Divine Bitches
Men On Edge
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Letní tábor

Autor: Veronika

Hodnocení

1234567

Příběh, který vám chci vyprávět, se odehrál v roce 1998. Tehdy mi bylo 15let a prožívala jsem své pubertální období. Bydlela jsem v Ostravě, kde byl jeden z posledních pionýrských táborů. Rozhodla jsem se, že na léto pojedu právě na tento tábor.

Samozřejmě jsem si nabalila oblečení, všechna "malovátka" a ostatní nezbytné věci a šla jsem na vlak. Po hodině jízdy jsem byla na místě. Po příjezdu jsem okamžitě vyfasovala pionýrské oblečení, jako z dob dávno minulých: dva červené šátky, dvě tmavě modré sukně a dvě modré košile. Řekla jsem si, že i v tomhle můžu vypadat hezky. Tak jsem si tedy oblékla modrou sukni, přes to jsem si zapla košili (poslední tři knoflíčky jsem nezapla a manžety pro mě neexistovaly) a šátek jsem si dala na krk.

"Nástup" ozvalo se.

"No, jo, snad nehoří.." proběhlo mi v duchu.

Než jsem se vypotácela ze stanu, tak už byli všichni nastoupeni a řádně upraveni (až na některé nováčky)

"Okamžitě si tu košili zastrč do sukně a uprav si ten šátek!" zakřičel na mě vedoucí, z něhož šel skutečně strach.
"A postav se do řady!" přidal.

"Abyste se nezbláznil. Nevěděla jsem, že tohle je vojenský tábor." odpověděla jsem

"Co jsi to řeka?"

"Abyste se nepotentoval." řekla jsem mu do očí a okamžitě jsem věděla, že jsem udělala chybu.

"Dobře. Myslím, že ty se dnes posereš! Dostáváš trest číslo deset!!!" Když toto vyslovil, podívala jsem se do řady pionýrů a téměř všichni se lehce usmívali

"Co je trest deset?"

"V pět večer ať tu jsi připravená!" řekl a odešel.

Do pěti už moc nezbývalo. Už jsem si chtěla upravit oblečení, ale pak jsem si řekla: "No, ja to vlastně takhle nechám, ať má strejda radost".


...::: Tip pro Vás: Černá maska na obličej :::...
Sexshop Sexujte.cz


Na "místo určení" jsem dorazila v 17:10. Vedoucí moc velkou radost neměl a po patnáctiminutové přednášce o dochvilnosti a o oblečení mi přikázal, ať si k němu stoupnu čelem. Otočila jsem se. Ve skutečnosti to byl rafinovaný plán. Jak jsem se otočila, tak ke mě zezadu přiskočili dva kluci a chytili mě za ruce. Dovedli mě až ke sloupu. Tam mi přivázali ruce za záda, pánev a kotníky. Vedoucí se náramě bavil.

"Tak tohle je trest číslo deset." řekl a začal se strašně smát. Po chvíly všichni odešli.

Asi po půl hodině, kdy jsem neustále pištěla a křičela ke mě přišly tři holky, se kterýma jsem měla mít stan.

"Ahoj" řekla jedna z nich. "Já jsem Kristýna. Tohle jsou Renata a Linda."

Po rozhovoru jsem už už doufala v záchranu, když v tom si Týna a Linda sundali šátky. Tohle ti posílá vedoucí řekly a nacpali mi oba šátky do pusy. Renata mi zatim sundala můj šátek a dodělala roubík. Snažila jsem se ho vyplivnout, ale nešlo to.

Holky odešli.

Po chvíli přišli ti dva kluci, co mě sem přivázali a začli si hrát s mými ňadri. mačkali je, tlačili na ně a spoustu dalších pohybů...

Naštěstí se ozval hlas vedoucího: "VEČERKA!!!" a kluci odběhly.

V noci ke všemu ještě pršelo a mě se strašně chtělo na záchod... Neudržela jsem to... A pak jsem si vzpomněla na slova vedoucího: "Dobře. Myslím, že ty se dnes posereš! Dostáváš trest číslo deset!!!"

Ráno ke mě přišly ty tři holky, které mi udělali roubík. Všechny se moc omlouvaly. Ale mě to nezajímalo. Navíc ode mne Kristýna schytala facku. Řekla mi: "O.K, ale tohohle budeš litovat"

den probíhal celkem hladce, až na pár rozepří s holkama. Večer jsem si už pomalu sundavala košili a v tom přišli do stanu holky.

"Chceme se ti za ten roubík omluvit a tady od nás máš kolínskou." řekla Renata. Vzala jsem si lahvičku a přičuchla. Okamžitě jsem omdlela.... Nevím, co tam se mnou prováděli, ale aý jsem se vzbudila, byla jsem pevně svázana jejich šátkama a do pusy jsem dostala jako roubík mýdlo a převázali to mým šátkem. Asi jsem se jim zdála moc pohyblivá. Košili a sukni, co jsem měla den předtím rozstřihali a pomocí ustřižků mě ještě svázali.

Strašně se smáli. Ale to nejhorší mě ještě čekalo. Linda sáhla do její tašky a vyndala dva vibrátory. Snažila jsem se křičet, ale mýdlo v mé puse mi nedovolilo ani pípnout. Tak jsem dostala dva vibrátory....

Nakonec mě přikryli peřinou a já omdlela. Celou noc jsem prožívala jeden orgasmus za druhým. Když jsem se ráno probudila, už jsem v puse neměla mýdlo, už jsem nebyla svázaná. Ale nade mnou stál vedoucí.

"Vibrátory jsou PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNY! To je trest číslo deset!" Když jsem to slyšela, omdlela jsem....

Probudila jsem se u "svého" kůlu. Svázana, v puse roubík.....Ale počkat! Na sobě jsem měla svou nejlepší košili (riflová se skleněnou růží na náprsních kapsičkách a kovovými detaily na zádech a na manžetách) a nejlepší sukni (také riflová) Koukla jsem se směrem k mému stanu a tam na mě mávala Týna, Radka i Linda a ukazovali na můj kufr.

Linda a Radka odešli. Přišla ke mě Týna. Stoupla si ke mě a pošeptala mi: "Chtěla bych odtud vypadnout. Myslím, že ty také, ne?" Kývla jsem "A proto jsem si myslela, že by jsi šla se mnou" Znovu jsem kývla "Neboj, tohle není past. To večer vymyslel Pavel(vedoucí) spolu s Radkou. Ty dva spolu chodí." Tak dnes o půlnoci. Povolila mi pouta a odešla....
Jak řekla, tak udělala. O půlnoci mě rozvázala a obě jsme utekli. Řekla mi, že miluje, když může někoho svázat a jestli bych to s ní neskusila. Ža prý se to jmenuje bondage a může to být nádherné.

Souhlasila jsem. Dnes je to má nejlepší kamarádka a díky ní jsem jedna z nejvyhledávanějších bound-modelek v Británii.


...::: Tip pro Vás: Elektrosex přilnavé elektrody :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...