Bound Gods
Bound Gods
KINK Unlimited - All of Kink
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Tvůj pán

Autor: ZZBond

Hodnocení

1234567

Zvoníš. Tvé tělo se celé chvěje. Strachy? Vzrušením? Snad obojím, ale vzrušení postupně převažuje. Částečně myšlenkami na to, co Tě čeká, ale hlavně díky vibracím malého vajíčka, které máš na můj příkaz zavedené v kundičce. Čekáš až otevřu a představuješ si, co s Tebou asi provedu. Naše fantazie jsme si už nesčetněkrát popsali na chatu, ale dnes se poprvé promění v realitu. Manžel odjel na služební cestu a děti jsou u babi . . . Víš, že dnes dny budeš pouze v mé moci. Tak jak si to už dlouho přeješ, jak si to už celou věčnost představuješ. Dnes se Tvé sny konečně promění ve skutečnost.

Už dlouho si při sexu manželem představuješ naše hrátky, představuješ si jak mi spoutaná ležíš u nohou a těšíš se na to až se staneš hračkou pro svého pána. Ze začátku ses snažila manžela přimět k těmto hrátkám, ale nenašla jsi u něj pochopení. . . . Den kdy ses zaregistrovala na těch internetových stránkách rozhodl o tom, že se Tvé sny uskuteční. Náhodou jsem na Tvůj inzerát narazil zaujal mě na první pohled jeho text:

"Mám ráda trochu jiný sex, mám ráda lehké SM, jsem sub. Mám ráda fantazii, experimentování, slova (co mi děláš jak to uděláš). Ale někdy je krásné to proložit i něžnostma a laskáním.Chceš si o tom se mnou psát?"

Ihned jsem se na oněch stránkách zaregistroval a pod nickem TVŮJ PÁN jsem Tě oslovil. Dodnes nevím jak se stalo, že jsem to byl zrovna já, s kým ses jako s prvním a jediným odhodlala setkat osobně. Ale teď je mi to jedno, protože stojíš přede dveřmi a já otevírám . . .

Stojíš přede mnou, zahalená do dlouhého černého pláště, očima zkoumáš špičky svých vysokých kožených bot, ve své zpocené dlani schováváš dálkový ovladač od vibrujícího vajíčka. Dlouho se neodvažuješ pohlédnout do očí svého pána. Rychlým pohybem rozevírám Tvůj plášť a kontroluji zda jsi dodržela můj příkaz a zda kromě pláště, obojku a vysokých bot skutečně na sobě nemáš nic jiného. Pohled na krátký se drátek visící podél Tvého stehna mě přesvědčuje o tom, že i druhý příkaz je splněn. Mlčky a stále se sklopeným zrakem mi předáváš ovladač. Beru jej do ruky a zkouším přidat na intenzitě vibrací. Z tvých úst vychází slabý sten. Podél houpajícího se drátku vyráží z Tvého lůna po stehně potůček milostné šťávy. Teprve teď se mi odvažuješ podívat do očí a slabým hlasem říkáš: "Jsem zde můj pane tak jak sis přál" Vypínám vibrace a krátce Tě pohladím po vzrušených bradavkách. Ze Tvých úst opět vyráží sten, tentokrát o poznání silnější. Tvé vzrušení definitivně vítězí nad Tvým strachem. Jako bys teprve teď dospěla k rozhodnutí úplně se mi oddat. Beru Tě za oko v obojku a vedu dovnitř svého bytu. Zavírám dveře.

Konečně slyšíš můj hlas:

"Tady je koupelna, běž se připravit!"

Víš, že mám rád ženské tělo čisté a voňavé, a tak neodmlouváš a vstupuješ do koupelny. Víš také, že na Tvém Těle nesmí být ani chloupek, takže přicházíš dokonale vyholená. Když chceš za sebou zavřít dveře koupelny zarazí Tě můj povel: "Chci Tě vidět!" Usazuji se do křesla abych měl dobrý výhled. Sundáváš si plášť a boty. Vzrušuje mě pohled na Tvůj zadeček, když balancuješ na jedné noze na vysokém podpatku. S mým svolením si sundáváš i obojek. Vajíčko zůstává na svém místě. Sleduji Tě, jak pouštíš sprchu, jak mýdlová pěna postupně pokrývá celé Tvé tělo, jak Tvé ruce bloudí po jeho záhybech snažíc se omýt od potu a milostné šťávy každičký jeho koutek. Vidím na Tobě, jak ráda by sis pohrála se svým poštěváčkem, ale pod mým dozorem si dovolíš jenom lehké dotyky, protože víš, že rozkoš můžeš přijmout jen od svého pána a to za odměnu. Sleduji jak bereš ručník a doteky se opakují. Mlčky ukazuji na váček klystýru visící nad vanou. Zaváháš.

