Hardcore Gangbang
TS Pussy Hunters
TS Pussy Hunters
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

SENZAČNÍ PRÁZDNINY

část 2.

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Odvázal jsem tmavovlásku od stromu a pečlivě jsem jí svázal ruce za zády. Vzlykající klesla na zem ke své přítelkyni. Horečně jsem přemýšlel. Co budu dělat? Když je pustím, hrozí nebezpečí, že mě někde udají za znásilnění. Pohlédl jsem na ně. Byly krásné a přitažlivé, příčilo se mi ukončit jejich mladé životy. Nakonec mě napadla spásná myšlenka: uvězním je v bývalém statku mého přítele do té doby, než se vrátí, a mezitím mě třeba něco napadne. Vždyť mám na rozmyšlenou několik dlouhých dnů!

V hlubokém lese nebyla velká pravděpodobnost, že potkám nějakého houbaře, ale přesto jsem raději počkal, až se začne trochu šeřit. Čekání na soumrak jsem využil tím, že jsem obě ženy pořádně spoutal, aby neměly sebemenší šanci mi uniknout. Svázal jsem jim kotníky tak, že mohly dělat jen velmi malé krůčky a černovlásku, k jejímž zápěstím jsem připevnil jejich kabelu, jsem připoutal za krk k pažím blondýnky. Té jsem kolem hrdla uvázal smyčku, jejíž volný konec jsem držel v ruce. Roubíky jsem jim ponechal.

"Tak jdeme!" zavelel jsem, když jsem se domníval, že nastala vhodná doba, a trhnul jsem provazem. Naše procesí muselo vypadat dost legračně: jedna žena v černé gumě cupitala za mnou na vodítku a za ní v předklonu druhá, zcela nahá, kterou do stehen udírala taška, přivázaná k jejím zápěstím.

Přesun dopadl dobře, nikoho jsme nepotkali, přesto jsem si oddychl, když za námi zapadla brána a my jsme se ocitli za vysokou, neprůhlednou zdí. Odvedl jsem své zajatkyně do vězení, zbudovaného z chlívků, a tam jsem je uvolnil od sebe a každou zamkl do jedné cely. Potom jsem vyšel ven, abych si v klidu popřemýšlel o vzniklé situaci. Uvědomil jsem si, že jsem obě dívky našel v poněkud neobvyklé situaci, která mě vlastně vyprovokovala k mému nepředloženému jednání. Vždyť ony si tam na mýtině uprostřed lesa hrály na sado-maso! Nevěděl jsem, jak intenzivně, ale určitě byly podobně zaměřeny jako já. Alespoň jedna z nich byla masochistka. Pokud je tomu opravdu tak, možná, že kdybych využil potenciálu zařízení přítelova objektu, zobala by mi po pár dnech vděčně z ruky. Jak je to s tou druhou, to se ještě uvidí, ale mám-li se dostat do nějakého průšvihu, ať to tedy stojí za to. Ano, rozhodl jsem se definitivně. Připravím děvčatům peklo na zemi a sám si přitom hezky užiju.

Uložil jsem jejich oděvy do kovové schránky hned u brány a zamkl, spodní prádlo jsem ovšem zabavil, těšil jsem se, jak se s ním budu večer mazlit a ukájet své fetišistické sklony. Potom jsem se vrátil do vězení a z cely vytáhl tmavovlásku. Její nahota mě dráždila. Přejel jsem jí rukou po ňadrech, po břiše a nakonec jsem ji surově sevřel prsty mezi nohama. Vzrušovalo mě, jak je bezmocná, jak si musí nechat všechno líbit...

Odvedl jsem dívku do obytné budovy a vystrkal jsem ji až na půdu, kde jsem ji pevně připoutal s roztaženýma nohama na dřevěnou lavici. Nemohla se ani pohnout, jen se na mě dívala očima plnýma strachu. Teď už je to jedno, pomyslel jsem si a strhal ze sebe oblečení. Můj penis trčel šikmo vzhůru. Dokončím to, co jsem započal, ale moje zajatkyně to nebude mít tak jednoduché!

Vzal jsem do ruky důtky a lehce švihal přes přivázané ženské tělo, kožené pramínky s tichým pleskáním dopadaly na ňadra a ploché břicho. Nevydržel jsem to dlouho, moje vzrušení z celé situace bylo tak silné, že jsem do ní musel vniknout svým údem. Ani jsem se nedivil, že to šlo tak snadno - byla dokonale vlhká. Přes všechen strach a bolest se nemohla ani ona ubránit sexuálnímu vzrušení, které pramenilo z jejího zaměření. Uvolnil jsem jí roubík.


