Bound Gods
Czech Solarium
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Stopařka

Autor: JanekPH

Hodnocení

1234567

Jedu v pátek z práce, přemýšlím co budu dělat přes víkend. Hlavou se mi honí všechny možné varianty, včetně té, že si pohraji s nějakou kočičkou. Líbí se mi, když poslouchá jako hodinky. Ale to málokterá, proto je dobré mít přesvědčovací metody. Osobně si myslím, že nejúčinnější metoda je svazování. Jakkoli divoká kočka zkrotne, když se nemůže hýbat. Přemýšlím, kde bych tak mohl nějakou na výchovu kočičku sehnat, když v tom vidím stopařku. Přibrzdím a prohlédnu si jí. Má na sobě tmavě zelenou sukýnku, černé punčocháče, asi lycrový, a vypadá to že i lycrové body, ale teď to nerozeznám. Neváhám ani chvilinku a zastavuji. U nohou ji leží velká krabice, ale té nevěnuji pozornost a prohlédnu si dívčinu. Cestou se rozhodnu, jestli ji vychovám k obrazu svému, nebo ji jen svezu.

Zastavuji, usměju se a zeptám se: "Kampak jedete slečinko?" "Jedu do Boletic ale mám s sebou velkou krabici" odpoví slečna. Otevřu vzadu kufr a vystoupím. "Dám vám ji do kufru, jedu tím směrem, tak vám pomohu. A co vezete takhle stopem", chytím bednu a dávám ji do kufru. "Je nějaká lehká, na svoji velikost". "Jsou tam samé punčochové kalhoty, sto krabiček a nějaké drobnosti, v pondělí je musím vzít do práce. Měla jsem je odevzdat dneska, ale už tam měli zavřeno a tak se s nimi musím táhnout domů Úplně mě polil pot. Svazování punčocháčema - můj sen se snad vyplní. Tak to je ta pravá dívenka na výchovu, pomyslím si. Jsem rozhodnut, jen přemýšlím jak ji tam dostat. Budu ji muset během jízdy nějak dostat, ale jak. Sedám si do auta a letmo si prohlédnu stopařku co se uvelebila vedle na sedačce. Ty nohy v silonkách mě úplně vyvádějí z míry.

Cestou jsem si vzpomněl na staré odpočívadlo, které nikdo nepoužívá od doby kdy u něho zrušili prodej párků a limonády. Tam bych ji mohl dostat. Najednou je slyšet zezadu nějaká rána. Věděl jsem že to byl kámen, na který jsem najel, ale jí to říkat nebudu. "Co to bylo? Zastavím tady na parkovišti a podívám se. Bude to chvilička." Povídám ji a zatáčím na parkoviště. Otevřu si kufr a jdu se podívat jestli si mohu vypůjčit silonky. Otvírám bednu a vyndávám jedny. Strčím si je za košili (to je pocit). Z nářadí beru pásku na izolace. Ta drží na všem a je pevná. Otevřu dveře za ní a jediným pohybem ji přehodím punčocháče přes hlavu, kolem krku křížem dozadu je dotahuji k opěrátku na hlavu. Opěrátko je na kovových nohách, takže to jde celkem snadno. "Nekřič a nic se ti nestane" křiknu na ní. Sice pořád křičí a hází s sebou, ale potřebuji ji zkrotit. Kontroluji uvázání a přesunuji se k ní dopředu. "Nadzvedni se a ruce dej za záda" přikazuji a alespoň provizorně zalepuji ruce k sobě. Později je musím svázat pevněji, ale teď to stačí. "Přestaň pokřikovat, nebo ti přelepím i pusu" říkám ji. Když je nadzvedlá a opřená nohama o zem využiju toho a páskou obmotám i nohy v kotnících. Vezmu jedny punčocháče a jsem připraven jí je nacpat do pusy. Nemohu vydržet to její křičení. "Jen si zakřič, jestli myslíš že ti to pomůže." A čekám na okamžik, kdy se bude nadechovat před křikem. Povedlo se, jakmile se nadechovala silou jsem ji zatlačil punčocháče do úst. Přelepil je páskou. Sice sebou cukala o to víc, ale nebylo jí to moc platné.