"Můj pane, zadeček jsem si vymyla již doma dle tvého přání."

"Nikdo se Tě na nic neptal!" slyšíš v mém hlase náznak hněvu.

"Budeš mluvit jenom na můj příkaz, nebo s mým svolením, rozumíš" Beru do ruky rákosku, abych umocnil význam svých slov.

"Ano můj pane, děkuji"

Sleduji jak plníš váček vodou, jak si klekáš na všechny čtyři a jak si zavádíš hadičku dovnitř a pouštíš kohoutek… Stydíš se, ale teď už není cesty zpět. Váček se postupně vyprazdňuje a Ty cítíš, jak se Tvoje střeva plní vodou. Když je prázdný, tak opatrně vytahuješ hadičku ze zadečku, aby neunikla ani kapka.

"Mohu se teď vyprázdnit můj pane?"

"Nejdříve si uděláš deset dřepů. A běda, jestli Ti ukápne byť jenom kapička!"

Dáváš si ruce za hlavu a začínáš dřepy. Úzkostlivě tiskneš půlky k sobě aby opravdu nic neuniklo. Podesáté se postavíš a hrdě mi pohlédneš do očí.

"Tvůj úkol jsem splnila můj pane."

Pohledem kontroluji, jestli seTi to opravdu povedlo. Rukou Ti přejíždím po stehnech a neodpustím si krátký dotyk mušličky a poštěváčku . . . Nic ze Tvé Vlhkosti se nevytratilo.

"Dobře, můžeš se vyprázdnit. Ale chci si Tě zkontrolovat!" Vstupuješ do vany a s obrovskou úlevou vypouštíš tekutinu ze svých útrob. Je skutečně průzračně čistá, svůj další úkol jsi tedy také splnila na výbornou. Nasazuješ si zpátky obojek, ale u bot Tě zarazím."Není třeba!"

Podávám Ti nafukovací anální kolík a opět zapínám slabé vibrace vajíčka. Okamžitě pocítíš opět stoupající vzrušení…Víš co máš dělat a tak si kolík pomalu zasunuješ do zadečku. Jde to snadno, protože vyfouknutý není nijak veliký a taky Tvoje prdelka je uvolněná po klystýru. Jemně ho přifouknu aby nevyklouznul a zapínám i jeho vibrace. Tvá ruka se bezděčně přesunuje nad mušličku a začíná ji hladit. Prsty hledají poštěváček …

PRÁSK! Ostrá bolest projede celým Tvým tělem, když rákoska dopadne na Tvůj zadeček.


...::: Tip pro Vás: Bičík s gumovým šimrátkem - červený :::...
Sexshop Sexujte.cz


"To jsme si nedomluvili!. Nejsi tady proto aby sis užívala, jsi tady pro mě!" Na zadečku se objevuje rudý pruh, ve Tvých očích se objevují slzy, ale přesto odpovídáš: "Ano můj pane, prosím odpusť mi mou troufalost."

"Myslím, že je na čase abys poznala kdo je tady pánem!"

Beru Tě opět za obojek a vedu Tě do ložnice.

Stavím Tě čelem ke zdi, na nohy připínám rozporku.

"Opři ruce o zeď a udělej jeden krok zpátky"

Plníš můj příkaz a ocitáš se v předklonu.

"Za svoji neposlušnost dostaneš deset ran rákoskou. Budeš počítat hezky nahlas!"

PRÁSK!

"Jedna, děkuji můj pane"

PRÁSK!

"Dvě, děkuji můj pane"

Tři, čtyři, pět! Tvůj zadeček pokrývají rudé šrámy. Přidávám na intenzitě vibrací obou hraček a připumpuji trošku vzduchu do análního kolíku. Tvým tělem se šíří vlna bolesti a vzrušení, mnohem intenzivnější, než sis kdy dokázala představit. Zadeček Tě pálí zvenku i zevnitř, vajíčko vibruje a dráždí Tvůj G bod, Intenzita Tvých pocitů ještě stoupá s každou další ránou. Začínáš neartikulovaně vzdychat a křičet, ale při každé ráně ještě hlasitě opakuješ "Děkuji můj pane!"

