Whipped Ass
Czech Wife Swap
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Subinka Jana

část 1.

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Jmenuji se Jana. Jsem vyznavačka BDSM - výhradní subinka. Protože jako subinka mám problém potkat se s tím pravým, rozhodla jsem se, že si dám inzerát. Mezi mnoha nabídkami mě nejvíc zaujala odpověď jednoho manželského páru. Protože je ve mně i kousek lesby, odepsala jsem a první schůzka na sebe nedala dlouho čekat.

Odjížděla jsem do malé vesničky plna očekávání. Na místě mě přivítal sympatický pár, dali jsme si kávu potom se šli osprchovat. Pak mě zavedli do místnosti, kde mě na první pohled zaujal trestný kříž u zdi. Pohled na něj mě okamžitě vzrušil. Jako ve snu jsem si k němu stoupla. Sama bez jakýchkoliv rozkazů či násilí. Pevně mi ke kříži přivázali ruce a pak mě svlékli donaha. Potom mě celou připoutali ke kříži tak pevně, že jsem se nemohla ani pohnout. Své dílo dokončili roubíkem vyrobeným z umělohmotné kuličky a odešli.

Byla jsem sama v místnosti, bez možnosti pohybu a nevěděla jsem co bude dál. To mě velice vzrušovalo. Kulička roubíku mi znemožňovala polykat a tak mi za chvíli začaly z úst vytékat sliny, které mi stékali po kozičkách a bříšku až ke kundičce. To mě vzrušilo natolik, že nezůstalo jen u slin a z kundičky mi začalo vytékat takové množství tekutiny, že se mísilo se slinami a teklo mi po nohách až na zem, kde pode mnou za chvíli vznikla louže. Samým vzrušením jsem se udělala. To se mi stalo poprvé v životě, že jsem se udělala a nikdo se mě ani nedotkl. Nevím jak dlouho mě nechali v místnosti samotnou, když se konečně otevřeli dveře, paní byla oblečena do latexové minisukně a pán byl nahý.


...::: Tip pro Vás: Zástrčka na penis 8 mm :::...
Sexshop Sexujte.cz


Pochopila jsem, že dominantní roli bude mít tentokrát paní. Paní pohlédla na voňavou kaluž pode mnou a přikázala pánovi: "Vylízej to!". Pán poslušně rozkaz provedl a za odměnu mu paní dovolila olíznout i moji mokrou kundičku. Třetí líznutí mě přivedlo k orgasmu. "Tak to už stačí!" Zavelela paní. "Teď Janičku trochu potrápíme". Paní vzala do ruky košíček plný barevných kolíčků. Hned mi bylo jasné, že prádlo věšet nebude a musím přiznat, že se mi trefila do noty. Kolíčky já miluju, uvidíme, co s nimi paní dokáže. První dva připevnila paní na bradavky, to mě nijak nepřekvapilo, často to dělám sama při autoerotice. Kolíčků na mých kozičkách přibývalo a některé již začínali slastně šípat. Jestlipak mi paní dopřeje i nějaký kolíček na kundičku? Paní se sehnula, ale ještě než mi připevnila první kolíček na kundičku, všimla si, jak se mi slastnou bolestí kroutí prsty u nohou. Dostala nápad. Na chvíli zmizela a za pár minut se vrátila s několika řetízky. V té době jsem už kozičky měla od kolíčků v jednom ohni. Paní připevnila řetízky ke kolíčkům a připnula mi je na stydké pysky. Kroužky na druhém konci řetízků mi navlékla na prsty u nohou. Vynechala jen malíčky.

Bylo to jako perpetum mobile, vzrušením a bolestí se mi kroutily prsty u nohou (to bylo snad jediné, s čím jsem mohla pohnout) a tahali za řetízky, které způsobovali další slast a bolest na kundičce. Takto mě opět nechali a začali se před mýma očima něžně milovat. Po pár minutách nesnesitelně vzrušující podívané jsem se začala pokoušet vyprostit, abych se mohla přidat, ale bylo to marné. Milovali se dlouho a já jsem se za cinkání řetízků několikrát udělala. Začala jsem nahlas prosit, aby mě vzali mezi sebe, ale přes roubík nebylo nic rozumět. Když se paní konečně udělala, zeptala se mě: "Chceš si taky užít?". Chvatně jsem očima dávala najevo souhlas. "Tak dobrá" řekla paní a spolu s pánem mě i s křížem položili na dvě dřevěné kozy. Začali mi sundávat kolíčky z ňader. Kdo to zná dovede si představit jak jsem si při tom zatahala za stydké pysky. Pak teprve přišli na řadu řetízky. Dva z nich, navlečené na palcích, mi však paní nechala: "Ty ti vadit nebudou" řekla a já pochopila, že dočkám-li se ohonu ve své kundičce, tak tam nebude sám.

To bude nádhera! Pán přistoupil ke kříži a zasunul ocas mezi dva kolíčky. Moje snad celý den rozevřená kundička se rozplakala radostí. Najednou jsem zjistila, že mě šíleně pálí kozičky. Podívala jsem se nad sebe a spatřila paní, jak mi kolíčky zdecimované kozičky zalévá horkým voskem. To byla nejvyšší slast pro správnou subinku, zvlášť když se paní s voskem dostala i do slabin a na venušin pahorek. Myslela jsem, že samou rozkoší rozkoušu roubík a orgasmy už jsem nestačila počítat. Zdálo se, že se i pán už blíží k vrcholu. Vytáhl ze mě svůj umáčený ocas a pokynul na paní. Ta otevřela dveře a do místnosti vběhlo asi dvacet nadržených mužů. Všichni se postavili kolem mě a paní vzala ze stolu kovový předmět propojený kablíkem s ovládací skříňkou. Elektrotortura! To jsem ještě nezkusila.

Paní mi elektrodu zavedla do pochvy a muži si začali honit ocasy. Paní do mě pustila proud a já šílenou bolestí a slastí zároveň jsem málem omdlela. Vtom na mě oněch dvacet mužů začalo stříkat své sperma. Byly toho snad litry. Ve mně propukl orgasmus, jaký jsem ještě nezažila, na jeho konci jsem upadla do bezvědomí. Probrala jsem se opět sama v místnosti, ale už odvázaná, jen s těmi řetízky na palcích u nohou. Byla jsem celá od vosku a semene a byla jsem šťastná. Sundala jsem si poslední kolíčky ze stydkých pysků a přivolala tím pána a paní, protože jsem bolestí šíleně křičela. Zeptali se mě jaké to bylo a já myslím, že se stačilo na mě podívat, aby znali odpověď. Nebesky krásné! Rozloučili jsme se a hned jsme si domluvili další schůzku. A ty dva kolíčky s řetízky jsem dostala na památku. Používám je když jsem odkázána jen na sebe.


...::: Tip pro Vás: Pinzety na bradavky Sexperiments Ruby Black :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...