Naked Kombat
Czech Taxi
TS Pussy Hunters
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Splněný sen

Autor: Darken Rahl

Hodnocení

1234567

Ve třinácti letech jsem se beznadějně zamilovala. Byla jsem v sedmé třídě základní školy a nastoupil k nám nový mladý učitel. Jeho hlavním přemětem sice byla výpočetní technika, ale rozhodně nevypadal jako nějaký inženýrek co se jen šťourá v drátkách. Nás měl občas i na tělocvik a bylo znát, že se ve volných chvílích věnuje hokeji. Výška kolem 180, velká ramena, široký široký krk, ale hlavně ty šilné ruce brali dech nejen mě.

Spousta dívek při pohledu na něj vzdychala. Ale on, i když nebyl o moc strarší, si nikoho z nás nevšímal, ba naopak byl to jeden z nejpřísnějších učitelů na škole a asi jediný, ze kterého měli strach i naši puberťáci ve třídě. Když zařval, třásla se okna a ve mně to vyvolávalo zvláštní pocit dole v podbřišku.

Ty chvíle kdy nás krotil a byl zlý jsem začala vyhledávat, takže jsem za chvíli patřila do party provokatérů, kteří zkoušeli co všechno se dá provést a se vzrušením jsem očekávala trest. Škoda že tělesné tresty jsou na škole zakázány, jaká by to byla slast, kdyby mě za moje zlobění odměnil výpraskem. Takže nás bohužel trestal po školsku a mě zbývali představy jak mě trestá sám, jak mě má plně ve své moci, způsobuje mi mi bolest a tvrdě znásilňuje. Nebyla jsem ale v sexuálních představách sama, spousta dívek ve škole po něm slintala a hovory o něm byly na denním pořadu školních přestávek.

Také jsem ztrácela naději na jakýholiv bližší kontakt s ním. Nikdo ho nikdy neviděl s nějakou dívkou, pořád se věnoval svým počítačům a sportu. Navíc já byla na rozdíl od svých vrstevnic takové nevyvynuté pískle. Sice jsem vyrotla na 170cm, ale na ostatním mi příroda zatím nic nedala, boky jsem měla jako kluci, prsa žádný a dokonce mi ani chlupy nijak nerostly. Naštestí si holky mysleli že se furt holím, jinak bych si asi užila pěkných posměšků.

Takže takle ve snech uběhli moje poslední dva roky na základce, přišel poslední školní den, vysvědčení a hurá na rozčkovou párty. Tenkrát se nějak nesledovali v hospodách občanky, takže jsme se celá patnáctilétá třída slezla v jedný knajpě u kulečníku, dávali si pivka a slavili přechod na střední školu. A pak taky dorazil ON. Pozvala ho spolužačka, která mu pomáhala s úklidem kabitetu. Jediný volný místo u stolu bylo u mě, tak si přisedl a já měla co dělat abych štěstím neomdlela.

Najednou to ale nebyl ten hozně přísný učitel, popíjel s náma a byl děsně pohodovej. A vypitý alkohol získával navrch nad stidlivostí. Když kluci hráli kulečník a on stál u okna opřený o parapet, přitočila jsem se k němu. Ani nevím jak mě to napadlo, ale stoupla jsem si tak, aby jeho ruka musela spočinout na mém zadečku. Byl horký letní den, tak jsem na sobě měla jen lehké spodní prádlo a krátké šatičky. Cítila jsem jeho velkou horkou ruku na sedince a opájela se blaženým pocitem. Jak se zdálo, nijak mu to nevadilo.

Ztratila jsem pojem o čase, ale najednou se chystal k odchodu, slíbil spolužačce, že jí odveze dom a mě se zeptal, jestli chci jet taky. Samozřejmě jsem souhlasila. Spolužačku jsme vysadili u ní doma a pak se jelo ke mně. Jelikož jsem nebydlela přímo ve městě, ale v blízké vesničce, jeli jsme kousek lesem. Auto najednou odbočilo na malou lesní cestu a zmizelo s námi ve vysokém porostu.

Byla jsem jako omámená, jednak z alkoholu, jednak mě začal líbat. Bylo to úžasné. To nic co jsem měla na sobě bylo najednou dole a jeho ruce mě hladili po vášnivých místech. Byly tak úžasně velké a sálalo z nich teplo. Ale bylo to moc něžné. Moje představy ze školní lavice byly jiné. Nevím co mě to popadlo, ale plácla jsem ho přes holé břicho. A ještě jednou. Chytil mě za pysk a štípnul. Bolelo to šíleně, ale přesě něco takového jsem si přesdtavovala. Druhou rukou mě chytil za vlasy a zvrátil hlavu dozadu.


...::: Tip pro Vás: Černá kovová pouta :::...
Sexshop Sexujte.cz


"Copak, ty si chceš hrát?", pustil mi vlasy. Místo odpovědi jsem ho zase plácla. Přehnul si mě přes koleno a plácnul mě pořádně holou rukou přes zadnici. Pak mi ji dal mezi nohy a zase mě chytil za pysky a začal mě za ně trochu tahat. "Koukám, tobě se to líbí." Cítil jak jsem vlhká. Jelikož mě nedržel, nadzvedla jsem se, uličnicky se na něj podívala a zase ho plácla.

Vystrčil ruku z okna auta, urthl jednu z vysokých kopřiv a přiložil mi jí na zadek. Štíplo to a zaječela jsem. Vyskočila jsem a dívala se mu do očí. Měl ty správný výraz přísného učitele, jak jsem si ho pamatovala ze třídy. Znovu ke mně přiložil kopřivu. I když to hrozně štípalo, plácla jsem ho zas. Vyhodil kopřivu ven z okna.

