Everything Butt
Czech Bangbus
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Subinka Jana

část 2.

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Druhá návštěva.

Po skvělých zkušenostech z minulé návštěvy jsem přijela k mým novým známým znovu. Začátek byl stejný, káva, chvíle nezávazného tlachání o ničem a sprcha. Bohužel pán nebyl doma, ale však já si s paní vystačím.

Vešli jsme do místnosti, kříž byl na svém místě. Dnes jsem se rozhodla, že budu trochu zlobit a při prvním pokusu paní o poutání jsem se začala bránit. Paní mou hru přijala a začala se mnou zacházet drsněji. Nasadila mi pevná kožená pouta na ruce i nohy, pouta na rukou připnula ke kříži a začala mě pomalu svlékat. Bránila jsem se, ale paní mě lehce přemohla. Když jsem byla úplně nahá, připnula mi ke kříži i nohy a jednu ruku mi uvolnila se slovy: "Ať si ji můžeš honit". Potom odešla.

Spoutání mě začalo vzrušovat a tak jsem si volnou rukou začala hrát se svým poštěváčkem. Potom jsem si zajela rukou do kundičky a několika pohyby jsem se udělala. Po chvíli uvolnění po orgasmu jsem se pomalu začínala nudit, ale v tom se mi začalo chtít čůrat. Když už se mi chtělo hodně, rozhodla jsem se, že se vyprostím z pout. Jenže ouha, paní měla vše dobře promyšlené, pouta byla na zámek. Roztažená kundička ztěží zadržovala tlak moči a já ze zoufalství začala volat paní. Paní přišla se slovy: "Tak už se ti chce?". "Ano, odvažte mě prosím". Paní zavrtěla hlavou, sedla si proti mně a drzým pohledem sledovala moji kundičku. Držela jsem si ji volnou rukou, ale věděla jsem, že paní má času dost a já to věčně vydržet nemůžu. Paní vstala a já se zaradovala, že mě konečně vyprostí. Mýlila sem se, paní jen vzala z rohu místnosti kbelík a postavila ho pode mě. Už to opravdu nešlo dál vydržet a mezi prsty mi začala kapat zlatavá tekutina. Paní se jen drze dívala. Zrudla jsem studem, ale najednou jsem si uvědomila, že mě tato situace nesmírně vzrušuje. Pustila jsem kundičku a moč se začala valit plným proudem. Paní se stále dívala a já už nemohla přežít to vzrušení, tak jsem se rychlým hlazením poštěváčku udělala. Mimoděk jsem si všimla, že paní si to dělá taky.

Když jsme byly obě hotové, paní odnesla kbelík a začala mě pevně přivazovat ke kříži. Pak mi dala opět roubík a tentokrát i kožený obojek. Teprve s obojkem na krku jsem si připadala jako správná subinka a má kundička vzrušením zvlhla tak, že mně její šťáva tekla po stehnech. Když se k tomu přidali sliny, které mi přes roubík začali bezmocně vytékat z úst, byla pode mnou za chvíli kaluž jako při minulé návštěvě. "Pojď", řekla paní a pomalu začala tahat za kroužek obojku.


...::: Tip pro Vás: Svorky Sportsheets Midnight Teardrop Nipple Clips :::...
Sexshop Sexujte.cz


Co to dělá! Vždyť spadnu a nabiju si! A to jsme byly domluvené, že mi nebude ubližovat. Kříž minul mrtvý bod a začal se kácet. Paní mě pustila a kochala se mou bezmocí. Byla to nejdelší vteřina v mém životě. Kříž se najednou zastavil. Byl provazem přivázaný ke stěně. "To ses bála, viď", zasmála se paní a já jen přikývla. Pocit, že mě od pádu zachraňuje jenom mé spoutání byl nádherně vzrušující. Paní poznala mé vzrušení a nechala kříž nakloněný dopředu.