Po desáté ráně odkládám rákosku a kontroluji výsledek svého trestu: Zadeček celý červený, tvé tělo se celé chvěje, po obou stehnech opět stékají proužky Tvé šťávy. Beru Tě zezadu za bradavky a začínám je pomalu mnout mezi prsty. Beru do dlaní celá Tvá ňadra a pod svými prsty cítím, jak bradavky tuhnou …

"Líbil se Ti Tvůj trest?"

"Ano pane, děkuji můj pane"

Moje pravá ruka se přesouvá níž na Tvoji skulinku, prsty pomalu zajíždějí dovnitř. Zvlhčuji je Tvojí šťávou a přesunuji se na Tvůj naběhlý klitoris. Tvoje vzdechy sílí. Přidávám vibrace obou hraček na maximum, jemně přifukuji kolík a stupňuji intenzitu dráždění poštěváčku. Tvé tělo se nekontrolovatelně třese, cítíš, jak se blíží Tvůj orgasmus, Tvá kundička se sama tlačí na mé prsty, cítíš, že orgasmus je opravdu blízko, chceš ho, chceš to, křičííííš. …

V tom náhle přestávám. Moje ruce se vzdalují, vypínám vibrace, vyfukuji kolík, který samovolně vypadává ze Tvého Zadečku. Pociťuješ úlevu a zklamání zároveň.

"Co se stalo můj pane?"

"Zapomněla jsi proč jsi tady? Jsi tady pro mé potěšení a jenom já můžu rozhodnout, kdy prožiješ svůj orgasmus! Zatím ses o něj nijak nezasloužila!"

"Ano můj pane, vím proč jsem tady, čekám na Tvé rozkazy!"

Beru Tě za ruce a spoutávám je ocelovými želízky za Tvými zády.

"Teď pěkně svlékneš svého pána! Ale můžeš použít jenom své zuby a ústa!"

Lehám si na širokou postel.

"Ano můj pane, s radostí můj pane"

Sleduji, jak nemotorně s rozporkou mezi kotníky a se spoutanýma rukama poklekáš přede mě a počínáš své snažení. Po čase uznávám, že rozepnout opasek a knoflíky kalhot a u košile je asi bez pomoci rukou nemožné a tak Ti povoluji pro tyto úkony ruce použít. Pouta ti ale nechávám. Otáčíš se tedy a snažíš se spoutanýma rukama rozepnou poklopec. Při tom Tvé ruce omylem zabloudí také na vzdouvající se hroudu mého rozkroku. Cítíš, jak pulsuje, jak mé vzrušení roste. Za odměnu Tě taky občas pohladím po poštěváčku . . . Udržuji Tě ve stavu těsně před vrcholem, snažíš se, aby byl můj příkaz co nejdříve splněn. Po kalhotách a košili přichází na řadu ponožky a pak konečně boxerky… Taháš za jejich gumu a konečně osvobodíš mé mužství. Když neodoláš a olízneš kapičku na špičce mého žaludu zatmí se mi před očima.

"Hodná čubička! Správně se stará o svého pána!"

Moje pochvala a pohled na můj ztopořený pyj Tě opět přibližují ke klimaxu. Poté co mi boxerky stáhneš úplně se rychle vracíš k mému rozkroku, abys mohla pokračovat v započatém díle. Víš jak moc mám rád lízání zadečku a tak pokračuješ právě tím. Jako uznání za Tvoji snahu Ti odemykám pouta, abys mohla použít ruce na roztáhnutí mých půlek. S radostí toho využíváš a pokračuješ ve svém díle. Tvůj jazýček mrštně objíždí moji dírku a občas zajíždí také dovnitř. Zavírám oči a vychutnávám si to. Zapínám opět vibrace ve Tvém vajíčku. Využíváš chvilky, kdy jsem se zasnil a zvedáš ze země anální kolík, který jsi měla původně v zadečku sama. Slinami ho navlhčíš a pomalu zasunuješ do mého análu. Vzdechnu překvapením a vzrušením. Nechám Tě pokračovat. Víš co na mě platí a tak povytahuješ kolík na půl cesty zpět a zasunuješ ho znovu a znovu. Zapínáš vibrace. Tvůj jazyk a Tvoje ústa se přesunují k mému penisu, jemně bereš do úst jedno varle a pak druhé, jazyk stoupá podél celého penisu a olizuješ další kapičku na mém žaludu. V té chvíli máš nade mnou vrch. Moje mysl se soustředí pouze na ten jeden jediný bod. Bereš do úst celý můj žalud a jazykem tančíš na mé uzdičce. Vzápětí bereš do úst celý můj penis. Cítíš jak se Ti v ústech zvětšuje, víš že je to příznak blížící se exploze. Zintenzivníš sání a práci jazyka, žalud si tiskneš na své patro a přijímáš první mohutný výstřik mého semene. Moje tělo se prohne ve slastné křeči a následují další dávky doprovázené mými výkřiky. Taktak vše stačíš polykat. Víš, že v tomto krátkém okamžiku je můj žalud velice citlivý a náležitě toho využíváš. . . V tu chvíli myslíme oba jen na můj orgasmus… Krůpěje potu mi vyrážejí po celém těle, křeče pomalu doznívají …