Beze slov mi kroutil ruce za záda, podržel zápěstí u sebe. Nechápu odkud vytáhl ten provaz, ale než jsem se stačila vzpamatovat, měla jsem zápěstí pevně svázaná k sobě. Pak mi páskou zavázal oči. Nic jsem neviděla. Jednou rukou mi chytil lokty a přitáhl je k sobě. Druhou mi je svázal, provaz mi protáhl zpředu přes ramena, vzadu kolem krku a pak ho utáhl k loktům. Jak jsem měla ruce svazáné k sobě, musela jsem vystrkovat svoje nevyvinutá prsa.

Vzal mi bradavku mezi prsty a jemně ji třel. Pomalu nabíhala. Když už byla krásně tvrdá, zablýsklo se mi před očima, vykřikla jsem bolestí. Dal mi kopřivu k té bradavce. Zprudka jsem dýchala. Udělal mi to i na druhé bradavce. Chtěla jsem ho praštit, ale svázané ruce mi to nedovolili. Chytil mě za vlasy a zaklonil hlavu. Postupně přikládal kopřivu k jedné a druhé bradavce. Řvala jsem jak pominutá, ale nepřestal. Pak mi šáhl rukou mezi nohy a jen konstatoval, že vše je jak má být.

Na chvíli mě pustil, vystoupil z auta ven a něco tam kutil. Snažila jsem se vyprostit z provazu, ale marně, všechno pečlivě utáhl, navíc jsem díky svázaným loktům neměla takovou pochyblivovst. Takže jsem sebou jenom mlela. Najednou mě chytil za vlasy a táhl ven z auta. Táhl pomalu, takže jsem po sedačkách lezla po kolenou, jakmile jsem ucítila konec snažila jsem se postavit. S tím mi trochu pomohl. Bez možnosti používat ruce a se zavázanýma očima jsem měla problém držet stabilitu.

Do pusy mi něco nacpal - jak jsem pak zjistila moje kalhotky a podprsenku a zalepil mi pusu páskou. Už jsem ani moc křičet nemohla, ale říkal, že to je prý abych si neukousla jazyk. A táhl mě někam do lesa. Hlídal abych neupadla. Pak mi k něčemu, asi k nějakému klacku, přivázal kotníky. Měla jsem dost rostažené nohy, nemohla jsem je dát ani k sobě ani víc od sebe. Pak mě překlonil a přivázal mi ruce někam nahoru. Musela jsem stát na špičkách a špulit zadek.

Zase mi párkrát zespodu přiložil kopřivu na bradavky. Jenom jsem se zmítala v provazech a ječela do roubíku. To nejhorší teprve mělo přijít. Roztáhl mi pysky od sebe a … nedá se to popsat, bylo to jako by do mě pustil elektrický proud. Pomalu kopřivou přejížděl po vnitřní straně pysků a pravidelně je střídal. Nechal mě trochu nadechnout. Cítila jsem jak mi dolů natéká krev a broskvička pálí jako čert. Ale vrchol se teprve chystal. Vytáhl mi ruce ještě výš, musela jsem se hodně předklánět, abych si je nelámala z kloubů jak jsem měla svázané lokty i zápěstí.

Znovu mi roztáhl pysky, pečlivě odhalil vše co se pod nimi skrývá. Pak jsem roubík zkousla co to šlo a byla za něj ráda, jinak bych se asi opravdu kousala do jazyka jako divá. Kopřiva přistála přímo na poštěváčku. Celé tělo se mi otřáslo v jednom šíleném velikém orgasmu. Počkal až zase naberu dech a trochu se zklidním a udělal to znovu.

Ve vlasech mi udělal culík a přivázal k němu provaz. Pak mi něčím postříkal zadeček a pomalu ho začal něčím dráždit. Bránila jsem se, ale pevně mě držel. Pak mi to něco začal do zadečku strkat. Bylo to stále širší a širší, kříčela jsem do roubíku, ale nebylo mi to nic platné. Najednou se to žůžilo - byl to kolík. Taky byl k němu ale připevněný provaz. Ten spojil s tím provazem ve vlasech a začal je utahovat. Nakonec jsem musela stát hodně prohnutá - hlava zakloněná dozadu a prdelka co nejvíc vystrčená nahoru.

Kolem naběhnutých bradavek mi uvázal tenkým provázkem smyčky. A provázky přivázal ke klacku mezi nohama, takže jsem se musela snažit co nejvíc předklánět. Kolík v zadku přivazaný k hlavně mě zase nutil ho co nejvíc špulit nahoru, takže jsem se nažila stát na špičkách. Byla jsem napjatá jako luk.

Pak mě chytil za boky a pomalu do mě začal pronikat. Z přechozího mučení jsem měla broskvičku hodně prokrvenou, cítila jsem každý dotyk a vzbuzovalo to ve mně další vášně. Dostal se až na konec a chvli tak zůstal, vychutnával si mé otřesy. Chvíli to trvalo než začal pomalu přirážet. Najednou mi pustil boky a rukou mě dráždil na poštěváčku. Musela jsem se hodně prohýbat, ale jen mu to usnadňovalo přístup do mě. Celé tělo se mi jen třáslo, to mě tím, jak byl ve mně jen víc vzrušovalo. Přišel další silný orgasmus, ale on zdaleka nehodlal končit.


...::: Tip pro Vás: Mystim John L - anální kolík pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...