...::: Tip pro Vás: Krajkový obojek :::...
Sexshop Sexujte.cz


"Prosím vás, nechte mě," zakňourala nepřesvědčivě. Její podrážděné libido jí zatemňovalo mozek a zabraňovalo jí bojovat s plným nasazením o svůj život. Znal jsem ten pocit naprostého ochromení vzrušením a to, že jsem do takového stavu přivedl svou zajatkyni, mě naplňovalo nádherným pocitem nesmírné moci a nadvlády. Přestal jsem přirážet a opustil jsem svým údem teplo vlhké jeskyňky. Rozhodl jsem se, že svou oběť donutím k orgasmu drážděním prsty a ústy: tenhle způsob je mi velmi příjemný a rád sleduji výsledek svého snažení se zrakem nezakaleným vlastní rozkoší. Nemusel jsem dlouho jazykem zpracovávat její zduřelý poštěváček, než neartikulovaný křik naplnil vzduch a svázané tělo sebou zaškubalo v neovladatelných křečích. Chvíli jsem ji ještě hladil po buchtičce, zbrocené slinami a vlastní šťávou, a přes břicho sledoval její obličej. Odvracela stydlivě oči stranou. "Jak se jmenuješ?" zeptal jsem se jí tiše. "Říkají mi Lů," pípla. Cítil jsem potřebu si taky ulevit. "Tak, milá Lů," přistoupil jsem k její hlavě a lehce si masíroval ztopořený penis. "Hezky se na něj dívej. Nesmíš se podívat nikam jinam, protože to bych tě potom musel potrestat a moc by tě to bolelo."

Honil jsem si ocas těsně před jejím obličejem a sledoval, jestli její oči jsou upřeny tam, kam mají. Brzy to na mě přišlo. Začal jsem křičet a semeno se mi dralo močovou trubicí, která se stahovala návaly rozkoše. Chytil jsem Lů pevně levou rukou za vlasy, aby nemohla uhnout hlavou, a vystříkal jsem jí celou dávku svého spermatu do obličeje, snažil jsem se přitom zasáhnout její oči. Podařilo se mi to, jenže Lů reflexivně spustila víčka. Rozetřel jsem prstem sperma.

"Otevři oči!" poručil jsem. Nějak se k tomu neměla. Vzal jsem do ruky důtky a začal zpracovávat její rozkrok. Vykřikla. "Jen se podívej zblízka na produkt rozkoše svého Pána," nabádal jsem ji, zatímco jsem ji švihal. Nakonec poslušně oči otevřela, aby neviděla nic, jen bílou mlhu. Instinktivně se pokusila vytřít si oči rukama, pouta se jí zařízla do zápěstí. Potřásala hlavou a mrkala ve snaze dostat semeno z očí, ale marně.

"Chvilku si ještě popovídáme, potom ti možná dovolím se umýt," uklidňoval jsem ji. Na to jsem ji podrobil intenzivnímu výslechu, abych se dozvěděl o této dvojici co nejvíce.

Její kamarádka se jmenovala Jana, byla asi o deset let starší, než třiadvacetiletá Lů. Obě ženy velmi přitahoval sadomasochismus a bizarní hrátky. Když se jim podařilo někdy udělat si společně volno, hrála Lů roli otrokyně, jak jsem ostatně viděl, když jsem je poprvé uviděl v lese, a Jana dělala Paní a vládkyni. Lů mi prozradila, že ani Janě není masochismus cizí, ale protože je ve své podstatě panovačná žena (což normálně odnáší její něžný a jemný manžel), ráda někoho ponižuje a týrá. Sama si také velmi libuje v nejrůznějším gumovém oblečení, zatímco Lů dává přednost igelitu či bílému prádélku, symbolu nevinnosti.

Nemusím prý mít strach, alespoň co se týče Lů, že by na mě někdy někde žalovala za to, co jsem jí provedl. Jen by si moc přála, abych ji nezabíjel a pustil na svobodu, že ráda udělá všechno, co budu chtít. "Ještě si to moc rozmyslím," odtušil jsem. "Vám ženskejm se nedá stejně moc věřit." Odvázal jsem ji z pryčny a dovedl do koupelny, kde se mohla umýt. Potom jsem ji vstrčil do jednoho z pokojíků v budově.

"Nechám tě dneska spát v pohodlí, " sdělil jsem jí. "Postel a deku tady máš, nějaké oblečení ti sem za nějakou chvíli hodím. Ale varuju tě: tvůj křik nikdo neuslyší, kromě mě, a já bych byl velmi, ale velmi nespokojen, kdyby mě něco podobného vyrušilo."

Zamkl jsem ji a nechal o samotě. Okna byla zvenku opatřena pevnou mříží, takže ani tady jí naděje na útěk nekynula. šel jsem do stodoly a chvíli se přehraboval v zásobách dámského prádla. Nakonec jsem vybral rozkošnou červenou silonovou košilku, krátkou sotva do pasu a poněkud průsvitnou, kalhotky ze stejného materiálu a po chvíli přemýšlení jsem přibral ještě červený krajkový podvazkový pás a jemné punčochy.

"Věřím, že podvazky a punčochy se ke spaní moc nehodí, " řekl jsem Lů, když jsem jí předával její nový oděv. "Ale důrazně si přeju, abys měla všechno tohle pořád na sobě. Budu tě chodit kontrolovat."

Díval jsem se, jak se Lů obléká do prádélka a na krátkou chvíli jsem zatoužil se s ní pomazlit. Ale měl jsem ještě nějakou práci - v bývalém chlívku na mě čekala spoutaná a uvězněná Jana.


...::: Tip pro Vás: Kožený bič :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...