Hogtied
30 Minutes of Torment
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Stoj

Autor: John Bond

Hodnocení

1234567

Toužila jsi vždy být pevně spoutána a ponížena jako otrokyně. Dala sis proto inzerát na net.

Po několika mailech jsme si domluvili schůzku. Nakoupil jsem vše potřebné a vyrazil na pronajatou chalupu ve které jsme se měli sejít. Zatím jsem zatopil, okouknul celou chalupu jak kde co je a očekával jsem tvůj příchod. Vidím tě jak jdeš po cestě, jsi nejistá a jdeš pomalu.

Přicházíš ke dveřím a nesměle na ně zabušíš. Otvírám ti, chvíli proti sobě stojíme a koukáme jeden na druhého, zvu tě dál dovniř. Rozhlížíš se po místnosti a nesměle si odkládáš kabát, je tu docela teplo. Přistupuji k tobě hladím tě na prsou a pozvolna ti sundavám svetr. Než se naděješ sundám ti i tričko a pak i podprsenku. Stydíš se a zakrýváš si prsa rukama, beru tě za ruce a říkám ti že jako poslušná otrokyně se nemůžeš takhle zakrývat. Dávám ti ruce za záda, cítíš chladný kov, a ve chvilce máš ruce zaklaplý v lesklých kovových poutech. Trochu sebou škubeš a jsi zmatená, ptám se tě ještě naposledy jestli si to nechceš rozmyslet. Říkáš že ne, ale že si tě budu muset vychovat, škubeš rukama spoutanýma za zádama a snažíš se nějak osvobodit. Je mi jasný že takhle poslušná nebudeš a začnu z tašky vyndavat zbylý věci.

Zmateně se díváš na chromovaný řetězy, několik visacích zámků, vibrátory, a další věci jejichž účel ještě neznáš. Beru do ruky řemeny s velkou červenou gumovou kuličkou, vystrašeně se mně ptáš co chci dělat. Přitáhnu si tě k sobě a kuličku ti nacpu do pusy a utáhnu ti na týle přesku řemenu na kterým je kulička navlečená. Řemen stáhnu tak až se ti hluboko vmačkne do tváří a kulička zapadne za zuby do pusy. Máš údivem vykulený oči, pusu nacpanou gumovou kuličkou, která ti může vyvrátit pant, cítíš její hořkou příchuť gumy a u koutků ti zkapávají sliny na prsa. Než se vzpamatuješ z údivu už máš rozepnutý kalhoty, stažený ke kolenům. Snažíš se něco vykřiknout přes roubík je slyšet jen nesrozumitelný mumlání. Nechceš bejt hned úplně nahá před člověkem s kterým se znáš chvíli, a když ti stahuju kalhotky snažíš se je za každou cenu zadržet spoutanejma rukama, je to ale marný. I kalhotky sou rázem stažený ke kolenům.


...::: Tip pro Vás: Vibrátor Mystim Electric Eric eStim černý :::...
Sexshop Sexujte.cz


Pokládám tě na zem a sundavám to z tebe všechno i s ponožkama, teď máš na sobě jen pouta a roubík. Snažíš se schoulit na zemi do klubíčka jak se stydíš, ale beru tě kolem pasu a stavím tě na nohy. Beru do ruky dlouhej řetěz a visací zámek, řetěz ti utahuju kolem pasu a zamykám na zámek, zámek máš na zadku a zbytek řetězu visí dolů na zem kde ho leží ještě pořádnej kus. Teď beru vibrátory a dávám ti je do kundičky i do zadečku, snažíš se bránit ale si už dole pěkně vlhká. S hrůzou v očích koukáš na dlouhej kabel kterej vede od každýho z vibrátorů. Snažíš se je ze sebe vytlačit. Beru konec řetězu co ti visí na zadku, provlíkám ho přes pouta ve kterých máš ruce a protahuju ti ho mezi nohama dopředu na pupík. Pak za něj zatáhnu až se celá nadzvedneš, řetěz se ti zařízne hluboko mezi nohama přitáhne ti pouta od rukou k tělu a zamáčkne oba vibrátory úplně do tebe. Pevně napnutej řetěz pak na pupíku zamknu visacím visacím zámkem k druhýmu konci řetězu co máš staženej kolem pasu. Seš stažená v pevným kovu, pas zůženej jak vosa zamčeným řetězem, jehož další část vede mezi nohy a z pohledu zepředu se ztrácí hluboce zaříznutej mezi pysky tvojí kundičky. Vzadu se opět oběvuje mezi tvejma půlkama a pevně přidržuje ruce s poutama u pasu. Klín máš nacpanej mohutným virátorem, zadeček taky cejtíš jak tě pálí od tý věci který se nemůžeš zbavit, na zemi leží dva kabely který se ztrácejí mezi tvejma nohama v obou dírkách.

