni se procházeli po ulicích města, nahlíželi do výloh, sem tam spolu prohodili pár slov, užívali si teplého počasí a nebýt toho, že si majitelé vedli otrokyně na vodítkách, mohli by si je kolemjdoucí plést s nějakou rodinkou. Prakticky všichni, koho potkali, se po nich ohlédl, ale majitelům to vůbec nevadilo a holkám také příliš ne. Na chvíli zašli do mléčného baru a všichni si dali zmrzlinu. Pro Kristýnu a její rozpůlený jazyk navíc probodaný několika piercingy to byl poněkud nevšední zážitek, protože s lízáním zmrzliny z kornoutku měla drobné problémy. Nakonec si ale taky pochutnala.

Tak plynuly dny Kristýny a Nikoly v otrocké službě u svých majitelů. Někdy to byly dny bolestivé, jindy dny plné nudy, kdy se nedělo vůbec nic a jindy zase dny plné lásky a něhy. Zkrátka kus ode všeho a Kristýna tak byla spokojená.


...::: Tip pro Vás: Lelo Sensua Suede Whip Black :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...