Z kufru přendávám bednu na zadní sedačku. Povolím punčochu kolem krku, ale nechám ji tam uvázanou. Udělám si takový malý obojek. Vytahuji ji ven z auta, táhnu ji ke kufru. Jenom cupitá, opřená o auto. Hlavu ti dám do kufru. Zatím stojíš na zemi předkloněná, jako by jsi něco hledala v kufru. Páskou obmotám pevněji ruce vzadu. Rozbaluji punčocháče a jednu nohavici navlékám na obě ruce. Druhou natahuji na její hlavu. Vše stahuji až do pasu, k sukýnce. Rozmotávám pásku a obtáčím ji kolem hlavy, přes oči i ústa. Přidám ještě jedny, ale nohavici na hlavě nenatahuji až do špičky, ale udělám uzel kolem krku. Mohu ji teď za hlavu vodit, ale to nemám v plánu. Nohy svazuji punčocháčema k sobě. Ne že bych pásce nevěřil, ale potřebuji volný konec připevnit k hlavě. Zvedám ji nohy a celou ji strčím do kufru. Uvázání na nohou bleskově prostrčím úvazem na hlavě a stahuji je k sobě. Myslím, že je už dost prohnutá, tak ještě přidám ruce, aby nemohla za jízdy dělat vylomeniny a můžeme vyrazit. Zabouchl jsem kufr a sedl za volant. Tak můžeme vyrazit, říkám si a šlápnu na plyn. Směr moje chata. Tam ji budu moci vychovat. Možná se mi to přes víkend podaří, a jestli ne tak nevím. Je to půl hodiny cesty, snad to nějak vydrží. Jak jí asi je v kufru?

Slyším tlumené zvuky z kufru, jak s sebou hází a zkouší se vyprostit z mého svázání. Ale to se jí nepodaří. Doufám že nemá klaustrofobii. Být svázaný do kozelce v kufru asi není moc příjemné.

Konečně jsem dojel k chatě. Je to opuštěné nádraží asi kilometr od vesnice. Jediná cesta vede mezi skalisky a tam je cedule vstup zakázán, soukromý pozemek. Takže o nevítanou návštěvu je snad postaráno. Zacouvám ke vchodu. Vypnu motor a jdu otevřít kufr. "Tak vystupujem" zavtipkuji a rozvazuji silonky vedoucí od nohou k hlavě. Nohy jsou svázané téměř těsně k sobě, ale malé krůčky zvládneš. Ruce uvázané k hlavě jsem nechal, takže máš hlavu vyvrácenou dozadu. Táhnu tě dovnitř. Slyším jen tvoje "MMMMMPPH". "Stejně ti nerozumím, ale asi se ti to líbí ne? To není vše, to nejlepší tě teprve čeká" mluvím na tebe, ale dobře vím že odpovědi se nedočkám. Musím tě táhnout, moc se ti nechce, ale tažení za silonku na hlavě se nejde bránit. Dotáhnu tě až do místnosti. Posadím do křesla. Hlavu uvážu za křeslem. Nohy k nohám křesla. Hezky každou nohu k jedné noze. Protože je křeslo dost široké, máš i nohy celkem dost daleko od sebe. "Chci si s tebou popovídat, tak tady počkej". Odcházím do auta pro bednu.

Vracím se i s bednou. "Punčocháče jsou moje slabost, myslím že si s tebou užiju" říkám si pro sebe, ale určitě jsi to slyšela, jelikož s sebou zmítáš ze strany na stranu a něco mumláš do punčocháčů v tvé puse. Přímo před tebou vysypávám obsah bedny na podlahu. Vypadává velké množství krabiček punčocháčů všech velikostí. Nakonec vypadnou i dva robertky. Jeden úzký a druhý celkem pořádný. Oba dva na dálkové ovládání. "Hezký" okomentuji situaci a pohlédnu na tebe přivázanou v křesle. "Tak je vyzkoušíme, když je máš s sebou ne?" ale na odpověď nečekám. "MMMMMMPPH" snažíš se něco naznačit, ale marně. Odvazuji hlavu od křesla a stahuji tě na zem. Nohy máš přivázané ke křeslu, takže moc pohybu nemáš. Punčochu z hlavy protahuji mezi nohama dozadu ke křeslu. Klečíš před křeslem na kolenou a hlavu ti přitahuji ke křeslu. Máš hezky vystrčeno. Vyhrnu sukýnku, a vidím body zapnuté přes punčocháče. Rozepínám je, punčocháče stahuji dolů a zasouvám robertky. Není to snadné, jelikož pořád s sebou hážeš, ale nakonec se dílo podařilo. Oba dva jsou na svém místě. Vytahuji punčocháče přes ně, a při zapínání body je zajišťuji na svém místě. Beru do ruky ovládání a hned ho vyzkouším. "Funguje, tak to se bude hodit". Znovu tě posadím do křesla. Přivážu hlavu i tělo. Sundávám ti punčochu z hlavy odlepuju pásku a prstem naznačuji, abys byla potichu. Jakmile vyplivneš punčocháče okamžitě začneš křičet. "Pusť mě a já to nikde neřeknu. Fakt, jen mě prosím pusť". Ale já s ledovým klidem povídám skoro šeptem. "Ale proč bych tě pouštěl, když mám spoustu punčocháčů od tebe". Dávám ti hrnek čaje s brčkem. Napij se, neboť nevím, kdy ti to zase nabídnu. Bereš si brčko a piješ co můžeš. Když je hrnek prázdný začínáš vidět trochu rozmazaně. "Chvilku si odpočiň, já tě trochu obléknu" slyšíš v dálce a upadáš do spánku. Byl to trochu upravený čaj. Pár hodin budeš mimo.


