Whipped Ass
Foot Worship
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Unesení

Autor: Magda Roubíková

Hodnocení

1234567

Byl nádherný páteční den a já se ve tři odpoledne vrátil domů z práce. Přede mnou byly dva týdny dovolené. Bydlel jsem sám v rodinném domku na kraji města. Každou svou volnou chvíli jsem využíval ke svým hrátkám. Převlékal jsem se do dámských šatů a svazoval se. Teď jsem plánoval strávit takto celou dobu své dovolené.

Ve své ložnici jsem měl celou skříň plnou dámského oblečení. Nejdříve jsem se vysvlékl donaha a potom jsem si začal vybírat, co si vzít na sebe. Prvně samozřejmě spodní prádlo. Zvolil jsem růžové kalhotky a podprsenku stejné barvy. Tu jsem si vycpal silikonovými prsními náhražkami. Byly to aspoň čtyřky. Potom jsem si oblékl černé kožené kalhoty a bílou košili, kterou jsi si zapnul a zastrčil do kalhot. Nohy jsem si nechal bosé a nehty na nich, stejně jako nehty na rukou, nalakoval. Kolem krku jsem si uvázal růžový hedvábný šátek a na hlavu nasadil zrzavou kudrnatou paruku.

Ještě než jsem se chtěl svázat, šel jsem si zakouřit na balkón. Kouření v dámském outfitu mě vždycky maximálně vzrušovalo.

Když jsem típnul druhou cigaretu v popelníku, uslyšel jsem, že někdo otevírá dveře od mého domu. Vyděsilo mě to. Nevěděl jsem, kdo by to mohl být. Příbuzní nebo kamarádi vždycky zazvonili. Přešel jsem do obýváku a spatřil, že z chodby přišly dvě záhadně vypadající ženy. Jedna z nich byla běloška a druhá černoška. Obě byly vysoké, oblečené do černých kožených kabátů, které jim sahaly až ke kotníkům. Nebyly dopnuté ke krku, a proto bylo možno pod nimi spatřit, že mají oblečené bílé košile a uvázané kravaty. Dále měly ještě na sobě černé kožené kalhoty. Pod kabáty se rýsovala velká prsa. Na očích měly černé brýle a hlavu zakrytou hedvábnými různobarevnými šátky. Zpod šátků vykukovaly vlasy. Běloška byla blondýna a černoška měla vlasy samozřejmě tmavé. Obě dvě na mě mířily zbraněmi a černoška držela v rukou velkou koženou kabelu.

"Ani hnout, nebo je po tobě, holčičko." řekla blondýna.

"Co chcete? " zeptal jsem se.

"Chceme unést našeho malého transvestitu, věznit ho a hrát si s ním." odpověděla mi černoška. Zatímco její bílá partnerka na mě neustále mířila zbraní, ona tu svou odložila a otevřela tašku. Vyndala z ní několik provazů.

"Tak teď se kotě necháš svázat, nebo bude zle." řekla.

Strach z namířené pistole mi nedovoloval odporovat, a proto jsem se raději nechal poslušně spoutat. Ruce mi svázala za zády, ještě důkladně připoutala k tělu a pak mi svázala nohy v kotnících, kolenou a ve stehnech.

"Ještě roubík." zavelela blondýna.


...::: Tip pro Vás: Mystim Rodeo Robin - smyčky pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


černoška chvíli hledala v tašce a nakonec vytáhla velký roubík ve tvaru penisu.

"Ne to ne." snažil jsem se protestovat, protože rozměr roubíku mě děsil.

"Buď hodná holčička a neser." zasmála se černoška a narvala mi roubík do pusy a zapnula řemínky za hlavou. Měl jsem pocit, že se udávím, ale nestalo se to. Roubík mi ještě převázala hedvábným šátkem. To bylo trošku jiné kouření než, na které jsem byl zvyklý.

"Tak a jdeme do garáže." zavelela blondýna, zatímco její černá partnerka uklidila nepoužité provazy do brašny. Tu potom předala blondýně a jako nic si mě přehodila přes rameno a nesly mě přes chodbu do garáže. Tam se dalo dostat z domu, aniž by se muselo vyjít ven, a proto mě nikdo neuvidí.

Vrata garáže byly už otevřené a před nimi stála přistavená dodávka. Blondýna otevřela její zadní prostor a složily mě dovnitř. černoška i s taškou zalezla za mnou a blondýna za námi zavřela. Sama si sedla za volant a odjely jsme pryč.

černoška na mě celou cestu mířila zbraní a přitom se stále ďábelsky a nevyzpytatelně šklebila. Byl jsem absolutně bezmocný, vyděšený, ale vzrušený zároveň. Svazování, a navíc v takovém oblečení, mě velice vzrušovalo.

Po dvou hodinách jízdy dodávka zastavila a neznámé ženy mě vyložily ven. Ocitli jsme se někde v lese a před námi stála chata. Tam mě také donesly.

Uvnitř nebyl skoro žádný nábytek. Na jedné židli už někdo svázaný seděl. Byl to muž. Na sobě měl oblečené jen slipy a flanelovou košili. Byl velice pevně svázaný a pusu měl převázanou šátkem. Dalo se předpokládat, že bude mít také roubík ve tvaru penisu. Snažil se bojovat proti svým poutům, ale nebylo mu to nic platné. Posadily mě na židli vedle něj a ještě pevně připoutaly. Pak opět zmizely a my osaměli. Ani jeden z nás však nebyl schopen se osvobodit a díky roubíkům jsme si nemohli ani povídat.

Za dvě hodiny byly zase zpět a tentokrát s sebou vedli svázaného mladíka a dívku. Oba byli spoutaní stejně jako já a měli šátky přes ústa. Mladík skončil svázaný na další židli vedle nás a dívka na podlaze. Bojovali proti poutům jako o život, ale nebylo to nic platné. Dívka měla na sobě riflovou košili a riflovou sukni a mladík flanelovou košili a džíny.

Naše věznitelky zase zmizely, ale byly zpět už za několik minut. Obě dvě byly nahé. Měly krásná těla, akorát jejich ženský vzhled cosi kazilo. Byly to obří ztopořené penisy mezi nohama. Obě dvě naše únoskyně byly shemale.

"Tak drahouškové a teď si pohrajeme." řekla černoška a sedla si mi na klín, začala mě hladit a olizovat na tváři a přitom svou rukou rozepínat moje kožené kalhoty. Když jsem viděl, že blondýna zatím kouří penis muže, který tu byl svázaný jako první, myslel jsem, že omdlím. Toto bude noční můra.


...::: Tip pro Vás: Huňaté pouta :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...