Vytahuji si kolík ze zadečku a vypínám jeho vibrace.

"Bylo to nádherné, jsi moc hodná čubička!"

"Ó děkuji můj pane, je mi potěšením Ti působit rozkoš" odpovídáš popravdě.

Poprvé Tě políbím na Tvář. Otevíráš svoje ústa, naše jazyky se spojí a jako dva hadi se proplétají mezi sebou. Ucítím chuť zbytku svého semene. Vychutnávám si náš dlouhý polibek.

Sundávám Ti z nohou rozporku a přikazuji Ti ať si lehneš na záda na postel. Přivazuji Obě tvé ruce a nohy každou k jedné noze v rozích postele. Tušíš, že Teď je s orgasmem řada na Tobě. Pouhá tato myšlenka Tě opět vzruší na maximum. Beru do prstů Tvé bradavky a opět cítím, jak mi pod rukama rostou a tvrdnou. Prsty brzy vystřídá jazyk a zuby, mírně skousnu a slyším další z Tvých vzrušených vzdechů. Vytahuji skřipečky spojené řetízkem a připevňuji je na Tvé bradavky. Mírným zataháním zkouším, zda drží na svém místě. Další vzdech. Tvé tělo je teď citlivé úplně všude a tak cesta mého jazyku od bradavek přes pupík bříško a vnitřní stranu stehen působí maximálně efektivně na stav Tvého vzrušení. Tvá chvíle se blíží. Aniž bych vypnul vibrace vytahuji vajíčko ze Tvé studánky a přejedu jím po naběhlém poštěváčku. Třes Tvého horkého těla se stupňuje, přestáváš vnímat okolí, zavíráš oči, tvůj tep se zvyšuje a dech se stává trhaným . . . Vajíčko putuje do kakaové dírky a v pochvě jej brzy nahradí mé prsty. Můj jazyk se konečně přesouvá na poštěváček. Párkrát ho obkrouží a vzápětí ho vsaji mezi rty zatímco prsty mé pravé ruky dráždí Tvůj G bod a pravou rukou tahám za řetízek spojující Tvé bradavky. Exploze následuje po pár vteřinách. Na moje prsty vystříkne šťáva Tvého orgasmu. Trháš sebou, ale provazy drží pevně. V této chvíli se zakousnu do Tvého poštěváčku. Vykřikneš bolestí a vzrušením, na pár okamžiků ztrácíš vědomí… Přivádím Tě zpět k vědomí dlouhým polibkem.

"Děkuji můj pane!" Ozve se Tvůj třesoucí se hlas. Odvazuji Tvé ruce a nohy, vytahuji Ti ze zadečku vajíčko, sundávám obojek. Hra končí.

Zůstáváš ležet. Třeš si místa, která před chvílí svíraly provazy.

"To bylo, to bylo…" Marně hledáš slova, protože Tvoje pocity jsou slovy nepopsatelné.

"Já vím"

Obracím se k Tobě a velice něžně Tě objímám, těsně se přitulíš, schoulíš hlavu na mé rameno a tvůj dech se začíná uklidňovat. Zakrátko oba usínáme. Ráno nás čeká dlouhé něžné milování. Vím, že na Tvém těle nesmí zůstat ani stopa po našich radovánkách. V poledne se vracíš domů dříve než děti a manžel. Víš, že se ke mně budeš vracet pravidelně. Víme to oba. Jsem Tvůj pán.


...::: Tip pro Vás: Plácečka Sportsheets Edge The Classic Leather Slapper :::...
Sexshop Sexujte.cz


moc hezké

Oddaná otrokyňka

   (5.3.2013 0:45)
To je tak hezká povídka, že jsem z toho už celá vlhká-tak hezky se to čte... Na stránkách sexshopech mají jenom vysvětlení, co to je třeba výprask, ale tady, když se člověk začte, tak to opravdu prožívá...
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...