Beru konec řetězu co zbývá a visí ti teď od visacího zámku na bříšku dolů, lezu s ním na židli a zamykám ho dalším zámkem k masivnímu oku na stropu. Stojíš nahá uprostřed místnosti na řetězu, kterej vede od tvýho pasu na strop. Řetěz napínám tak že si musíš stoupnout pěkně na špičky. Nemůžeš se hnout z místa, stojíš poslušně na svým místě a snažíš se vydržet co nejdýl na špičkách. Máš problémy s rovnováhou a při každým pokusu stoupnout si na celý chodidla se řetěz mezi nohama a kolem pasu zařezává ještě hlouběji. Vzdycháš do roubíku jsi už celá horká a zpocená.

Prohlížím si tvoje prsa a beru dva kožený řemeny, každým ti stáhnu prso u těla. Řemeny je stahujou tak že bez povolení přezky se dolů přes do červena naběhlý prsa nedostanou. Ty se svýma rukama zamčenýma za zádama v ocelových náramcích, který sou ještě přidržovaný u těla řetězem, nemáš nejmenší šanci osvobodit svoje bolestivě stažený kozy.

Dívám se na tebe a zdá se mi že nemáš daleko do breku, zhluboka oddychuješ, vyčítavě na mě koukáš, a snažíš se něco říci přes roubík. Tak se mi zdá že si chceš ještě o něco říct, třeba sem na něco zapomněl a beru do rukou kabely jejiž konec mizí v útrobách tvý kundičky a zadečku. Kabely mají na druhým konci trafo a zástrčku, ktedou dávám do zásuvky s elektrikou. Okamžitě se v tobě rozběhnou oba vibrátory na plnej výkon. Tohle nejsou žádný na baterie, ty přestanou až já budu chtít.

Zmítáš se s nohama na špičkách na řetězu za kterej si zamčená k masivnímu kovovýmu oku na stropě. Nemůžeš nikam utýct, nahá a vystrojená jak nějaká čubka. Cítíš jak v tobě vrčí vibrátory a dráždí tě, svíjíš se prosebně koukáš a cosi mumláš přes roubík. Bohužel ti nerozumím a tak tě asi nechám tak jak si. Z očí ti začínají stékat slzy, který se na tváři mísí se slinama a kapou ti z brady na prsa který máš utažený jak nějaká dojnice. Jsi úplně bezmocná, nechávám tě tu tak stát a jdu do jiný místnosti. Jsi bezradná, totálně bezmocná, nejraději by ses propadla hanbou. Co kdyby tě tu tak někdo našel, na řetězu jako zvíře, obě díry nacpaný velkýma vibrátorama, celá zpocená a poslintaná.

Teď jsi jen moje otrokyně a záleží jen na mě jak dlouho tě tak nechám. Přichází na tebe orgasmus a mezi nohama úplně tečeš, cítíš slastný záchvěvy ve tvým klíně. Projíždí to celým tvým tělem, v místnosti jsou slyšet jen tlumený vzdechy a občasný zachrastění řetězu. Po chvíli se chceš už vibrátorů zbavit, jediný na co se vzmůžeš je bezmocný kroucení zápěstím v poutech. Ruce máš pevně za zády na zadečku a rozhodně s nima nebudeš nic vyndavat, nemáš žádnou šanci, zůstaneš tak jak chci já. Nohy už tě bolí a kolena se ti podlamujou, to ti ale jen utáhne řetěz kterej ti zaráží vibrátory ještě hlouběji. Dostáváš další orgasmy i přesto že prsa už máš nateklý a moc dobře je cejtíš. Nechám tě takhle půl hodiny a pak se vrátím...


...::: Tip pro Vás: Bič s lechtátkem - Whipper Tickler - růžovo-bílý :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...