...::: Tip pro Vás: Jezdecký bičík Fifty Shades of Grey - Sweet Sting :::...
Sexshop Sexujte.cz


Jakmile usneš, dávám se do práce. Sundám všechno oblečení. Oblékám pouze punčocháče. Na nohy, jedny na ruce, a upravené i na hlavu. Stahuji je do pasu. Ruce vzadu svazuji k sobě. Natahuji na ně jednu nohavici. Druhou navlékám na hlavu. Posouvám ji až do špičky. Lem stahuji do pasu. Upravím jedny punčocháče na provázkové kalhotky a zafixuji s nimi oba robertky. Dotahuji je těsně a několika uzly z nich dělám nerozebíratelné oblečení. Natahuji další punčocháče na nohy. Svazuji nohy k sobě a nechávám tě ležet. Počkám si až se probereš.

Netrvalo to dlouho a zaznamenávám pohyb. Přistupuji k tobě a povídám: "Přestaň zlobit a možná tě i jednou z punčocháčů pustím. Pokud se budeš pokoušet utéci, nebo odporovat, poznáš co je to být v punčocháčích napořád." Nevím jestli mě vnímala, ale její MMMMMMPPHH bylo asi výmluvné. Kroutila se a pokoušela si sundat pouta. Trochu nepozornosti a špatně zavázané punčocháče na nohou způsobily, že jsi vstala a pokusila se utéci. Zavřené dveře tě zastavily a po kratší potyčce, kdy si se snažila kopat kolem sebe jsem tě položil a pevně stáhl pouta na nohou. "Tak to jsi neměla dělat, myslel jsem to s tebou dobře, ale vybrala jsi si sama." Přivázal jsem ti ruce k nohám, hlavu přidal v zápětí. Tak jak jsi to chtěla. Prohnutá jako luk končíš v kufru auta. Po kratší cestě zastavuji uprostřed lesa. Pokládám tě do krmelce pro zvěř. Přivazuji hlavu na obě strany tak pevně, že musíš koukat pořád dopředu. Za ostatní žebrování přivazuji zbytek těla. Nemůžeš se vůbec pohnout. Přehazuji přes tebe zbytek sena, takže jsi zamaskovaná a pouze hlava vykukuje ven. "Tak tady budeš dokud nedostaneš rozum. Já si teď zajedu na chatu, protože večer se mají zastavit přátelé. Takže ti přeji dobrou noc" směji se a odcházím. Slyším jen tlumené MMMMMPPH. Copak se jí asi honí hlavou? "Dávej pozor, ať tě jelen nekousne" volám zdálky a sedám do auta. Odjíždím a nechávám tě zabalenou v punčocháčích v lese.

Na chatě si připravím postel, vyndám matrace a objeví se rošt z lamel. To by se mohlo hodit pro přivázání. Přece ji nenechám přes noc venku. Ale nechám ji ještě, ať si užije přírody. Sice být svázaný do kozelce není moc příjemná pozice, ale třeba přestane kopat.

Nedalo mi to a jedu pro ni. Dojíždím jsem bez motoru, aby o mne nevěděla a potichu se zezadu přibližuji ke krmelci. Jakmile jsem ze stany uviděl její hlavu vykukující ze sena sáhl jsem z boku na ni a pozoroval reakci. Začala jsi s sebou házet co ti pouta dovolovala a tlumené "MMMMMMPPPH" bylo znatelně silnější než kdy před tím. Asi jsi se vylekala. Vytahuji tě ven a pokládám do kufru. Nevím jestli jsi ráda, že se vracíš na chatu, ale stejně nemůžeš nic dělat. Dotáhnu si tě až do postele ze které je matrace dole. "Abys nerušila moje přátele, udělám z tebe mumii". Šeptám ti do ucha.

