Bound Gods
Czech Dungeon
Sex And Submission
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

SENZAČNÍ PRÁZDNINY

část 1.

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Začátkem léta jsem dostal od jednoho svého přítele zajímavou nabídku. Odjížděl na čtrnáct dní služebně do zahraničí a potřeboval někoho spolehlivého a zasvěceného, kdo by ohlídal jeho nemovitost, kterou čerstvě přizpůsobil svým poněkud neobvyklým zájmům. Býval to kdysi velký statek na samotě uprostřed polí a lesů, který ovšem dávno nesloužil rostlinné ani živočišné výrobě, od té doby, kdy ho koupila společnost ... se jeho ex- i interiér velice změnil.

Především se zvedla do třímetrové výšky zeď, obklopující pozemek a budovy, které dostaly nový kabát. Hned za vjezdem byl prostor asi pro pět automobilů, k objektu vedla jen prašná cesta, s velkým provozem se nepočítalo. Obytné stavení bylo zachováno pro původní účel, ale k přízemí s kuchyní, jídelnou, která sloužila i jako společenská místnost, a sociálním zařízením přibylo ještě patro s několika malými, jednoduše vybavenými pokojíky. Na půdě, pod nově pokrytou střechou, se nacházela jen tvrdá dřevěná pryčna, opatřená okovy a řetězy, podobně jako některé trámy. Na podlaze bylo seno a pod jedním trámem stál proutěný košík s rákoskami, na skobě nad ním viselo několik stočených silných provazů. V jednom ze dvou sklepů byly skladovány potravinové zásoby, ze druhého byla vytvořena studená, tmavá a vlhká kobka, důkladně odstíněná, aby ven nepronikl žádný zvuk. Občas se vzduch v ní zahřál, když se rozdělal oheň v malém krbu za účelem rozpálení železných cejchů.

Ze stájí a chlívků bylo zbudováno vězení, jednotlivé kóje byly vybaveny masivními kruhy, zabetonovanými do stěn a podlahy, dostatkem okovů a řetězů, místo dveří měly bytelné mříže. Ani tady nechyběly rákosky, důtky a biče.

Nejhezčí pohled ale skýtala bývalá stodola, nyní rozdělená na dvě části mřížemi a zděnou příčkou. Za takovou mučírnu by se nemusela stydět ani středověká španělská inkvizice. Ze stropu uprostřed viselo na důmyslné soustavě kladek několik háků, po jedné stěně se plazily žebřiny, vedle stál nádherný skřipec s navijákem, několik různých pranýřů a klád s otvory pro ruce, nohy i krk, nechyběla ani koza s ostrou hranou, židle s tlustým vibrátorem, zabudovaným v sedací části, křeslo-trůn s vykrojeným sedátkem, dvě trestné lavice, jedna rovná, druhá prohnutá do oblouku, gynekologické křeslo a skládací štafle. Na zemi byla úhledně srovnána těžká závaží, po stěnách byly rozvěšeny řetězy, provazy, ocelová i kožená pouta. Ve skříni naproti žebřinám visely kožené, gumové i lakové oblečky všech barev, ale převážně černé a červené, komoda vedle přetékala dámským prádlem a na policích byly vystaveny nejrůznější mučící nástroje, skřipce, svorky, jehly, malé i velké vibrátory, závažíčka, roubíky, kožené a gumové kukly přes hlavu, drátěné kartáče a štětky, prostě až oči přecházely. Na čestném místě vévodil polní telefon a nedaleko jediné elektrické zásuvky mohlo oko spočinout na transformátorku napětí a potom na přístroji, který připomínal píst, ale jehož konec byl opatřen černou pryžovou napodobeninou mužského pohlavního údu.

Za mříží, oddělené od vlastní mučírny úzkou, bíle vykachlíkovanou předsíňkou s dalším gynekologickým křeslem a stolem, potaženým tlustou červenou gumou, se nacházely záchody, velká koupelna a prádelna. Tmavou červeň kachlíků na stěnách i na podlaze občas přerušoval ocelový lesk zapuštěného kovového kruhu nebo madla, které zdobily i okraje záchodových mušlí. Koupelna byla opatřená zařízením na skotské střiky, několika sprchovými kouty a vanou, na kterou se dala připevnit a uzamknout pevná mříž.

Velká zahrada s krátce střiženým trávníkem a pískovými cestičkami působila jako ideální místo k procházkám a odpočinku. Všude bylo rozeseto dost pohodlných laviček a v altánku uprostřed se nacházel malý, ale bohatě zásobený bar, nedaleko kterého bylo malé otevřené ohniště s grilem a udírnou.. Nechybělo hřiště na minigolf, které sousedilo s náročnou překážkovou dráhou a úmyslně bahnitým závodištěm pro dvoukolky, tažené lidskou silou. Na záhonech se pěstovala rozličná zelenina, ovoce a květiny, u zdi nejvzdálenější od vchodu rostla obrovská kopřivová houština. Všude byly rozmístěny sloupky s litinovými kruhy.