Začala s kolíčkovou procedurou. Nejdříve kolíčky na stydké pysky (tentokrát jen dva). Samozřejmě měli opět řetízky s kroužky na palce u nohou. Potom mi paní začala kolíčky zdobit kozičky. Udělala mi po jejich obvodu z kolíčků barevná kolečka a na závěr přidala kovové skřipce na bradavky. Pak opět na nějaký čas odešla. Kolíčky šípali, já si zase podvědomě tahala za řetízky a nejvíc mě vzrušovalo, jak mě řetízky lehounce plácají po stehnech. Byla jsem tam na pokraji orgasmu snad hodinu, než se vrátila paní. "Tak co teď, když pán není doma", řekla: "neboj poradíme si".

Vrátila kříž ke zdi a vytáhla ze skříně jakýsi stroj. Když na tyč, která z něj nahoře čněla, připevnila umělý penis, bylo mi jasné na co to bude. Stroj postavila pode mě a umělý penis mi zavedla do kundičky. Už jenom to mě udělalo, protože kolíčky mě moc vzrušovali. Pak paní stroj pustila a umělák mi s neúnavnou pravidelností začal drtit kundičku. Bylo to šílené. Paní začala pomalu zvětšovat hloubku proniknutí, dokud jsem počínající bolestí nevyjekla. Ještě trošku přidala a šla se kochat pohledem na mě. Ječela jsem bolestí a slastí a sotva jsem si všimla, že paní si to také rozdává s podobným strojem. To je nádhera, kam se hrabou chlapi, ta výdrž a pravidelnost. Ani nevím kolikrát jsem se udělala, než paní stroj vypnula. "Tak co, chceš už závěrečnou bombu?" zeptala se a ani nečekala na odpověď.

Sáhla do skříně pro krabičku na elektrotorturu. Tentokrát měla jinou než minule, o něco větší. "Minule se ti to tak líbilo, tak ti to dnes ještě vylepším" řekla a zavedla mi elektrodu do pochvy. Musela ji zajistit řemínkem, aby z mé promáčené kundičky nevyklouzla. Pak připojila dráty také ke kovovým svorkám na kozičkách a před ústa mi pověsila mikrofon. Asi si chtěla nahrávat moje vzdychání na magnetofon. Potom se slovy: " Dobře se tu bav" cvakla vypínačem a odešla.

To bude teda pěkná nuda, řekla jsem si, protože jsem cítila jen sotva patrné brnění v kundičce a na prsou vůbec nic. Ještě že mám alespoň ty kolíčky. Pro větší vzrušení jsem si schválně zatahala palci u nohou za řetízky a tedy i za stydké pysky. Řetízky zacinkali, já slastí zavzdychala a otevřelo se peklo. Mikrofon před mými ústy totiž řídil intenzitu elektrotortury. Další ďábelský vynález mé paní. Během okamžiku jsem řvala z plných plic a nemít roubík, asi bych se tou elektřinou zabila. Výboje projížděli mým tělem stejně jako orgasmy. Křiku přibývalo, orgasmů taky a za chvíli se spojili v jeden mohutný, pekelný orgasmus, na jehož konci jsem opět omdlela.

Probralo mě až štípání na kozičkách, to jak mi paní sundávala kolíčky. Pak mi sundala roubík a odpoutala mě. "Tak se běž ustrojit", řekla s podivným úsměvem, který jsem pochopila až za chvíli. Jakmile jsem totiž udělala první krok, málem jsem si roztrhla kundičku. Paní mi schválně nechala ty kolíčky s řetízky. "Ty si přeci sundáváš sama", smála se na mě a se zalíbením se dívala, jak slastně trpím při jejich sundávání.

Potom jsem se ustrojila a šla se do kuchyně rozloučit s paní. "Tak zas brzy přijď", řekla mi na rozloučenou a na poslední chvíli mě zastavila slovy: "A ten obojek si sundej, lidi by po tobě divně koukali". Při pomyšlení, že bych jela domů s obojkem na krku mi kundička zvlhla tak, že jsem si od paní musela půjčit suché kalhotky.


...::: Tip pro Vás: Maska na hlavu Bad Kitty :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...