Povoluji uvázání do kozelce, ale nohy zůstanou svázané k sobě, stejně tak ruce za zády. Hodlám využít tvoje body, co jsi měla při stopování na. Protahuji ti hlavu tvým lycrovým body, ruce nechávám uvnitř a zapínám v rozkroku. Není to snadné, ale vypadá to náramně. Na nohy ti natahuji jedny punčocháče tak, že v jedné nohavici máš obě nožky. Tím jak jsi s sebou začala škubat usuzuji, že se ti to líbí a přidávám ještě jedny. Nohy se ztrácejí pod vrstvami punčocháčů a tvoří jednolitou formu. Na hlavu natáahujil další punčocháče a stahujil co nejvíc to jde dolů. Dostávám je až za svázané ruce. Přidávám ještě jedny, aby se vyhladil výsledný dojem. Nádherná podívaná. Kroutící se červík. Kokon ze silonu ze kterého se ozývá pouze "MMMMMMPPH". "Buď hodná, za chvíli jsou tu přátelé, tak ať neupoutáš jejich pozornost." Radím ti těsně před tím, než přes tebe přehazuji deku.

Brzy se objevují přátelé a nikdo si nevšímá zastlané deky, až do dobynež s sebou začneš šít ze strany na stranu. "Copak to tam máš?" zeptali se. "To je jedna neposlušná dívenka, co potřebuje asi dostat rozum" odpověděl jsem nazlobeně, jelikož jsem neměl v úmyslu jim jí ukazovat. Někdo stahuje deku na zem a objevuje se nylonový kokon kroutící se na lamelách postele. "Hezký, a co ji trochu upevnit, aby s sebou tak neházela co?" ptají se mě. "Na noc by se to hodilo, tady mám několik balíčků lepenky." A rozdávám všechnu lepenku co mám. Lamely se náramně hodí pro tuto příležitost. Začíjíi přilepovat kotníky k první lamele a hned je znát, že se ti to nelíbí. "MMMMMMPPPHH" ozývá se z kokonu a rychlost kroucení se zvyšuje. Není ti to nic platné. Další obalování pod koleny a nad nimi. V pase, pod prsama, nad nimi. Krk je přilepen s velkou péčí stejně tak oči a ústa. Vše pečlivě přilepené k posteli. Teď už žádný pohyb, jen tvoje mumlání "MMMMMPHH".

Při přilepování v pase si někdo všímá obrysů robertka. "Ona má robertka v sobě?" zeptal se. "Jasně" odpověděl jsem, "dokonce dva a na dálkové ovládání". Kam jsem ho jen dal? "Tady je vykřikuji. Hlasitější mumlání, snad i křičení mě přesvědčuje, že jsem našel to pravé, co zrovna potřebuji. Podávám ho přátelům a ty ho hned zkouší. Nejdou na to jemně jako já. První co ho dostal do ruky ho vytočí na maximum a hned ho vypíná. Párkrát to ještě zkouší a předává dál. Během večera tak putujel z ruky a každý si chvilku pohraje. Někdo jemně, jiný z maxima do minima. Nevím co to z tebou dělá, ale asi si se bavíš, jelikož každou chvilku je slyšet z kokonu nějaký zvuk. Přátele to přestává bavit a rozhodují se, že půjdou domů. Večer se přehoupl na noc a já ti přeji dobrou noc, aniž bych odlepil jedinou pásku. Zůstáváš tak v kompletním silonovém oblečení bez možnosti pohybu.

Ráno zkontroluji upoutání a zjišťuji, že už jsi s sebou neházela. "Tak už jsi zkrotla jo?" povídám. "Teď ti dopřeju trochu pohybu, ale moc se netěš, z punčocháčů se nedostaneš" říkám a odlepuji jednotlivé pásky. Sundávám i punčocháče, které tvořily kokon. Zbyly pouze ty, které máš na rukou, na nohou a hlavě. Tento základ ale zůstává. Máš možnost se přes dvě vrstvy punčocháčů i rozhlédnout. Svázané ruce a nohy ale máš stále.