...::: Tip pro Vás: Ozdoby na prsa - Flash Heart Black :::...
Sexshop Sexujte.cz


Tak tohoto krásného "rekreačního střediska" jsem se stal na čtrnáct dní neomezeným pánem. Zatím bylo zcela opuštěné, protože můj přítel plánoval zahájit jeho využívání až po svém návratu z ciziny.

"Veškeré prostory máš k dispozici, dělej si tu, co chceš," loučil se se mnou přítel, který dobře věděl o mém SM zaměření. "Myslím, že je to pro tebe víc, než jakákoli odměna." Měl pravdu.

Trávil jsem na samotě už třetí den a začínal jsem se nudit. Prolezl jsem všechny prostory, vyzkoušel si různá bizarní oblečení, ale nebylo to ono. Moje přítelkyně Helena měla přijet až za několik dní, protože teď si nemohla udělat volno, jenže já jsem se nějak nemohl dočkat.

Štěstí se na mě ale přece jen usmálo. Šel jsem se večer projít do lesa a zabloudil jsem do míst, kde jsem ještě nebyl a kam zřejmě málokdy vkročila lidská noha. Pomalu jsem kráčel nazdařbůh a přemýšlel jsem o tom, co by se dalo ještě na zařízení mého přítele vylepšit, když jsem náhle strnul. Uslyšel jsem něco jako dušený výkřik. Zbystřil jsem sluch a opravdu - teď jsem to uslyšel znova! Potichu jsem se plížil hustým podrostem směrem, odkud přicházely ony podivné zvuky. Vtom jsem to uviděl a srdce se mi rozbušilo vzrušením. Na malé travnaté mýtince, ze všech stran dokonale obklopené nízkými smrčky a křovím, spolu dováděly dvě dívky. Ale jakým způsobem! Zatajil jsem dech. Jedna dívka, menší, štíhlé postavy, s malými prsy a dlouhými černými vlasy, nahá stála, či spíš visela přivázaná u kmene stromu, její roztažené nohy objímaly široký kmen, za kterým byly kotníky, stejně jako zápěstí, spoutány. V ústech měla pevně přitažený roubík. Její věznitelka, vyšší a prsatější odbarvená blondýna, oblečená do jakéhosi černého gumového úboru, se jí právě snažila nacpat do pochvy velikou rozevřenou smrkovou šišku. Byla tak zaujata svou činností, že nevnímala nic kolem. Opodál ležela na zemi velká taška, u které se povalovalo několik provazů a ledabyle naházené oblečení. Horečně jsem přemýšlel: tady se mi naskýtá obrovská šance!

Vystoupil jsem ze svého úkrytu a zamířil potichu k oběma dívkám. Ta přivázaná mě uviděla a vykřikla, roubík v ústech jí však zabraňoval varovat svou kamarádku. Ta její výkřik přičítala bolesti, kterou jí působila, stejně tak, jako zoufalé zmítání v poutech. Díval jsem se přivázané dívce přímo do očí, viděl jsem v nich strach, stud a zmatek. Došel jsem pomalu za druhou ženu a vytáhl z kapsy vystřelovací nůž, který vždycky nosím s sebou pro všechny případy. Dívka u stromu opět vykřikla. Pak už jsem jednal rychle. Uchopil jsem blondýnu pevně za vlasy a strhl ji nazad. Než se vzpamatovala, ležela na zádech a já klečel na jejím hrudníku. Pero vystřelovacího nože zlověstně cvaklo a vyjela ostrá čepel.

"Ani muk!" zasyčel jsem výhružně a přiložil ocelový hrot vyděšené ženě na hrdlo. "Když budeš hodná holčička, nic se ti nestane."

Nechala se bez odporu svázat a do úst nacpat spodní kalhotky, které se válely poblíž tašky. Nepátral jsem po tom, jsou-li její, nebo té druhé.

Věděl jsem, že se pohybuji na tenkém ledě, ale už to nešlo zastavit. Srdce mi bušilo vzrušením jako zvon a můj ocas se bolestně vzpínal v kalhotách. Pomohl jsem mu na vzduch a obrátil se k černovlásce u stromu. Trhala pouty a prudce vrtěla hlavou za strany na stranu, roubík v ústech přitom dusil její výkřiky. Nebral jsem na nic ohledy, přistoupil jsem k ní, vykroutil jí šišku z pochvy, až se odlomilo pár šupin, a tvrdě jsem se jí zmocnil. Po tváři se jí začaly kutálet slzy bezmoci a ponížení.

Po chvíli jsem se vzpamatoval a moje vzrušení opadlo. Vytáhl jsem svůj penis z pochvy. Co to dělám? Do čeho jsem se to zamotal?


...::: Tip pro Vás: Obojek a vodítko :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...