"Jestli nebudeš hodná ukážu ti, kde skončíš" říkám a táhnu směrem na půdu. Je to stará chata, velká půda a množství trámů. Jakmile tě dotáhnu až nahoru uvědomuješ si, že tady taky můžeš skončit. Táhnu tě až dozadu, uvazuji k trámu a odstraňuji několik prken z podlahy. "Podívej se tam" A táhnu tě k okraji. Vidíš prostor mezi podlahou a stropem, kam by se pohodlně vešel člověk. Jestli mě neposlechneš tak tě takhle svázanou přivážu a prkna zatluču. Nikdo tě už nenajde. Tak si to rozmysli. Nebo si to chceš vyzkoušet hned? Jaké to je být mumie ve vlastní hrobce? Kroucení tvé hlavy a HHHHMMMMMLL mě napovídá že asi ne.

Tak to potom musíme vymyslet zábavu na celý den. Jestli budeš hodná večer tě možná odvezu zpátky na zastávku. Ale nebudeme předbíhat den že.

Připravím si tě na cestování. "Mám pro tebe překvapení" zašeptám ti do ucha a podle reakce asi už nemáš chuť na nějaké překvapení. Vyndávám z mého úkrytu černý catsuit. Není na něm nic divného, ale přesto vidím, že zvědavost ti nedá. Odvádím tě na půdu a z trámoví visící obojek na řetězu připínám kolem krku. Rozvazuji ruce i nohy, odstřihávám nohavici na hlavě, i punčocháče na rukou, ale hlavu v punčoše nechávám. Všechno oblečení padá dolů. Roberty jsou venku. "Chci abys si oblékla ten černý catsuit". Podávám ti ho a nechávám tě o samotě. Obojek je zapnutý a zamčený, takže ti nic jiného nezbývá. Po chvilce se vracím a vidím, že catsuit už máš na sobě. Na každé zápěstí zacvaknou pouta a vytahuji ruce nahoru a do stran. K noze připevním pouta spojená lankem s očkem v podlaze dost daleko od sebe. Roztahuji je co nejvíce. Tato poloha do X je nutná. Kontroluji roubík, protože vím, že asi budeš křičet. "Tak a jdu pro to překvapení" a ztrácím se dolů po schodech. Přináším kbelík z nějako látkou, vypadající jako lepidlo na tapety. A taky to lepidlo je. "To je pro tebe, abys nemohla ten catsuit sundat, a musela příští týden na víkend přijet sem abych ti ho sundal. Do práce v tom chodit můžeš, otvory to má také, vodostálé lepidlo to je, tak se můžeš i umývat" Dávám se do práce a lepidlo nanáším na předem vybraná místa, aby znemožnila sundání si obleku. Z tvého "HHHHMMMMMLLLL" usuzuji, že se ti to líbí. Počkám chvilku než zaschne lepidlo, je pružné, tak ani moc není cítit. "Když budeš příští pátek stopovat na stejném místě, odvezu si tě a lepidlo odstraním. Je na to potřeba jeden roztok, tak raději nezkoušej nic jiného, nebo zatvrdne a už nepůjde sundat vůbec. To že catsuit nebude poškozený ti ani nemusím říkat že?" vysvětluji jak se věci mají. Po velmi krátké chvilce lepidlo zaschlo a po zkoušce, jak na těle a punčochách drží ti odepínám pouta na rukou. Dáš si hezky za záda a znovu je svazuji. Nohy svážu nakrátko k sobě, ale přeci jen malý krůček udělat můžeš. "Budeš hodná a vlezeš si do kufru, odvezu tě zpátky, ale jestli budeš dělat problémy, mám tady jednu silonku namočenou v lepidlu a klidně ti ji natáhnu na hlavu a pak si dělej co chceš". Budeš mlčet cestou i o všem co jsi tady zažila, to je ti doufám jasný. Naložím tě do kufru a odjedu na staré odpočívadlo, kde všechno začalo. Krabici s oblečením i pomůckami pokládám na zem. Pouze v catsuitu s punčochou na hlavě tě vysadím ven. Sednu do auta. "Pojď se rozloučit a otoč se, ať ti mohu rozvázat pouta na rukou". Přicházíš k okénku, otáčíš se a já přeříznutím pout ukončuji tento víkend a odjíždím. Ty si rychle stahuješ punčochu z hlavy odlepuješ roubík rozvazuješ nohy. Díváš se za odjíždějícím autem a přemýšlíš, co se stane, až budeš v pátek zase stopovat a další víkend strávíš v punčochách.


...::: Tip pro Vás: Komplet kovového pranýře :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...